Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Hotel Phoenix-Sesvete

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Hotel Phoenix-Sesvete

PostPostao/la francy0303 dana uto sij 14, 2014 10:23 am

I mi smo jučer kaparili 10.mjesec :cheer: :lovestruck: :vau: . Ponuda i menu su stvarno super, a kako smo već bili na svadbi i vidjeli kako zapravo vrhunski i profesionalno to odrađuju, zaista se nismo imali što razmišljati. Dečko je odmah "pao" na dobrodošlicu u vinoteci. Moramo priznati da se baš trude :svakacast: Odmah sam uzela i ponudu za djevojačku, apsolutno mi se sviđa kombinacija wellness+ vinoteka. I općenito mi se sviđa što na jendom mjestu mogu sve pronaći! No stress, relax :thumbsup: Baš se radujem!
francy0303

Marketing:

PostPostao/la Chiara88 dana sri sij 15, 2014 12:27 pm

Može molim te cijena? :)
Chiara88

PostPostao/la francy0303 dana pet sij 17, 2014 12:38 pm

Chiara88 je napisao/la:Može molim te cijena? :)

još se nismo odlučili za meni, bitno nam je bilo kapariti salu pošto smo baš htjeli samo taj datum! S obzirom na naš broj gostiju (350) i da nam datum pada u petak, ponudili su nam dobar popust, cijena će biti oko 50eura, eur dva gore dolje, zavisno za koji se meni odlučimo. S obzirom da sam inače jako neodlučna, još ne mogu vjerovati da sam već kaparila salu :)
francy0303

PostPostao/la VlatkaZgb dana čet sij 23, 2014 9:02 pm

Chiara88 je napisao/la:Može molim te cijena? :)

Draga Chiara, ja imam svadbu u Pheonixu sad u 9 mjesecu. Mi cemo imat svadbu petkom, oko 215-220 gostiju i svoje vino donosimo pa ce nam je cijena 46€, a meni koji smo uzeli se zove elegance. Nadam se da sam pomogla
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la Chiara88 dana pet sij 24, 2014 1:59 pm

Hvala Vlatka :)
Chiara88

PostPostao/la dianchy.b dana uto ožu 25, 2014 2:11 pm

Bokic!

Jel mi moze netko, molim vas, reci kako se krecu cijene u Phoenixu i sto se sve dobije za to?
Planiramo ici u subotu ili nedjelju tamo, da vidimo ponudu/prezentaciju pa da bar znam sto da ocekujem. :D

Hvala!!
:cagam:
dianchy.b

PostPostao/la Matka dana ned tra 27, 2014 2:51 pm

dianchy.b je napisao/la:Bokic!

Jel mi moze netko, molim vas, reci kako se krecu cijene u Phoenixu i sto se sve dobije za to?
Planiramo ici u subotu ili nedjelju tamo, da vidimo ponudu/prezentaciju pa da bar znam sto da ocekujem. :D

Hvala!!
:cagam:

Jeste bili možda, može info?
Hvala :bok:
Matka

PostPostao/la francy0303 dana pet sij 02, 2015 2:27 pm

Svadba bila savršena! Gosti puni riječi hvale, vrijedi svaki novčić!
Do sale mi se činilo da sve ide po zlu (kiša, vjetar odnio šator, kuma imala prometnu, pratnja užasno "odradila" svoj posao), i samo sam čekala što će me tamo dočekati, ali od trenutka kad su nas dočekali u hotelu sve je bilo za poželjeti, izgled sale, predrago osoblje, super hrana, zabava neponovljiva! Toplo preporučujem! :svakacast: :thumbsup: :cerek:
francy0303

PostPostao/la Bubamara123 dana pet sij 23, 2015 9:28 am

Dragi svi :) Mi imamo vjenčanje 7.2. u hotelu Phoenix, pa cu vam poslati friške slikice :) Danas imam dogovor, da li ima nešto što bih ih posebno trebala pitati? Uglavnom imamo sve dogovoreno, samo me brine koliko osoba da stavim za 1 stol? Ne želim ih naguravati.. Svadba je od 150 ljudi :) joooooooj, jedva čekam :vau:
Bubamara123

PostPostao/la LadyJone dana sri pro 27, 2017 2:23 pm

Pozdrav svima!
Evo mi smo u 10. mjesecu 2017. imali naše vjenčanje u Hotelu Phoenix dvorana Maestro, 70 ljudi i oduševljeni smo kao i svi naši gosti, hrana odlična, ambijent divan, konobari profesionalni, hrane je mnogo i ostalo što su nam spakirali za doma, svega je bilo za cijelu noć a velika im je prednost što imaju "last minute" vjenčanja gdje cijena menia sa janjetinom i tortom bude samo 290 kn!! Znači prošli smo odlično, a u cijeni je i apartman za mladence..Imamo samo riječi pohvale za cijelu organizaciju!
LadyJone

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.