Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Sale-restorani Čakovec/Varaždin(crnković,river pub,barok/ktc

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Sale-restorani Čakovec/Varaždin(crnković,river pub,barok/ktc

PostPostao/la theonly dana čet tra 24, 2008 8:39 am

Zadnja izmjena: maybelline; ned lip 24, 2012 4:54 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: izmjena naslova!
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Sale Čakovec/Varaždin

PostPostao/la theonly dana čet tra 24, 2008 11:46 am

Varaždin..
za veće svadbe: restoran river (okrugli stolovi!)
restoran aquacity
restoran lagus (varaždinbreg)
restoran park (kod gundulićeve ulice)
restoran raj (gundulićeva ulica)
malo skuplje: hotel turist (i do 300 ljudi)
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana pet kol 29, 2008 7:41 am

Za Varaždin moram dodati
Zlatne gorice (predivan prostor)
Tilia u Hallerovoj (za manje svadbe)
Restoran Lav
Crnković
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la stepford wife dana pet ruj 12, 2008 7:46 am

evo, mi rezervirali zlatne gorice.....
http://www.zlatne-gorice.com/

slika
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana pet ruj 12, 2008 8:55 am

theonlyfuse je napisao/la:restoran aquacity

u ovom restoranu sam bila na svadbi...bilo je baš lijepo..samo su malo stolovi bili čudno postavljeni pa je pola ljudi bilo u jednom dijelu sale di se i plesalo a ostali su bili u drugom dijelu i ništa nisu vidjeli...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana pet ruj 12, 2008 10:49 am

da dodam za varaždin:
hotel varaždin
garestin
dravski motiv

međimurje:
terbotz
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana čet stu 20, 2008 11:01 am

nadopunit cu malo o svom kaparenom restoranu-Kristal u Čakovcu..

http://www.restoran-kristal.net/

dakle, ja sam u 3.mjesecu vec isla u potragu za restoranom, godinu i pol prije termina, i opet sam skoro zakasnila :neznamkakoti:
Htjela sam svadbu krajem 6.mjeseca, ili 19.9.09., medjutim proljece je vec svugdje bilo puno, a za 19.9. sam imala na izbor 2 restorana, koja su onda otpala radi udaljenosti, odnosno kapaciteta (za okrugle stolove mogu primat do 130 ljudi, a ja cu zvati ccqa 170).
Kad sam prvi put isla u Kristal, odmah sam kaparila jer mi se svidjela velika sala, puno mjesta za okrugle stolove i na pol puta za goste koji ce biti iz Vz-a i Medjimurja..

Sef je prije zivio i radio u Grazu (kao i ja) i vodio kuhinju jednog poznatog restorana, di sam cesto bila gost, pa mi je to dodatno pomoglo da se odlucim za njih (austrijsko viđenje kvalitete)
Kaparila sam ga za 2000kn, cijenu menija jos nisam odabrala, jer se dogovaramo dal cemo od 13h il 17h poceti tam, dakle dal ce poceti od rucka il uzine..
Moja je ideja bila da se prvo obavi vjencanje, pa se ide u Kristal na uzinu, a moji vele da bi trebali tam docekat goste, najest se, pa onda na vjencanje :ne zna:
Razlika u cijeni je 5€ po osobi, ili 42 ili 47€, a u tu cijneu nisu uracunata pica. Po tome i nisu bas jeftini, kaj se Medjimurja tice i valjda jedni od skupljih, al se ipak nadam da ce kvaliteta hrane i usluge to opravdati..
Ima veliko parkiraliste (djelomicno asfaltirano, djelomicno sljuncano-a to se nadam da ce do 10.mj rijesiti), i sef je pricao da bi sala trebala nabaviti i light show, al kako su vremena teska, ne znaju sta ce biti od toga..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana sri sij 28, 2009 9:08 am

sva pohvale za zlatne gorice, od klope, usluge itd! konobari odlični, stvarno idu na ruku mladencima.... :svakacast:
svakako preporučam!
i da, ambijent je predivan :cerek:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sisy dana sri svi 06, 2009 9:30 am

da li je netko od vas imao svadbu u River pubu u Varaždinu? Meni bi bilo oko 170 ljudi, sad me muči da li plesni podij premali? i ostalo dojmovi River puba... please, help!
sisy

PostPostao/la theonly dana uto ruj 15, 2009 11:55 am

Tema nam je malo zamrla :o
Sisy, vidim bilo je davno pitanje, al za River sam čula dosta dobrih kritika :thumbsup:
I mi smo razmišljali, al dragecu ipak nije dolazilo u obzir (radio je nekad davno kod Kišićeka i još ima traume :D )
Idemo tamo 11.12. na svadbu, i koliko čujem je cijena ok, a znam da je i hrana dobra, posluga isto tako..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto ruj 15, 2009 12:00 pm

I da ja dam mali up-to-date, meni smo dogovorili da bude do max 45€ (s pićem i navlakama za stolice u cijeni), s tim da smo ga dosta mjenjali, i sad ide ručak, zžina-koja bude poslužena kao buffet, večera, ponoćno jelo i jutarnje jelo.. U cijenu idu i 3 vrste žestice, ostalo sami nosimo, a to nam treba samo za aperetiv..

Kod drugog i trećeg dogovora sam se dogovarala s šeficom i ona mi je sve to puuuno bolje objsanila (žensko :D ) i iako mi se u početku činila hladna i nepristupačna, sad sam se baš oduševila :cerek:
Pitala me i za neke sitnice, koje se muški nebi sjetio, tako da smo dosta u detalje sve riješile, osim eto 100% raspored sjedenja, jer će ljudi valjda do zadnjeg tjedna javljati dal dolaze il ne..
Uglavnom, ak bude sve kak smo dogovorile, onda :10od10:
tak da :pop:
a detalji onda za nekih 4 tjedana :shock1:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto ruj 15, 2009 12:02 pm

i da, bili 17.05. na jednoj svadbi u Zlatnim goricama i :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: za najbolju hranu, odličnu poslugu i diiivan ambijent (bili smo vani u paviljonu)..
Da nam je svadba do 90 ljudi, bili bi definitivno tamo, al eto..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tyny dana pon svi 30, 2011 8:17 pm

Dodajem:

Hotel Crnković, Ludbreg
http://www.hotel-crnkovic.hr/hotel-crnkovic.html

Hotel Minerva, Var.Toplice
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana pon srp 04, 2011 6:32 pm

Restoran Kristal ima novi web http://www.restoran-kristal.net/

To je ujedno i naš kapareni restoran za sljedeću godinu :D za sad smo bili samo na dva dogovora, i platili kaparu. Za sad, uključujući i sva prijašnja iskustva s ovim restoranom, imamo samo riječi pohvale :10od10:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la gtaradi dana sri srp 06, 2011 4:19 pm

obrisan post
Zadnja izmjena: maybelline; čet srp 07, 2011 5:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: sadrzaj posta obrisan zbog reklame, te krsenja pravila o reklamiranju,korisniku izdano upozorenje!
gtaradi

restorani u varaždinu - crnković, river pub i barok (ktc)

PostPostao/la dia dana čet svi 03, 2012 6:26 pm

:bok: S obzirom da planiram svadbu interesiraju me vaša mišljenja i iskustva sa restoranima crnković, river pub i barok (ktc). na svadbi bi imali 200 ljudi i cilj nam je maksimalno uštediti, ali opet izabrati najbolje mjesto. kod crnkovića na web stranici piše da su njihovi meniji od 200-250 kn, no kada smo bili tamo na razgovoru, rekli su nam da je najjeftiniji meni 240 kn, s time da slijedeće godine kada će i biti moja svadba (31.8.2013.) meni će najmanje poskupjet za još 10-20 kn. to mi se fakat čini puno...ako doneseš nešto svoje (piće ili meso) naplačuju nošenje 15 kn po osobi pa na kraju ispada da se gotovo i ne isplati nosit nešto svoje. u river pubu i baroku još nismo bili (ali planiramo), ali navodno su nešto jeftiniji, no prvenstveno me interesiraju vaša iskustva s tim restoranima i kolike cijene menija ste imali?
dia

Re: restorani u varaždinu - crnković, river pub i barok (ktc

PostPostao/la angelus dana sri lip 13, 2012 3:51 pm

dia je napisao/la::bok: S obzirom da planiram svadbu interesiraju me vaša mišljenja i iskustva sa restoranima crnković, river pub i barok (ktc). na svadbi bi imali 200 ljudi i cilj nam je maksimalno uštediti, ali opet izabrati najbolje mjesto. kod crnkovića na web stranici piše da su njihovi meniji od 200-250 kn, no kada smo bili tamo na razgovoru, rekli su nam da je najjeftiniji meni 240 kn, s time da slijedeće godine kada će i biti moja svadba (31.8.2013.) meni će najmanje poskupjet za još 10-20 kn. to mi se fakat čini puno...ako doneseš nešto svoje (piće ili meso) naplačuju nošenje 15 kn po osobi pa na kraju ispada da se gotovo i ne isplati nosit nešto svoje. u river pubu i baroku još nismo bili (ali planiramo), ali navodno su nešto jeftiniji, no prvenstveno me interesiraju vaša iskustva s tim restoranima i kolike cijene menija ste imali?

Bok, mogu reći za River (drugdje nismo ni bili). Meni nam je 260 kn, ali su ga napravili prema onom što sam im ja izrecitirala. Znači moglo je jeftinije. Imamo predjelo hladno, juhu, toplo predjelo, glavno jelo tri vrste mesa (puretina i piletina bijelo i svinjski file (ne kotlet)), tri vrste priloga, štrukle, ponoćno jelo i gulaš (naravno kruh, kavu i to...) Prošle godine u 12 mjesecu smo dogovorili i ostavili kaparu, tako da nam je cijena ista bez obzira na sva ova poskupljenja ove godine. Oni imaju sve okrugle stolove, što je super, barem meni. Maksimalno im stane 200 ljudi, ali to je onda onak full puno. Mi ćemo imat 170 - 180 i taman je. Naplaćuju navlaku za stolac 15 kn, i serviranje pića koje sam doneseš 10 kn po osobi (znači nema po litri ili neka takva pljačka). Sve je njihovo osim janjaca i odojaka koje ćemo sami. Nadam se da sam malo pomogla, može se naravno još uštediti (mi smo s ovim svim bili u budžetu, pa nismo rezali ništa) Pozdrav
Zadnja izmjena: maybelline; ned lip 24, 2012 4:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
angelus

Re: Sale-restorani Čakovec/Varaždin(crnković,river pub,barok

PostPostao/la CiniMINIS dana uto srp 17, 2012 3:49 pm

hei cure.
jel negdje na netu ima kakvih slikica i informacija o restoranu aquacity (ili neko od vas ima mozda vise informacija)? ja nisam nist mogla pronac..samo nekakvu stranicu na fejsu koja ocito nije o restoranu nego o jezeru.
steta sto nisu bas informatizirani :( nit imaju web stranicu nit nist barem da covjek vidi kak im dvorana izgleda i sto imaju za ponudit.
cula sam da je moguce kod njih imat proslavu svadbe na otvorenom.. sad ak je to istina mislim da bi bilo prekrasno uz vodu. jos da je ukraseno s bakljama i lampijonima :lovestruck:
CiniMINIS

PostPostao/la sweet2010 dana sri ruj 12, 2012 2:56 pm

:bok: :bok: :bok: :bok: :bok: :bok:

Mi smo kaparili restoran Autostop u Čakovcu, jako nam se sviđa sama dvorana, ne treba ništa dodatno ukrašavati, meni nam je po cjeni 260 kn + piće neograničeno cijelu noć od večere ( s tim da mi u ponoćno jelo planiramo ubacit još 3 odojka i krumpir salatu). Mladenci dobe sobu gratis, ako ju ne trebaju mogu je dati nekom ako tko dolazi iz daleka. Vino je bijelo Vuković, a crno Tomšić, i toplo preporučam kao prostor za svadbu iz snova! :vau: :vau: :vau: :vau: :vau:
sweet2010

PostPostao/la Lily14 dana sub svi 16, 2015 12:11 pm

bok...nova sam ovdje,pa me zanimaju sale za vjenčanje u Varaždinu...kakva imate iskustva i što bi preporučili? :mig:
Lily14

PostPostao/la disebecic dana sri srp 06, 2016 11:27 am

Definitivno mogu preporučiti hotel Lagus blizu Varaždina koji su nedavno uveli i vjenčanja na otvorenom, nešto predivno:
http://www.hotel-lagus.hr/index.php/hr/vjencanja
disebecic

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.