Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

DJ na svadbama, preporuke, iskustva

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Re: DJ na svadbama, preporuke, iskustva

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet sij 28, 2010 8:35 pm

Isabella je napisao/la:3900 mislim, ak se dobro sječam. vama?

3 500 ak sam si dobro popamtila :lol: al mislim da ću si njega uzet,nemam kog drugog a hitno mi je :lol: :lol:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Isabella dana čet sij 28, 2010 8:36 pm

onda se svakako javi sa dojmovima :thumbsup:
zanima me jako kako bude prošlo
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet sij 28, 2010 8:40 pm

Isabella je napisao/la:onda se svakako javi sa dojmovima :thumbsup:
zanima me jako kako bude prošlo

budem. i mene to jako zanima,jako sam skeptična prema dj-u na vjenčanju al dobro kaj sad... znam da je frajer super pa valjda nebude ništa uprskao :lol: :lol:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pet sij 29, 2010 7:55 am

A kaj ti nece svirati Viking ili kak se vec zovu??
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet sij 29, 2010 7:25 pm

Mischa je napisao/la:A kaj ti nece svirati Viking ili kak se vec zovu??

ne,preveč mi je platiti njih kad dj košta upola manje. a i nije to velka svadba,za nju mi je nekak bezveze bend
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana pet sij 29, 2010 8:44 pm

Mi smo kaparirali DJ Pompa i izgleda nam baš ok. Oni koji su ga imali su ga preporučili, a on stvarno nije skup i jako je pristupačan, dok mi je, npr., od Dj Markiza bilo zlo. Tako napuhan, bahat... Ali to je samo moje osobno mišljenje! :bok:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet sij 29, 2010 9:35 pm

Potpisujem ovo za dj Markiza :izivciran: Nevjerojatno je koliko mi je taj frajer antipatičan.
a tko je taj dj Pomp?
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana sub sij 30, 2010 12:35 am

Ja sam malo gledala iskustva naokolo i nekako "dojam", tako da su mi u uži krug ušli Dj Žuti (ali je bio već rezerviran), jedan njegov kolega kojeg mi je on preporučio, DJ Pomp i DJ Bruno (ili tako nekako).
Dj Markiz kaže da mu je cijena 5 000kn, tek onda skontaš da je bez PDV-a, pa dođe na 6 i nešto, putni troškovi do bola i tako... Na kraju je isplativiji band, a ljudi ipak tamo sviraju, pjevaju i, ako ništa, znoje se! :rofl:
Dj Pomp nije ni skup, uzeli smo od njega i rasvjetu uz stvarno sitnu nadoplatu. Rekao je da nije on da je jeftin, nego da su ostali prenapuhani. I to je istina. Nikome se ne da riskirati sa glazbom, a vjerojatno im je ustaljena lista već od prije definirana. S time da, ako odrade 12 sati, ma i bili to noćni sati, satnica im je itekako paprena. Mislim, slobodno je tržište i svatko si bira što mu je drago i što želi.

Mislim da je za njihov posao itekako potrebno znanje kako s ljudima razgovarati, malo marketinga, ljubaznost isto tako ne bi škodila, jednostavnost... ali neki to jednostavno ne znaju. :ne zna:
Mi smo uzeli DJ Pompa, a iskustva ću ti reći nakon svadbe! :mig: Sve info možeš naći o njemu na netu, samo uguglaj, ima svoj site. :loveflag:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la breza1977 dana pon vel 22, 2010 3:48 pm

***obrisana reklama***
Zadnja izmjena: vrazichka; pon vel 22, 2010 9:59 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: obrisana reklama
breza1977

PostPostao/la Mojra dana čet ožu 11, 2010 2:25 am

pitanje u vezi dj-a? :ha:
u pregovoru sa sa dj Pompom, mislim da cu njega angazirati, molim ako mi netko
moze javiti iskustva sa njime??????????
moja svadba je posebna po tome sto mi je buduci talijan, ne govori hrvatski, komuniciramo na engleskom
posto ni ja ne govorim talijanski :rofl: :rofl: :rofl:
najave bi trebale biti na tri jezika i zelim pokazati talijanima sto je festa u Hrvatskoj....
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la Polesana dana čet ožu 11, 2010 11:48 pm

Mojra je napisao/la:pitanje u vezi dj-a? :ha:
moja svadba je posebna po tome sto mi je buduci talijan, ne govori hrvatski, komuniciramo na engleskom
najave bi trebale biti na tri jezika i zelim pokazati talijanima sto je festa u Hrvatskoj....

Si pitala Pompa da li zna talijanski? Jer engleski se još da izgovoriti, ali ako netko ne zna talijanski, to se odmah čuje. Mi imamo Pompa u 5. mjesecu, kad je tebi svadba?
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lorena dana pon ožu 15, 2010 6:45 pm

*** obrisana reklama ***
Zadnja izmjena: vrazichka; pon ožu 15, 2010 6:50 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklama obrisana, korisnici izdano upozorenje
lorena

PostPostao/la Mojra dana uto ožu 16, 2010 12:42 am

Polesana je napisao/la:
Mojra je napisao/la:pitanje u vezi dj-a? :ha:

Si pitala Pompa da li zna talijanski? Jer engleski se još da izgovoriti, ali ako netko ne zna talijanski, to se odmah čuje. Mi imamo Pompa u 5. mjesecu, kad je tebi svadba?

trenutno pregovaramo putem maila jer sam ja u Italiji, rekao je da nije problem, a moze mi i uskocit frendica koja je voditeljica...
jako je pristupacan, barem preko maila :rofl: :rofl:
svadba je u 8 mj., javi mi please iskustvo, nemoj zaboraviti...
glazba ce mi biti pretezno strana...
"Sve na ovom svijetu, ma kako nevažno bilo, pretvara se u pustolovinu kad to dijeliš sa pravom osobom."

slika
Mojra

PostPostao/la Lia dana čet svi 13, 2010 10:00 pm

Evo drage moje, ja moram preporučiti Dj-a Želu.
Sve je bilo kako smo se dogovorili. Najavljivao je slijedove hrane (imali smo švedski stol), prvi ples, zezao se kada se bacao buket i podvezica, plesao i pjevao sa nama. Gosti su naprosto oduševljeni njime. Puštao je glazbu kako smo se dogovrili. Definitivno za svaku pohvalu i preporuku. Od nas mu ide čista :10od10:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 17, 2010 8:42 am

Ja mogu preporučiti DJ Pompa.
Bila sam jako znatiželjna što se tiče njegove strane jer su moji bili jako protiv DJ-a, nikad na takvoj svadbi bili nisu pa im je to bila najgora stavka!
A pokazala se super!
Muzika je bila odlična, samo sam ja bila na trncima na početku pa mi je sve bilo sumnjivo... :lol:
S njim se sve da dogovoriti, u toku večere pita kako je i da li treba što, da li je preglasno ili kako, tako da je :thumbsup:
Lijepo mu napišite što sve treba najaviti, ja sam mu pripremila program od 2-3 stranice jer smo imali puuuno toga! :rofl:
U svakom slučaju, :10od10:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mojra dana pon svi 17, 2010 6:23 pm

Polesana je napisao/la:Ja mogu preporučiti DJ Pompa.
Bila sam jako znatiželjna što se tiče njegove strane jer su moji bili jako protiv DJ-a, nikad na takvoj svadbi bili nisu pa im je to bila najgora stavka!
A pokazala se super!
Muzika je bila odlična, samo sam ja bila na trncima na početku pa mi je sve bilo sumnjivo... :lol:
S njim se sve da dogovoriti, u toku večere pita kako je i da li treba što, da li je preglasno ili kako, tako da je :thumbsup:
Lijepo mu napišite što sve treba najaviti, ja sam mu pripremila program od 2-3 stranice jer smo imali puuuno toga! :rofl:
U svakom slučaju, :10od10:

ej draga, pitanje? program tipa??????? za mjesec dana cemo se naci sa dj Pompom radi dogovora ( za sad potvrda putem telefona), i ja sam jako skepticna zbog dj-a
radi starije generacije... necemo imati puno toga: prvi ples, buket, podvezica, torta...
znas moj problem oko talijanskog jezika, uskocit cemo kao pomoc, ali jako me strah, jer sanjam vec dulje vrijeme kaos sto se tice muzike :rofl: , meni je to jaka stavka jer sam tip koji popunjava vrijeme meni dobrom glazbom...
dal postoji mogucnost da kum nesto otpjeva???????? to ga nisam pitala, pa mozda mi ti prije odgovoris!!!!!!!!!! pozz gospodo :D

slika
Mojra

PostPostao/la Polesana dana pon svi 17, 2010 11:13 pm

Draga Mojra, baš sam mislila na tebe i kako će ti moj post biti važan. :grli:
Mi smo imali program iznenađenja gdje smo davali neke poklone, ali s njim se stvarno sve možeš dogovoriti. I nema problema za tu pjesmu za kuma! :thumbsup: Ja sam htjela nešto iz Traviate- Brindisi za šampanjac i super je bilo, a i meni je bilo talijana na svadbi pa je cijeli jedan blok bio talijanske stvari.
Slobodno pitaj još ako te zanima.
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mojra dana uto svi 18, 2010 2:39 am

Polesana je napisao/la:Draga Mojra, baš sam mislila na tebe i kako će ti moj post biti važan. :grli:
Mi smo imali program iznenađenja gdje smo davali neke poklone, ali s njim se stvarno sve možeš dogovoriti. I nema problema za tu pjesmu za kuma! :thumbsup: Ja sam htjela nešto iz Traviate- Brindisi za šampanjac i super je bilo, a i meni je bilo talijana na svadbi pa je cijeli jedan blok bio talijanske stvari.
Slobodno pitaj još ako te zanima.

mmmm cak i Pavarotti...super, hvala ti puno, jako si me smirila i nadam se da ce i nama biti super, pripremila sam oko 170 pjesama dosta talijanskih posto i ja postajem talijanka :rofl: :rofl: :rofl: , a za ovaj program ako bi mi mogla objasniti na koji nacin si pripremila, trenutno sam opet u Italiji, pa imam vremena obavljati sve to, bila bi ti jako zahvalna :svakacast: :svakacast:
:grli:
i hvala opet

slika
Mojra

PostPostao/la Viccky dana uto svi 18, 2010 11:27 am

Drage Forumašice

Moje osobno iskustvo sa DJ Markizom sa svadbe 15.05.2010.u prekrasnom hotelu na otoku Pagu.
Nikako ne bih željela da se ovaj post shvati kao bilo kakva reklama,već želim samo pomoći budućim mladencima koji se nalaze u sto nedoumica
kod angažmana da li DJ-a,Band ili oboje.
U nekoliko rečenica teško je opisati kako je ovo najljepša svadba na kojoj sam do sada bila.(dijelim mišljenje sa 130 prisutnih gostiju)
Od samog početka svadbene večeri,samog ulaska u dvoranu započela je prava ludnica koja je trajala do pet sati u jutro.
Izvrsno odrađeno vođenje programa od strane Voditelja,a o biranoj glazbi za sve generacije oa strane DJ Markiza da i ne govorim. :bravo:
Sve pohvale za dečke koji su si zaista dali truda i profesionalno odradili jednu vrhunsku svadbu na radost svih ,a posebno mladenaca.
Rasvjeta i zvuk su priča za sebe :10od10: .
Sada sam još sretnija jer sam se i uživo vidjela kako to dečki rade.(samo da se pohvalim u devetom mjesecu su kod mene na svadbi) :cheer:
P.s.
Moram ispraviti da je cijena angažmana puno niža nego u postovima gore navedenim.
Za sve informacije može na p.m.
Viccky

PostPostao/la Branči dana pet svi 21, 2010 8:46 am

Viccky je napisao/la:Drage Forumašice

Moje osobno iskustvo sa DJ Markizom sa svadbe 15.05.2010.u prekrasnom hotelu na otoku Pagu.
Nikako ne bih željela da se ovaj post shvati kao bilo kakva reklama,već želim samo pomoći budućim mladencima koji se nalaze u sto nedoumica
kod angažmana da li DJ-a,Band ili oboje.
U nekoliko rečenica teško je opisati kako je ovo najljepša svadba na kojoj sam do sada bila.(dijelim mišljenje sa 130 prisutnih gostiju)
Od samog početka svadbene večeri,samog ulaska u dvoranu započela je prava ludnica koja je trajala do pet sati u jutro.
Izvrsno odrađeno vođenje programa od strane Voditelja,a o biranoj glazbi za sve generacije oa strane DJ Markiza da i ne govorim. :bravo:
Sve pohvale za dečke koji su si zaista dali truda i profesionalno odradili jednu vrhunsku svadbu na radost svih ,a posebno mladenaca.
Rasvjeta i zvuk su priča za sebe :10od10: .
Sada sam još sretnija jer sam se i uživo vidjela kako to dečki rade.(samo da se pohvalim u devetom mjesecu su kod mene na svadbi) :cheer:
P.s.
Moram ispraviti da je cijena angažmana puno niža nego u postovima gore navedenim.
Za sve informacije može na p.m.

Viccky, netko će to shvatiti kao reklamu, no ako i neće, sigurno će uzeti tvoju informaciju sa rezervom - jer su forumašice inače skeptične prema članovima foruma koji stave jedan post u korist nekog i odu.
No svakako nam možeš ovdje napisati koje su aktualne cijene, npr. ako je snizio cijenu, jer po tvom postu se zaključuje da su one pisale neistinitu cijenu?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Viccky dana pet svi 21, 2010 11:05 am

Draga Branči.

Hvala na upozorenju i nije mi ni na kraj pameti širiti ili pisati bilo kakve neistine o bilo komu.Možda je cijena u prošloj godini i bila takva kako je napisala jedna draga forumašica,ali mi smo se susreli na Sajmu vjenčanja 2010. u Areni i dobili smo posve drugi cijenik( sajamska ponuda),ali vjerujem da vrijedi i danas.
Cijena DJ-a i Voditelja ceremonije sa opremom i razglasom = 4500,00 kn (sa računom i uključenim PDV-om).
Rasvjeta i specijalni efekti po dogovoru od 1500,00 - 3000.00 kn. i kao poklon daju Karaoke gratis. :bravo:
Moje iskustvo sa svadbe ne obavezuje nikoga .već želim pomoći budućim mladencima oko njihovog izbora, jer oni su ti koji će donijeti konačnu odluku.
Ja sam samo željela podijeliti svoju sreću sa vama, jer sada znam u potpunosti kako dečki rade i kako ih ljudi prihvačaju. :thumbsup:
Viccky

PostPostao/la Polesana dana ned svi 30, 2010 12:05 pm

i mi smo bili na Sajmu kad nam je rekao DJ Markiz da je 5000 kn + PDV. To znači da je 6 000 kn. Plus skupi putni troškovi. Koliko je vama došlo sveukupno, i s putnim troškovima? A što se tiče osobnog dojma, već sam to rekla i ponovit ću budući da sam na ovom forumu već duže vrijeme, a to je- nekad su i bitniji ljudski odnosi i pristup nego sama usluga. I meni i mom mužu (tada zaručniku) se DJ Markiz uopće nije svidio, i da je bio najjeftiniji na tržištu ga ne bi bili uzeli.
Što se tiče DJ Pompa, odmah nam se činio pristupačan i jednostavno- ok.
Njegova cijena je 3000 kn + PDV, a budući da smo uzeli i rasvjetu (rasvjeta, balončići i dimilica, sve je radilo cijelu noć, a ne samo prvi ples) dođe samo 500 kn više! Mi smo mislili da će biti nešto ne baš kvalitetno, ostali smo iper uper iznenađeni tako da, Mojra i sve ostale cure koje ćete uzeti njega, slooobodno si to prijuštite. Mi smo mislili uzeti baš rasvjetu posebno, prikupili smo puno ponuda, a ovo nam je bilo saaasvim dovoljno i lijepo, stvarno!
S time da je napravio jednu jako lijepu gestu- kad sam ga pitala za putne troškove i cestarinu, jednostavno je rekao da Istra nije tako daleko. :mig: A njemu ipak je, ali svejedno. Poslije smo mu dali extra novac i za to, jer smo jednostavno bili jako zadovoljni. I moji roditelji, pogotovo moj tata, koji je mislio da će zbog DJ-a fešta biti fijasko, ciiijelu je večer plesao! :jig: :cheer:
na povratku doma, išao je potpisati još jedan ugovor u Istri tako da mu je sigurno krenulo. A i moja kuma će njega uzeti! Tako da stvarno sve preporuke.
Mojra, stavit ću listu koju smo mu mi dali na odgovarajućoj temi tako da vidiš.
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sunch4ny dana sub lip 05, 2010 10:25 am

*reklama obrisana*
Zadnja izmjena: Branči; sub lip 05, 2010 10:41 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisniku izdano upozorenje
sunch4ny

PostPostao/la vucica dana uto lip 22, 2010 2:59 pm

Aaaaaaaaa Dj Pomp je već bukiran, a i Dj Žuti(iako čeka da mu potvrde jedni mladenci termin), a čekam da mi je se javi i Dj Bruno? Kakav je on? Za 10 mj mi je vjenčanje, a najbolji Dj bukirani...e kad ja pametna slušam druge da ima vremena.. :izivciran: :roll:
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la Mojra dana pon lip 28, 2010 10:30 pm

Potpisala ugovor i zakaparila Dj Pompa konacno se nasli, jako sam happy i jedva cekam :cheer: :cheer:
jako profesionalan i simpatican...

slika
Mojra

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.