Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mali i veliki problemi u trudnoci

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Mali i veliki problemi u trudnoci

PostPostao/la thinkblue dana čet lis 25, 2012 10:13 am

arlenna je napisao/la:
thinkblue je napisao/la:Od jucer ostajem bez zraka. Ne znam koji mi je vrag. Svijesna sam svakog udisaja. Bas mi je tesko. :ne zna:

ja ostajem bez zraka kad nešto radim i zapušem se onak...i ubijaju me stepenice :roll: al mi je dr. rekla da je to normalno i da samo usporim onda ili stanem i odmorim malo...

ostaješ bez zraka dok nešto radiš ili?

Ja inače i kad nisam bila u trudnoći znam ostati bez zraka na kratko tu i tamo, al to je zbog tih mojih zalistaka i to je sad dosta rijetko, al dogodi se jednom tjednom možda... to je bez da nešto radim...

Ne, cijelo vrijeme mi fali zraka, valjda mi bebice pritiscu pluca, pa ne mogu do kraja udahnuti. Mjerila sam si tlak i ok je, nasrecu. Al mislim da se preeklampsija ni ne moze javiti ovako rano, zar ne? :ne zna:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana čet lis 25, 2012 11:38 am

thinkblue je napisao/la:
Ne, cijelo vrijeme mi fali zraka, valjda mi bebice pritiscu pluca, pa ne mogu do kraja udahnuti. Mjerila sam si tlak i ok je, nasrecu. Al mislim da se preeklampsija ni ne moze javiti ovako rano, zar ne? :ne zna:

ma bebice ti pritišću pluća onda! ako te to zabrinjava dodatno, nazovi svoju ginekologicu pa da vidiš što ti ona bude rekla! Jer nije baš za šalu ako ostaješ non stop bez zraka... a još imaš dosta do kraja trudnoće!

Preklampsija ne bi smjela biti jer nemaš visoki tlak... a ona se pojavljuje nakon 20.tj. trudnoće!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la thinkblue dana čet lis 25, 2012 11:57 am

A znaci moze mi se vec i sad pojaviti, krasno. U blizanackoj trudnoci je cesca :neznamkakoti: Al za sad sam sigurna, ne oticem, tlak mi je ok i urin cist :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.