Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

darovi za roditelje (svoje i supružnika)

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

darovi za roditelje (svoje i supružnika)

PostPostao/la tangerina dana pon stu 24, 2008 7:29 pm

Dakle, drage moje,

mojim roditeljima je 22. godišnjica braka na datum našeg vjenčanja. Iz tog smo razloga i (više-manje) odabrali taj datum... Ali, iduće godine i moj sveki i svekica :cheer: slave 25 godina braka (srebrni pir), ali u 7 mjesecu. I sad smo dragec i ja počeli mozgat kako bismo ih iznenadili nekim darom (dakle, van ovih darova koje će dobiti na vjenčanju, kao roditelji) usred večere.... Najprije smo razmišljali o torti, no od tog smo odustali...

Pa ja vas sad molim da mi udjelite koji savjet... Možda mi prosvjetlite :pop: misli, kad ja sama više ne mogu uza sve ovo hehe... hvala curke! :grli:
Zadnja izmjena: tangerina; pon sij 24, 2011 3:43 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
Razlog: promjenjen naslov
tangerina

Marketing:

Re: pokloni za roditelje u preklapanju godišnjice i vjenčanja

PostPostao/la Ness dana uto stu 25, 2008 8:37 am

moji roditelji su točno mjesec dana prije našeg vjenčanja imali 25 godina braka, mi smo im poklonili tortu, koju su izrezali odmah nakon što smo mi izrezali našu, bilo je jako dirljivo i ljudima se jako svidjelo!
na svadbi i tako ima previše hrane, a neće se torta baciti, pogotovo ako je dobra :thumbsup: :thumbsup:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto stu 25, 2008 9:12 am

ma slažem se s tobom, ali ionako ću vjenčanu tortu imat sa više vrsta okusa... a i bit će sigurno dobra (vjerujem svojoj majčici) :cagam: ... pa tako da tražim još kakvu ideju... hm hm hm
tangerina

PostPostao/la Branči dana uto stu 25, 2008 9:29 am

Ovak, ja bih na tvom mjestu odvojila dvije stvari, znači sam poklon koji bi im eventualno dali (vikend negdje) i o samom iznenađenju na vjenčanju.

Na vjenčanju je super samo neka mala gesta, npr. da konobar iznese novi šapanjac i da ih band pozove da dođu i nazdrave za njihovu godišnjicu, a nakon toga im odsviraju njihovu pjesmu (ako ju imaju) ili neku stariju ljubavnu pjesmu, što su oni slušali dok su bili mladi. Možda čak uspiješ saznati što je njima bio prvi ples na svadbi?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana uto stu 25, 2008 11:25 am

uf, mislim da se ni oni sami ne sjećaju svog vjenčanog plesa, haha... a prvi je bio valcer, to sigurno....
:cagam: :cagam: :cagam:

a ja sam mislila da im (ako se odlučimo za vikend) stavimo u kovertu taj papir s tekstom i da ga pročitaju pred svima... a uvijek se može šampanjac naručit i za njih ili tako nešto...
tangerina

PostPostao/la ivancica dana uto stu 25, 2008 6:01 pm

Mojim svekićima će na našoj svadbi u ponoć biti godišnjica. Bend će svirati Only you jer obožavaju tu pjesmu, a za još neki pokon ćemo smislit naknadno.
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana čet pro 04, 2008 6:19 pm

nije bas godisnjica, ali mom tati je 60.rodjendan na dan nase svadbe i sad i mi razmisljamo sto bi mogli napraviti i da li uopce nesto, jer nikako procijeniti kako bi on reagirao. mislili tortu ali ako je to oko ponoci onda mu vise nije rodjendan? pa onda mislili da samo nazdravimo na pocetku ili tako nesto?

a blablaca mislim da bi bilo i lijepo da vi odrzite neki govor i spomenete na kraju da ste im poklonili to i to, tj neko putovanje ili nesto.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana čet pro 04, 2008 6:24 pm

mia_m je napisao/la:nije bas godisnjica, ali mom tati je 60.rodjendan na dan nase svadbe i sad i mi razmisljamo sto bi mogli napraviti i da li uopce nesto, jer nikako procijeniti kako bi on reagirao. mislili tortu ali ako je to oko ponoci onda mu vise nije rodjendan? pa onda mislili da samo nazdravimo na pocetku ili tako nesto?

a blablaca mislim da bi bilo i lijepo da vi odrzite neki govor i spomenete na kraju da ste im poklonili to i to, tj neko putovanje ili nesto.

možda bi ti tata bio najviše sretan da ga iznenadite tortom dok ste još doma i dok ostali gosti nisu stigli, pa da provedete tih par trenutaka onako obiteljski, da se nađe 5 minuta i za njega taj dan :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mia_m dana čet pro 04, 2008 6:28 pm

ma problem je sto mi ne idemo iz kuce nego imamo prijem gostiju prije crkve, a ja cu doci ravno u crkvu, tako da ce kod nas doma biti djeveruse, ja i mama i tata, a onda mi brat i njegovi moraju doci do nas prije, sto vec vidim da ce biti neizvedivo, jer se onda moraju ranije spremiti a i onako uvijek kasne :)
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pet pro 05, 2008 7:22 am

uvijek možeš do pola noći (recimo oko 22) uletit sa nekom tortom... i bocom vina za tatu. Meni je fora u svemu tome što smo mi baš htjeli na njihovu godišnjicu, tako da usput i paše da im nešto poklonimo pred svima!
a što se tiče roćkasa, u tjednu prije imaju dečkovi teta i tata roćkas... tako da mi ćemo slavit stalno! :cheer:
tangerina

PostPostao/la tangerina dana pet sij 23, 2009 10:43 am

sjetih se da ove teme i mojih muka, a i da smo dragec i ja, nakon dugo razmišljanja odlučili što i kako! tražili smo toplice, agropansione i svašta, pa smo na kraju odlučili da ćemo za roditelje organizirat jednu večeru u 4 po izboru. Napravit ću im jedan "ček", onako plastificiran, kamo će im pisat kako i šta (ime restorana), te im to uručit u neko doba večeri... :cheer: mislim da je ovo jedno super iznenađenje i da ćemo ih super razveselit! moje za njihovu godišnjicu na moj dan, a njegove za 25 godina braka! :cagam:
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet sij 23, 2009 12:13 pm

blablaca je napisao/la:sjetih se da ove teme i mojih muka, a i da smo dragec i ja, nakon dugo razmišljanja odlučili što i kako! tražili smo toplice, agropansione i svašta, pa smo na kraju odlučili da ćemo za roditelje organizirat jednu večeru u 4 po izboru. Napravit ću im jedan "ček", onako plastificiran, kamo će im pisat kako i šta (ime restorana), te im to uručit u neko doba večeri... :cheer: mislim da je ovo jedno super iznenađenje i da ćemo ih super razveselit! moje za njihovu godišnjicu na moj dan, a njegove za 25 godina braka! :cagam:

wooow,odlična ideja! roditelji će ti bit presretni :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sub ožu 28, 2009 5:35 pm

evo drage moje, danas sam napokon sjela i "zmozgala" što i kako ćemo po pitanju ovih "diploma", "nagrada" ili čega već, pa sam složila tekst (doduše, kao neki osnovnoškolac) :lol:

ovako to nekako izgleda (u pozadini je narančasta ruža)

slika
plastificirano
slika
i redizajn za forumašice, da lakše skontaju :thumbsup:
slika

:D
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub ožu 28, 2009 6:02 pm

bla bla moram te pohvaliti,dizajn je odličan :mig: i sviđa mi se jako :mig: svaka ti čast,stvarno si domišljata :thumbsup:
roditelji će biti presretni :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana ned ožu 29, 2009 6:46 pm

draga moja blablice, nagrada za starce izgleda super :10od10: :10od10:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana ned ožu 29, 2009 6:56 pm

fala babe moje! nije da izgledaju fenomenalistično, ali su oriđiđi i iznenadit će ih sigurno! moja sis nije znala za to i sinoć ostala šokirana kad ih je vidila, a kamo neće oni pred masu ljudi
tangerina

PostPostao/la Branči dana ned ožu 29, 2009 10:14 pm

blab, super su! i to će im fino ostati za uspomenu :cerek:
Branči
Admin
Admin

Re: darovi za roditelje

PostPostao/la tangerina dana pon lip 01, 2009 8:13 am

naši pokloni za roditelje. okvir za sliku i slika koja (normalno) onaj dan ide unutra, te boca, koju ćemo još napuniti sa dva različita alkohola (crveno i žuto) i napisat naša imena gore.

slika slika
tangerina

PostPostao/la pitura dana pon lip 01, 2009 12:17 pm

blab.. genijalno :10od10: :10od10:
a za bocu sam ti vec u zivo rekla misljenje! i ja bi takvu :cerek: :cerek:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon lip 01, 2009 12:22 pm

bla bla pa ti si baš originalna :thumbsup: odličana bocaaaa,svaka čast :svakacast: i okvir je jako ljep :vau: :vau:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Charlotte dana pon lip 01, 2009 1:19 pm

blablaca :10od10:
odakle ti samo toliko mašte!!?
29.08.2009.
...tako je malo potrebno da čovjek osjeti radost života...
slika
Charlotte

PostPostao/la tangerina dana pon lip 01, 2009 2:10 pm

hvala babe :o pa nije neka mašta, nešto sama, nešto forum, nešto uletiš u trgovinu, pa vidiš.. i tako jedno s drugim ide super
tangerina

PostPostao/la Satine dana pon lip 01, 2009 6:39 pm

Ma ovo ti je pregenijalna ideja :cerek: e a okvir za slike mi je prelijep!! baš je prelijep :cerek: :cerek: :cerek:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Linda dana uto lip 02, 2009 7:17 am

Prekrasno blabice, stvarno si puna ideja.... :lovestruck:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto lip 02, 2009 10:33 pm

Blab -super je
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.