Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Organizacija bračnog putovanja

Destinacije za bračna putovanja i izlete u Hr i svijetu + putničke agencije

Re: Organizacija bračnog putovanja

PostPostao/la lilica dana sri stu 28, 2012 3:42 pm

joooj ja bi bila najsretnija da se ja i moja ljubav poslije svadbice uputimo na neko zanimljivo mjesto i uzivamo u necem novom, jer ni on ni ja nismo bas vidjeli svijeta. on bi cak meni to i omogucio, ali meni taj samar realnosti to jednostavno ne dopusta. jer cak i ako dobijemo visak novcica kad sve poplacamo, to moramo upotrijebiti za placanje dugova i ovrha koje nam vec dugo sjede za vratom. i sta nam vrijedi da odemo na romanticno putovanje, zabavimo se i uzivamo i onda to putovanje prode, vratimo se doma i docekaju nas svi ti dugovi koji nece nestat sami od sebe ako zazmirimo :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la Ina1011 dana sri stu 28, 2012 6:55 pm

lilica, ako te tješi, ni mi nikamo ne idemo :raspa: trenutno postoje važnije stvari za koje nam trebaju novci tako da će putovanje pričekati neku drugu priliku :mig:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sri stu 28, 2012 7:13 pm

Ina1011 je napisao/la:lilica, ako te tješi, ni mi nikamo ne idemo :raspa: trenutno postoje važnije stvari za koje nam trebaju novci tako da će putovanje pričekati neku drugu priliku :mig:

:amen: :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana sri stu 28, 2012 11:23 pm

ah, kad se sjetim našeg bračnog :dani: sutra bih odmah krenula da mi netko opet ponudi. Dalmacija naša prekrasna :cerek: i nikad nismo požalili ni novca ni vremena :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 1:14 pm

ja san bila i u Beču i Londonu Češkoj, Italiji, i po susjednin zemljama, i iskreno meni je najvec zelja provest par dana uSlavoniji, svima je to cudno, i kad san rekla da bi tila na medeni misec ic par dana u Slavoniju il bar u Zagorje svima je reakcija bila :ma daj, razumin da oni gori idu u Dalmaciju u nas na medeni ali sta ce ti sjever il istok Hrvatske :izivciran: ja san cista dalmatinka , nisan nikad bila u Slavoniji i to mi je bas ogromna zelja, zivin na obali pa me neprivlaci nigdi uz more na medeni,a i vincat cu se u sredini 12 miseca , i nekako bi bas u tu Slavoniju ,nisan nikad bila ni blizu nje i to mi je ogromna zelja. jel se to vama cini glupo? ja bi bila tako sritna i mmislin da je Slavonija prekrasna :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
p.s. sta se tice mog The Only-a njemu je svejedno,on ce bilo di ,samo da san ja sritna, nije zaljubljenik u putovanja ikakva :)
Vila

PostPostao/la slatkica:) dana čet stu 29, 2012 1:36 pm

zašto bi bilo čudno?
i mi smo htjeli tu negdje u hr na medeni mjesec ali ispalo je da nam je jeftnije otić van :roll:

u slavoniji sam bila i zbilja je lijepo ali moji su iz zagorja i meni je zagorje prekrasno :cerek:

ma što god da odabrete nećete požalit :thumbsup:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 1:45 pm

slatkica:) je napisao/la:i mi smo htjeli tu negdje u hr na medeni mjesec ali ispalo je da nam je jeftnije otić van :roll:

znan , znan to san primjetila dok san gledala ponude , ali meni ne dolazi ka opcija ic u stranu zemlju na medeni misec, neman nista protiv toga,al ono tto ce docekat neke druge prilike..
ako sta uvatin po Hrvatskoj, ako ne nista ,u kucici kitit bor i uzivat :vau:
Vila

PostPostao/la slatkica:) dana čet stu 29, 2012 2:40 pm

Vila je napisao/la:
slatkica:) je napisao/la:i mi smo htjeli tu negdje u hr na medeni mjesec ali ispalo je da nam je jeftnije otić van :roll:

znan , znan to san primjetila dok san gledala ponude , ali meni ne dolazi ka opcija ic u stranu zemlju na medeni misec, neman nista protiv toga,al ono tto ce docekat neke druge prilike..
ako sta uvatin po Hrvatskoj, ako ne nista ,u kucici kitit bor i uzivat :vau:

možda bi vama obzirom na božićno vjenčanje idealna opcija bila neka kućica u zagorju,sa kaminom,vani snijeg.... :dani:
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 2:50 pm

bude snig tada? AAAAAAAA :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: OBOZAVAAAN SNIIIIG
kad je u nas proslu zimu pa na 5 DANA ejjj kako san se izguštala, je da san muku mučila sa sklizanjen po gradu ali ono meni je snig poseban dozivljaj

da ne oftopikarin, ja mislin da mi je neko nekidan pokaziva neku Villa Magdalena , negdi valjda u krapinskin toplicama, i gledala san njihove ponude neke i komentari o njima su naj, pa mozda bi to uzela u obzir, iako mi je Slavonija bila prva opcija sad si me zaintrigirala sa snigon u zagorju :dani: :dani: :dani: :dani:
Vila

PostPostao/la Ina1011 dana čet stu 29, 2012 2:56 pm

Villa Magdalena je :dani: :dani: :dani:

Meni je ovo genijalno za nestati na par dana http://www.kuchica.com/ (savršeno mi je potkrovlje s 6 kreveta :cerek: )
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 3:15 pm

Ina odlicna je kucica :) mozda bi prije na proliće tila tamo :) al je prelipa
VIlla Magdalena mi je zasad opcija osin ako za Slavoniju ne naden nesto slicno Villi Magdaleni,ako slucajno neko zna za to nek mi javi :) al valjda cu u meduvremenu nac nekoga ko je bia osobno u VIlli Magdaleni pa da cujen iz prve ruke, ali zasad po procitanin komentarima o njoj i po slikama ufff :dani: :dani: :dani:
Vila

PostPostao/la Ina1011 dana čet stu 29, 2012 3:30 pm

Imaš tu nešto o Villi Magdaleni... forum iznenađenje za Branči: viewtopic.php?f=47&t=2250&p=395876#p395876
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 3:58 pm

fala ti ina, mislin da san i prije naletila na to al nisan pridavala paznju.. odlicno je! :lovestruck:
Vila

PostPostao/la blab dana čet stu 29, 2012 4:33 pm

meni ta vila izgleda super, ali bi mi dosadilo da imam samo jacuzzi.
zato ja preporučam toplice ili sveti martin ili zadnje u kojima smo bili, jezerčica :svakacast: :svakacast: mislim, to je nešto presavršeno, vjeruj :thumbsup:
pa si iskombiniraš putovanja i izlete u sklopu svega i guštaš par dana
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la slatkica:) dana čet stu 29, 2012 4:37 pm

da,toplice sv. martin :10od10:
imaju i dosta popratnog sadržaja :thumbsup:
slika
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la blab dana čet stu 29, 2012 4:39 pm

u svakom slučaju ne možeš pogriješiti. jedino sv martin ima prednost i vanjskog kupanja zimi, to mi je :dani:
dok jezerčica ima unutarnje tobogane, a bome ako moram birati, rađe se spuštam ko maleno dijete :lol: :lol:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Vila dana čet stu 29, 2012 4:44 pm

blab je napisao/la:u svakom slučaju ne možeš pogriješiti. jedino sv martin ima prednost i vanjskog kupanja zimi, to mi je :dani:

:dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: obozavan to uf uf, puno van hvala na savjetima i novin informacijama , sigurno cu sve uzet u obzir :vau:
Vila

PostPostao/la Ina1011 dana čet stu 29, 2012 5:41 pm

ooo Sv. Martin je priča za sebe :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: mijenjala bih svako putovanje za jedan vikend tamo :dani:

Predivno je sve.. od hotela i smještaja, bazena... vanjski, unutarnji spojen s vanjskim dijelom pa se možeš kupati u toploj vodi dok je snijeg okolo :dani: jacuzzi uz bazen i još dodatni bazen samo za hotelske goste... ma savršeno! Hrana isto tako... jeli smo kao da smo iz gladi pobjegli :D
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana čet stu 29, 2012 6:53 pm

super cure sad ste i meni dale ideju za medeni mjesec :kiss:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana čet stu 29, 2012 10:45 pm

ja sam bila dvaput gore, jednom dok nije bilo hotela i jednom u hotelu. tako da od nas samo 5+ za njih.
o hrani odbijam, svaki put sam se vratila s užom robom :misli: :lol: :lol:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Apache dana čet lip 20, 2013 6:18 am

Mi selimo u Englesku odmah nakon vjenčanja pa nam bude to ispalo ko neki medeni mjesec :)

A na pravi medeni mjesec budemo išli čim budemo mogli dobiti godišnji, i onda planiramo neku egzotičnu destinaciju (ja bi recimo Jappan u proljeće kad cvatu trešnje)
slika
Apache

PostPostao/la lilica dana sri srp 17, 2013 9:22 am

joj cure trebam pomoc, skroz sam se izgubila u tim ponudama i cijenama :neznamkakoti: ne znam uopce sto je razumna cijena a sto nije. a ne idemo u inozemstvo jer imamo previse dugova za pokriti poslije svadbe. pa sam tako naisla na ponudu ville magdalene, medeni mjesec iz snova za nesto vise od 4000 kn 4 dana i 3 noci i svasta nude u toj ponudi ali me zanima vase misljenje jel to previse za medeni mjesec?? i ako imate neke bolje ili povoljnije prijedloge, svaka pomoc je dobrodosla :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana sri srp 17, 2013 2:06 pm

bila je naša šefica Branči u vili magdaleni, potraži si na forumu taj post o tome :thumbsup:
To ti je baš onako mirniji prostor, nije ko terme/toplice veliko, napučeno. bar sam ja to tako shvatila. ali ima samo taj unutrašnji jacuzzi u sobi i bazen na krovu (balkonu :misli: ).
Neznam kada točno idete, ali ako želiš nešto više "akrobacija" preporučam Terme jezerčica, najjeftinije su toplice u hrvata (osim ako neke nemaju na kolektivi kakvu ponudu) i super su! od tobogana, bazena, jacuzzija, masaža, nema što nema.
što se tiče cijene, mi smo bili tjedan dana u baškoj vodi, mislim da smo bili platili nekih 7000 i kusur :ne zna: ne sjećam se točno. ali imali smo i masaže i bazene i sve što se dalo dobiti.
Najbolje da si malo proučiš ovu temu, ako ne, javi se u pp, možda mogu pomoći s tim toplicama :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la bubamarac22 dana sri srp 17, 2013 2:58 pm

lilica je napisao/la:joj cure trebam pomoc, skroz sam se izgubila u tim ponudama i cijenama :neznamkakoti: ne znam uopce sto je razumna cijena a sto nije. a ne idemo u inozemstvo jer imamo previse dugova za pokriti poslije svadbe. pa sam tako naisla na ponudu ville magdalene, medeni mjesec iz snova za nesto vise od 4000 kn 4 dana i 3 noci i svasta nude u toj ponudi ali me zanima vase misljenje jel to previse za medeni mjesec?? i ako imate neke bolje ili povoljnije prijedloge, svaka pomoc je dobrodosla :grli:

mislim da bi ti svakako bilo jeftinije nešto u svom aranžmanu jer čim spomeneš da je u pitanju medeni mjesec cijene skaču, nažalost...probaj malo vidjeti cijene tih toplica i sl. ovako bez ikakvih paketa (medeni mjesec i te fore)..

a usporedbe radi mi smo avionske karte (dvije povratne) i hotel (7 noćenja) u Londonu platili 5500 kn, što i nije velika razlika kad usporediš s tvojom cijenom...

isto tako, pošto kažeš da niste baš proputovali, za siću možeš biti par dana u Budimpešti, Beču, Salzburgu, Pragu i da sad ne nabrajam....sve ovisi kaj vam se sviđa..
bubamarac22

PostPostao/la lilica dana sri srp 17, 2013 4:13 pm

al problem je u tome kaj u obicnom aranzmanu malo toga nude, koliko sam ja vidjela nema nis posebno romanticno a ipak bi da nesto drugacije dozivimo posto je to vrlo vjerojatno zadnji put da cemo si moci uopce bilo sto priustiti :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Bračna putovanja i izleti

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.