Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabrati?

Teme vjenčanja po bojama ili po izabranim detaljima: morska vjenčanja, vjenčanja u omiljenoj boji + dekoracije za stolove, usklađivanje boja

Od predloženih tema i boja vjenčanja, koja vam je najljepša (bijela se podrazumijeva u kombinaciji)?

Bijela boja i samo bijela (bez ikakvih drugih boja u tragovima)
21
6%
Nježne i pastelne boje breskve, roze, lila, beige
53
15%
Jake boje: fuksija, ljubičasta
47
14%
Crvena, bordo crvena
41
12%
Plava
15
4%
Zelena
22
6%
Beige, zlatna, smeđa
37
11%
Crna
1
0%
Žuta
6
2%
Narančasta
5
1%
Šarenilo svih boja
2
1%
Tema: zima, Božić, snijeg
4
1%
Tema: leptiri
13
4%
Tema: margarete i ivančice
12
3%
Tema: kale
9
3%
Tema: orhideje
12
3%
Tema: more i mornarska (nautička)
5
1%
Tema: more i lavanda
17
5%
Tema: jesen
9
3%
Neka druga tema/boja će biti moja (napisati u odgovoru koja)
12
3%

Ukupno glasova : 343

Re: Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabrati?

PostPostao/la Nanaelle dana uto srp 14, 2009 12:36 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:Ja bih slušala Branči - dakle da mi je glavnina recimo sage i vintage pink (fora kontrast) - a više kao detaljčić zlatna (i to ona više mat/blijeđa nijansa ak me kužiš) i/ili ivory - tipa perle u posudi za cvjetni aranžman ili svijeće ili neš slično - mašna kakva..

moram vam priznati da ste me obradovale super sugestijama...do sad mi je bilo :banghead: , no sad već nazirem nekakvu temeljnu priču. jako mi se sviđa kombinacija sage-zelene i prljavo ružičaste, tako da ću vjerovatno baš te dvije "spariti" u glavni duet...što se tiče treće, suptilnije boje, mislim si uzet nekakvu sedefasto krem ( pasat će i sali, i glavnoj kombinaciji) :cheer:

:grli: supeeeer ste!
slika
Nanaelle

Marketing:

PostPostao/la malamrvica dana pet kol 07, 2009 8:27 am

Uh... Mislim da će ovo bit najteži dio posla koje trebam obaviti za vjenčanje... Imam problema s bojama, nikako se ne mogu odlučiti koju boju da odaberem... :ne zna:
Inače, ne volim boje :lol: u mom ormaru je sve crno, bijelo i sivo... eventualno crveno... (dobro ima još koja bojica, al to obično kupim na nagovor drugih...). Volila bi da je to neka svjetlija boja... al koju god da "zamislim" nijedna mi se dovoljno ne sviđa... :roll:
slika
malamrvica

PostPostao/la Dani 26 dana pet kol 07, 2009 5:51 pm

malamrvica je napisao/la:Uh... Mislim da će ovo bit najteži dio posla koje trebam obaviti za vjenčanje... Imam problema s bojama, nikako se ne mogu odlučiti koju boju da odaberem... :ne zna:
Inače, ne volim boje :lol: u mom ormaru je sve crno, bijelo i sivo... eventualno crveno... (dobro ima još koja bojica, al to obično kupim na nagovor drugih...). Volila bi da je to neka svjetlija boja... al koju god da "zamislim" nijedna mi se dovoljno ne sviđa... :roll:

Evo me! :zubo: Kompletna kuca mi je crno-bijela :rofl:
Da me ne proglase cudakunjom, vjencanje nije bilo crno-bijeli svijet nego sam imala bijelo-zeleno :zubo: iz vrlo jednostavnog razloga. Cvijece je bilo margarete a zeleni je tucak i stabljika :ne zna: i onda sam sve kombinirala sa te dvije boje :cheer:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la malamrvica dana sub kol 08, 2009 8:20 am

Dani 26 je napisao/la:
malamrvica je napisao/la:Uh... Mislim da će ovo bit najteži dio posla koje trebam obaviti za vjenčanje... Imam problema s bojama, nikako se ne mogu odlučiti koju boju da odaberem... :ne zna:

Evo me! :zubo: Kompletna kuca mi je crno-bijela :rofl:
Da me ne proglase cudakunjom, vjencanje nije bilo crno-bijeli svijet nego sam imala bijelo-zeleno :zubo: iz vrlo jednostavnog razloga. Cvijece je bilo margarete a zeleni je tucak i stabljika :ne zna: i onda sam sve kombinirala sa te dvije boje :cheer:

:cheer: Još netko kao ja!!! :cheer:
Odlično si ti to iskombibirala, zeleno i bijelo... samo što je nama sala dosta bijela, zapravo sve je bijelo, pa ako iskombiniram samo jednu boju s bijelom mislim da će djelovat malo "sterilno"...
Al evo kopala sam malo po netu i skužila sam mi je kombinacija roze, pink i zelene skroz okee... :cerek:
slika
malamrvica

Re: Tema: Crno - Black Wedding

PostPostao/la vampyria dana čet kol 27, 2009 9:51 am

ima nas i koje ce imati ovakvo vjencanje....eto on halloween day ce biti nas dan....tema crno no ne zbog tog dana...oboje smo takvi i volimo sve neuobicajeno.....
slika

ovo je moja vjencanica............ :bravo:
slika
vampyria

PostPostao/la Emma285 dana uto ruj 15, 2009 11:01 pm

Ja sam zapravo stalno "u vezi" sa školjkicama, radim iz hobija slikice od školjkica, stavljam ih u dekoracije za rođendanske poklone, kao ukras na stol u dnevnom boravku...uglavnom, prvo mi je nekako kao boja pala napamet plava, pa sam to onda to povezala sa školjkicama koje imam tonu doma, i eto moja tema će biti more...svjetlo i tamno plave dekoracije u kombinaciji sa školjkama.
Emma285

PostPostao/la mala narančasta dana sri ruj 16, 2009 6:52 pm

Moja svadba će bit narančasto bijela...obožavam narančastu,a bijelu je bilo najlakše iskombinirat uz nju...
i već sam uglavnom sve smislila,i kitice i pozivnice i zahvalnice i buket i frizura i dekoracije...sve,sve,sve...
jedva čekam da počnem uređivat...mislim da ću uživat.... :cagam:

naravno stavim slikice kadpočnem sve radit...a to će bit uuuskoooroooo....hehehe.... :D :D :D
slika
mala narančasta

PostPostao/la Satine dana čet ruj 17, 2009 7:03 am

malamrvica je napisao/la:Odlično si ti to iskombibirala, zeleno i bijelo... samo što je nama sala dosta bijela, zapravo sve je bijelo, pa ako iskombiniram samo jednu boju s bijelom mislim da će djelovat malo "sterilno"...
Al evo kopala sam malo po netu i skužila sam mi je kombinacija roze, pink i zelene skroz okee... :cerek:

tako sam i ja mozgala, crvenu nisam htjela jer ju ima 90 % svadbi ovdje (a vjerujte da imam po 3-4 svadbe na godinu i 3 od 4 budu u crvenoj pa mi već dojadila), sviđa mi se onda zeleno i bijelo ali nekako mi nešto fali..pa sam stavila fuksija rozu i baš mi se sviđa kombinacija, čak mi je jedna teta u cvječarni rekla da hvala Bogu da sam izabrala tu kombinaciju jer joj crvena već izlazi na uši :rofl:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ninchy dana sub ruj 19, 2009 9:25 am

meni su crno-bijele kombinacije totalno super, ali mi to i nije neka kombinacija za vjenčanje, osim ako prevladava bijela boja, sa vrlo malo crnih detalja.... naravno, tko voli nek izvoli i nemam ništa protiv... svatko ima svoj stil...
slika
ninchy

PostPostao/la Tasha dana čet ruj 24, 2009 1:53 pm

Mi cemo imati plavo-bijelo-ljubicastu kombinaciju...i bas se veselim kombiniranju boja
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 28, 2009 12:46 pm

mi jos ne znamo da li bismo zeleno bijelu kombinaciju ili mozda srebreno bijelu... :upitnik:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nanaelle dana pon ruj 28, 2009 3:55 pm

evo mene . opet :o hm... :slon: nakon dosta mozganja, odlučila sam se za najjednostavniju kombinaciju...80% bijelo, 20% nježno sage-zeleno. i sad sam happy, jer mi dosad nije išlo nikako budući da sam se pogubila u silnim bojama i kombinacijama...
shvatila sam da se bezveze preznojavam, i kako trebam slušati svoj unutarnji glasić koji mi od početka sugerira jednostavnost, čistoću i lakoću bijele boje...uz dašak moje omiljene boje - zelene- koja će se vrlo prirodno stopiti sa svim bijelim ukrasima koje mislim upotrijebiti. ne odustajem od ove kombinacije i već sam si isplanirala i najmanje detalje :cheer: na kraju krajeva, s ovim mi je bojama kombiniranje bilo gušt...dok sam se u prethodnim trobojnim ili "žešćebojnim" kombiniranjima gotovo ugušila :rofl: that just wasn't me :neznamkakoti:
slika
Nanaelle

PostPostao/la black_magic dana uto ruj 29, 2009 12:06 am

tigerin je napisao/la:mi jos ne znamo da li bismo zeleno bijelu kombinaciju ili mozda srebreno bijelu... :upitnik:

zasto e bi sve tri ukombinirala? naravno, da bijela prevladava, a da su detalji srebrni i zeleni. nesto ovako:
slika
(samo sa vise zelene po mom :mig: )
jos primjera:
slika slika

a moze se i jos bolje ukombinirati te 3
Zadnja izmjena: arlenna; uto ruj 29, 2009 8:21 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: smanjena slika, molim poštivati pravila o veličini slika!
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la geceta dana pet lis 02, 2009 10:24 am

Obozavam kale otkad znam za sebe, no buduci da su skupe, morat ce se s necim kombinirat. Da stvar ne bi bila prejednostavna, odabrali smo lavanda ljubicastu boju za trake po stolovima i salvete. Kak sve to uklopit, pojma nemam. Svaka sugestija/ideja vezano uz pozivnice/poklone/cvijece, dobrodosla :-) Inace ne volim bas zahvalnice foto tipa pa... Za pozivnice sam mislila one kak su na uputama: paus papir, traka u boji sa strane i na njoj kala, jednostavno a lijepo. Torta cist obicna, velike kocke i na svakom katu jedna kalica. Najvise me zezaju pokloni, i cvijece. Buduci da je ta boja traka prilicno jaka, tanka je linija izmedu kica i ukusnog.
geceta

PostPostao/la ivanna_ dana uto lis 06, 2009 1:58 pm

meni se ta crno-bijela kombinacija sviđa ali se ne bi usudila,da ne bi poslije svadbe bili komentari od ljudi da su bili kao na sprovodu...užas.....
ivanna_

PostPostao/la Branči dana sri lis 07, 2009 10:14 am

geceta je napisao/la:Obozavam kale otkad znam za sebe, no buduci da su skupe, morat ce se s necim kombinirat. Da stvar ne bi bila prejednostavna, odabrali smo lavanda ljubicastu boju za trake po stolovima i salvete. Kak sve to uklopit, pojma nemam. Svaka sugestija/ideja vezano uz pozivnice/poklone/cvijece, dobrodosla :-) Inace ne volim bas zahvalnice foto tipa pa... Za pozivnice sam mislila one kak su na uputama: paus papir, traka u boji sa strane i na njoj kala, jednostavno a lijepo. Torta cist obicna, velike kocke i na svakom katu jedna kalica. Najvise me zezaju pokloni, i cvijece. Buduci da je ta boja traka prilicno jaka, tanka je linija izmedu kica i ukusnog.

geceta, ti u principu imaš bijelo-ljubičasto vjenčanje, sa kalama kao cvijećem ako sam dobro shvatila?

što se tiče piklona za goste, možeš ići na klasične konfete (npr. bomboni-konfeti u bijelom organdiju ili tilu sa ljubičastom mašnicom i mini kalom), ili sama napraviti bočice sa rakijom ili teglice sa pekmezom, pa to onda dekorirati ljubičastom trakom i mini kalom.

što se tiče ostalog cvijeća, ne znam što voliš, uz kale bi ti se idealno uklopile bijele ruže, ili ako njih ne voliš, bijeli gerberi, bijele gladiole, bijeli anturijumi...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la vampyria dana sri lis 07, 2009 10:53 pm

pa mene iskreno ne zanima sto ce tko reci...svi me poznaju i znaju moje misljenje i tome a uostalom zar to nije dan za nas dvoje.. :rokaj: ..pa onda cemu se brinuti oko tudjeg misljenja...ionako se sve vrti oko toga kako udovoljiti svima...sto im pokloniti...sto im dati papati....tako da to ispada strasno a mladenci uopce nisu u prvom planu vec se sve vrti oko gostiju...i :traca: poslije...a dobro znamo da toga uvijek bude koliko god se mi trudili da im udovoljimo...eto zato smo mi sebi najvazniji a oni koji ce biti nas vole i razumiju a ostali...........ma bas me briga. :vjestica: ...ce imati materijala kasnije za kavu......... :thumbsup:
slika
vampyria

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet lis 08, 2009 3:33 pm

vampyria - ja se ne mogu oteti dojmu a da ti ovim putem ne ČESTITAM! Bravo! Vidjela sam jednom jednu ideju za vjenčanje dvoje mladih koji su se upoznali radeći u kući strave u lunaparku i cijelo vjenčanje su napravili u tom điru i meni je to bilo ZAKON!!! Iako sam na van vrlo vesela i šarena uvijek su me potajno privlačili mračnjaci, tak da je meni tvoja ideja zakon! I, moram priznati, otkad sam sama sebi rekla da je to MOJA svadba i kom se ne sv iđa nek se nosi kvragu, otada se osjećam puno smirenije i bolje. Tako da - go for it! :thumbsup:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana čet lis 08, 2009 4:17 pm

vampyria je napisao/la:pa mene iskreno ne zanima sto ce tko reci...svi me poznaju i znaju moje misljenje i tome a uostalom zar to nije dan za nas dvoje.. :rokaj: ..pa onda cemu se brinuti oko tudjeg misljenja...ionako se sve vrti oko toga kako udovoljiti svima...sto im pokloniti...sto im dati papati....tako da to ispada strasno a mladenci uopce nisu u prvom planu vec se sve vrti oko gostiju...i :traca: poslije...a dobro znamo da toga uvijek bude koliko god se mi trudili da im udovoljimo...eto zato smo mi sebi najvazniji a oni koji ce biti nas vole i razumiju a ostali...........ma bas me briga. :vjestica: ...ce imati materijala kasnije za kavu......... :thumbsup:

U potpunosti te podrzavam. I mi imamo takve stavove i bas nas briga za one sto bi mogli nesto tracati. To je prvenstveno nas dan i radimo onako kako se nama svidja, svi ostali su u drugom planu.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vampyria dana pet lis 09, 2009 7:24 am

hvala vam...mozda mi jesmo mracnjaci al izvana...ustvari smo vrlo happy ljudi jedimo volimo malo drugacije stvari i to je to...no problem je kod nas opcenito pronaci artikle u bojama crno crveno tako da danima vec kupujem po netu sve sta nadjem i previm sama kad bude gotovo stavim slikice....i jos jednom..ljudi to je vas dan pustite druge i posvetite se jedno drugome da to ne ispadne dan i z nocne more vec nesto sto cete pamtiti citav zivot.........svim mladencima od srca zelim sve najbolje i saljem velike puse!!!!
slika
vampyria

PostPostao/la geceta dana pet lis 09, 2009 9:53 am

yap, Branchi, u principu imam tako nesto :-) ma meni je svo cvijece lijepo, samo si jos ne mogu u glavi predociti te dekoracije za stol i sve to. sto se tice pokloncica, nekako me nesto vuce i lavandi buduci da je takva boja i na stolu. hvala ti, draga :-) svaka slikica, ideja, uvijek dobro dode
geceta

PostPostao/la zagorka dana uto lis 13, 2009 11:28 am

moja će tema biti obilježena crveno-narančastim tonovima... i izabrali smo ju zbog dekoracija u sali, naime, u Gjalskom smo u narančastoj sali, pa mi se čini da ne treba neke posebne dekoracije osim cvijeća i svijećica, jer je specifično uređena dvorana sama po sebi...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana uto lis 13, 2009 7:53 pm

geceta je napisao/la:yap, Branchi, u principu imam tako nesto :-) ma meni je svo cvijece lijepo, samo si jos ne mogu u glavi predociti te dekoracije za stol i sve to. sto se tice pokloncica, nekako me nesto vuce i lavandi buduci da je takva boja i na stolu. hvala ti, draga :-) svaka slikica, ideja, uvijek dobro dode

ma koja god vrsta cvijeća ti bude biti će ti prekrasna, ti zapravo imaš samo dvije boje, al si se malo pogubila u kombinacijama :D

evo ti par slikica da vidiš kako to još možeš iskombinirati:

ovo ovdje su ti klasični konfeti u kutijicama, na ljubičaste mašne možeš još pričvrstiti i malu bijelu kalicu.

slika

ovo su konfeti sa nalijepljenom kalom, to mogu biti i kutijice i oni "korneti", a mašnica ili til može biti lavanda ili ljubičasta u skladu s onom trakom na stolu:

slika

a ovo su dvije varijante revera (na slici su reveri-narukvice) da vidiš kako se to lijepo paše sa kalom:

slika slika
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la geceta dana sri lis 14, 2009 9:57 am

Joj, Branči, da sam se samo tu pogubila, bilo bi super :rofl: super idejice :-) posebice reveri :-) sto bih ja bez tebe? :buket: thank uuuu
geceta

PostPostao/la mala zaggy dana sri lis 14, 2009 10:56 am

nasa tema ce biti zuta...to je dragi odabrao..u pocetku sam mislila da covjek stvarno hoce zutu, ali sam putem skuzila da je to najvjerojatnije lupio bzvz..cisto da moje pitanje koju cemo temu, ne bi slucajno preraslo u nesto o cemu se treba raspravljati i ne daj boze razmisljati...
moram reci da nisam bas ljubitelj zute, a ni on, ali mi se jaaaako svida ko tema za vjencanje...tak da sam mu zahvalna...poznavajuci sebe i svoju (ne)odlucnost vjerojatno bi dvije godine razmisljala o temi..
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Teme i stilovi vjenčanja (izbor boja, detalja i dekoracija vjenčanja)

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.