Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabrati? • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabrati?

Teme vjenčanja po bojama ili po izabranim detaljima: morska vjenčanja, vjenčanja u omiljenoj boji + dekoracije za stolove, usklađivanje boja

Od predloženih tema i boja vjenčanja, koja vam je najljepša (bijela se podrazumijeva u kombinaciji)?

Bijela boja i samo bijela (bez ikakvih drugih boja u tragovima)
21
6%
Nježne i pastelne boje breskve, roze, lila, beige
53
15%
Jake boje: fuksija, ljubičasta
47
14%
Crvena, bordo crvena
41
12%
Plava
15
4%
Zelena
22
6%
Beige, zlatna, smeđa
37
11%
Crna
1
0%
Žuta
6
2%
Narančasta
5
1%
Šarenilo svih boja
2
1%
Tema: zima, Božić, snijeg
4
1%
Tema: leptiri
13
4%
Tema: margarete i ivančice
12
3%
Tema: kale
9
3%
Tema: orhideje
12
3%
Tema: more i mornarska (nautička)
5
1%
Tema: more i lavanda
17
5%
Tema: jesen
9
3%
Neka druga tema/boja će biti moja (napisati u odgovoru koja)
12
3%

Ukupno glasova : 343

Re: Izbor teme vjenčanja - koja vam je najdraža i kako odabr

PostPostao/la BridezillaKA dana sub svi 26, 2012 9:43 am

cimetina je napisao/la:Slično ko kod mene, i ja imam ljubičasto bež, i čipke.

:rofl: :rofl: primijetila sam da ću imati manje više sve što si ti spomenula :rofl: :rofl: imat ćemo prekokrasne svadbe :cerek: :cerek:
mislim da sam te negdje pitala jesmo li što u rodu koliko su me tvoji postovi podsjetili na mene :D
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

PostPostao/la cimetina dana sri svi 30, 2012 6:58 am

BridezillaKA je napisao/la:
cimetina je napisao/la:Slično ko kod mene, i ja imam ljubičasto bež, i čipke.

:rofl: :rofl: primijetila sam da ću imati manje više sve što si ti spomenula :rofl: :rofl: imat ćemo prekokrasne svadbe :cerek: :cerek:
mislim da sam te negdje pitala jesmo li što u rodu koliko su me tvoji postovi podsjetili na mene :D
:thumbsup:
slika
cimetina

PostPostao/la amy6 dana ned lip 03, 2012 11:22 pm

Crna je moja boja :cerek:
Svi se preneraze i kao 'moooolim, pa nisu karmine?!' :izivciran:
Dajte, molim vas! jer crno se veže samo uz karmine, prljave gotičare i, ne znam, sotonu :kava:
to me tako živcira - crna je čista klasika i ako se dozira, sve izgleda prekrasno.
Sala nam je bijela sa bijelim navlakama i moja namjera je eventualno uzeti crne stoljnjake. Na to idu bijele svijeće i crveno cvijeće. Ja imam crnu traku na haljini i crveni buket. Pozivnice su u nijansama sive i ja to preobožavam (mladoženja isto).
Vjenčanje je svakako u jesen (prva namjera je bila u zimu, ali pošto se na snijeg ne može računati...) tako da mi takav spoj svakako odgovara. Dakle, tema je očito crno-tamno crvena. S puno bijele, naravno.
slika slika
amy6

PostPostao/la wedding.dress dana sub kol 04, 2012 8:26 am

boje našeg vjenčanja su tamno zelena, tamno ljubičasta, bijela i srebrna :cerek:
ljubičasta je moja najdraža boja, a zelena od mog budućeg, pa smo zato odabrali takvu kombinaciju :D
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mima21 dana ned stu 11, 2012 4:39 pm

Kod mene je crveno-bijela kombinacija... htjela sam zlatnu,ali puno toga mi nedostaje pa sam odabrala ipak klasično :D
slika

slika
mima21

PostPostao/la suncica dana ned stu 18, 2012 12:15 pm

kod mene će biti crveno-boja šampanjca tako nekako mi je u planu
slika
suncica

PostPostao/la Ina1011 dana ned stu 18, 2012 4:43 pm

Naša je bila bijelo-sivo/srebrna :cerek:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto stu 20, 2012 11:48 am

meni je najdraza boja pink i bila sam uvjerena da ce ta boja biti na mom vjencanju. ali shvatila sam da je u ovom slucaju ljubicasta ipak bolji izbor jer je tepih u mojoj sali ljubicaste boje, jer u toj istoj sali light show u ljubicastoj puno bolje izgleda nego pink, a i vjencanica ce mi biti bijela sa sivim remenom oko struka a uz to mi odlicno ide ljubicasta.. tako da je pao izbor na tu boju, iako mi nikad nije bila nesto posebno ali moram priznati da mi se u ovom slucaju cini kao stvorena za taj dan :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la iinnaa.t dana pet stu 23, 2012 7:09 pm

Nasa je bila bijelo-ljubicasta :lovestruck:
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 12:13 pm

cure imam jedno pitanje a ne znam di da ga smjestim :D zanima me jel moraju pozivnice i zahvalnice biti u boji teme vjencanja? naime, nasa tema ce biti ljubicasta ali jako mi se svidaju pozivnice u boji sampanjca pa me zanima hoce li to biti malo glupo? :upitnik:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 04, 2012 12:45 pm

lilica, ništa ne mora biti.. pa tako ne mora ni postojati "tema vjenčanja". Napravite onako kako vam se sviđa. Nije bitno da li je nešto u žutoj, a nešto u zelenoj boji.

Druga je stvar što se većina mladenki odluči sve povezati u jednu cjelinu i uskladiti boje pozivnice, restorana, zahvalnica, poklona i ukrasa u kosi :D
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 12:58 pm

Ina1011 je napisao/la:lilica, ništa ne mora biti.. pa tako ne mora ni postojati "tema vjenčanja". Napravite onako kako vam se sviđa. Nije bitno da li je nešto u žutoj, a nešto u zelenoj boji.

Druga je stvar što se većina mladenki odluči sve povezati u jednu cjelinu i uskladiti boje pozivnice, restorana, zahvalnica, poklona i ukrasa u kosi :D

e super, sad mi je lakse :D jer meni se za sve to svidaju razlicite boje i nikak mi ne pase da je sve u jednoj. al imas pravo, napravit cemo onako kako mi zelimo, pa sta me briga hoce li se na to netko poslije zgrazati ili ne :kava:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ina1011 dana uto pro 04, 2012 1:02 pm

Nemoj se uopće opterećivati s tim :mig: slobodno odaberi različite boje...
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vila dana uto pro 04, 2012 2:39 pm

amy6 je napisao/la:Crna je moja boja :cerek:
Svi se preneraze i kao 'moooolim, pa nisu karmine?!' :izivciran:
Dajte, molim vas! jer crno se veže samo uz karmine, prljave gotičare i, ne znam, sotonu :kava:
to me tako živcira - crna je čista klasika i ako se dozira, sve izgleda prekrasno.
Sala nam je bijela sa bijelim navlakama i moja namjera je eventualno uzeti crne stoljnjake. Na to idu bijele svijeće i crveno cvijeće. Ja imam crnu traku na haljini i crveni buket. Pozivnice su u nijansama sive i ja to preobožavam (mladoženja isto).
Vjenčanje je svakako u jesen (prva namjera je bila u zimu, ali pošto se na snijeg ne može računati...) tako da mi takav spoj svakako odgovara. Dakle, tema je očito crno-tamno crvena. S puno bijele, naravno.

:svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
evo sve se potpisujen, ja cu imat u bozicno doba vincanje tako da ce bit crvena ona tamna bordo boja s jos nekon u il ona svijetla ledena plava s jos nekon vjrjtno sa bilon il s onon starinskon srebrnon XD , al da mi vincanje nije u zimu meni bi stooposto bilo crne i u sali i na vincanici neki detalj i na drugin stvarima, ionako ce mi bit i rocka i metala ppa nek san s razlogon sotonjara :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Vila

PostPostao/la packa dana pon sij 14, 2013 12:40 am

Bok cure, ja sam nova i trebam pomoć :lovestruck:

Nemam pojma kakvu boju da odabere, naime sala je nekakva boja breske, sa jednim djelom zida u nekoj tamno ljubičastoj, a takvi su i zastori na prozorima (onako masivni :lol: ) dok su stoljnjaci i navlake bijele...mislim kombinacija :ha:
I što sad da radim? :ne zna: :lol:
slika
packa

PostPostao/la blab dana pon sij 14, 2013 10:04 am

jedna naša forumašica je imala kombinaciju narančasto ljubičaste boje i bilo je super. ti imaš malo izraženije nijanse (jedna svijetlija, jedna tamnija). bijela mi je neutralna u svemu tome, čak bolje da je tako, zamisli na sve to još tamno ljubičaste stolnjake.
po meni, ako ćeš već birati boju svadbe po sali, uzmi neku lila, ljubičasto :ne zna:
iako, da sam ja birala po sali, nikad nebih uzela ono što volim, :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la packa dana pon sij 14, 2013 11:50 am

Ja volim ljubičastu, ali tamnu :o Nikako lila, a ni boja breskve mi se ne sviđa, zapravo uopće nisam fan tih svjetilijih nijansi :lol:
Nisam jedna od onih koje pate da im sve od pozivnica, zahvalnica, buketa, torte, konfeta i sl. bude u istoj boji. Pozivnice će vjerovatno biti obične bijele sa crnim fontom i crnom čipkicom, buket neki šareni i sto čuda, ali ne bih baš htjela u sali na te tri boje bubnuti još i četvrtu :rofl:
slika
packa

PostPostao/la blab dana pon sij 14, 2013 12:07 pm

ne sekiraj se za salu. po tome nikad nećeš ispuniti svoje prohtjeve i želje
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la larina dana pon sij 14, 2013 9:32 pm

Cure ja sam ovdje nova pa mi je potrebna mala pomoc.. Zadnje vrijeme me uhvatila ljubičasta boja i samo za nju :cheer: :)
ali.. vjenčanje mi je u konobi.. naravno gdje prevladava kamen i drvo.. i šta da sad radim :ha: jel ima netko neki savjet kako bi to mogla iskombinirat i koju da uopce temu ubacim??? :huh: koju boju? nesto mi je palo na pamet da bi mozda mogla stavit mrežu (ribarsku) sa nijansama ljub? šta vi mislite
slika
larina

PostPostao/la zekonja2312 dana pon sij 14, 2013 9:37 pm

Ako je u morskom djiru probaj ubacit lavandu :) mreza, skoljkice, lavanda....
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la larina dana pon sij 14, 2013 9:44 pm

e tako je i meni nešto trenutno u glavi :cheer: hvala ti puno :kiss: samo gdje bi ja uopce mogla nabavit stvari za dekoraciju? :huh: :ne zna:
slika
larina

PostPostao/la lilica dana uto sij 15, 2013 10:56 am

imas na zitnjaku ducane stari pjer i dobar partner. oni ti imaju bas sve sve u vezi vjencanja i to po povoljnim cijenama. i ja i sve mladenke koje ja znam su kupovale tamo :mig: evo ti linkova pa si sama pogledaj cega sve ima http://www.stari-pjer.hr/ , http://www.dobarpartner.hr/
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Mateus dana sri sij 23, 2013 8:01 pm

Hej!
Ja sam se već premišljala 3 puta i kako stvari stoje morati ću i četvrti :neznamkakoti: .

I sad mi treba vaš savjet. Već sam milijun puta napisala da će vjenčanje biti na brodu pa će i tema biti morska. Za tu morsku temu sam znala od početka. Volim plavu boju ali mi je to nekako pre obično i klasnično. Obožavam smaragdnu boju. Nešto ovakvo :
slika

Sad mi se sve nekako čini da ću opet morat i to promijeniti jer nemam pojma kamo bi mogla nabaviti sve potrebno u baš toj boji. Počevši od pozivnica do detalja na haljini (koju mislim šivati).
I šta da sad napravim? Da pošaljem nekog da provjeri ima li ičeg u toj boji u Zg pa ako nema da smišljam novo? :ne zna:
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

PostPostao/la maybelline dana sri sij 23, 2013 8:42 pm

kombiniraj bijelu ili sampanj sa tom bojom :thumbsup:
neznam sta planiras tocno od dekoracija, ces imati morsku mrezu,skoljke,zvijezde,...ces imati cvijece,koje,tj. dali zelis neko odredeno ili ti je svejedno?

dali pozivnice mislis sama raditi,kako tocno zelis da izgledaju, dali ce biti samo papir, ili ce imati na sebi vrpcu ili kakav drugi detalj?
puno pitanja :cerek:
ali mislim da ti nebi trebao biti problem naci takvu boju
to bi bila ovakva boja ako se nevaram, evo to ti je na ebayu :thumbsup:
http://i.ebayimg.com/t/5-YARDS-EMERALD- ... w~~_35.JPG

ideja ima puno sta i kako mozes kombinirati i mislim da sve mozes i naci, ako ne u hrv onda ebay i slicno :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Mateus dana sri sij 23, 2013 9:25 pm

Bome, ima puno pitanja :)
Ali ako ti sad sve fino odgovorim, imati ću zapisano ako zaboravim šta sam mislila ( zna mi se desit :budala: ).
Idem po redu :
Kombinirala bi s bijelom bojom. To mi je baš lijepo :cerek:
Dekoracija... buket mi neće biti od cvijeća nego od školjaka :cerek: :cerek: :cerek: . Mama od frendice se bavi time i radi suvenire pa će mi ona to napravit. Tako da bi i umjesto cvijeća na stolovima imala neke slične kombinacije. Neke akvarije ili sl.
Pozivnice... prošli tjedan stigle su mi bočice tako da će biti kućne izrade. Razmišljala sam o pijesku i gel kuglicama u toj boji :ne zna: . Trebaju mi trakice i ona mrežica. Samo me papir još muči. Nemam pojma kako bi htjela da izgleda to sve napisano i ukrašeno. Ovaj moj bi da spalim papir na rubovima ali to mi se nekako ne uklapa u taj stil :ne zna:
I zašto se ja nikad ne sjetim tog e-baya?!
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Teme i stilovi vjenčanja (izbor boja, detalja i dekoracija vjenčanja)

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.