Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Promjene od kada živite skupa? (kućanski poslovi, posao...)

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Anketa: da li vam se život promijenio od kada ste u braku?

Sve je u potpunosti isto
26
42%
Bilo je manjih, nezamjetnih promjena
15
24%
Nastupile su promjene koje sam i očekivala
13
21%
Nastupile su promjene koje nisam očekivala
2
3%
Život u braku nam se u potpunosti razlikuje od života dok smo bili u vezi
6
10%

Ukupno glasova : 62

Re: Promjene od kada živite skupa? (kućanski poslovi, posao.

PostPostao/la šljokica. dana pet ruj 30, 2011 9:45 pm

maša :thumbsup: :cerek:

ja sam nažalost ona koju treba poticati :D uvijek je on taj koji kaze idemo :cerek:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la kiwi dana sub lis 01, 2011 1:01 pm

Ja sam sritna jer mom buducem nista nije tesko napraviti i sve kucanske obaveze dijelimo. Istina da ga ja moram cesce napomenit tj.organizirat tko ce sta radit :D Ona bidan krene krivim redosljedom kad ide cistit :ne zna:
Zna se desit i da ja cistim, a on lezi i obrnuto... Inace ja uzivam u kucanskim poslovima i ciscenju, obozavam kad mi stan blista :cerek: ali s obzirom na radno vrime i sve obaveze koje imamo i koje cemo imati u buducnosti mislim
da je bolje i brze da skupa ocistimo, a ostalo vrime iskoristimo na kvalitetno druzenje :kava:
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ribica08 dana sri stu 09, 2011 8:31 am

promjene sve isto on radi ja trosim... otkako je dosao mali skupa trosimo... :D :D :D :D
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana pet stu 25, 2011 11:04 am

mi dijelimo poslove, on najčešće kuha jer to voli i preeefino kuha, objesi veš kad se opere i ponekad usisa, pranje suđa je uvijek moje, to neće nikako :lol:
pomogne mi i pospremiti kad treba :cerek:
ma duša od čovjeka :cerek: :cerek:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Mana dana čet pro 01, 2011 12:11 pm

šta da kažem osim što je rekao da radi stvari za koje nikad ne bi rekao da će raditi kao što je nabiranje zavjesa i vješanje istih :) ja uglavnom kako sam doma spremam lagano i tako, al ne mogu reći što god treba napraviti nije mu teško....
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dina84 dana sri pro 21, 2011 2:38 am

mi smo evo već 5 mjeseci u braku a živimo skupa akoro 2 godine :cerek:

i prije smo uvijek čistili i kuhali zajedno, jedino što on ne pere suđe i kaže da mrzi guliti krumpir :ne zna: ali meni to nije problem jer opet je on uz mene u kuhinji :cheer: :cheer: :cheer:

otkako smo se vjenčali nekako kao da me štedi što i nije dobro za mene, jer sam se počela debljati i to ne bu dobro :roll: uglavnom većinu stvari se gura on da napravi, a ja se ne bunim.

Volim kad smo par u svemu :D :cerek:

mislim i na početku je radio po kući, kad sam ga jednom vidjela da je prao podove ostala sam :shock1: :shock1: - zamislite frajer na koljenima glanca parket - :vau: :vau: :vau: :vau: predobar je
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Nessa87 dana sri pro 21, 2011 3:13 am

Dina84 je napisao/la:kad sam ga jednom vidjela da je prao podove ostala sam :shock1: :shock1: - zamislite frajer na koljenima glanca parket - :vau: :vau: :vau:

:lol: :lol: :lol: :lol:
i moj pere podove ali imamo onaj joger ( tako se to kaže kod nas)
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dina84 dana sri pro 21, 2011 3:29 am

i ja sam nam kupila joger ... rekla sam mu da nema šanse da bum ja klečeči prala podove, pa ne želim niti da on to tako radi (onda mi ne bude moga jednog dana reći ako ja mogu možeš i ti :belj: )
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Sue0204 dana čet pro 29, 2011 11:57 am

uh, ovo je teška tema! :D
vidim da većina imate sreće po tom pitanju, dok je
moj dragi totalna suprotnost! svi poslovi su na meni i to me
užasno živcira... napravi nešto tek kad mu ja kažem! :roll:
da se razumijemo znala sam ja to i prije nego sam se udala,
jer su ga tako naučile baka i mama pa ga ja sad moram preodgajati! :neznamkakoti:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana čet pro 29, 2011 1:22 pm

Sue0204 je napisao/la:uh, ovo je teška tema! :D
jer su ga tako naučile baka i mama pa ga ja sad moram preodgajati! :neznamkakoti:

Good luck! :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la šljokica. dana sub pro 31, 2011 11:36 am

sue :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:

nadam se da će se uspjeti nešto promijeniti iako ako je cijeli život naučen na to da su kućanski poslovi samo ženska briga bojim se da će se to jaaako teško promijeniti :thumbsdown:
znam da je to sve stvar odgoja ali oboje živite u kući i ako ti možeš potegnuti ne znam zašto on ne :ne zna:

evo moj pere suđe..jedan dan pere on drugi ja..tako da sam mirna za ovu godinu :lol:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dina84 dana pon sij 02, 2012 10:51 am

Dani 26 je napisao/la:
Sue0204 je napisao/la:uh, ovo je teška tema! :D

Good luck! :kava:

sretno :neznamkakoti:
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la **Anchy** dana uto sij 03, 2012 8:39 pm

moj od svega kaj radi po kuci je to da ponekad uzme usisavac pa usisa cijeli stan,u kuhinji ga baš i nevolim vidjeti jer mi samo napravi pizdariju :lol: :lol: a i najbolje mi je kad sam sama u kuhinji i na miru..cak ponekad i posteljinu promijeni,a dok ja nisam došla sam si je to uvijek radio,nikad mu stara nije morala cistiti sobu..tak da ima neke navike od prije.. i ajd dobar je kad mu kažem da mi skuha čaj ili kavu pa to i napravi ili bilo kaj da mu kažem ,a ne da moram 100x ponoviti,iako i to se zna ponekad dogoditi da kazem x puta a on kaže AHA DOBRO,e onda na to popizdim
u globalu je ok :D
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la InLove dana pon srp 16, 2012 3:08 pm

Da malo ozivim temu :D
Mi zivimo skupa vec dvije godine skoro, a moj muzic, evo od kada smo u braku, pa valjda vise nema straha da cu nekamo pobjec, ne radi bash previse (prije se nesto malo vise trudio) :D
Bilo mu je ispricano dok nije bio po zg nego na terenu, ali sad kad je tu - vise nema :nene:

U principu je lijen, pa ga na sve treba potaknuti al ne mogu reci da bas nesto nece - samo nema sam inspiraciju nes sredjivati.
Ne voli kad je nered, uzme sam usisati i kad vidi da ja nesto radim a procjeni da moze to i on, uskoci pomoc (tipa pranje sudja - on dodje pa ga brise i slaze, vesanje vesa i sl).

Njegova mama je domacica i nosi tri kuta kuce, al on stvarno nije ljenguz kakav je mogao ispasti :D :D :D

Moram priznati, nekad mi digne tlak sto sve ja moram zapocet :o ali u principu se trudim ne gnjavit ga jer on fakat ne vidi sto treba napraviti da bi stan bio pospremljeniji - uzrocno posljedicna veza reda i pospremanja ga zbunjuje :rofl:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana uto srp 17, 2012 10:39 am

mi smo živjeli zajedno 2 godine prije vjenčanja tako da se samim vjenčanjem ništa nije promjenilo :D

a promjene u odnosu na vrijeme kad nismo živjeli zajedno...pa i nema. mi smo od početka veze svako ljeto bili i po 2 mjeseca na moru zajedno pa smo znali ko ima koju zadaću.
dragi nosi smeće i usisava a ja sve ostalo :lol:
s tim da sad kako ja ne radim preuzela sam i usisavanje tako da on samo nosi smeće :kava:

ali u vrijeme kad smo oboje bili nezaposleni dijelili smo više manje sve popola. on je kuhao 2 dana u tjednu a ja ostale,čistili smo zajedno,peglat nije trebalo :lol:

mislim da je nekak normalno da se žene više brinu oko kuće jer muški jednostavno ne vide kad se nekaj treba pospremit :lol: njima je sve uvijek čisto :lol:

zasad je kod nas podjela da on zarađuje a ja vodim kućanstvo :moco: :sudje: :vesmasina: :strik: :pegla:
a kad se i ja zaposlim morat će on pruzet neke zadaće na sebe :zmaj: :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto srp 17, 2012 10:49 am

Mi smo živjeli skoro dvije godine skupa prije vjenčanja...on pošto je a terenu ne cjepidlačim ga previše kad dođe doma, međutim znao je i skuhat ručak dok sam na faxu i sl i počistit malo ..međutim ja nastojim veći dio posla obavit
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mateus dana pon tra 01, 2013 2:03 pm

vidim da ova tema dugo nije bila aktivna pa evo malo da se i ja oglasim.
mi ćemo biti u braku tek za 6 mj ali mislim da se neće ništa promijeniti jer živimo zajedno 2 god i pol godine. a skupa smo malo više od toga.
ako njega pitate, kod nas je sve ravnopravno. ako mene pitate, ja sam malo ravnopravnija :D .
on jako puno radi tako da je na poslu po 10 sati ili više, a ja trenutno ne radim, pa po cijele dane nešto doma prčkam. žao mi ga je matretirati kad dođe umoran s posla. tako da ja obavim većinu posla. kad je on doma, obavezno kuha, bar jednom tjedno speče kruh :cerek: ( to obično preko vikenda), napravi neki kolač i tak... što se ostalih stvari tiče, napravi ako mu kažem. inače se ni ne sjeti. ni ne primjeti npr da se pas linja i da bi trebalo usisati, da je školjka zmazana, da je košara puna prljave robe i takve stvari. samo ga 2 stvari nikako ne mogu odučiti a to je da NE baca prljave čarape pored kreveta i da bi nakon ručka, kad pere tanjure mogao oprati i beštek.
ali sve u svemu, zadovoljna sam. prošli mjesec mi je napravio policu za začine pa sam si bila sva hepi. i sad kad god netko dođe vodi ga u kuhinju da se pohvali s policom :lol: .
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

PostPostao/la lilica dana sub tra 13, 2013 7:43 pm

ja svog dragog moram pohvaliti :cerek: usisava, posprema i sve sto ga zamolim a sude skoro svaki dan :cerek: :cerek: :cerek: i tako je vec skoro 2 godine koliko zivimo skupa. da sam trazila boljeg, ne bi ga nasla :kiss:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la JelenaZG dana pon ruj 23, 2013 7:44 am

Nije se ništa promijenilo, bar za sada, jer smo mi živjeli i prije braka zajedno, tako da su stvari već sjele na mjesto... :D
Kod nas je sve po dogovoru, oboje radimo, pa svatko napravi što stigne kad je doma... :mig:
iako smo neke stvari nesvjesno kao podijelili, ali ako jedan ne stigne, napravi to onaj drugi...
to mi je super i ja jedino tako mogu funkcionirati, pogotovo što nam je i bebica na putu pa sam sigurna da ću imati pomoć i oko nje :cerek:
Cure, najvažniji je dogovor i puuuuuuuno, puno tolerancije, inače ne ide. :thumbsup:
JelenaZG

Marketing:

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.