Traženje vjenčanice s dragim • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Traženje vjenčanice s dragim

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Traženje vjenčanice s dragim

PostPostao/la anubi s dana pon ožu 22, 2010 9:27 am

Što kažete na to? Primijetila sam da većina još uvijek skriva vjenčanicu pred dragim. Da li je to zbog praznovjerja, običaja ili faktora iznenađenja kod njega?
Ali ima i onih koje vode dragog sa sobom u isprobavanje kaže jedna gđa koja ima salon vjenčanica, jedna mladenka je rekla da svaka čast prijateljicama ali one će poslije svadbe otići kući a on će ostati živjeti s njom....
Sad kako tko voli nek izvoli... ja sam dragog vodila sa sobom u neke salone ali haljinu koja je moj favorit nije vidio i ne želi vidjeti jer mu nisam htjela pokazati prvi put kad je htio vidjeti i bolje tako jer nekad mi baš dođe da mu pokažem.
Uostalom nije isto vidjeti neku manekenku u haljini i tebe pa ono možda samo sliku manekeknke pokazati??? Ja ako budem skrivala haljinu bit će to zbog faktora iznenađenja kako bi dragi mogao imati vau faktor kad ga već ja do sada nisam imala :ne zna:
No more forum at work :-(
slika
anubi s

Marketing:

Re: Traženje vjenčanice s dragim

PostPostao/la Lia dana pon ožu 22, 2010 9:31 am

Da nije faktora iznenađenja ja bi definitivno sa dragim išla gledati vjenčanicu. Nisam praznovjerna ni malo. Jedino šta želim je da ostane totalno iznenađen kad me vidi na wedding day. Kad sam išla birat mislila sam se šta ću, šta ću jer je meni svugdje najdraže sa njim, ali faktor iznenađenja ja učino svoje. Želim da zine 8.5. :zubo:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana pon ožu 22, 2010 9:38 am

ja svog supruga nisam vodila u salone vjenčanica, ali on je mene i moju mamu uvijek dopeljao i strpljivo čekao u nekom obližnjem kafiću ili klupici.
on je isto želio da se iznenadi, pa kada sam mu ponudila da vidi vjenčanicu na računalu, odbio je jer ju nije htio vidjeti prije dana d.
stoga, da sam ga i htjela voditi sa sobom, ne bi išao! :cerek: :D

ali ja sam uredno išla s njim gledati i sprobavati odijelo, a skupa smo ga i kupili. :thumbsup:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana pon ožu 22, 2010 9:50 am

moj je isao sa mnom u par salona.al moju je vidio na meni al preko fotke. sva sreca pa sam isla tokom radnog vremena u pozegu inace bi me molio da ide.. :roll: :roll:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la choekova dana pon ožu 22, 2010 10:15 am

Moj dragi do 03.09. vjenčanicu neće vidjeti iz dva razloga; efekt iznanađenja :cheer: , a i on ne želi... :lol:
Tako da su ju skoro već svi vidjeli (živio internet i slikice :D) ali on još nije i neće... Jedino što zna je da je vjenčanica bijela! :lol:
~03.09.2010.~
"Inside every confident woman...
...is a fragile princess waiting to be saved."
choekova

PostPostao/la mala zaggy dana pon ožu 22, 2010 11:39 am

moj drago je gledao vjencanice sa mnom na netu (citaj ja sam ga tlacila :o ), ali sad kad imam favorita, ne zeli je vidjet...ja ga svako malo pitam da li zeli vidjeti, ali on nece :izivciran: :izivciran: :izivciran:
probala sam ga i doboti na foru:"pa nije to bas 100% sigurno...." i "sto ako ce ti biti strasno ruzna...", ali nije upalilo...a bas me zanima sto misli o njoj... :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon ožu 22, 2010 11:44 am

ja također neću dat da vidi vjenčanicu do tog dana, čisto zbog toga da se iznenadi... i do sada ju je vidilo jako malo ljudi, moji roditelji i brat, kuma i naša bla... :D

njegovo odjelo kupovali smo skupa...da ja nisam išla sa njime on ga ni nebi išao kupit... :izivciran: :izivciran:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tana dana pon ožu 22, 2010 12:42 pm

E vjerojatno sam ja jedina koja je u potragu za vjenčanicom povela dragog i mamu. Htjeli smo zajedno odabrati haljinu. što znači da prije svega meni bude lijepa ali i da se on složi s tim, jer dragi stvarno ima dobro oko, zna me savjetovati čak i bolje od bilo koje frendice a i on je platio haljinu, tak da ju je vidio. Al to je skroz druga priča od one koju će doživjeti TAJ dan, jer haljinu još treba suziti, ukomponirati sa šminkom, frizurom, nakitom i cipelama, tako da će to biti sasvim nešto drugo. A i bitno mi je njegovo mišljenje, pa bože moj to je osoba čije mišljenje mi je na svijetu najbitnije (poslije mog). :loveflag:
slika
slika
Tana
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la anubi s dana pon ožu 22, 2010 12:48 pm

Tana je napisao/la:E vjerojatno sam ja jedina koja je u potragu za vjenčanicom povela dragog i mamu. Htjeli smo zajedno odabrati haljinu. što znači da prije svega meni bude lijepa ali i da se on složi s tim, jer dragi stvarno ima dobro oko, zna me savjetovati čak i bolje od bilo koje frendice a i on je platio haljinu, tak da ju je vidio. Al to je skroz druga priča od one koju će doživjeti TAJ dan, jer haljinu još treba suziti, ukomponirati sa šminkom, frizurom, nakitom i cipelama, tako da će to biti sasvim nešto drugo. A i bitno mi je njegovo mišljenje, pa bože moj to je osoba čije mišljenje mi je na svijetu najbitnije (poslije mog). :loveflag:

Slažem se 100% ipak je drugačije sa šminkom i svim dodacima :-)
No more forum at work :-(
slika
anubi s

PostPostao/la ribica08 dana pon ožu 22, 2010 2:38 pm

ja nisam pametna... bit ce haljina koju ja odaberem svidala se njemu ili ne.. a dal ce samnom? stvarno neznam... mozda bolje ne... neka me prvi put u njoj vidi na vjencanju... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pon ožu 22, 2010 2:46 pm

moj darling zeli jednog dana sa menom setati po salonima,ali ja to ne zelim..to je onaj faktor iznenadenja.samo sam mu na netu pokazala sta otprilike zelim :cerek: :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana pon ožu 22, 2010 3:30 pm

Ja sam njemu pokazivala neke haljine na netu, ali ništa konkretno - znao je samo da obavezno želim korzet :D
u potragu sam krenula bez njega, najviše zbog udaljenosti.... kad sam zakaparila, od silne znatiželje nije izdržao a da mu ne pokažem slikice na fotiću. reakcija je bila WOW. to mi je već bilo drago. naravno da je pogodio koju sam zakaparila. :zubo:

Kad sam išla gledat onu drugu (sada finalnu) pitala sam hoće li ić sa mnom gledat... jer stvarno, ja ne bih imala ništ protiv... ali istina je da smo i jedan i drugi nekak zamišljali da me pravo u vjenčanici vidi tek na taj dan! i tak je i ostalo... nije išao sa mnom i ne zna kak izgleda haljina. Samo sam mu rekla da je drugačija od onog kaj sam pričala. Komentar je bio - Aha, znači ima naramenice? :rofl: :rofl: kad me pozna u dušu :lol:

ali evo, svi su vidjeli uglavnom slikicu, jedino on nije i ne želi, a meni paše. Želim ga oboriti s nogu taj dan :grli:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana pon ožu 22, 2010 3:33 pm

Meni je moj vjenčanicu odabrao (iz mog suženog izbora), a vjerojatno ćemo i ići zajedno u isprobavanje. On voli sa mnom hodati po dućanima sa odjećom, pa ako mu je želja i za to, nek ide. :)

Inače smatram da wow efekt nema nikakve veze sa time što prvi put vidi vjenčanicu ovu ili onu, nego općenito što je dan vjenčanja, uzbuđenje, emocije i tak, sve u paketu.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ivancica dana sri ožu 24, 2010 1:37 am

Ne bih volila da ide sa mnom gledat vjenčanice jer želim stvarno da me vidi tek taj dan, a i mislim da neću općenito vodit previše ljudi jer želim da se dosta ljudi iznenadi. Vjerojatno ću vodit samo kumu, svog gey frenda :cerek: i to će bit to.

Iako, zna on bacit pogled u izlog kad prođemo kraj nekog salona i prokomentirat i već sam skužila da nam se ne sviđa isti tip haljine :rofl: :rofl: :rofl:

Al rekao je da ću ja njemu taj dan bit najljepša i u jutenoj vreći :lovestruck: , u što ne sumnjam, iako želim i za 20 godina kad naleti na album da mu se sviđa, a ne da kaže: Ajme, ženo, kakvu si to haljinu imala??? :rofl: :rofl:

Ovo sam rekla, jer je moj stari tek neki dan spoznao kako je moja stara izgledala na vjenčanju, rekao je da tada osim pogleda njenog ništa drugo nije vidija :lovestruck: :lovestruck:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zagorka dana sri ožu 24, 2010 10:34 am

moj dragi bi išao sa mnom, da sam ga molila... ali sam vidjela na njemu da neće, pa nisam ni inzistirala... jer ga ipak hoću iznenaditi... iako sam mu pokazala na netu otprilike kakva je haljina, tako da otprilike zna što može očekivati, da ne padne u nesvjest taj dan :lol:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la maybelline dana sri ožu 31, 2010 9:47 pm

moj dragi je vjencanicu vidio na kompu,i trebo je ici sa mnom kad sam se narucila u salon,al nakraju nismo isli
e sad,kad mi vjencanica stigne mislim da bum ju istog trena navukla na sebe da on vidi :D

na netu sam mu i pokazala neke i zajedno smo gledali,al ova koju sma izabrala bila je moja odluka
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Keiko dana čet svi 06, 2010 2:25 am

mene je dragi 3 puta vozio u isti salon dok nisam odabrala, al nije ulazio jer mu je bilo neugodno, već je pio kavu u blizini..sad mi je drago, neka se iznenadi! pokazala sam mu sliku u drugoj vjenčanici i onda je stalno uzimao moj mob i gledao sliku, baš je bio cute :lovestruck:
slika
Keiko

PostPostao/la ribica08 dana pet svi 07, 2010 5:15 pm

moj dragi bi samnom al ja opet zelim da to bude moj izbor (sto ce i bit :lol: :lol: ) i zelim da me prvi put vidi u njoj kad dolazi po mene... ali :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana ned svi 09, 2010 1:28 pm

ja sam jucer dragom pokazivala slike haljina i medu njih ubacila sliku haljine koju zelim, plan mi je bio ne otkriti mu da je jedna od njih moj izbor..ugl. on ju je popljuvao..
osim sto sad zna koju haljinu namjeravam imati jer nisam uspjela ostati mrtva hladna na to, sad sam jos u nedoumici da li da uopce imam tu haljinu...
inace se on uopce ne uplice u moj izbor odjece, jer mu to ne pada na pamet, a i meni je najbitnije da se meni svida, ali ipak mi je malo koma obuci haljinu na dan vjencanja za koju znam da mu je bezveze...
osim toga haljine za koje je rekao da su mu super, meni su samo ok (i to ne sve)...
dakle...savjet svim curama..nemojte se zeznuti kao ja...kad vas dragi vidi na dan vjencanja sigurno nece misliti da vam je haljina bzvz jer cete mu biti najljepse i nece razmisljati o tome, a ako kojim slucajem to i pomisli sigurno vam nikad nece reci...blazeno neznanje...
da sam barem bila pametnija.... :budala: :budala: :budala: :budala: :budala: :budala: :budala: :budala:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana ned svi 09, 2010 1:44 pm

ja sam svome pokazala sliku vjencanice koja mi se jaaaaaako svidja...i njemu se isto svidja..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana ned svi 09, 2010 1:58 pm

mene inace takve stvari ne diraju, ne svida mu se recimo moja zimska jakna pa je svejedno obozavam i nosim...ali mi je koma sto se ipak radi o vjencanici...

ma da sam ja svom pokazala haljinu i rekla da je to ta, on bi meni siguro rekao da je super...ali ne ja sam htjela iskreno misljenje...sad si ga fino imam pa mi je super.. :kava:

osma..necu ja reci da ti dragi mulja...sto posto mu se svida haljina..ja sam svom tak pokazivala jucer i neke frizure i iste nam se svidaju..a ona koja mi se najvise svida, njemu je medu tri najbolje...zato me to sve i izbacilo iz takta...stvarno sam mislila da ce mu se i haljina svidati...
haljina je stvarno lijepa....ma telac nema pojma... :kava:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana ned svi 09, 2010 2:09 pm

mulja ili ne sta mu ja mogu...uprincipu on meni uvik iskreno kaze jel mu se svidja ili ne..uostalom sam je tia vidit...a i nije isto na slici i na tebi...na tebi bi mu mozda bila savrsena..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana ned svi 09, 2010 2:15 pm

ma znam...ali sad stvarno nemam pojma da li da uzmem na kraju tu haljinu ili ne...mislim da hocu :ne zna: :ne zna: :ne zna:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana ned svi 09, 2010 2:26 pm

osma putnica je napisao/la:mulja ili ne sta mu ja mogu...uprincipu on meni uvik iskreno kaze jel mu se svidja ili ne..uostalom sam je tia vidit...a i nije isto na slici i na tebi...na tebi bi mu mozda bila savrsena..

ne mozda nego sigurno ce mu na tebi biti savrsena... :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana ned svi 09, 2010 3:29 pm

ja ću ti samo reć da sam ja isto htjela mm pokazat ju na slici, ali mi je kasnije bilo drago da ipak nisam.
kad je pir prošao (a on bio oduševljen izborom), pokazala sam mu slike s proba i samo se uhvatio za glavu i rekao da bolje da ju nije vidio u tom izdanju il na modelu, jer da bi bio razočaran. a i ja sam bila, kad sam vidila kolika je razlika između probi i onog završnog modela
nakon sitnih prepravki i kad je ona "savršena" za tvoje tijelo, nema one koja ti ne stoji kako spada.

tako da, ako ti se zaista sviđa, uzmi istu, a njemu će se sviđat taj dan kad ju staviš na sebe :thumbsup:
tangerina

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.