Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

S koliko godina ste postale mame?

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: S koliko godina ste postale mame?

PostPostao/la mare dana uto ruj 27, 2011 5:50 am

Tisa-Iskra je napisao/la:Joj, kad vidim koliko vas se zaredalo da mlade rađate, nekak se i ja počela svrstavati u grupu sa Mare.. I iskreno, meni je drago da sam rodila malo "zrelija" i ozbiljnija.. u ranim 20-tima sam zbilja bila u hrpu stvari balavica.. a i faks je moj prezahtjevan da se samo tako završi sa bebom. a ni dečko kojeg sam tada imala mi ustvari nije odgovarao (to sad znam, tada to nisam baš kužila).. Tak da sam rodila sa recimo 20 godina, danas bih bila razvedena i samohrana majka.. A to mi je iskreno drago da sam mogla izbjeći. :raspa:

Ah, pa nije to najgora stvar na svijetu - da te svrstaju u grupu s Mare :rofl: :rofl: :rofl: :grli: :grli: :grli:

Inače, potpisujem te skroz :grli: :grli:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Polesana dana uto ruj 27, 2011 7:48 am

Tisa-Iskra je napisao/la:Tak da sam rodila sa recimo 20 godina, danas bih bila razvedena i samohrana majka.. A to mi je iskreno drago da sam mogla izbjeći. :raspa:

Upravo tako! :thumbsup: Mislim da na to uvelike utječe da li si pravu osobu upoznala u pravo vrijeme... Da ja nisam svog muža upoznala do 30te, vjerojatno bih do tada bila bez djece jer mi stvarno nikad nije bilo hitno roditi do 30te :mig: Ali kad smo se već našli i neke su se kockice posložile, onda bolje odmah krenuti nego kasnije, bar smo tako mi razmišljali... :ne zna:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto ruj 27, 2011 10:22 am

Tisa-Iskra je napisao/la:Tak da sam rodila sa recimo 20 godina, danas bih bila razvedena i samohrana majka.. A to mi je iskreno drago da sam mogla izbjeći. :raspa:

ovo se i na mene odnosi :kava:
totalno potpisujem :thumbsup: iako sam bila i onda dosta zrela,jer mi je takav zivot bio da sam morala malo brze odrastati od mojih vrsnjaka,bolje da nisam ostala trudna.......jer ili bi trpila maminog sincica kraj sebe(bar dok ne i dosla pameti) ili bi bila razvedena samohrana majka :kava:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto ruj 27, 2011 10:22 am

ja se nadam da cu ostat trudna sa 27 :cerek: znaci imam jos pola godine fore, i rodit sa 28. a za drugo... :ne zna:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana uto ruj 27, 2011 10:39 am

ja se nadam da budem bar trudna ostala dok još imam 30... znači još 5 mjeseci fore imam... :cerek: :cerek:

tak da se ja vjerojatno automatski po godinama svrstavam u grupu s mare :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tana dana uto ruj 27, 2011 10:50 am

Ja ću, ako bude sve u redu :moli: , roditi sa 25! Tako nekako sam i planirala, da stignem do tridesete još jedno! :thumbsup:
slika
slika
Tana
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Miška dana uto ruj 27, 2011 12:55 pm

Zatrudnila s 25, rodila s 26 :D iako si ponekad mislim da bi bilo bolje da sam i prije postala mama, al opet, kad se sjetim kakva sam ludača divlja bila, možda bolje ne. :lol: a sad si nekad pomislim da sam mogla još čekati, da smo muž i ja mogli proputovati malo, možda situirati se bolje (vlastita kuća i ti snovi :o ), a onda si pomislim - ma zajebi ti to, sad rodim još jedno (ne, nisam još trudna! :kava: ), malo šparamo i onda kad klinci malo porastu - tipa 5-6 godina, putujemo s njima - malo po Europi, možda do Afrike i tak. Inače, uplaćujem stambenu i rekla sam mužu da ćemo to isključivo na putovanja potrošiti, vjerovatno prvo u Pariz i Eurodisney. :D
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana uto ruj 27, 2011 1:00 pm

e pa to je to.. meni je ideja bila da relativno rano rodim tako da dok dijete poodraste da sam ja jos mlada.. pa imam onda vremena za neko putovanje i slicno (mada me to dosad i nije privlacilo, al mozda bude poslije). o zivcima da i ne govorim - recimo prije 5 godina sam bila puno bolja. sad, da li je to spletom okolnisti ili sam jednostavno pocangrizavila.. ne znam.
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana uto ruj 27, 2011 4:40 pm

Miška je napisao/la:Zatrudnila s 25, rodila s 26 :D iako si ponekad mislim da bi bilo bolje da sam i prije postala mama, al opet, kad se sjetim kakva sam ludača divlja bila, možda bolje ne. :lol: a sad si nekad pomislim da sam mogla još čekati, da smo muž i ja mogli proputovati malo, možda situirati se bolje (vlastita kuća i ti snovi :o ), a onda si pomislim - ma zajebi ti to, sad rodim još jedno (ne, nisam još trudna! :kava: ), malo šparamo i onda kad klinci malo porastu - tipa 5-6 godina, putujemo s njima - malo po Europi, možda do Afrike i tak. Inače, uplaćujem stambenu i rekla sam mužu da ćemo to isključivo na putovanja potrošiti, vjerovatno prvo u Pariz i Eurodisney. :D

haha, i moj plan su putovanja prvenstveno..npr na godinu ću (za promjenu od ove) otići na more :cerek: . ali kod nas. pa i to je putovanje. doduše, jedino koje ćemo si tad moći priuštiti i je da ćemo kmečavca ponjeti u prtljazi ( :loveflag: ), ali bitno da moja guza vidi bar malo puta i nitko sretniji od mene :cagam:
ali mislim da se sve to skupa može ukomponirati i s djecom, i onom malenom i onom malo većom. tak da mi je svejedno i da imam sad već dijete od 2,3 godine, opet bi putovali.. ali da sam i htjela dijete ranije-jesam. već na 2.godini faxa smo ozbiljno razgovarali o toj temi, ali budući da je mužek(u to doba dečko) radio 500km od kuće, nije dolazilo u obzir
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana uto ruj 27, 2011 5:52 pm

Ja se nadam s 28 godina rodit.. :cerek: :cerek: :cerek: Sad imam 26, ali nemam posao i tek sam se udala...želim da muž i ja najmanje godinu dana budemo sami..sami ...sami...
Nikad nisam željela ranije rodit..mozda u snovima..i još nemam stav koliko želim djece...zavisi koliko me prvo dijete namuči. :cerek: :cerek: :cerek:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto ruj 27, 2011 6:04 pm

Mare, božesačuvaj da je nešto loše biti u grupi sa tobom. Dapače, ja ponosna na to! :cagam: I ja osobno mislim da sam bila puno više živčana i sebičnija tada (u ranim 20-tima) nego sada u ranim 30-tima. Sada sam puno spremnija na kompromise i puno sigurnija u samu sebe nego sam bila tada. Mislim svakom njegovo, svatko zna kad se osjeća najspremniji za takve "vellike" stvari, neki ne odrastu ni sa 40 godina, a neki su zreli sa 19.. osobno sam mišljenja da sve to skupa može "pričekati" do neke 25-te-27-e godine... tako ću i svoju kćer odgajati, opet ona kako hoće---
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana uto ruj 27, 2011 9:02 pm

prinči je napisao/la:Ja se nadam s 28 godina rodit.. :cerek: :cerek: :cerek: Sad imam 26, ali nemam posao i tek sam se udala...želim da muž i ja najmanje godinu dana budemo sami..sami ...sami...
Nikad nisam željela ranije rodit..mozda u snovima..i još nemam stav koliko želim djece...zavisi koliko me prvo dijete namuči. :cerek: :cerek: :cerek:

i mi smo godinu dana bili sam, sami. čak ćemo i 2 mjeseca dulje od godine biti sami, sami...a onda stiže Borna :D
i nemam niti ja posao-stalno sam radila na određeno vrijeme (ugovori na 3 ili 6 mjeseci)-da sam čekala ugovor za stalno, ne bih rodila još najmanje dvije, tri godine
nemoj ovo shvatit kao nagovaranje :mig: al ja bih rado predala štafetu. mislim zbog balansa na forumu i mira u svijetu :D
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana uto ruj 27, 2011 11:24 pm

MAŠA je napisao/la:
prinči je napisao/la:Ja se nadam s 28 godina rodit.. :cerek: :cerek: :cerek: Sad imam 26, ali nemam posao i tek sam se udala...želim da muž i ja najmanje godinu dana budemo sami..sami ...sami...

i mi smo godinu dana bili sam, sami. čak ćemo i 2 mjeseca dulje od godine biti sami, sami...a onda stiže Borna :D
i nemam niti ja posao-stalno sam radila na određeno vrijeme (ugovori na 3 ili 6 mjeseci)-da sam čekala ugovor za stalno, ne bih rodila još najmanje dvije, tri godine
nemoj ovo shvatit kao nagovaranje :mig: al ja bih rado predala štafetu. mislim zbog balansa na forumu i mira u svijetu :D

:cerek: :cerek: :cerek: :cerek: dogovorenoo...uzimam tvoju štafetu :cerek: :cerek: :cerek: za godinu dana ,a mozda i manje
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri ruj 28, 2011 7:36 am

G sam rodila sa 29, drugo bih htjela roditi sa 31-32, a za trece bumo vidjeli ( do 35 max)

Uvijek sam govorila da cu roditi nakon faxa, sa 22-23 godine., ali eto, muza sam upoznala koju godinu kasnije, tak da mi je pomutio planove :lol:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Satine dana sri ruj 28, 2011 10:21 am

Meni su sada 22..i počinjem intenzivno o tome razmišljati (prije nisam uopće).. htjela bih sad zatrudniti ali ništa od toga dok se "neke kockice ne poslože" :roll:
vidjet ćemo koliko će nam vremena trebati da to riješimo i onda se odmah bacamo na posao.. ja se nadam da ću taman biti 23-24...
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ivana_OS dana pet ruj 30, 2011 11:11 am

ja sam 27 napunila prije 3 dana i udat ću se se 27,a nadam se da ću rodit prvog bebača do 29-30-te
vidjet ćemo kako će se sve kockice posložiti...
Ivana_OS

PostPostao/la šljokica. dana pet ruj 30, 2011 5:18 pm

Satine je napisao/la:Meni su sada 22..i počinjem intenzivno o tome razmišljati (prije nisam uopće).. htjela bih sad zatrudniti ali ništa od toga dok se "neke kockice ne poslože" :roll:
vidjet ćemo koliko će nam vremena trebati da to riješimo i onda se odmah bacamo na posao.. ja se nadam da ću taman biti 23-24...

potpisujem od početka do kraja :D
imam 22 i planiram zatrudnjeti ili sa 24 ili sa 25..i to mi se sad cini tako daleko i ne mogu dočekati :cerek:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bedacha dana pet ruj 30, 2011 8:25 pm

Bome puno mladih mama ovdje...
Ja se priklanjam mare i Tisi, rodila sam s 29 i to mi je taman. :)
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la MAŠA dana pet ruj 30, 2011 9:45 pm

šljokica. je napisao/la:potpisujem od početka do kraja :D
imam 22 i planiram zatrudnjeti ili sa 24 ili sa 25..i to mi se sad cini tako daleko i ne mogu dočekati :cerek:

ja sam isto u tvojim godinama bila poludila za bebicom! ali eto, dočekala sam i ja svoje, samo hvala bogu pa sam ostala trudna od prve :pop:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la šljokica. dana pet ruj 30, 2011 9:47 pm

Maša ja sam znala da je to ono u čemu ću uživati više od svega otkad sam ja bila mala.. :lol:
i samo sam gledala kako bi bila okružena bebama :lol:
sad nisam već par mjeseci i osjećam se ugroženo :D
koliko sad imas godina ako nije tajna? :D
ako mi ne budemo mogli imat djecu ja cu se prosvirati.
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana pet ruj 30, 2011 9:51 pm

ajde molim da se držite teme :kava: ona je samo informativnog karatkera, ne što bi bilo da bi bilo, za to imamo masu drugih tema :roll:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Rally_MO dana uto lis 04, 2011 10:57 am

Ja sam isto među starijim mamama (jedva napisah riječ koliko ma ima u njoj)... Ja sam rodila s 30 god i skoro 2 mjeseca (daklem, s 31). U 20-im mi nije padalo na pamet imat djecu, majčinske osjećaje sam počela dobivat oko 25. kad su počele stizat bebice u obitelji i među prijateljima. I onda još dok sam našla prikladnog oca djetetu.
Mogu li još samo reć da nam je bebica došla neplanski :rofl: :rofl: :rofl: tko zna kad bih ostala trudna da smo išli planirati. I mislim da uopće nisam zakasnila, nekad po svom ponašanju mislim da sam i uranila jer stvarno znam biti blesava (djetinjasta). Akobogda, dogodine idemo na slijedeću bebu
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana uto lis 04, 2011 11:12 am

šljokica. je napisao/la:Maša ja sam znala da je to ono u čemu ću uživati više od svega otkad sam ja bila mala.. :lol:
i samo sam gledala kako bi bila okružena bebama :lol:
sad nisam već par mjeseci i osjećam se ugroženo :D
koliko sad imas godina ako nije tajna? :D
ako mi ne budemo mogli imat djecu ja cu se prosvirati.

haha, dobra si! naravno da se smije znati, sad imam 24 :mig:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mana dana pon lis 10, 2011 2:52 pm

ja ću roditi u 26oj, točnije 25,5 :D
slikaslika
Mana