Gdje sa gostima za vrijeme slikanja? • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

PostPostao/la lunna dana uto stu 08, 2011 8:27 pm

šljokica. je napisao/la:mislim da ćemo se mi slikati koji dan poslije..ali ne znam što ću sa šminkom i frizurom..kako to ide? :D

ja sam opet isla na frizuru,al mi je nabrzinu samo napravila da slici na onu jer sam ionako skakala u more,al je isto bila super i naplatila mi samo 100kn tu dodatnu,a sminkala se drugi put sama :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la šljokica. dana uto stu 08, 2011 8:38 pm

eh meni je šminkanje problem :D a možda se nađe neka dobra frendica koja ima dara..
a 100 kn nije puno :mig:
tenks :mig:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana uto stu 08, 2011 9:41 pm

šljokica. je napisao/la:eh meni je šminkanje problem :D a možda se nađe neka dobra frendica koja ima dara..
a 100 kn nije puno :mig:
tenks :mig:

tu sam :raspa:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 9:03 am

ne znam uopce kako cemo mi to izvesti :neznamkakoti: moj dragi je iz okolice velike gorice ali zivimo skupa vise od godinu dana u mom stanu u centru zagreba. u sali trebamo biti oko 7 ali slikanje nikako ne mozemo obaviti poslije mise jer nam je vjencanje u 11. mjesecu kad rano pada mrak. a sad bas da imamo misu u 3 to bi bilo glupo jer sta bi onda do 7 svi mi radili.. a jos jedna otezavajuca cinjenica je ta da ja niti imam namjeru niti mogucnost napraviti skupljanje kod mene jer ne mogu sve te ljude potrpati u stanu a i parking je nemoguce naci za toliko puno oauta. tak da nemam pojma kak to slikanje obaviti, tj kad. ako neka od vas ima nekih prijedloga, svaka pomoc je dobrodosla :svakacast:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana sri stu 21, 2012 11:58 am

lilica je napisao/la:ne znam uopce kako cemo mi to izvesti :neznamkakoti: moj dragi je iz okolice velike gorice ali zivimo skupa vise od godinu dana u mom stanu u centru zagreba. u sali trebamo biti oko 7 ali slikanje nikako ne mozemo obaviti poslije mise jer nam je vjencanje u 11. mjesecu kad rano pada mrak. a sad bas da imamo misu u 3 to bi bilo glupo jer sta bi onda do 7 svi mi radili.. a jos jedna otezavajuca cinjenica je ta da ja niti imam namjeru niti mogucnost napraviti skupljanje kod mene jer ne mogu sve te ljude potrpati u stanu a i parking je nemoguce naci za toliko puno oauta. tak da nemam pojma kak to slikanje obaviti, tj kad. ako neka od vas ima nekih prijedloga, svaka pomoc je dobrodosla :svakacast:

jeste razmišljali da uopće nemate okupljanje?
npr. mi smo to izveli tako da smo se dragi i ja sa kumovima našli na slikanju prije vjenčanja a svi gosti su se okupili ispred crkve :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 12:08 pm

a njemu je to jako bitno posto je sa sela i ta mu je tradicija vazna. ali nek on slobodno ima okupljanje, samo sto ti isti ljudi NE MOGU doci po mene i on to vrlo dobro zna. tako da cemo morati nesto iskombinirati, ni sama ne znam kaj :neznamkakoti: mozda da on bude sa svojima dok se ja uredujem ujutro, pa kad zavrsim sa spremanjem da dode samo s kumom na slikanje a da ovi ostanu kod njega jest i pit, pa kasnije dodu do crkve, jel to dobra ideja?
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sri stu 21, 2012 2:56 pm

lilica je napisao/la:ne znam uopce kako cemo mi to izvesti :neznamkakoti: moj dragi je iz okolice velike gorice ali zivimo skupa vise od godinu dana u mom stanu u centru zagreba. u sali trebamo biti oko 7 ali slikanje nikako ne mozemo obaviti poslije mise jer nam je vjencanje u 11. mjesecu kad rano pada mrak. a sad bas da imamo misu u 3 to bi bilo glupo jer sta bi onda do 7 svi mi radili.. a jos jedna otezavajuca cinjenica je ta da ja niti imam namjeru niti mogucnost napraviti skupljanje kod mene jer ne mogu sve te ljude potrpati u stanu a i parking je nemoguce naci za toliko puno oauta. tak da nemam pojma kak to slikanje obaviti, tj kad. ako neka od vas ima nekih prijedloga, svaka pomoc je dobrodosla :svakacast:

a zašto te brine mrak??? lijepe slike mogu ispasti i u sumrak ili po mraku, čovjek ima sigurno dobar blic...ili ne znam, organizirajte slikanje negdje u zatvorenom prostoru, gdje ima dovoljno "danjeg" svijetla :ne zna:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 3:29 pm

sad cu zvucati razmazeno, ali stvarno mora biti sve kako sam si zamislila. po danu, na zrinjevcu, trgu i gornjem gradu. ne mogu pristati ni na sto drugo osim toga sta sam sama sebi zacrtala :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sri stu 21, 2012 3:41 pm

lilica je napisao/la:sad cu zvucati razmazeno, ali stvarno mora biti sve kako sam si zamislila. po danu, na zrinjevcu, trgu i gornjem gradu. ne mogu pristati ni na sto drugo osim toga sta sam sama sebi zacrtala :neznamkakoti:

to nije razmaženo :grli: , to je tako kako si ti sebi zamislila i onda tako treba biti - samo treba način kako to izvesti :thumbsup:

a da ti i dragi odete na slikanje prije podne, prije nego gosti trebaju doći po tebe?? i onda on ode u V. goricu i sa svojima dođe po tebe u vaš stan - nema veze kaj stan nije veliki, stolovi se postave i na hodnik ispred stana, neka bude švedski stol... :ne zna:
a za aute ne znam, neka se kombiniraju da bude što manje auta...ili neka po tebe dragi dođe samo s kumom i najbližom familijom, a s drugima se nađite samo pred crkvom :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 5:21 pm

ma nema sanse draga, zivim u centru i tesko je i za jedan auto naci mjesto, a kud bi svi oni stali :neznamkakoti: osim toga, u stan mi jedva stane desetak ljudi, ono bas da se mogu sjesti i tako, podosta je velik ali u njemu jednostavno nema prostora za puno ljudi. imaju kuhinju dio ih stane mozda 3-4, hodnik ali u njemu isto nema mjesta bas, i nasu sobu al vjeruj mi ne bi to nikak funkcioniralo. a ispred stana nemam isto mjesta tak da, koliko god kombinirala, nema teorije da ih potrpam sve (a poznavajuci njegove skupit ce ih se barem 30-40 :budala: ) a sta mislis da je glupo ovako da njegovi ostanu kod njega pa ih zbrinu njegova mama i baka, a da za to vrijeme on i kum dodu pa da se slikamo dok se oni druze na selu :ha:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sri stu 21, 2012 5:32 pm

da, jasno mi je koliko parking može biti problem u zgu, ja sam širi centar pa svejedno ne znam kako bih to riješila - parking pred zgradom se plaća :izivciran: - srećom da to meni ne bude problem jer ja idem od staraca i on ide od staraca (oboje nemaju plaćanje parkinga pred zgradom - nisu niti bliži centar) iako oboje već neko vrijeme živimo zajedno, u trećem stanu (Maksimir)...ujutro se zajedno probudimo, doručkujemo, pokupimo sve stvari koje nam trebaju i svako svojim putem :rofl: :rofl: :rofl:
a tvoji starci?? nisam nigdje pohvatala, oni nisu tu u gradu? negdje praktičnije od centra? pa da tebe pokupe kod njih? :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 6:05 pm

i oni su u strogom centru, 5-6 ulica dalje :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sri stu 21, 2012 6:27 pm

lilica je napisao/la:i oni su u strogom centru, 5-6 ulica dalje :neznamkakoti:

joj ajme :roll: , baš te ide, hihi
:idea: a jel oni imaju veći stan? i veći hodnik gdje možeš staviti par manjih stolova gdje bi bilo samoposluživanje? da se toliki ljudi imaju kamo smjestiti dok ste vi na slikanju? i je li neka od gradskih garaža u blizini? to pitam, jer si rekla da je tvom dragom bitno da dođe po tebe, običaji i tak...
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 6:34 pm

ma vjeruj mi o svim sam ti opcijama razmisljala ali niti jedna ne dolazi u obzir jer jednostavno nemamo di s tim ljudima i morat ce pristati na nekakav kompromis, jbg mogo si je onda neku sa sela naci pa bi imao docek :lol:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sri stu 21, 2012 6:40 pm

lilica je napisao/la:jbg mogo si je onda neku sa sela naci pa bi imao docek :lol:

:lol: :lol:

srećom da imaš još dosta vremena za naći još koju opciju...
a gdje je sala za vjenčanje? centar? periferija? van grada?
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana čet stu 22, 2012 11:06 am

sala je u sesvetama. dakle, 3 potpuno razlicite i udaljene lokacije. ajme, ako me vec sad boli glava od razmisljanja, sta ce tek biti kad se datum priblizi, a ja jos ne budem imala rjesenje :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana čet stu 22, 2012 1:23 pm

lilica je napisao/la:sala je u sesvetama. dakle, 3 potpuno razlicite i udaljene lokacije. ajme, ako me vec sad boli glava od razmisljanja, sta ce tek biti kad se datum priblizi, a ja jos ne budem imala rjesenje :neznamkakoti:

hihihi, bez brige, zato smo mi tu, da ti ponudimo pomoć, a ti izabreš ono što ti najviše paše...i imaš dosta vremena za razbijat glavu s time :banghead: :D :grli:

ok, sesvete i v.gorica baš i nisu na istom putu...hmm...ček..sad me sve strah pitat, a gdje je crkva, tj. gdje je vjenčanje??? :mig:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana čet stu 22, 2012 3:02 pm

hehhee a vjencanje ce biti ili na gornjem gradu ili na jarunu (to se jos ne zna jer i tu ima problema al necemo skretat s teme :D )
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana čet stu 22, 2012 3:56 pm

lilica je napisao/la:hehhee a vjencanje ce biti ili na gornjem gradu ili na jarunu (to se jos ne zna jer i tu ima problema al necemo skretat s teme :D )

al ste si zadali posla :D
bude se nekaj smislilo, daj nam malo vremena, netko će doći do najpraktičnijeg rješenja :thumbsup:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana čet stu 22, 2012 4:30 pm

sunqueen je napisao/la:
lilica je napisao/la:hehhee a vjencanje ce biti ili na gornjem gradu ili na jarunu (to se jos ne zna jer i tu ima problema al necemo skretat s teme :D )

al ste si zadali posla :D
bude se nekaj smislilo, daj nam malo vremena, netko će doći do najpraktičnijeg rješenja :thumbsup:

a znam fakat smo blesavi :budala: al sta se moze, eto cure ja vjerujem da ce neka od vas smisliti neko najbolje rjesenje. mi smo vec prerostali sve opcije i izgubili se u tome skroz :neznamkakoti: a njegove kad pitamo joj to pocnu kombinacije da me odmah zaboli glava :banghead: tak da smo njih izostavili iz ovog dijela a ja sam odlucila potraziti pomoc tu, jer ko ce mi bolje pomoc od vas koje te sve predbracne muke prolazite ili ste vec prosle :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sub stu 24, 2012 2:49 pm

okej, prijedlog broj 1, vidjet ćemo da li vam paše :grli: :
- mladoženja s kumom dođe iz vg u centar po tebe i kumu - odete na slikanje prije podne - centar, zrinjevac i g.grad - svugdje ostajete manje od sat vremena pa se onda možete parkirati i vi i fotograf u prvoj zoni
- ti se vraćaš u stan i čekaš povorku
- njegova najbliža familija (dakle, fakat najbliža, jer ako ti pristaješ na kompromis da oni baš moraju doći klasično po tebe , iako si im objasnila da to ne ide :izivciran: , - znači roditelji, braća i sestre, čak ni njihovi supružnici) dolaze po tebe s muzikom i s čim već - toliko ljudi možeš smjestiti u stan, naravno uz uvjet da i tvojih bude jednako toliko malo, dakle najuža familija i kuma :thumbsup:
ps. parkaju se u obližnju garažu, toliko mogu platiti parking za par auta i prošetat se do stana :roll:
- svi zatim u aute i na jarun na vjenčanje - praktično zbog parkinga, a i netko je u dr temi spominjao da se njima obratiš oko onog problema sa sakramentima (neću dalje da ne dobijem opomenu od admina :mig: ) pa ti onda ispadne i zbog toga najpraktičnije
- svi ostali gosti dođu pred crkvu, i tvoji i njegovi, održi se vjenčanje i svi onda zajedno u sesvete... :cerek: :D

problem gostiju u ovom slučaju uopće ne postoji, jer ste svugdje na minimumu ljudi... :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sub stu 24, 2012 3:41 pm

ej draga pa ovo si stvarno predobro smislila, hvala ti puno :svakacast: :svakacast: :svakacast: jako mi se svida ideja, a vidim da si upucena i u crkvu s drugih tema hehe :D da, zato mi se jos vise i svida ta crkva da bi mogla onda izorganizirat ovako kako si ti sad napisala. sljedeci vikend idemo do njegovih pa cu i s njima tako dogovorit al mislim da ce se ovo svima svidjeti. stvarno je najbolje moguce rjesenje za moju situaciju :mig: HVALA TI PUNO PUNO :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana sub stu 24, 2012 3:52 pm

lilica je napisao/la:ej draga pa ovo si stvarno predobro smislila, hvala ti puno :svakacast: :svakacast: :svakacast: jako mi se svida ideja, a vidim da si upucena i u crkvu s drugih tema hehe :D da, zato mi se jos vise i svida ta crkva da bi mogla onda izorganizirat ovako kako si ti sad napisala. sljedeci vikend idemo do njegovih pa cu i s njima tako dogovorit al mislim da ce se ovo svima svidjeti. stvarno je najbolje moguce rjesenje za moju situaciju :mig: HVALA TI PUNO PUNO :grli:

smijat ćeš se, al sve sam stavila na papir, ovo je bio izazvov epskih razmjera :rofl: :rofl: :rofl: ,bilo je tu i crtanja puteva i sl (znaš ono, vg je na jugu, a jarun skoro na zapadu al ima dobar spoj s centrom i vg-om :rofl: :rofl: :rofl: )...pa kako to sve skombinirati a da svi budu zadovoljni :thumbsup:
drago mi je da ti se ovo sviđa, nadam se da će imat "dobru prođu" i kod dragog i njegovih... :mig:
ps. ako ne prođe, a trebalo bi jer se uvažavaju svačije želje i mogućnosti, mi smo tu :mig: , kao što si primjetila gore, to je prijedlog br. 1 :thumbsup: :thumbsup:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sub stu 24, 2012 5:20 pm

sunqueen je napisao/la:smijat ćeš se, al sve sam stavila na papir, ovo je bio izazvov epskih razmjera :rofl: :rofl: :rofl: ,bilo je tu i crtanja puteva i sl (znaš ono, vg je na jugu, a jarun skoro na zapadu al ima dobar spoj s centrom i vg-om :rofl: :rofl: :rofl: )...pa kako to sve skombinirati a da svi budu zadovoljni :thumbsup:
drago mi je da ti se ovo sviđa, nadam se da će imat "dobru prođu" i kod dragog i njegovih... :mig:

ma predobra si, nemam rijeci. ovo je tak lijepo od tebe da sam evo ostala bez teksta :vauu: javim kak je proslo kod njih al naravno i ja mislim da bi trebalo bit prihvaceno jer je najbolje rjesenje za sve, i njih i nas :D hvala ti jos jednom sto si se tak angazirala i ako cu ti ikad moc pomoc sa savjetom ili bilo cim, samo javi :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Mateus dana ned ožu 10, 2013 1:51 pm

:bok:
evo i mene i imam sličan problem kao i lilica... samo kod mene je sve blizu.
ovako... dragi i ja živimo skupa u mom stanu gotovo u centru grada. kad bude pir, on će otići u stan od roditelja koji je 2 ulice ispod moga. kako je moj stan mali, ima 56 kvadrata i sve skupa stane 15 ljudi. 20 ako se svi naguraju. ja ne želim da on dođe sa cijelim svatovima nego sa užom obitelji po mene a ostali će čekati kod matičara. između njegovog stana i mog je 10 min hoda. od mog stana do matičara je 5-10 min hoda. a od matičara do broda kamo će biti fešta je 5 min ( ako jaaaako sporo hodate).
i sad, kad da se mi slikamo? gledala sam prije nego on sa svojima dođe po mene ali to nema šanse jer njegovi žele biti prisutni kad me on vidi prvi put u vjenčanici :roll: . da ih pustim da se svi druže kod mene je nemoguće a ne pada mi na pamet da cijelo susjedstvo gleda ljude u dvorištu zgrade - jer očito kod mene neće moći ni ući. i sad nemam pojma kako ni kada to obaviti.
ne možemo se ići slikati nakon matičara jer to će trajati bar sat vremena a ljude mi je glupo pustiti u centru grada da se šeću. ili da nas sat vremena čekaju na brodu... nitko osim mladenaca i kumova neće ići autom jer nema smisla kad se sve prohoda za 10-20 min... :ne zna:
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.