Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Glazbena podloga za ulazak u crkvu/koračnica do oltara

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Glazbena podloga za ulazak u crkvu/koračnica do oltara

PostPostao/la Tyny dana pon pro 06, 2010 10:11 pm

Ina1011 je napisao/la:Nego.. što se teme tiče.. ide li taj ulazak/dolazak uz neku glazbu ili bez nje? :udavačabeziskustva: :D
to ovisi o vama, da li ćete vi imat glazbu u crkvi :ne zna: sigurno je ljepše uz glazbu, al ako ćete imat samo obred bez mise ne isplati vam se uzet muziku za tih minutu, dvije da vam odsviraju :ne zna: moju frendicu je tata vodio, mi smo se svi smjestili na mjesta, kad je došao svećenik oni su ušli i to je bilo to
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: tko će vas voditi do oltara?'

PostPostao/la Ina1011 dana pon pro 06, 2010 10:28 pm

Nećemo mi uopće imati crkvu :D Nego matičara i obred u parku ispred restorana.. ali ćemo svejedno imati to vođenje do "oltara" :D pa me zanima kako bi to bilo s glazbom :huh: čini mi se da bi bilo nekako pusto bez muzičke podloge :ne zna:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tyny dana pon pro 06, 2010 10:36 pm

pa bilo bi zgodno onda uz neku koračnicu il neku vašu pjesmu, da vam lagano svira u pozadini
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana uto pro 07, 2010 10:12 am

Onda bi vam najbolje bilo pustiti Svadbeni marš da svira
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

Re: Glazbena podloga za ulazak u crkvu/koračnica do oltara

PostPostao/la Oluja dana uto pro 07, 2010 6:32 pm

Tyny je napisao/la:
Ina1011 je napisao/la:Nego.. što se teme tiče.. ide li taj ulazak/dolazak uz neku glazbu ili bez nje? :udavačabeziskustva: :D
to ovisi o vama, da li ćete vi imat glazbu u crkvi :ne zna: sigurno je ljepše uz glazbu, al ako ćete imat samo obred bez mise ne isplati vam se uzet muziku za tih minutu, dvije da vam odsviraju :ne zna: moju frendicu je tata vodio, mi smo se svi smjestili na mjesta, kad je došao svećenik oni su ušli i to je bilo to

nama je casna odsvirala svadbeni mars :ne zna: fratar mi samo reka da je zamolim da odsvira,da je to njen posal, i to je to. tako da virujen da i u drugim crkvama ima klavir ili neki drugi instrument koji casna svira pa bar na nediljnoj misi :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana uto pro 07, 2010 7:28 pm

nama je pjevao zbor na ulasku u crkvu i to smo se dogovorili s voditeljem zbora kaj da pjevaju...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la maybelline dana sri pro 08, 2010 9:29 am

i ja sam imala mars, svirao neki tip sto inace svira u crkvi ali sam morala platit posebno 150kn :kava:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Gudacki trio dana sri pro 08, 2010 1:32 pm

** kršenje pravila o reklamiranju, obrisana reklama, korisnik izbačen s foruma
Zadnja izmjena: Anonymous; sri pro 08, 2010 1:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: kršenje pravila o reklamiranju, obrisana reklama, korisnik izbačen s foruma
Gudacki trio

PostPostao/la Nessa87 dana pon pro 20, 2010 1:22 am

nama je svirao marš onaj klasični jer je to meni zakon.jednostavno ga obožavam!!!
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Happy Ivy dana pon pro 20, 2010 5:06 am

nama je također sviran svadbeni marš na orguljama. :thumbsup:
počevši s ulaskom mog dragog u crkvu, mali s prstenjem, pa ja.
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto pro 21, 2010 7:31 pm

Ina1011 je napisao/la:Nećemo mi uopće imati crkvu :D Nego matičara i obred u parku ispred restorana.. ali ćemo svejedno imati to vođenje do "oltara" :D pa me zanima kako bi to bilo s glazbom :huh: čini mi se da bi bilo nekako pusto bez muzičke podloge :ne zna:

i meni se cini da bi bilo pusto bez glazbe tako ili nekog zamolis da vam svira ili mozda opcija da stavite na radio neki mars ili nesto pa kad dodete do "oltara" netko to iskljuci i to je to...milijun opcija ima... ali svakako s glazbom... :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Buga9 dana sri pro 29, 2010 10:43 am

Za ulazak je interesantan Svadbeni marš Mendelsohn, te tijekom obreda 2-3 pjesme i na kraju za čestitanje. Moj sastav obično izvodi takav repertoar. Što se tiče vjenčanje kod matičara, isto se mogu otpjevati svjetovne pjesme, te na ulazu instrumental.
Buga9

PostPostao/la Polesana dana pet sij 07, 2011 10:20 am

Nikako da se tu oglasim :neznamkakoti:
Onda, što se tiče ulaza u crkvu postoje dva marša, od Mendelssohna i Wagnera, (možete naći primjere na youtubu), ali se, zbog okolnosti zašto je skladan Wagner i nije primijenjivo za vjenčanje, preporuča Mendelssohn. To barem bi trebali raditi oni orguljaši koji to znaju.
Jedva stvar koja je meni pre pre pre i koju sam htjela za svoj ulazak je bila Canon od Pachelbela! Tko god može imati matricu neka si to lijepo stavi u izvođenju gudačkog orkestra, stvar mi je divna. Ili pak Arija od Bacha. Ako nije crkva i obred je na otvorenom, ja bi svakako nešto klasično i u gudačkoj verziji.

Što se tiče crkve, umjesto klasične koračnice znam da je jedna cura ušla i imala bezični mikrofon i pjevala, dok je ulazila "Božja ljubav, božja snaga". Isto zanimljive ideje :mig: Ili neka druga pobožna pjesma: Uđite s hvalama, O dođite s hvalama pred Gospoda, Ovo je dan...
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Buga9 dana pon sij 10, 2011 10:21 pm

Slažem se za Pachelbela, ima raznih verzija za orgulje ili klavir i vrlo je lijep za ulazak, ako nema mogućnosti za gudače.
Buga9

PostPostao/la mala zaggy dana ned vel 13, 2011 9:41 am

ne znam...vjerojatno sam pogledala previse americkih filmova u zivotu, a u tam je Mendelssohnov mars uvijek na kraju, pa si nikako ne mogu zamisliti da to svira na ulasku :rofl: :rofl: :rofl:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana ned vel 13, 2011 6:53 pm

Možda će vams e činit sad čudno ali meni je velika želja da mi piva klapa dok ulazim i to po mogućnosti pismu vilo moja...jer smo se zaručili na toj pismi a i lipa mi je...samo ne znam koliko bi mi klape uzele za jednu dvi pisme
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana ned vel 13, 2011 7:27 pm

nama je klapa pjevala dok smo ulazili u crkvu,i meni je to super, samo sto cim su oni zavrsili isla je i kratka crkvena pjesma, kao pocetak liturgije tako da nam nitko ne moze nista prigovorit.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana ned vel 13, 2011 7:35 pm

pa nije ti vilo moja malo depresivna za to? :upitnik:
ne znam..meni je ta pjesma predivna, ali tekst mi nikak ne pase za vjencanje :ne zna:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana pon vel 14, 2011 12:31 pm

dalmašica je napisao/la:Možda će vams e činit sad čudno ali meni je velika želja da mi piva klapa dok ulazim i to po mogućnosti pismu vilo moja...jer smo se zaručili na toj pismi a i lipa mi je...samo ne znam koliko bi mi klape uzele za jednu dvi pisme

ok, ovo je i moja ogromna želja... jer mi dragi to stalno pjeva i zove me "vilo moja" :D i sad ja zadnja 2 tjedna slušam tu pjesmu na mp3-u i zamišljam se kako klapa pjeva, a ja dolazim... i lupam sama sebe po glavi jer pretpostavljam da to košta previše samo da bi ja imala taj feeling :budala:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana pon vel 14, 2011 12:37 pm

meni ta pjesma je depresivna, kad poslusas sve rijeci. ali ako nekom nesto znaci onda to shvacam. ja kad sam dolazila prema dragom u restoranu, onda je klapa pjevala i kako se nisu bas uskladili taman je bilo vilo moja, i nikom nije bilo jasno zasto mi to smeta jer samo su svi culi refren,

nama je klapa pjevala Budi nocas mirno more dok smo ulazili u crkvu

pjevali su u restoranu na domijenku prije crkve, i to u crkvi i mislim da su rekli da im je cijena 3500kn za to.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pon vel 14, 2011 1:24 pm

Ina1011 je napisao/la:
dalmašica je napisao/la:Možda će vams e činit sad čudno ali meni je velika želja da mi piva klapa dok ulazim i to po mogućnosti pismu vilo moja...jer smo se zaručili na toj pismi a i lipa mi je...samo ne znam koliko bi mi klape uzele za jednu dvi pisme

ok, ovo je i moja ogromna želja... jer mi dragi to stalno pjeva i zove me "vilo moja" :D i sad ja zadnja 2 tjedna slušam tu pjesmu na mp3-u i zamišljam se kako klapa pjeva, a ja dolazim... i lupam sama sebe po glavi jer pretpostavljam da to košta previše samo da bi ja imala taj feeling :budala:

aj super da još nekom nije depresivna ova pisma...e i ja se bojim da je skupa...ova cifra od 3500 mi zvuči ajmeee
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana pon vel 14, 2011 1:53 pm

dalmašica je napisao/la:aj super da još nekom nije depresivna ova pisma...e i ja se bojim da je skupa...ova cifra od 3500 mi zvuči ajmeee

ma dobro, malo je čudno baš tu pjesmu imati jer je tužnjikava.. ali meni se baš zato sviđa :ne zna: a što se tiče cijene.. uz 12 tisuća koliko nas dođe bend, nekako mi još 3 tisuće za klapu djeluju kao ogromno pretjerivanje
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pet vel 18, 2011 11:32 am

Našla još jednu klapsku...ritam je tužnjikav ali riječi lijepeee...klapa kambi ti samo ti
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sri pro 18, 2013 12:05 pm

wedding march, klasika ali stvarno je bilo kako sam mastala ko mala curica :lovestruck: za ulazak dok sam s tatom koracala prema oltaru od wagnera, a na kraju od mendelssohna
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Grgo i Petra dana sub ruj 19, 2015 3:25 pm

Kolegica i ja surađujemo te sviramo i pjevamo povodom crkvenog vjenčanja. Izvodimo moderna i klasična duhovna djela, ovisno o Vašem odabiru. Također ovisno o odabiru glazbenog programa mogucnost donošenja vlastitog instrumenta na mjesto obreda. Djelujemo na području Splita i okolice. Cijena po dogovoru. Za sve informacije i upite obratite se na brojeve mobitela:
Juric Grgo ( klavijature ) 0958771103
Smodlaka Petra ( sopran ) 0993851328
Grgo i Petra

Marketing:

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.