Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Jelovnik trudnica i dojilja

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Jelovnik trudnica i dojilja

PostPostao/la samo_njegova dana uto vel 12, 2013 1:15 pm

sad je napunila tri mjeseca i nekako se nadam da joj je probava ojačala pa ću probati uvoditi ove "zabranjene" namirnice u prehranu pa ćemo vidjeti.. nadam se da neće biti problema.. :moli:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la blab dana uto vel 12, 2013 1:31 pm

ja sam te "zabranjene" počela uvoditi nakon mjesec dana. lagano, i kad sam vidjela da mu niš ne smeta, nastavila i dalje ko i prije.
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Dani 26 dana uto vel 12, 2013 3:07 pm

samo_njegova je napisao/la:odlična tema mi je ovo jer sam već izluđena kaj da jedem dok dojim :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

odrekla sam se 80% hrane koju obožavam od straha kaj će napraviti malenoj :neznamkakoti:

ne jedem ništa od mahunarki, ništa od zelenog povrća jer napuhava kao.. mliječne proizvode isto skroz izbacila..

ne znam više kaj da kuham.. samo kombiniram mesne saftiće s rižom, tjesteninom i krumpirom.. i mesne i povrtne juhe.. i pohano/meso na naglo..

znači li ovo da ću morati izbjegavati ove potencijalno opasne namirnice dok god dojim? kako to ide? malena srećom fenomenalno napreduje iako mi prehrana nije bogzna kak razmolika, ali meni fali uobičajena hrana, jeli smo prije užasno puno povrća i voća, a sad nikaj ne smijem valjda.. patim za kelj, poriluk, brokula, karfiol, grašak, mahune, grah varivom.. a da ne pričam o sarmi, filanim paprikama, ajvaru, kiselim paprikama.. voće neću ni spominjati, jedem jedino jabuke..

jedino se kave nisam odrekla, a ni slatkiša, nisam uočila da Klari to kaj smeta kod spavanja ili čeg drugog..

Od cega ti zivis? :zubo: Probaj uvodit to kaj nejedes pa bus vidjela jel kaj smeta malickoj. Meni je svekrva kuhala sve "dijetno" i sve ono kaj nesmeta bebama pa su moji svejedno imali grozne grceve. Nekoj djeci smeta a nekoj nista :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tinchica dana uto vel 12, 2013 4:40 pm

ja jedem "dijetno" pa svejedno H.ima grcice. Od sutra uvodim polako uvodim normalnu prehranu, jer mi ovo nema smisla... jedem sve skoro nezacinjeno, leso... i bzvz se mucim. :ne zna:
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 12, 2013 7:47 pm

tinchi bolje da jedes laganije u pocetku zbog cr, al mislim da sad vec mozes "normalno" jest. ako jos uvik pijes zeljezo onda pazi da jedes i nesto sta otvara da te zeljezo skroz ne zatvori (ja sam imala psihicke traume od toga :neznamkakoti: ne zna, jednostavno me bilo strah zbog reza ic u wc , totalna gluposta al eto :bleso: )
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tinchica dana uto vel 12, 2013 8:38 pm

ufff... ja se nalijevam jogurtom zbog tog zeljeza... prva 2 tjedna sam imala fobiju isto od wca :budala: :neznamkakoti: imala sam dojam da ce mi puknuti rez iznutra... horrrorr
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri vel 13, 2013 2:56 pm

ja sam prvih mjesec dana jela samo juhu,leso meso,leso ribu i leso tikvice :roll: ispalila sam :kava: onda sam otisla na ljetovanje kod mojih i jela ko i oni,samo manje zacinjeno i kako bi sta vidila da mu ne smeta,tako nastavila..i na kraju jela i ljuto i kiselo i sve jer moj tata svega natrpa kad kuha :lol: vise je meni smetalo nego S :lol:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.