Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabrati?

Teme vjenčanja po bojama ili po izabranim detaljima: morska vjenčanja, vjenčanja u omiljenoj boji + dekoracije za stolove, usklađivanje boja

Od predloženih tema i boja vjenčanja, koja vam je najljepša (bijela se podrazumijeva u kombinaciji)?

Bijela boja i samo bijela (bez ikakvih drugih boja u tragovima)
21
6%
Nježne i pastelne boje breskve, roze, lila, beige
53
15%
Jake boje: fuksija, ljubičasta
47
14%
Crvena, bordo crvena
41
12%
Plava
15
4%
Zelena
22
6%
Beige, zlatna, smeđa
37
11%
Crna
1
0%
Žuta
6
2%
Narančasta
5
1%
Šarenilo svih boja
2
1%
Tema: zima, Božić, snijeg
4
1%
Tema: leptiri
13
4%
Tema: margarete i ivančice
12
3%
Tema: kale
9
3%
Tema: orhideje
12
3%
Tema: more i mornarska (nautička)
5
1%
Tema: more i lavanda
17
5%
Tema: jesen
9
3%
Neka druga tema/boja će biti moja (napisati u odgovoru koja)
12
3%

Ukupno glasova : 343

Re: Tema-jesen

PostPostao/la *** dana pet sij 21, 2011 12:24 pm

zelenooka-007 je napisao/la:
*** je napisao/la:Obzirom da ćemo imati svadbu u jesen, razmišljala sam o jesenskoj temi (od boje haljine do ostalih dekorativnih elemenata).
Jel neka od vas uspješno iskombinirala svadbu po ovoj temi, imate li koji savjet?

ovisi koju ideju o toj temi imaš ti u glavi... jesenske motive, jesenske boje?

Htjela bi da mi haljina bude u nekoj zlatnastoj nijansi,njegova kravata i košulja isto u nekoj toploj boji i da mi dekoracije budu baš jesenske, od lišća možda mali ukrasnih bundevica,svječnjaka i slično...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]

Marketing:

Re: Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabr

PostPostao/la maybelline dana pet sij 21, 2011 12:26 pm

ako bi tulipane onda mozda i da uzmes neku kombinaciju ovih boja http://www.getmarried.com/members/bride ... ganza..JPG
jer mi se cini da ti se to svida,s obzirom da ti i ostala 2 buketa imaju te boje :mig:

imas ovdje temu o tulipanima viewtopic.php?f=11&t=395 pa malo pogledaj bukete
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Re: Tema- Ivančice, margaretice i tratinčice

PostPostao/la pale dana sri vel 02, 2011 3:56 pm

obožavam margaretice,da su unutra zelene.sigurno će mi takav biti buket,i tema vjenčanja mi je bijelo-zelena.ali još bi nešto ubacila...npr. da budu i zelene i žute u kombinaciji :ha: ili eventualno da budu margarete zelene i recimo u kombinaciji sa zelenim ružama ????????????? neznam,pomagajte :buket:
Zadnja izmjena: Branči; ned vel 06, 2011 7:35 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: post preseljen u općenitu temu
slika
10.06.2011 the wedding day
pale

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 02, 2011 11:34 pm

paleeeeeeeee je napisao/la:obožavam margaretice,da su unutra zelene.sigurno će mi takav biti buket,i tema vjenčanja mi je bijelo-zelena.ali još bi nešto ubacila...npr. da budu i zelene i žute u kombinaciji :ha: ili eventualno da budu margarete zelene i recimo u kombinaciji sa zelenim ružama ????????????? neznam,pomagajte :buket:

Ja sam imala margarete i buket je bi od margaretica sa zelenim tuckom i ubacila mi je jos zelene gumbeke :cerek: :cerek: :cerek: Po meni savrsena kombinacija :cerek:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 03, 2011 12:23 pm

Ja ti ne bih stavljala zelene ruže (to mi zgleda nekak pre-fake, ak me kužiš).. radije možda nježno žute ruže - onak krem boje, ak već misliš ruže stavljati.. ili bijele recimo ovak:
slika slika slika
Ali ustvari uopće ni ne bih ruže stavljala, meni su bijele margarete dovoljne same po sebi.. eventualno ovak sa zelenim gumbekima. Ili ak hoćeš žuto, onda skombiniraj margarete sa žutim i zelenim središtem.
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pale dana čet vel 03, 2011 2:49 pm

pa ni sama neznam kako bi bilo sa zelenim ružama,neznam.sve mi se čini da će na kraju ipak biti samo margarete sa zelenim tučkom....ali od svega me brine to kaj nema u dobrom partneru umjetnih margareta one velike lijepe,da si epruvete mogu dekorirati .sad imaju neke bezvezne,koje nemaju veze sa margaretama.a stare više neće dobivati :ne zna: sad sam žalosna :izivciran:
slika
10.06.2011 the wedding day
pale

PostPostao/la Nessa87 dana pet vel 04, 2011 1:45 am

paleeeeeeeee je napisao/la:pa ni sama neznam kako bi bilo sa zelenim ružama,neznam.sve mi se čini da će na kraju ipak biti samo margarete sa zelenim tučkom....ali od svega me brine to kaj nema u dobrom partneru umjetnih margareta one velike lijepe,da si epruvete mogu dekorirati .sad imaju neke bezvezne,koje nemaju veze sa margaretama.a stare više neće dobivati :ne zna: sad sam žalosna :izivciran:

ej...ja sam isto imala margarete kugle po stolovima točnije moja slika ti je druga u postu od Arlenne a buketa mi je bila od zelenih i bijelih ruža,imaš ju tamo pod buketama.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la >Ivy< dana čet ožu 17, 2011 10:50 am

Molim vas cure za savjet, misljenje i pomoc ... :kiss:
Vjencanica mi je boje sampanjca,sa srebrnkastim perlicama, buket zelim od crvenih ruza i srebrenih malih, ka kuglica po njima, a sala mi je plave boje , plavi kamencici po stolu, crvena ruza u vazi ili svijeca, reveri bi bile crvene ruzice male... Kako to ispada? Plavu boju ne mogu nigdi iskombinirat po sebi, tj na buket ili rever,bilo bi puno boja, pa razmisljam, sta ima veze ako nas doceka plava boja u sali, a nema je bas drugdi za vidit (vjerojatno ce bit malo plavih ukrasa po kuci i autima)
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la ribica08 dana čet ožu 17, 2011 10:57 am

draga odaberi ti boju vjencanja koju zelis.. ako si naumila crvenu sto ima veze ako su plavi zidovi u sali.. zanemari... tko ce obracat paznju na plave zidove.. ti dekoriraj salu u bojama koje si naumila daklem crveno s srebrnim i tocka... ne moraju zidovi igrat ulogu glavne boje na vjenčanju :nene:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana čet ožu 17, 2011 3:44 pm

Lako za zidove, rasvjeta je plava ! Zato se mislim, jer plavu boju nemam di ubacit po sebi, jedino na aute, i oko kuce, a valjda je to dovoljno i po pravilu. Ma dobro ti i kazes, ko ce gledat je li se reveri slazu sa bojom zidova u sali, ima vaznijih detalja za brinit se . :thumbsup: :thumbsup:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la wedding.dress dana čet ožu 17, 2011 6:08 pm

mislim da plava boja nece smetati, a i slaze se sa crvenom i srebrnom, a ovako je nece biti previse, i moze crvena prevladavati :thumbsup: moglo bi bas super izgledati :cagam:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana pet ožu 18, 2011 11:13 pm

>Ivy< je napisao/la:Lako za zidove, rasvjeta je plava ! Zato se mislim, jer plavu boju nemam di ubacit po sebi, jedino na aute, i oko kuce, a valjda je to dovoljno i po pravilu. Ma dobro ti i kazes, ko ce gledat je li se reveri slazu sa bojom zidova u sali, ima vaznijih detalja za brinit se . :thumbsup: :thumbsup:

draga mi imali onaj light show super ispalo.. rasvjeta uopce nema veze s temom vjencanja... :nene: :nene: ti si slozi temu koju oces bez obzira na rasvjetu i zidove i ne brini sve ce biti super :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Help!

PostPostao/la maja13 dana uto ruj 13, 2011 3:40 pm

Omiljene su mi boje ciklama i kraljevska plava, samo ne znam kako ih uskladiti... I to povezati s morskim štihom, a opet i malo Slavonije. I to sve za vjenčanje u 9. mjesecu :ha:
maja13

PostPostao/la kiwi dana uto ruj 13, 2011 4:30 pm

Vjencanica mi je bijela, a tema ce biti bijelo-bež-zeleno.
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ruj 15, 2011 12:41 pm

mi tek krećemo sa organizacijom svadbe ali htjela bi ili boju breskve ili žarko crvenu :jig:
ali moram vidjet kako će pasati najbolje sa salom kad ju odaberemo :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

tema: kombinacija crnog/tamnoplavog s champagne/žutog

PostPostao/la anastasia dana sri lis 19, 2011 10:33 am

Naša tema je po želji dragog,sve većinom u tamnoplavoj/crnoj boji - ocean tones http://www.treehugger.com/files/2008/06 ... npeace.php a moja želja su detalji u champagne/žutoj boji ( u kojoj je i moja vjenčanica)...slikovito rečeno, kao noćno nebo s zvijezdama..
sve se odvija u sali bolero http://www.restaurantbolero.com/fotogalerija2.html pa ako može pomoć s idejama, slikama...svi prijedlozi dobrodošli.. :svakacast: :loveflag:
Zadnja izmjena: maybelline; pet ožu 09, 2012 12:02 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgvarajucu temu!
Fata viam invenient

slika

slika
anastasia

PostPostao/la MsLukic dana uto stu 15, 2011 8:46 pm

Bok svima!

Mi smo poceli lagano sa planiranjem, imamo dosta vremena ... generalnu viziju imamo još ju trebamo obojati... On želi pastelne boje, roza mu je "baš predivna, božanstvena za gledati" ..ja doduše želim posebno vjenčanje a rozu boju su imali gotovi svi ... složili smo se iskombinirati rozu sa nekom drugom bojom, za drugu se još moramo odlučiti...
molim vas za prijedloge?? :idea: Što kažete na roza & fuksija & bordo? too much?! ili rozo & žuta ??

Pls help, pretražila sam sve moguce fotografije na netu, sve su profesionalne tako da svaka kombinacija super izgleda, treba mi primjer iz stvarnog života!!!

Hvala puno na pomoći! :kiss:
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
MsLukic

PostPostao/la tajanaibojan dana pet sij 13, 2012 11:27 pm

Help, please!!! udajem se u 6. mjesecu, dragi hoće da plava boja bude sigurno, ali meni je teško skombinirat s drugim bojama. vaše mišljenje, jel plava ide sa žutom ili narančastom, ja sam totalni antitalent.. :neznamkakoti:
tajanaibojan

PostPostao/la Oluja dana pet sij 13, 2012 11:44 pm

tajanaibojan je napisao/la:Help, please!!! udajem se u 6. mjesecu, dragi hoće da plava boja bude sigurno, ali meni je teško skombinirat s drugim bojama. vaše mišljenje, jel plava ide sa žutom ili narančastom, ja sam totalni antitalent.. :neznamkakoti:

meni plava ne ide s nijednom bojom osim bilom :ne zna: pogledaj slikice na temama mozda te inspiriraju :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana sub sij 14, 2012 7:08 am

Meni plava boja ide u kombinaciji sa žutom. I to baš mi lijepo ide.
Imaš tu među temama kombinacije..
Lijepo ide i s crvenom viewtopic.php?f=9&t=2084
Možeš i kralčjevsko plavu u kombinaciji s žutom.. To mi je extra viewtopic.php?p=337154#p337154
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tajanaibojan dana sub sij 14, 2012 2:53 pm

Lia je napisao/la:Meni plava boja ide u kombinaciji sa žutom. I to baš mi lijepo ide.
Imaš tu među temama kombinacije..
Lijepo ide i s crvenom viewtopic.php?f=9&t=2084
Možeš i kralčjevsko plavu u kombinaciji s žutom.. To mi je extra viewtopic.php?p=337154#p337154

Da, sa žutom stvarno nije loše. hvala, sad pravac cvjećarna da vidim neke kombinacije :cagam:
tajanaibojan

PostPostao/la zekonja2312 dana sub sij 14, 2012 6:40 pm

naša će biti svijetlo ljubičasta :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la wedding.dress dana sub sij 14, 2012 6:55 pm

meni plava ide sa zutom, a jos bolje sa srebrnom :cerek: bili smo na jednoj svadbi gdje je bila plavo srebrna kombinacija :vau:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet sij 20, 2012 9:38 pm

MSLukic - meni je super kombinacija rozo-zeleno, rozo-fuksija je isto super, rozo-sivo?
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sayonara dana pet sij 20, 2012 10:53 pm

plava naravno :) moja najdraža boja
slika
sayonara

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Teme i stilovi vjenčanja (izbor boja, detalja i dekoracija vjenčanja)

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.