Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Proslave dječjih rođendana

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Proslave dječjih rođendana

PostPostao/la osma putnica dana sri kol 22, 2012 10:42 am

Evo mame otvaram temu u kojoj cemo pisati o proslavama rođendana nasih malisana bilo kod kuce ili u nekoj igraonici.
Iskustva,preporuke,savjeti,cjene..
Najam animatora,kalunova i sve sta ide uz to...

MI planiramo Saši za 3. rođendan ici u neku igraonicu pa sam u procesu prikupljanja podataka,cjena iskustava na područiju Splita i okolice.

11.9. smo pozvani na jedan rođendan u igraonicu Kid's Jungle u CC1,to ce nam biti prvi takav pa me bas zanima kako ce to izgledati.Nadam se da cu moci ja ici s malisem,ako nista tatek bude prinio dojmove :D
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Proslave dječjih rođendana

PostPostao/la MAŠA dana čet lis 11, 2012 9:01 am

bok cure. mi imamo jedan mali-nazovimo-problemčić. naime, naš maleni i njegov tata uskoro imaju rođendan-isti dan. muž je inače slavio rođendan i već je tradicija da zovemo prijatelje i rodbinu na njegov rođendan. a sada se na isti datum ugurao i naš Borna. sad planiramo zvati još i prijatelje s malom djecom i djecu (inače frendovi koji su imali djecu nisu vodili mališane na ovu proslavu). uglavnom, roćkas je za mjesec dana, bacili smo računicu na papir i ispalo je da će biti prisutno- 30 LJUDI!!! :shock1:
ne znam što da radimo, puno je to ljudi da se gura po kući (vani je već sad hladno), imam dojam da dječica neće imati mjesta za igru.. ne znam što napraviti. a dva dana za redom nam se ne slavi. možda napraviti u dvije ture? Bornina tura gostiju popodne, a tatina uvečer? ...nisam pametna...
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana čet lis 11, 2012 9:59 am

nama je slično, samo dan razlike. no, svejedno sam ponovila iste goste ko i za mm i još klince i ekipu. također 30 i nešto komada. u jednom praznom prostoru, klincima napravila kutak za igru i udri mujo :cagam: :cagam:
nema ceremonija po kući, nema višednevnih ceremonija. :nene: barem ne još. :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la princessmo dana sri stu 20, 2013 10:03 am

podižem temu... :bok:
Moj veliki će u veljači slaviti 4.rođendan i bojim se da će ove godine naših 55 kvadrata biti premalo prostora za slavlje...on već priča kako bi volio pozvati par prijatelja iz vrtića, a i naše društvo je "bogatije" za nekoliko dječice koja će tada imati oko godinu, dvije. :loveflag: bio je n nekoliko rođendana u igraonicama, ali su to bila uglavnom starija djeca i u skladu s tim i proslave.
ima li netko iskustva s ročkasima u igraonicama? prijedlozi? preporuke? :ne zna:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana sri stu 20, 2013 10:23 am

samo pazi sa igraonicama jer vecina ne prima djecu maldu od 3 god :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri stu 20, 2013 10:14 pm

Ja sam bila na jednoj proslavi u Krugama u igraonici Camelot. 2 sata, ali većinom su bila veća djeca, moja P je bila među mlađima (3 god). Čini mi se da je djeci bilo zabavno. (bar po fotkama koje sam vidjela).
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana uto stu 26, 2013 1:28 pm

Mi smo Brunina prva tri rođendana slavili samo u krugu familije, znači, bake, dede, moj brat s familijom i(li) muževa sestra s familijom. Ne volim raditi malu svadbu za svaku stvar, pa smo tako odlučili. 4. rođendan je slavio u igraonici sa svojim prijateljima iz vrtića i bilo je super. Ja se držim one - na njegov rođendan - njegovi prijatelji, a na moj/mužev - naši prijatelji. Ne znam jel smijem reći koja igraonica je u pitanju, ali bili smo super zadovoljni. Imaju dvorište, pa su vani ludovali, cure su napravile predstavu, motale im šećernu vunu, plesali su, pjevali... Nije bilo ono bezvezno karaoke + pizza, kao što sam vidjela da puno igraonica radi... :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.