Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

umjetne trepavice

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: umjetne trepavice

PostPostao/la Malavida dana sri svi 06, 2009 1:23 pm

Step,trepavice izgledaju jako lijepo.Jedino sto se meni to cini stvarno skupo.
Za te novce se mogu stavljati umjetni pramenovi ne znam koliko puta.Ali to je ionako individualno.

Meni je sminkerica stavljala te umjetne pramenove i jako sam zadovoljno pa cu ih imati i na vjencanju.
Inace,ona ih na probnom ne stavlja jer probno dodje 100kn,a glavno 250,ali ja sam imala svoje pa mi je stavila i bila sam zadovoljna.
23.05.2009.
Malavida

Marketing:

PostPostao/la Studentica24 dana pon lis 12, 2009 1:41 pm

Stavila ih i ja, platila 150 kuna i skinula ih sutradan... Imala sam pramenčiće, teško mi se naviknuti na njih i počupala ih :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: !
Poslužile su svrsi na taj dan, premda me kozmetičarka odgovarala jer je rekla da imam lijepe trepavice i da mi nisu potrebne...ali nije mi vrag dao mira!
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la CandyBaby dana čet ruj 02, 2010 6:47 pm

mene je šminkerica nagovarala, ja sam bila protiv, ali sad sam u subotu vidjela mladenku s pregenijalnim trepavicama - i odlučila sam se ipak za parcijalne :cerek:
moram kupiti ArtDeco no.2 medium black.
vidjet ćemo, vjerujem da će biti super :lovestruck:
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Lia dana čet ruj 02, 2010 6:59 pm

Ja sam imala pramencice, bili su uključeni u cijenu šminkanja. Fantastično je izgledalo. Tako da sam ja definitvno za to.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana čet ruj 02, 2010 10:28 pm

ja sam svoje uzela u dm-u, od essence-a, u jednom komadu i bila sam sasvim zadovoljna. kak sam ih zalijepila tak su se i drzale do jutra dok ih nisam skinula :kava:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tyny dana ned pro 12, 2010 7:00 pm

jel su one teške za oči?
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana ned pro 12, 2010 7:13 pm

Tyny je napisao/la:jel su one teške za oči?

ja svoje nisam niti osjetila.. da imam..
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana pon svi 16, 2011 12:06 pm

pitanje za cure koje same se sminkaju i stavljaju umjetne trepavice:
jel se prvo nasminkate pa njih zalijepite ili prvo njih zalijepite pa onda ostatak sminke ili kako?
i jel maskaru stavljate i na njih :misli:
malo sam tudum sta se ovoga tice :zubo:
ja sam mislila da one ide na kraju,al mi na uputstvima pise da se stavljaju na ciste kapke :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon svi 16, 2011 12:12 pm

lunna je napisao/la:pitanje za cure koje same se sminkaju i stavljaju umjetne trepavice:
jel se prvo nasminkate pa njih zalijepite ili prvo njih zalijepite pa onda ostatak sminke ili kako?
i jel maskaru stavljate i na njih :misli:
malo sam tudum sta se ovoga tice :zubo:
ja sam mislila da one ide na kraju,al mi na uputstvima pise da se stavljaju na ciste kapke :ne zna:

meni je prvo stavljala trepavice pa me sminkala, i mislim da je stavila malo maskare i na njih na kraju :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana pon svi 16, 2011 12:50 pm

ni ja svoje nisam osjetila, a inace najprije njih stavim pa onda se sminkam - da ne bi slucajno praha od pudera ili sjenila olabavilo ljepilo.. maskare sasvim, ali sasvim malo stavim
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pet sij 20, 2012 7:10 pm

Ojla..ja sam ih imala na svadbi i stvarno ulipšaju oči ..međutim ja sam mislila da neću izdržat dok mi ih je stavljala, nije bolilo naravno, al mi je bilo nelagodno pa nisam mogla otvorit oči..međutim kad stavi maskaru na njih bude super ..stope se s prirodnim...e da naplatila je meni 50 kuna više jer sam imala umjetne
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Azizah dana sub ožu 10, 2012 11:51 am

Ja si isto namjeravam staviti umjetne trepavice za vjenčanje, imam već iskustva s njima. Uzimam one u komadu. Na početku imam osjećaj kao da imam tendu na očima, no poslije se priviknem :D No zaista uljepšljaju oči. Što se mene tiče, mislim da redoslijed stavljanja trepavica (prije ili poslije šminke) najviše ovisi o samom ljepilu. Ja sam ih već koristila dosta puta i svaki put ih stavim nakon sjenila, praktički red kraj (i maskaru stavim), ali prije tuša koji redovito stavljam. Idem tim redoslijedom jer je sjenilo suho i praškasto, pa ljepilo dopro prijanja. Pa pričekam 10 min da se osuši i za završni finiš stavim tuš.
No ako se koriste prvi put, preporučam svakako da se isprobaju prije (ako same stavljate) da vidite kak vam stoje s obzirom da ima jako puno oblika i gustoća :bok:
slika
slika
Azizah

PostPostao/la InLove dana pet ožu 23, 2012 4:10 pm

Azizah je napisao/la:Ja si isto namjeravam staviti umjetne trepavice za vjenčanje, imam već iskustva s njima. Uzimam one u komadu. Na početku imam osjećaj kao da imam tendu na očima, no poslije se priviknem :D No zaista uljepšljaju oči. Što se mene tiče, mislim da redoslijed stavljanja trepavica (prije ili poslije šminke) najviše ovisi o samom ljepilu. Ja sam ih već koristila dosta puta i svaki put ih stavim nakon sjenila, praktički red kraj (i maskaru stavim), ali prije tuša koji redovito stavljam. Idem tim redoslijedom jer je sjenilo suho i praškasto, pa ljepilo dopro prijanja. Pa pričekam 10 min da se osuši i za završni finiš stavim tuš.
No ako se koriste prvi put, preporučam svakako da se isprobaju prije (ako same stavljate) da vidite kak vam stoje s obzirom da ima jako puno oblika i gustoća :bok:

Azizah, gdje nabavljas trepavice i jel ima nesto na sto treba paziti? Velicina? ;) "ljepljivost"? Nesto trece?
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Azizah dana sub svi 19, 2012 10:53 am

Sori draga, tek sam sad došla na forum nakon 2 mj (bilo je puno jurnjave pa...). A ono, meni su odlične one po 20 kn iz dm-a Essence jer mi je ljepilo odlično, jednostavna je primjena, relativno brzo se osuši, a dobro drži, a kada skidam, ne skine mi pola mojih trepavica. Dakle bitno je naći dobro ljepilo koje odgovara tvojim kriterijima. Sa parcijalnim trepavicama nemam iskustva pa za to ne znam. A što se tiče izgleda, treba jednostavno ispobati kakve lijepo izgledaju na tebi i isto neće uvijek iste trepavice odgovarati uz različite stilove šminke, pa da se i to uskladi. Npr., moje umjetne trepavice su za par mm duže od mojih prirodnih jer uvijek još stavim tuša iznad linije trepavica, pa se moje ne bi ni vidjele. Što se tiče tipa šminke, ako je jaka i scenska, onda mi više pašu trepavice da nije jednak razmak među svakom "dlačicom", nego su malo po malo grupirane (pogledaj u dm-u, pa ćeš vidjeti na šta mislim).
Onda isto trebaš vidjeti prije prve upotrebe jesu li ti predugačke gledano po liniji kapka (ne duljina "dlačice", nego desno-lijevo), ako jeu, trebaš odrezati da lijepo prate liniju tvog oka.
Valjda je to to... eto večeras je djevojačka na repertoaru :jig: :cagam: :cheer:
slika
slika
Azizah

PostPostao/la samo_njegova dana uto svi 22, 2012 11:33 am

meni je moja šminkerica dala uputu gdje i kakve umjetne trepavice da si kupim :thumbsup:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 8:33 am

ja smatram da mlada bez trepavica nemože biti.
Umjetne trepavice imaš parcijalne i one u jednom komadu.
Jedinom ukoliko cura ima prirodno duge i jako uvijene trepavice onda ih preskočim ili ako baš baš ih se ne želi ali u 90% slučajeva ih stavljam :kava:
Šminka nije kompletna bez dugih trepavica :vjencanje1:
marija2m

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 31, 2012 8:39 am

da, meni će staviti umjetne trepavice, iako imam dosta dobre svoje, ali da bude bolji ukupni dojam :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 11:15 am

samo_njegova je napisao/la:da, meni će staviti umjetne trepavice, iako imam dosta dobre svoje, ali da bude bolji ukupni dojam :cerek:

neka ti stavi individualne na vanjski dio oka
nemora na cijelom oku :loveflag:
marija2m

PostPostao/la blab dana čet svi 31, 2012 11:25 am

marija2m je napisao/la:ja smatram da mlada bez trepavica nemože biti.

sorry, ali :lol: :lol:
meni ih je samo nategnula s maskarom i dovoljno :raspa: ok, prirodno su mi duge, ali neznam zašto nebih mogla biti bez nekih ekstremno dugih :raspa:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la wedding.dress dana čet svi 31, 2012 1:49 pm

blab je napisao/la:

meni ih je samo nategnula s maskarom i dovoljno :raspa: ok, prirodno su mi duge, ali neznam zašto nebih mogla biti bez nekih ekstremno dugih :raspa:

sigurno se bez njih nebi mogla udati :lol:

meni se sviđaju umjetne trepavice, ali u umjerenim kolicinama :kava:
također, ako ih netko ne zeli, ne vidim razlog zasto bi ih morao imati :ne zna: svatko odabire ono sto mu se sviđa :pop:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la slatkica:) dana čet svi 31, 2012 2:18 pm

ja još ne znam oću stavit trepavice :ne zna:
nikad ih nisam imala a moje trepavice ako se dobro izvuku maskarom se extra duge.
nebi baš stavljala na dan vjenčanja nešto prvi put ali to sam samo ja :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana čet svi 31, 2012 3:14 pm

slatkica:) je napisao/la:ja još ne znam oću stavit trepavice :ne zna:
nikad ih nisam imala a moje trepavice ako se dobro izvuku maskarom se extra duge.
nebi baš stavljala na dan vjenčanja nešto prvi put ali to sam samo ja :D

slažem se :thumbsup: ni ja ih nikada nisam koristila i vjerojatno neću ni za vjenčanje! uzdam se u sminkericu da ću ionako biti lijepa :D :D
slika
žena, majka, UDAVAČA :raspa: 21.07.2012. :lovestruck:
bird_on_the_wire

PostPostao/la cimetina dana pet lip 01, 2012 9:14 am

Ja isto tako.

Najviše volim kad mi netko tvrdi da se nešto mora :roll:
slika
cimetina

PostPostao/la maybelline dana pet lip 01, 2012 9:31 am

wedding.dress je napisao/la:
blab je napisao/la:

sigurno se bez njih nebi mogla udati :lol:

meni se sviđaju umjetne trepavice, ali u umjerenim kolicinama :kava:
također, ako ih netko ne zeli, ne vidim razlog zasto bi ih morao imati :ne zna: svatko odabire ono sto mu se sviđa :pop:

sva sreca da imam duze trepavice,inace se nikad nebi udala,jer i maskaru sam si sama stavljala a sminkanju
cackaj me di god ces ,samo nemoj oci dirat :lol: :lol:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la wedding.dress dana pet lip 01, 2012 2:11 pm

maybelline je napisao/la:sva sreca da imam duze trepavice,inace se nikad nebi udala,jer i maskaru sam si sama stavljala a sminkanju
cackaj me di god ces ,samo nemoj oci dirat :lol: :lol:

:lol: :lol:

ja se jos nisam odlucila :kava:
jedan od razloga je taj jer ih nikad jos nisam imala, ali idemo na neku svadbu uskoro pa cu valjda ici na sminkanju i reci joj nek mi stavi :ne zna:
vidjet cemo :kava:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.