Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Odvikavanje od pelena

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Odvikavanje od pelena

PostPostao/la blab dana uto srp 30, 2013 9:14 am

ja sam zaboravila da ova tema postoji :zubo: i hvalila se na onoj kako napreduju :rofl:

uglavnom, neznam što ti savjetovati, s obzirom da je nama to prošlo bezbolno i brzo :ne zna:

nije li ti ona dovoljno velika da sjednete i popričate o tome? :misli: što uopće kaže o svemu? :misli:
N isto pije prije spavanja kad je žedan, a i bočica stoji cijelu noć u sobi ako zaškripi. do sad smo imali jedno buđenje za pišanje, sam se ustaje ujutro i pita wc
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto srp 30, 2013 9:56 am

potpisujem blab, kod nas ista situacija...

sa 2 godine i 3 mjeseca skinuli smo dnevnu pelenu, odmah je prihvatila, u 2 tjedna bez pelene popiškila se u gaće samo jednom i to zato jer se zaigrala vani... nakon 2 tjedna skinuli smo i noćnu... imali smo par epizoda kad se popiškila jer nije brže stigla do zahoda, ali evo, već mjesec dana nije se popiškila nijednom... uredno traži da ide piškit po danu, čak ide i sama... prije spavanja obavezno idemo piškit, a noć većinom prospava bez buđenja, rjetko kad idemo piškit noću...

tako da stvarno neznam što savjetovat u tvojoj situaciji... ali s obzirom da ona ima već 3 godine, probaj sjest i razgovarat sa njom... onako, nemoj forsirat... znam da ti je teško jer si iscrpljena i nenaspavana, ali nema druge... :grli:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la princessmo dana uto srp 30, 2013 10:29 am

mi isto nemamo problema s tim... :ne zna: M obavezno pije prije spavanja, ali ga obavezno nagovorim i da piški prije spavanja. nekad se čak i probudi usred noći žedan pa traži vode, pogotovo sad kad je tako vruće. rijetko se dogodi da mu se piški po noći, ali onda se probudi i traži na wc. možda da popričaš s pedijatricom o tom, iako mislim da se to smatra "problemom" tek tamo kasnije, oko 5.god...
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto srp 30, 2013 11:54 am

Ona se ustvari popiški jer se uopće ne probudi ili se samo počne meškoljiti (inače moje dijete malo teže zaspi, ali kad zaspi topovi oko nje mogu pucati). Negdje sam čitala da bih je možda baš trebala probuditi (skoro pa za ozbač) kad otprilike znam da treba ići na wc - tipa sa budilicom ili nešto... Ona kad je budna sama traži bez problema, čak i sada kad je imala manji proljev, uvijek je tražila i nikad nismo zakasnili. Inače i ja se po noći znam dignuti i otići na wc - ali ja to u nekom polusnu napravim, pa mi nije frka. Pričala sam već s njom ja. Ona i ak samo drijema digne se i traži na wc, samo kad baš zaspi se ne digne (prespava to kaj je mokra, uopće ju ne dira).
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana pet kol 02, 2013 11:07 am

tisa u mene ista stvar.
MI smo njemu bili vratili nocnu kad se seka rodila jer je piskio i po tri puta u nisi. Krajem 5mj smo mu je ponovno skinuli i od tada je bez nje ali ga obavezno dizemo po noci piskiti. U pocetku je to bilo i 2-3 puta :neznamkakoti: s vremenom se manjilo na samo jednom i to obicno 1.30-2 nakon sto zaspe i onda do jutra mir. Tvoja se tiho meskolji moj bi moga i susjede probuditi koliko nemirno spava.
I sad mu zna nekada pobjeci na spavanju uvecer ali to je stvarno rijetko jer ga mi uvjek cujemo kad se uvati meskoljiti.Mi njemu normalno dajemo piti,primjetila sam da uopce nema veze jeli on pio sat vremena prije spavanja i 5 minuta prije.Par puta se sam probudio i probudio nas da ga odvedemo. Ja se previse ne uzbudjujem oko toga s obzirom sta smo prosli sa tim nocnim ovo jednom budjenje mi je suuuuper.
Ako ti se piski samo jedno po noci onda nemoj vracati pelenu,to je moje misljenje. I mi se znamo dizati po noci pisati tako da to njihovo jednom u noci meni nije zabrinjavajuce niti za pelenu.
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet kol 02, 2013 11:18 am

Hvala osma. Neću joj vraćati - kažem, ja se isto dižem po noći pišati a imam 32 godine. :D
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned kol 04, 2013 8:41 pm

mi krecemo sa odvikavanjem, pa pomoz'bog.. :thumbsup:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned ožu 02, 2014 5:13 pm

tigerin je napisao/la:mi krecemo sa odvikavanjem, pa pomoz'bog.. :thumbsup:

Odvikavanje No2 :neznamkakoti:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.