Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

oprema za bebe

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

oprema za bebe

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 2:41 pm

eto curke, palo mi napamet da otvorimo topic opreme za bebe, mjesto gdje možete jedna drugoj, a i mi koje nismo u blaženom stanju reći iskustva pozitivna ili negativna u svezi prekrasnih malih stvarčica za vaše bebice.................

kolica, hranilice, dudice, krevetići, hodalice, pa raspaliteeeeeeeeee :cagam: :cagam: :cagam:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: oprema za bebe

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 2:45 pm

ja sam naišla na ovaj katalog peg perega za 2009, imala ih je moja prijateljica i jako je zadovljna sa njima, pa evo čist da si malo pogledate :kiss:

http://www.pegperego.it/catalogswf/eurp ... FFF&he=551
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri lis 29, 2008 2:58 pm

moj sef veli,maxi cosy i amen. da nije njihovih sjedalica ne zna kak bi mu malicka prezvila u teskom sudaru kaj su imali :neznamkakoti:
a i pobjedjuju u svim testiranjima, pa zato:

http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/defau ... uage=at-en
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 3:06 pm

slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri lis 29, 2008 3:29 pm

mi ćemu uzet quinny kolica..te moja seka ima,već treća..i odlična su..
a AS ćemo uzet maxi cosi..paše na quinny kolica,a i lijepo su dizanjirana,i najvažnije- bebe ih vole,jer su anatomski dizajnirana..zasad zanmo samo to
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 3:33 pm

5rich ste već počeli kupovati kaj za bebu ili je to prerano?
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri lis 29, 2008 3:47 pm

pa,počeli smo gledati...a ja se naravno uvijek zapiknem samo u rozna kolica i sjedalice..rekli smo da ćemo od 1.12 to intenzivnije tražit,a i dgovorili smo se s mojima i njegovima,i bližnjima da će nam jedni kupit stolac za hranjenje,jedni viper,jedni onu dekicuz za igranje,itd..
hodalicu nećemo ni kupovat-.-seka će mi posudit,jer mi se ne isplati kupovat to,a pitanje jer bude bebi treblo i kolko dugo bude kroistila...a seka ima dvije doma :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri lis 29, 2008 4:35 pm

Ja sam si neki dan gruntala dok sam lezala u krevetu, da ja kad se bebolinho rodi, necu imati mjesta za njega :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri lis 29, 2008 4:39 pm

nemamo ni mi previše...zato rasturamo donju kupaonu i spajamo s jednom manjom sobom..uskoro :rofl: :rofl:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 5:55 pm

joj ja kad gledam tu opremu za djecu sva se raspadnem, ovo ljeto mi bili kod nekog njegovog kolege i ja vidim bebača i gotovo :shock1: sa normalnim ponašanjem, pogotovo kad mi se "obrate" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri lis 29, 2008 7:58 pm

da vma pokažem kaj se meni odprilike sviđa(normalno,sgve za curicu..bit će veselja ako bude dečko)

http://www.mommieswithstyle.com/uploade ... 775334.jpg
http://i24.ebayimg.com/02/i/000/ee/0e/c4b0_1_b.JPG
http://www.eshopbaby.cz/katalog/cortina ... 1&sizey=-1

ova košara za kolica mi je baš :cerek: :cerek:
slika

ovakvu nosiljku ima moja Magali :cerek: :cerek:
slika
http://www.lilimay.com/images/maxi_cosi ... y_f_lg.jpg
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Iva dana sri lis 29, 2008 10:24 pm

5rich ko da sebe gledam, meni je rozo br. 1, i u katalogu od peg perega, imaju tak divne stvari, ali ne znam zakaj je to sve tak jako skupo :neznamkakoti:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana čet lis 30, 2008 3:00 pm

zbilja mi je svejdno jer bude dečko ili cura..ali uvijek se zaletim u sve rozno ili crvenkasto...

a kaj se skupoće tiće...u turbo limaču zbilja pretjeruju s cijenama.. :shock1: :shock1:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ATE13 dana pon stu 03, 2008 11:14 am

jooooj mi imamo toga i previse... pola od svega sto smo kupili nije sjedio ili hoda ni mjesec...
a odjeci da i nepricam...sva sreca pa seka sad u 7 rodila djecaka pa sam svu odjecu njoj dala... pola ivan nije nikad ni nosio jer je prebrzo odrasto a mama sam kupovala...

imamo ovakav auto :D
slika
samo plave/kremaste boje naravno :D ,to nam je baka kupila ... malo je tezak i nema sanse da stane u lift ... a ako budemo nekad imali auto nemamo pojma kako se sklopi...
ali je sad kao sportski buggi i prljav,zahvaljujuci mom malenom i tati koji mu daje sve da jede samo da suti :roll:
zato ako drugo bude curka majka kupuje novi i to crveniiii ili roza :cerek:

ovako nesto
slika
slika :cerek: :cerek:

http://www.kidzstore24.de/images/produc ... 5193_0.jpg
imamo i ovo... samo ga ljulja ima 8 brzina :D i jos pjeva i ako povuce sa strane onda svjetle svjetla i osjeca se ko u discu
naravno da u tome nije sjedio ni mjesec dana... al ajd sta se sve nekupi za djete :cerek:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la 5rich dana pon stu 03, 2008 3:50 pm

ova rozna su mi prediva :cheer: :cheer: :cerek: :cerek: :cerek:

meni je od dragoga teta već najavila da ne kupujemo neki bumbo chair..da budemo iskrnei..nisam ni znala kaj je to...rekla da bude ona kupila..pa googlala i našla da je to čudo ovo ...to je namjenjeno za bebe od 3 mjeseca :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: ja tu ne bi svoje dijete stavila..ne od tri mjeseca :shock1: :shock1:
jedan tetin sin i žena će nam kupiti bounchy chair..budimo iskrnei..ni za to nisam znala kaj je..to je obični viper,ali to ćemo kupiti mi, pa će nam oni kupiti jolly jumper..ni to nisam znala kaj je..čini mi se fora,ali opet za veću bebu..to je kao namjenjeno za bebu od 3 mjeseca...ja bih u to stavila dijete do godinu dana,ili oko godinu dana
pitali su mi jel mislim kupiti exersaucer ..pogađate..ni to nisam znala kaj je..rekoše mi da bi mi to oni donirali jer njihova beba je to prerasla,i nije to koristila..opet za bebu od 3-6 mjeseci..a ja opet ne bih stavila tu bebu mlađu od 8 mjeseci..ti amerikanci zbilja ne znaju kaj više da smisle.. :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana pon stu 03, 2008 8:33 pm

5rich je napisao/la:ova rozna su mi prediva :cheer: :cheer: :cerek: :cerek: :cerek:

meni je od dragoga teta već najavila da ne kupujemo neki bumbo chair..da budemo iskrnei..nisam ni znala kaj je to...rekla da bude ona kupila..pa googlala i našla da je to čudo ovo ...to je namjenjeno za bebe od 3 mjeseca :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: ja tu ne bi svoje dijete stavila..ne od tri mjeseca :shock1: :shock1:
jedan tetin sin i žena će nam kupiti bounchy chair..budimo iskrnei..ni za to nisam znala kaj je..to je obični viper,ali to ćemo kupiti mi, pa će nam oni kupiti jolly jumper..ni to nisam znala kaj je..čini mi se fora,ali opet za veću bebu..to je kao namjenjeno za bebu od 3 mjeseca...ja bih u to stavila dijete do godinu dana,ili oko godinu dana
pitali su mi jel mislim kupiti exersaucer ..pogađate..ni to nisam znala kaj je..rekoše mi da bi mi to oni donirali jer njihova beba je to prerasla,i nije to koristila..opet za bebu od 3-6 mjeseci..a ja opet ne bih stavila tu bebu mlađu od 8 mjeseci..ti amerikanci zbilja ne znaju kaj više da smisle.. :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

taj jumper je genijalna stvar. kad sam bila na Novom Zelandu vidila sam svoje male rođake u tom i djeca to obožavaju. to ti je super stvar.
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Iva dana pon stu 03, 2008 9:40 pm

a jel ima taj jumper za mene? ja bi jedan takav :cheer: :cheer: :cheer:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon stu 03, 2008 9:43 pm

ivancica je napisao/la:taj jumper je genijalna stvar. kad sam bila na Novom Zelandu vidila sam svoje male rođake u tom i djeca to obožavaju. to ti je super stvar.

vjerujem da je to super stvar..ali ipak,moždasam prekonzervatvna, ili kak god to nazvali,ali bebu od 3 mjeseca stavit u to :shock1: :shock1: :shock1:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana pon stu 03, 2008 9:49 pm

5rich je napisao/la:
ivancica je napisao/la:taj jumper je genijalna stvar. kad sam bila na Novom Zelandu vidila sam svoje male rođake u tom i djeca to obožavaju. to ti je super stvar.

vjerujem da je to super stvar..ali ipak,moždasam prekonzervatvna, ili kak god to nazvali,ali bebu od 3 mjeseca stavit u to :shock1: :shock1: :shock1:

Dobro, što se tiče tog od 3 mjeseca, slažem se. To je i meni prerano, al kad im dođe vrijeme za to, fakat je predobro.
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kokos dana pet stu 21, 2008 10:42 am

ja sam prije par dana postala teta..uglavnom buraz i žena mu su sve kupili u adaxu - rekli su da im je tam bilo napovoljnije tak da provjerite i to.
ja znam da smo im mi tam kupili neki prijenosni kinderbet za 260 kn - kaj mi nije djelovalo tak skupo.
www.adax.hr
na ovom forumu sam naišla na hrpu dobrih informacija...hvala svima na trudu, komentiranju i sl.; dosta ste mi olakšali i svima vam dajem jednu veliku 5 na entu.
kokos

PostPostao/la 5rich dana pon stu 24, 2008 6:13 pm

dok ste vi u petak bile na kavi,frendice i ja smo bauljale po baby centru u brežicama..pa da vidite kaj mi se sviđa od onog kaj sam vidla,najrađe bi kupila pol centra..ima medenih stvari,i puno su prihvatljivije cijene nego kod nas..
daklem,kolica:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176265
Peg Perego-ova rozna...super su mi,čvrsta,stabilna,nisu preteška..3 u 1 su (dakle jaje autosjedalica za prvih par mjeseci(moja Magali je u tome bila do 7 mjeseci), košara za ravno ležanje prvih par mjeseci, te kišobran kolica s 5 položaja-dakle 0 za od 6 mjeseci nadalje,pa kak beba raste tak do 5 položaja dolaze),jedino nisma skužila kak se sklapaju,a treba mi enkaj kaj stane i u twingačov prtljažnik,ne samo u tiguanov..cijena 607 eura- nije previše,kod nas takva koštaju kojih 6 000 kn.. :kava:
http://www.beba-centar.hr/wp-content/up ... ackred.jpg
(nisam našla sliku na slovenskom sajtu,ali sam ih vidla)
isto Peg Peregova
Sastoje se iz tri dijela: košare za prve mjesece u kojoj se pozicija može podešavati od ležeće do poluležeće - autosjedalice sa autofix bazom koja se koristi do 10-12 mjeseci bebina života, a nužna je za vožnju automobilom od prvog dana - kolica sa kompletnom opremom što znaži da su prilagođena zimskim uvjetima opremom kao što je navlaka za noge, zaštitna kupola i navlaka za kišu, ali se isto tako mogu pretvoriti u lagana ljetna kolica...jedino kaj su prilično teška,a cijena je 598 E...
ili Quinny kombinacija sa Maxi Cosi auto sjedalicom(znači,:poeno košara,zatim kišobran kolica s 5 položaja + autosjedalica quinny ili maxi cosi,pašu i jedna i druga,ali su mi maxi cosi ljepše)
dakle ova: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158520 ili ova: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169611 košara
kišobran kolica ova: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169571 ili ova: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177670
jaje AS: ovakva http://b2c.baby-center.si/article.asp?A ... 192655(ali u primjerenim bojama) ilii ovakva opet u primjerenim bojama http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192664
Quinny kolica su ful lagana,ali čvrsta..malo imaju svemirski dizajn i nemaju mogućnost prenašanja ručke već košare..ima lako periv podložak za nogice..glupo mi je kaj moraš ovu mrežicu za igračke kupit,a ne dobiješ uz kolica,ali dođe kojih 25 eura,tak da nije puno...cijena je u skupljoj verziji oko 750 eura

gledali smo i krevtiće,ali prvo moramo sredit sve,pa emo onda..kroz dva tjedna gnjidica i ja idemo opet,nadajmo se da ćemo kupit ovaj put..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Iva dana pon stu 24, 2008 9:19 pm

5rich ta roza od peg perega su i moj favorit, jelda da su prepreprepredivna :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :10od10:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon stu 24, 2008 9:32 pm

i meni su ta favorit,ali mi je zbog sklapanja.,.kak stalno živimo na relaciji Zagreb-Koprivnica-Varaždin treba mi nekaj kaj mogu u svakom trenu sklopit i rasklopit sama ...i nekaj kaj mi stane u moj mali di-di
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Iva dana pon stu 24, 2008 9:38 pm

5rich je napisao/la:i meni su ta favorit,ali mi je zbog sklapanja.,.kak stalno živimo na relaciji Zagreb-Koprivnica-Varaždin treba mi nekaj kaj mogu u svakom trenu sklopit i rasklopit sama ...i nekaj kaj mi stane u moj mali di-di

a kaj nisu praktična? :ne zna:
meni je frendica imala,takva ali zelena i u 3 poteza ih je sklapala i rasklapala,a i vozila je mali polo :ne zna:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon stu 24, 2008 9:43 pm

ma dok sam u sloveniji gledala ih,uopće nisam mogla skužiti kak se sklapaju..tam ih možeš probati sklopiti,itd..quinnyeva sam sklopila za sekundu,a ova nisam i nisam mogla..a štaš..plavuša :rofl: :rofl: :rofl:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.