Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kad ostanemo bez zivaca...

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Kad ostanemo bez zivaca...

PostPostao/la Dani 26 dana sub ruj 22, 2012 11:57 am

Aj fala bogu da nisam jedina koja stalno vice: Ne skidaj carape!
Jos kod nas je svugdje laminat, nema uopce tepiha a ona tracka bosa okolo :roll:

A pitanje: Zasto?
Ponovi ga milijun puta dnevno!

Ja: Leona, donesi mi pelenu iz sobe.
Leona: A zasto?
Ja: Moram presvuc Mateja.
Ja: Ukakao se.
Ja: DONESI MI PELENU!!!!!!!
Leona: A zakaj vices?

:horor:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la lunna dana sub ruj 22, 2012 4:46 pm

Dani znaci pocela je faza "1001 zasto" :zubo:

Satine i moj mlatara rukama i nogama i zivcanko je-ja ga od milja zovem Živko jer pozivcani u sekund :neznamkakoti: ako ne dobije sisu kad je on zamislio odma vristi :neznamkakoti: jadnatisan sta ce bit kad bude veci :visi:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tinchica dana sub ruj 22, 2012 10:19 pm

ja se vama divimmmm :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: ja ne znam kaj mene čeka :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: vješala? :idea: :D
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned ruj 23, 2012 8:39 pm

da li je moguce da 14mjesecno dijete ima ispade bijesa?! taj si je zacrtao da se treba setati gol prije kupanja sto ja ne dam - em jos nema grijanja, em se moze popisat negjde ko pesek, em znam da to nije setnja nego bi se on tako i igrao.. i ja odnesem gologuzana u kadu (inace kupanje je valjda najbolja stvar iza jela).. kad vriska, skika, galama, nece sjedit, nece stajat, nece nista!! napravila sam doslovce samo TUP po guzi (samo vrhovima prstiju) i tek je onda sjeo. a nigjde nijedne suze, samo vriska :neznamkakoti: poslije mi bude zao sto ga po guzi, ali neki put mi stvarno toliko digne tlak.. :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana ned ruj 23, 2012 9:28 pm

tigi nece mu nista bit od malo po guzi :grli: on je mali tvrdoglavko i zeli da bude onako kako je zamislio..
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana ned ruj 23, 2012 9:28 pm

tigerin je napisao/la:da li je moguce da 14mjesecno dijete ima ispade bijesa?! taj si je zacrtao da se treba setati gol prije kupanja sto ja ne dam - em jos nema grijanja, em se moze popisat negjde ko pesek, em znam da to nije setnja nego bi se on tako i igrao.. i ja odnesem gologuzana u kadu (inace kupanje je valjda najbolja stvar iza jela).. kad vriska, skika, galama, nece sjedit, nece stajat, nece nista!! napravila sam doslovce samo TUP po guzi (samo vrhovima prstiju) i tek je onda sjeo. a nigjde nijedne suze, samo vriska :neznamkakoti: poslije mi bude zao sto ga po guzi, ali neki put mi stvarno toliko digne tlak.. :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

Mofuce je, itekako moguce! Moj ima 13 mjesei i vec duze vrijeme ima ispade bijesa :kava: Dovoljno je da mu kazes ne-ne, na to poludi :kava: Ispocetka je na to reagirao objesenom cubom i placem a sad podivlja :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la blab dana ned ruj 23, 2012 9:32 pm

tigi :point: :lol: :lol:
a što se tiče "tup" niš od toga. ja jednostavno ne odustajem, zna se tko je tvrdoglaviji, pa makar mi živci popucali po šavovima :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la thinkblue dana pon ruj 24, 2012 8:00 am

Dani 26 je napisao/la:
tigerin je napisao/la:da li je moguce da 14mjesecno dijete ima ispade bijesa?! taj si je zacrtao da se treba setati gol prije kupanja sto ja ne dam - em jos nema grijanja, em se moze popisat negjde ko pesek, em znam da to nije setnja nego bi se on tako i igrao.. i ja odnesem gologuzana u kadu (inace kupanje je valjda najbolja stvar iza jela).. kad vriska, skika, galama, nece sjedit, nece stajat, nece nista!! napravila sam doslovce samo TUP po guzi (samo vrhovima prstiju) i tek je onda sjeo. a nigjde nijedne suze, samo vriska :neznamkakoti: poslije mi bude zao sto ga po guzi, ali neki put mi stvarno toliko digne tlak.. :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

Mofuce je, itekako moguce! Moj ima 13 mjesei i vec duze vrijeme ima ispade bijesa :kava: Dovoljno je da mu kazes ne-ne, na to poludi :kava: Ispocetka je na to reagirao objesenom cubom i placem a sad podivlja :kava:

O, imala je i moja fazu kad joj se nije smjelo reci "ne"!. Ajme koji su to urlici i suze bile :izivciran: A ja priznam da moja dobije po guzi - probam joj nesto triput reci u miru, ako ne poslusa i cetvrti put vise joj ne objasnjavam. Kao jucer na primjer: Isli smo iz auta u kucu i drzim je za ruku da mi ne pobjegne i ona mi se objesi za ruku da je tako nosim - na jednoj njezinoj ruci. Pa istegnut cu je, polomit je, sta ja znam, i ne mogu je nositi. Triput sam joj rekla da hoda lijepo, cetvrti put je dobila po guzi i lijepo usla u kucu :izivciran: :roll:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 24, 2012 8:01 am

zapravo nitko me ne moze tako naljutiti i nikog ne volim toliko, a sve u isto vrijeme :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Miška dana pon ruj 24, 2012 9:20 am

tigerin je napisao/la:zapravo nitko me ne moze tako naljutiti i nikog ne volim toliko, a sve u isto vrijeme :D

jel da? :lol:
koliko te god mogu ispiliti i dovesti do ruba živaca, toliko ti je i srce puno ljubavi za njih. :lovestruck:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana pon sij 13, 2014 12:36 pm

Vidim da dugo nije bilo postova po ovoj temi... Izgleda da su sva djeca dobra u zadnje vrijeme... :-) e moj nije :-)

Znaci unazad mjesec dana poceo je mrziti sve sto ga sputava u slobodnom kretanju, pri tom mislim na tipa sjedenje u hranilici za vrijeme hranjenja, ili lezanje na prematalici za vrijeme prematanja. On toliko divlja da je ponekad ne moguce da ga sama presvucem i uzasno se ljuti. To nije plac, nego bas vriska i ljutnja, kao u stilu glupaco sto me ne pustis... Ponekad stvarno nemam snage i dodje mi da ga bacim kroz prozor. On se sav prezonoji, ja se sva preznojim a sve zato kaj nemre mit na miru...

A uspavljivanje me isto pocelo umarati... Traje sve duze i duze, ponekad po danu ga duze uspavljujem, nego sto na kraju spava. Do 6. mjeseci je bez problema svaku vecer i svako popodne zaspao sam, ali od onda, ako ne zaspe na cici, sto je isto postala rijetkost, ja njega nunam i nosam od 40 minuta do 2 sata. Prvo sam mislila da je samo faza i da ce proci, ali to traje i traje? Kako da ga naucim, ponovno da zaspe sam? kako?
Cry it out metoda ne dolazi u obzir, ne mogu ja to, srce bi mi puklo.
Ako imate neku ideju pomozite :-)
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.