Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Spontani pobačaj

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Spontani pobačaj

PostPostao/la atalya dana pet svi 11, 2012 7:34 am

vrazichka je napisao/la:meni je papu vadila tad (na tom prvom pregledu u petak) i sve je bilo u redu.. sva sreca..zato me nije slala poslije ponovno... iako mi je na nalazu pisalo ponoviti za 6 mjeseci :ne zna:

Ja sam papu radila 18.2. isto sve ok, al svejedno će je sad ponavljat :ne zna:

vrazichka je napisao/la:mah nevazno, bitno da mi je sad sa dorom sve u redu :pop: :pop:

:pop:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la zelenooka-007 dana pet svi 11, 2012 8:46 am

žene moje drage :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana pon svi 14, 2012 11:09 am

Grozno, stvarno! :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
Nadam se da ćeš što bezbolnije se oporaviti i da će sve biti uredu... Sjećanje će vjerojatno ostati, ali nadam se da će ubrzo ga prekriti nova trudnoća i gugutanje nove bebice... :grli: :grli: :grli: :grli:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mary dana uto svi 15, 2012 9:41 am

Draga Ata, drži se..prošla sam isto, kao što znate..bio je abortus completus, kako je u otpusnom pismu pisalo.. tako da jedino nisam morala na kiretažu..priroda tako odluči, valjda je bolje da se ne održi, jer nešto ne bi bilo dobro..i evo, sada mi u krilu sjedi ova mala cvrčkica.. :cerek:
Nemoj kriviti sebe, uopće nemoj o ničem razmišljati, nego kreni puna optimizma dalje i doći će opet jedna točkica.. :kiss:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Miška dana uto svi 15, 2012 1:03 pm

:grli:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto svi 15, 2012 6:15 pm

AJme Ata, zbilja mi je jako žao... Stvarno... I za sve koje su to morale proći... :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 15, 2012 6:34 pm

Drage moje žene, ne mogu zamisliti koliko vam je bilo teško u tom trenutku, ali vjerujem da je još uvijek, al držite se.
Ja sam tužna, nisam to prošla, međutim mojoj veoma dragoj prijateljici se to desilo, čijoj trudnoći sam se veselila kao da je moja, naime prije tri dana njenoj bebi je stalo kucat srceu četvrtom mjesecu trudnoće, i danas je imala kiretažu i ja sam pretužna zbog nje a ne mogu zamislit kako je njoj i svim ženama koje to prolaze..drž te se drage
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la babčeva dana uto svi 15, 2012 7:04 pm

Nemam rijeci... :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
:grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
[url=http://www.weddingcountdown.com/]
slika
[/url]
babčeva

PostPostao/la InLove dana uto svi 15, 2012 11:25 pm

drage moje hrabre hrabre zenice... :neznamkakoti: :grli: :grli:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la atalya dana sri svi 16, 2012 7:13 am

Mary :grli: :grli:

:grouphug:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri svi 16, 2012 7:17 am

:grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri svi 16, 2012 1:14 pm

Draga Ata nemam rijeci na sve ovo sto si prosla.. samo :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: neljubaznost doktora, anestezija, sam cin kiretaze, zaista su me rasplakali, kakvi su to ljudi koji nemaju nimalo suosjecanja za zenu, majku :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

grlim sve cure koje su prosle isto i zaista zelim kao sve da ova tema ima sto manje ispisanih stranica tako tuznim dogadajima... skidam Vam kapu i zaista Vam treba dignuti spomenik na hrabrosti, trudu i borbi za svoje malene... :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tana dana sri svi 16, 2012 1:36 pm

Ata, draga :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slika
slika
Tana
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la princessmo dana sri svi 16, 2012 7:44 pm

potpisujem cure :pop: :pop: :pop: :grli:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la elis22 dana sri svi 23, 2012 6:55 pm

Molila bi ako bi netko porazgovarao samnom ... imala sam već 3 spontana imam 37 godina i jos nisam rodila. u međuvremenu je otkrivena trombofilija i uvedena terapija ali trudnoća svejedno nije dobro zavrsila ..
elis22

PostPostao/la vrazichka dana sri svi 23, 2012 7:12 pm

elis22 je napisao/la:Molila bi ako bi netko porazgovarao samnom ... imala sam već 3 spontana imam 37 godina i jos nisam rodila. u međuvremenu je otkrivena trombofilija i uvedena terapija ali trudnoća svejedno nije dobro zavrsila ..

:grli: :grli:
stvarno ne znam što bih rekla :tuzna1:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la atalya dana sri svi 23, 2012 7:24 pm

elis22 je napisao/la:Molila bi ako bi netko porazgovarao samnom ... imala sam već 3 spontana imam 37 godina i jos nisam rodila. u međuvremenu je otkrivena trombofilija i uvedena terapija ali trudnoća svejedno nije dobro zavrsila ..

Ajme draga :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: Ja doista ne znam što bih ti na ovo rekla.
Koliko znam, kod trombofilije je u trudnoći terapija heparinom?

Što liječnici kažu?

Kad smo već kod liječnika, ja sam dobila nalaz koji spominje Arias - Stella fenomen koji upućuje na postojanje vanmaternične trudnoće. To mi je malo sve jako čudno s obzirom da je obavljena kiretaža a ne operacija na jajovodu :ne zna: čekam pregled kod svog ginića, valjda će mi tad sve bit jasnije :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri svi 23, 2012 7:56 pm

sa mnom je lezala u bolnici jedna zena sa trombofilijom - rodila je drugo dijete dan poslije mene. bila je na heparinu citavu trudnocu
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la teta iz vrtića dana sri svi 23, 2012 9:01 pm

Eto i ja sam na žalost jedna od onih koja ponovo čeka da prođe faza "čišćenja". Prošle godine imala sam 2 spontana. Jedan je bio 4 dana prije mog rođendana (1.6.) a idući 5 dana prije Božića. Nakon prvog puta nisam išla na kiretažu jer je tijelo sve samo odbacilo pošto se sve odvilo jako rano (6 tjedana), doduše drugi puta nije bilo puno duže (7 tjedana) al sam primljena u Petrovu radi sumnje na vanmaterničnu pošto sam imala smečkasti iscjedak. Međutim izgleda da je taj iscjedak bio samo početak krvarenja jer sam kroz noć počela krvariti. Pošto sam bila totalno iskomirana i nisam mogla spavati već sam stalno plakala cure iz sobe su mi savjetovale da tražim sestru Normabel. Tako sam i učinila. Sestra se najprije protivila i rekla neka čekam da vidimo o čemu se radi a ja sam zatim rekla da vjerujem da je spontani jer se ponavljalo sve kao i prvog puta. Nakon Normabela uspjela sam odspavat čak puna 3 sata, kaj da vam kažem prestrašno. Sati su bili prava vječnost. Samo sam plakala, strepila i čekala u strahu što će biti. Znala sam samo jedno, da ne želim kiretažu jer je cura iz moje sobe koja se taman vratila sa kiretaže kad su mene primili na odjel ispričala neopisivo odvratno iskustvo. Naime njoj su ponudili da bira da li želi da joj to učine odmah i na živo ili želi čekati sutradan da pripreme salu i to naprave pod anestezijom. Ona nije htjela čekati i pristala je na živo. Rekla je da je urlala ko krava. A taman kad sam ja dolazila onda joj je sestra davala injekciju protiv bolova u maternicu.
Eto meni je to njeno "urlanje ko krava" ostalo u sjećanju i radi toga nisam htjela kroz tako nešto proći.
Međutim svanulo jutro i došlo je vrijeme i na moj pregled. Da ne pričam o tome kako je samo iz mene liptilo a šetali su me i slali od stola do stola. U ambulanti u koju su me poslali hrpetina trudnica i žena i sve su ili s muževima ili s mamama pretpostavljam; sve su imale nekoga. Ja nisam imala nikoga. Bila sam u kućnom ogrtaču i tresla se od straha, šoka a i od hladnoće jer je cijelo vrijeme bio neki propuh a meni ogrtač do koljena. Kad je u nekom trenutku sestra izašla van i vidjela u kakvom sam stanju uvela me odmah u sobu na UZV (u međuvremenu se cijela čekaona ispraznila a meni je rečeno da će me odmah zvati). I na kraju konačna odluka - KIRETAŽA. Valjda bi mi bilo puno lakše da mi je u tom trenutku netko očitao životnu presudu.
Da skratim priču, mene nitko nije pitao niti mi dao na izbor ikakvu salu. Odveli su me u ambulantu u kojoj su mi dan prije vadili krv. Dali lokalnu (bar su tako rekli) i prije toga inekciju Apaurina jer sam bila izvan sebe. Ne mogu opisati tu bol i kako se sve živo osjeti. Još i dan danas me prođe jeza kad se sjetim kako su me hladnom vodom prije samog zahvata poljevali...odvratno, zaista odvratno iskustvo. Molim Boga da se ne ponovi. Kasnije sam još dobila jednu inekciju protiv bolova i to je bilo to. Da sad ne pričam kako su me ostatak dana tretirali i kako sam do navečer gola i krvava ležala u krevetu i doslovce čekala milost. Mislim da sam dovoljno rekla.
Da nisam osobno iskusila ovako nešto živjel bih u zabludi i mislila da iz Petrove izlaze samo sretni ljudi i sa bebicama u rukama, a nakon ovoga shvatila sam kako je KIRETAŽA u Petrovoj zaista svakodnevni i rutinski zahvat.
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri svi 23, 2012 9:15 pm

ajme meni, žene moje drage, avaka vam čast na snazi i hrabrosti za proživlajvanje takvih situacija! :neznamkakoti: :neznamkakoti:

ne dao bog da vam se ikad ništa slično ponovi, i da sljedeći put bude onaj pravi i napokon dočekate svoje male srećice!! :grli: :grli: :grli:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri svi 23, 2012 9:28 pm

zelenooka-007 je napisao/la:ajme meni, žene moje drage, avaka vam čast na snazi i hrabrosti za proživlajvanje takvih situacija! :neznamkakoti: :neznamkakoti:

ne dao bog da vam se ikad ništa slično ponovi, i da sljedeći put bude onaj pravi i napokon dočekate svoje male srećice!! :grli: :grli: :grli:

:pop: :pop: :pop: :pop: :pop: :pop: :pop:

zene drage :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri svi 23, 2012 10:04 pm

ovo sto teta rece me podsjetilo na vraziji sveti duh 2006.. odvratno. samo zene drage.. nije utjeha ni olaksanje, ali uvijek ima od goreg gore. cak su i meni to rekli. kasnije sam shvatila da je istina
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana čet svi 24, 2012 7:36 am

Ajme teta :grli1: :grli1: :grli1:
Mene je bolilo uz lokalnu, ali barem su se ponašali ko ljudi prema meni.

Želim da ti sljedeća trudnnoća bude školska :raspa:

tigerin je napisao/la:ovo sto teta rece me podsjetilo na vraziji sveti duh 2006.. odvratno. samo zene drage.. nije utjeha ni olaksanje, ali uvijek ima od goreg gore. cak su i meni to rekli. kasnije sam shvatila da je istina

Sve znaš :grli1: :grli1: :cubice: :cubice:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet svi 24, 2012 7:44 am

teta :grli: :grli: :grli: :grli: :grli1: :grli1: :grli1: :grli1:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 24, 2012 8:08 am

drage žene, to samo žena može izdržati i preživjeti, ne zna što bih vam rekla osim da su moje misli i molitve uz vas i da vam želim svim srcem da uskoro držite zdravu bebicu u svojim rukama :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.