Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mlada sa naočalama :D

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Mlada sa naočalama :D

PostPostao/la Bridita dana pet lip 27, 2008 2:29 pm

U žestokoj sam nedoumici... ja nosim naočale non-stop i imaju taman okvir i dobro mi stoje ali mi bas nikako nisu za vjencanje...
E sad razmisljala sam da odem probati kod opticara lece (imam dioptriju +5 sa cilindrima), a ako to ne uspije da kupim neki svjetliji/tanji okvir...
Ili pak jednostavno ostaviti stare naocale... jer bez njih ne mogu, jer imam strabizam i onda izgledam kao 20th century fox ono niko ne zna gdje gledam :P
slika
Bridita

Marketing:

Re: Mlada sa naočalama :D

PostPostao/la Debeljucka dana pet lip 27, 2008 2:31 pm

Bridita je napisao/la:U žestokoj sam nedoumici... ja nosim naočale non-stop i imaju taman okvir i dobro mi stoje ali mi bas nikako nisu za vjencanje...
E sad razmisljala sam da odem probati kod opticara lece (imam dioptriju +5 sa cilindrima), a ako to ne uspije da kupim neki svjetliji/tanji okvir...
Ili pak jednostavno ostaviti stare naocale... jer bez njih ne mogu, jer imam strabizam i onda izgledam kao 20th century fox ono niko ne zna gdje gledam :P

ja sam samo radi vjencanja uzela lece.. nosila sam ih 10 dana da se naviknem na njih... i sada ih jos uvijek nosim,.... nema sanse vise ocale na oci.. osim doma dok gledam tv.... zeno preporodila sam se od kada imam lece
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sub lip 28, 2008 10:41 am

Bridita, slušaj bucku, zna žena znanje :cagam:

Svakako probaj leće nositi prije, sad ima ovih jako mekanih kaj se niti ne osjete, a po iskustvima drugih curka znam da će ti biti drago poslije imati bar nešto slikica bez očala. Ako uspiješ i samo dio večeri s njima, a ostatak staviš naočale, isto je ok.

Samo svakako prvo probaj i daj si vremena da se privikneš :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana sub lip 28, 2008 10:52 am

Ja nosim lece, evo vec 9 godina...i ne mogu zamisliti svoj zivot bez njih...totalno sam se preporodila otkad ih nosim..a kad stavim cvike, sama sebi sam cudna, a kako onda ne bih bila i drugima
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Iva dana sub lip 28, 2008 6:06 pm

sestrična od moje kolegice ima jako veliku dioptriju i nije mogla bez naočala, leće joj nisu legle i meni je bila baš gubica sa naočalama, sad ne znam koliko ste bile na onom forumu, meli mi je bila jako lijepa a isto je imala očale :D
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ana77 dana pon lip 30, 2008 10:00 am

Ja sam probala leće ali nije išlo :ne zna: :ne zna: Na kraju se opet vratih svojim cviksama... možda jednom opet probam.. :ne zna:
A li na svadbi nisam imala ni jedno ni drugo jer ja dobro vidim samo nevidim sitne detaljiće a to mi na svadbi nije bilo bitno. glavno da sam vidjela svog mužića a on uopće nije sitan :rofl: :rofl: :vau: :vau:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la princessmo dana pon lip 30, 2008 12:56 pm

Ako nosiš naočale uvijek i već dugo, one tak postaju dio tvoje osobnosti...meni bi bilo ful čudno vidjeti neke ljude koji inače nose naočale na dan vjenčanja bez njih! Jedna prijateljica je imala naočale, uzela je neke svijetlije, brončane okvire koji su se savršeno uklopili u temu vjenčanja i izgledala je super-kao ona! Bez naočala bi mi baš bila čudna.
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon lip 30, 2008 1:33 pm

Ja inace nosim naocale i to bas upadljive (okviri izgledaju kao da su naopacke, bum slikala pa da vidite) al sam na vjencanju imala lece. Moje naocale se zatamne jer mi smeta svjetlost pa na svakoj slici izgleda kao da imam suncane naocale a takav etekt definitivno nisam htjela imati na vjencanim slikama. Svi mi kazu da s naocalama izgledam puno ozbiljnije (dok ne progovorim :rofl: ) al mi jos nitko nije rekao da izgledam cudno. Zanimljivo, al ja kad skinem naocale i stavim lece, svi me pitaju jel ja to imam novu frizuru :rofl: :rofl: :rofl: a ja kazem da nemam naocale pa zato izgledam dugacije a oni me pitaju koje naocale :rofl: :rofl: :rofl: A fakat su uocljive!!! I onda sam ja corava... :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet ruj 11, 2008 4:58 pm

evo ja kombiniram leće+naočale, imala sam svakakve leće....ali rijetko ih nosim pa sam se odlučila za dnevne, znači jednom nošene se bacaju, u paketu je 30 pari i koštaju oko 400 kn...
super sam zadovoljna, i ne moram kupovat onu otopinu koja mi stoji otvorena a mora se bacit za90 dana...
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana sub ruj 13, 2008 12:49 pm

Ja isto kombiniram naocale i lece. Dnevne ili dvotjedne. Narucujem ih preko neta i uvijek uzmem po 2 paketa jer tada ne placas postarinu. Ispadnu te jeftinije nego u optici :D Sad nedavno sam uzela dvotjedne. 2 paket ( za 3 mjeseca) platila 390 kn.
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana uto ruj 16, 2008 7:48 am

I ja nosim naocale i lece...i kad imam naocale svi mi kazu da izgledam ko neka profka, ali i da izgledam starije i profinjeno...zato vise volim biti seljaca s lecama..ak nis drugo bar izgledam mladje
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet stu 06, 2008 10:44 am

slika
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mb1209 dana čet sij 08, 2009 11:48 pm

i ja ih nosim, i teško mi kad sam bez njih.........probala leće prije 5-6 godina i rekli mi da ne mogu meke već moram polutvrde, ne znam zašto, ali nikako se nisam mogla naviknuti, trošila sam cijelu bočicu umjetnih suza dnevno jer su mi oči bile suhe (što mi je čudno jer se raspekmezim na svaku sitnicu, a onda suze idu u potocima). kad bi stavila leće one bi same ispale čim bi sagnula glavu. dioptrija mi nije strašno velika ali mi smeta što na jednom imam -3, a na drugom-0,75 e i na tom drugom vidim ok, pa kad ne nosim naočale uhvatim sebe kako namigivam :rofl: (gledam samo s jednim okom) uh..i baš mi neki dan palo na pamet kako ću to na vjenčanu izvesti..hm..ne želim nositi naočale, a zamislite mladu koja stalno namiguje drugima :rofl: :rofl:
12. 09. 2009.
mb1209

PostPostao/la tangerina dana pet sij 09, 2009 7:00 am

:ne zna:
neznam kako pomoć! ja ne nosim naočale za vid, meni je veća muka kako ću hodat (u slučaju sunca) bez svojih sunčanih, ja škiljim ko blesava :budala: , hehe... jer sam naučena na snjih stalno
tangerina

PostPostao/la bubamara dana pet sij 09, 2009 12:05 pm

Možeš probati sa lećama, ali ne može svatko nositi leće. Ja sam ih nosila godinu dana i s njima mi se vid znatno poboljšao. Sada imam minimalnu dioptriju i više ne mogu nositi leće. Imam naočale, ali ih ne nosim stalno, samo kad vozim, tako da ih na vjenčanje neću imati. A da ih nosim stalno, sigurno bi ih nosila i na vjenčanju. Ako misliš da tvoje naočale ne pašu uz vjenčanicu, možeš si promijeniti okvir....
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 14, 2009 10:27 am

leće su zakon,nosim ih već 5 godina i jako sam zadovoljna a popravile su mi i vid... večinom se mladenke odluče na leće za dan vjenčanja al ne vidim šta je loše u tom da mladenka ima naočale? pa nije to sad nešto da bi se trebale zabrinjavati oko toga.ako ih možete nositi svaki dan što fali naočala na dan vjenčanja? eventualno promjenite okvir,npr imate bijelu vjenčanjicu pa kupite bjeli okvir... ja ne vidim što je loše u naočalama? pogotovo curke koje se nikako nemogu naviknut na leće...naočale su sasvim normalna stvar :ne zna:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 14, 2009 10:29 am

ja nosim naočale 0-24, ne mogu smisliti leće ni u kutiji, kamoli u očima.. :thumbsdown:
kad se budem udavala, skinut ću naočale skroz jer mi dioptrija i nije tako velika (-1)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 14, 2009 10:36 am

samo_njegova je napisao/la:ja nosim naočale 0-24, ne mogu smisliti leće ni u kutiji, kamoli u očima.. :thumbsdown:
kad se budem udavala, skinut ću naočale skroz jer mi dioptrija i nije tako velika (-1)

:vau: blago tebi na tako maloj dioptriji :vau: moja je -2,50 i -2,25 :thumbsdown:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 14, 2009 10:40 am

već sam u puno prilika bila bez naočala i sve sam vidjela.. treba mi samo kojih pol sata da mi se oko malo navikne, ali inače sve 5.. :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 14, 2009 10:42 am

dakle, bar sat prije ih makni da prepoznaš dragog kako spada :)

inače, mislim da je lijepo vidjet mladu sa naočalama... zašto ne
tangerina

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 14, 2009 10:45 am

blablaca je napisao/la:dakle, bar sat prije ih makni da prepoznaš dragog kako spada :)

inače, mislim da je lijepo vidjet mladu sa naočalama... zašto ne

imaš pravo.. pol sata je možda premalo..
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la katarina77 dana pon lip 29, 2009 8:25 am

curke ja isto nosim naocale pokusala sa lecama niti jedne mi ne odgovaraju meke tvrde polumeke... suze mi oci stalno koje god da stavim.... neznam kaj napravit a imam naocale sa tankim okvirom ljubicaste boje (svjetlo ljubicaste) sa cvetekom sastrane (vouge)... i mislim da mi nebuju smetale bila bum bas cece ko profesorka :mig: jer ak ih skinem ne vidim nis još bum i dragog fulala :rofl: na vlastitom vjencanju ....
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Reina dana pon lip 29, 2009 9:12 am

slika
slika
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon lip 29, 2009 3:39 pm

pa naočale su sastavni dio nečijeg života,bez njih ne vidiš i ne kužim,čemu onda uopće razmišljati da ih skineš na vjenčanju? (ovo kažem općenito) a još pogotovo ak neko nemože nosit leće :mig:
kad sam ja nosila naočale nisam bez njih išla nikuda,i uopće mi nije bilo bitno kak zgledam već mi je bilo najbitnije da vidim ! sad nosim leće,vid mi se popravlja al opet povremeno stavim cvikse :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la citrix dana pon lip 29, 2009 5:58 pm

E vidite, o ovoj temi se i moja glavica brinula, također sam ćoro cvikeraš, doduše mala mi je dioprtija i jedno mi je frljavo na cilindar ali vidim ja i bez njih ... do pol podija :D :rofl:
Mislim da ću s njima pa ih možda malo ostavim da odmaraju u sali dok ćemo skakati ..
slika
citrix

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.