Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

S koliko godina ste postale mame?

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

S koliko godina ste postale mame?

PostPostao/la šljokica. dana ned ruj 25, 2011 6:19 pm

dakle kao sto sam naslov kaze..s koliko godina ste postale mame prvi put? :raspa: a možete napisati i koliko ste imale drugi, treći put..
ako ste postale kasnije jeli vam zao sto niste ranije i obrnuto? :mig:
nadam se da nije bila ovakva tema već :D
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: S koliko godina ste postale mame?

PostPostao/la Tisa-Iskra dana ned ruj 25, 2011 8:41 pm

Eto - 29.. Ja sam si željela roditi prvo dijete prije 30-te i ostvarilo mi se.. Slijedeće planiram tek tamo sa nekih 33-34 (recimo prije 35 bi bilo ok). Vidjet ćemo da li će se ostvariti.
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana ned ruj 25, 2011 9:05 pm

Prvo sa 27 a drugo sa 29 :zubo: Tisa rece da je zeljela rodit prvo do 30-te a ja sam rekla da radjam do 30-te :lol: :lol: :lol:
Iskreno, voljela bi da sam se ranije udala i rodila. Oduvijek sam mislila da cu roditi sa nekih 23-24 godine :ne zna: I sada kad gledam, voljela bi da je to bilo tako cisto zbog zivaca... Nesmatram se starom al ipak mislim da sam imala puno veci prag tolerancije, puno vece zivce sa 23-24 nego sad sam skoro 30. :ne zna: Ne da mislim, znam! :D A smatram da za djecu itekako trebaju zivci :zubo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned ruj 25, 2011 9:09 pm

Ja sam rodila sa 25 (2 i pol mjeseca mi je falilo do 26), a drugo bi htjela roditi do 30-te.
Sad imam 27, pa imam fore još do 30-te.
Mislim da sam rodila baš u pravo vrijeme, da je bilo prije mislim da ne bi valjalo.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mare dana ned ruj 25, 2011 9:11 pm

Falilo mi je 3 mjeseca do 32. rođendana kad sam rodila :D
Nije mi žao kaj nisam ranije, Bože sačuvaj!!!! :D Žao mi je kaj postoji glupi biološki sat, ja bih inače i još kasnije! :lol: :lol:

A dok sam bila nezrela i neuka i mlada :rofl: , imala sam neke planove da ću roditi do 30-e. A eto, čovjek snuje, a Bog ostvaruje... :kava:

Drugo dijete... Nemam pojma, ne uskoro, ali nemam ni kaj puno čekati, sad mi je već 34... A nisam se još ni od prvog oporavila :lol:

Voljela bih i treće, ali za to su šanse zaista minimalne... No, kao što rekoh, čovjek snuje, a Bog ostvaruje... :mig:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana ned ruj 25, 2011 9:39 pm

ja svog prvorođenca i zadas (nadam se i ne zadugo) jedinca sa punih 22. 28 dana nakon rođendana rodila :D
nezalim meni jos draze ovako..kao sta ej dani rekla zasigurno sada imam vise zivaca vise nego sta bi imala sa 25-30 :D
ali sam si isto tako nekoc davno zacrtala da prvo moram roditi do 30-te pa makar ga i sama odgajala,al eto srecom i ranije sam i nisam sama(kako kad :lol: :lol: )
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana ned ruj 25, 2011 10:17 pm

eto i mene...

dakle... svoju mrvu rodila sam sa 21.
nije mi nimalo žao... oduvijek sam govorila da se želim mlada udat i mlada imat djecu (nemislim reć da ću sa 25-30 bit stara, al do onda budem ja još ova dva koja planiramo) i tako je i bilo...
željeli smo tako, napravili smo tako, i hvala bogu, sve je išlo po planu... super mi je ovako, jer vidim starije mame oko sebe...
rekla bi dani da imaju manje živaca za to sve... i mogu to samo potvrdit! one same to kažu... moja šogi prva!
bože moj, ima trenutaka kad bi je katapultirala na najdalji mogući planet u sunčevu sustavu... al inače, ona je ono najvrednije što u životu imam...
ma kakvi, ona je moj život!

nadam se da će nam i dalje sve ić po planu... i da će D do 3-ćeg rođendana dobit bracu ili seku... :D :D :D :D
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana pon ruj 26, 2011 7:12 am

Sa 25. Kako sad gledam, mogla sam komotno i ranije, al sam se bojala sto ce mi starci reci ako zatrudnim prije nego se udam :roll: Sad me puno manje briga za takve stvari :kava:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana pon ruj 26, 2011 7:15 am

Mama 25 i 3 mjeseca, a tata 30 i pol. Po meni, ni prerano ni prekasno. Neplanski, al da smo čekali da se poslože sve kockice, ko zna dokle bi čekali. Ovak su se kockice posložile same od sebe onog dana kad smo saznali da sam trudna. A život prije nje ko da nije nikad ni postojao :cerek: I unatoč svemu, nekad pomislim kak sam još balavica i totalno mi je nerealno da sam supruga i mama :kava:
Sljedeće bih svakako prije tridesete.
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana pon ruj 26, 2011 7:16 am

Koja sam ja stara baba!!! :rofl: :rofl: :rofl:

Kaaaaaaabiiiiiiicaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :grli: :grli: :grli:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la niriana dana pon ruj 26, 2011 7:45 am

Imala sam nepune 24 godine kad sam rodila, ne smatram da je prerano ni prekasno, a kao i većina ovdje, namjeravam roditi i drugo do 30-e, a ako se zvjezdice dobro poslože možda i treće... :cerek:
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana pon ruj 26, 2011 7:50 am

niriana je napisao/la:Imala sam nepune 24 godine kad sam rodila, ne smatram da je prerano ni prekasno, a kao i većina ovdje, namjeravam roditi i drugo do 30-e, a ako se zvjezdice dobro poslože možda i treće... :cerek:

:pop: :pop:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mary dana pon ruj 26, 2011 8:36 am

Rodila sa 29...baš sam tako nekako i htjela.. :cerek:
A kakti bi rebalo i drugo dok ne ostarim previše..uf.. :roll: :D
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la blueserica78 dana pon ruj 26, 2011 9:31 am

Isusek ja sam stara baba i stara mama :shock1: :shock1: :shock1:

Dominika sam rodila sa 24 i 9 mjeseci muž je imao 32..Sada opet čekamo pojačanje i obzirom da ću roditi u prvom mjesecu imat ću 33 godine a mužek 40....Ne osječam se baš tako staro i naprotiv mislim da sada ipak imam više živaca i vremena nego sam imala kada sam rodila D..To je bilo ko da si divljeg pesa stavio na lanac jer sam bila doslovce neukrotiva,volila sam izlaziti živjela sam sama ko podstanar od svoje 21 godine,imala sam super posao i volila biti slobodna,volila sam putovati ma kažem vam divlja cura!!!Dok nije došao on kao prijatelj i zamolio da prespava kod mene par dana dok si ne nađe neki smještaj jer je prekinuo sa curom..Ja sam u to vrijeme isto bila u gadnom prekidu,a obzirom da smo već niz godina bili super prijatelji malo smo se tješili :hopacupa: ...a on je ostao...Ostalo je povjest!!! :D :D :D :D :D
Malo mi je bilo grdo gledati svoje frendice kako bezbrižno izlaze i provode se dok ja mjenjam pelene ali sada sam sretna i ne bi mjenjala ovaj život za ničiji drugi..Sada sam itekako spremna i bezbrižna....U nove pustolovine krečem ja pa kako bilo da bilo...Bit će!!!!! :D :D :lol: :D :D :D
slika slika
slika
blueserica78

PostPostao/la blab dana pon ruj 26, 2011 10:18 am

22 :cerek: (falilo mi mjesec do 23, al to je nebitno :zubo:).
savršene godine, ustvari, kad si tako nekako planiraš i sve ti ide po planu, ne možeš reć nego savršeno :cerek: :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 26, 2011 1:14 pm

daniela sa 25, antonia sad evo s 26. i ja sam jedna od onih sto rekose da nece poslije 30-te radjati.. a mozda tako i napravim jos :D :D :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pon ruj 26, 2011 2:31 pm

ja ću imati 24 kad rodim. i žao mi je što nisam ranije rodila jer mi je fax super lako išao tak da sam komotno mogla imat bebača i školovat se redovno. a inače, svih tri komada što planiramo mislim riješit prije tridesete. tak da ću, kako stvari stoje, idućih par godina provesti trudna.. :rofl:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 26, 2011 2:36 pm

ja sam uvijek zamisljala kako cu sa 20 roditi. i mogla sam, doduse s 21 sam prvi put bila trudna, al nisam imala s kim :thumbsdown: :kava:
nevjerovatno, nacin razmisljanja kakav sam imala s npr 18, zadrzao se do danas.. mozda sam malo olabavila s vremenom, ali samo mozda (to jos nije znanstveno dokazano :D :D :D )
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la princessmo dana pon ruj 26, 2011 3:14 pm

M sam rodila s 28. :lovestruck: Drugome se nadam s 31, a treće do 35. :cerek: Čini mi se baš pravo vrijeme i nikako nismo mogli prije (faks, posao, stan-pa tek onda-to su bili naši uvjeti)...čak mi se ponekad čini da smo trebali biti još malo sami mm i ja, ali brzo me prođe to razmišljanje, tim više kaj sad sve više možemo ostaviti M na čuvanje i pobjeći nekam sami. :o
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon ruj 26, 2011 3:31 pm

Da je općenito bilo do mene ja bih sigurno već jedno imala, ovako mislim da će bit negdje sa 27 i to ako se sve posloži....
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana pon ruj 26, 2011 8:50 pm

MAŠA je napisao/la:ja ću imati 24 kad rodim.
Tak da ću, kako stvari stoje, idućih par godina provesti trudna.. :rofl:

Ovo kao da sam ja pisala! :rofl: :rofl: :rofl: :thumbsup:
Trudna s 24, rodit ću s 24 ili 25, ovisno kad se bebica odluči van, par dana nam igra ulogu :mig: Baš mi je drago da se to nekako tako posložilo, vjerojatno da smo čekali idealne uvjete bi se još načekali bez bebice, a ovako dok smo još mladi i poletni NADAMO se da ćemo mi to lakše! :lol:
Za sljedeće bi mi možda bio uvjet da doktoriram prije, ali ni to nije fiksno. Svakako, sad je period reprodukcije pa se slažem s Mašom da ću, ako Bog da i sve bude ok, duži period biti trudna! :lol:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la šljokica. dana pon ruj 26, 2011 8:59 pm

ivancica je napisao/la:Da je općenito bilo do mene ja bih sigurno već jedno imala, ovako mislim da će bit negdje sa 27 i to ako se sve posloži....

ovo bi skoro sve potpisala :D samo prije 27 bi prvu štrudlicu :D
bitno da odemo u Rijeku i imamo poslice..bar on :pop: :pop: :pop:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pon ruj 26, 2011 9:13 pm

ja se nadam da cu rodit sa 25 :cerek:
obzirom da mi je sutra rdan imamo samo 3 mj. da se moja nadanja ispune :zubo:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la šljokica. dana pon ruj 26, 2011 9:30 pm

lunna je napisao/la:ja se nadam da cu rodit sa 25 :cerek:
obzirom da mi je sutra rdan imamo samo 3 mj. da se moja nadanja ispune :zubo:

:lol: :lol: :lol: :lol:
dobra ti je matematika :lol: :lol:
ništa bacite se na posao :cerek:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pon ruj 26, 2011 10:53 pm

Joj, kad vidim koliko vas se zaredalo da mlade rađate, nekak se i ja počela svrstavati u grupu sa Mare.. I iskreno, meni je drago da sam rodila malo "zrelija" i ozbiljnija.. u ranim 20-tima sam zbilja bila u hrpu stvari balavica.. a i faks je moj prezahtjevan da se samo tako završi sa bebom. a ni dečko kojeg sam tada imala mi ustvari nije odgovarao (to sad znam, tada to nisam baš kužila).. Tak da sam rodila sa recimo 20 godina, danas bih bila razvedena i samohrana majka.. A to mi je iskreno drago da sam mogla izbjeći. :raspa:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.