Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mame i bebe zbor

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Mame i bebe zbor

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri vel 23, 2011 5:51 pm

Otvaram novu temu jer često imam neš za reći ili pitati ili požaliti se ili eto samo tako se javiti, a možda ne spada u ni jednu temu... Pa kao što ima Trudnice zbor, sam mislila da bi bilo zgodno da imamo i Mame zbor.. Ak se modovi ne slažu sa time, slobodno nek ukinu...
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Mame i bebe zbor

PostPostao/la osma putnica dana sri vel 23, 2011 5:59 pm

tisa slazem se s tobom..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana sri vel 23, 2011 6:19 pm

A ja sam mislila kako organiziras okupljanje :budala: I to bi mogli :idea: Uglavnom, i meni je falila ova tema :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana sri vel 23, 2011 7:53 pm

Ja sam isto mislila da je druženje u pitanju - pravo, ne virtualno :mig:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la kabica dana sri vel 23, 2011 10:31 pm

baš sam htjela otvoriti takvu jednu temu, zato :thumbsup:
a susret će sigurno biti čim malo još zatopli!!!
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la kabica dana sri vel 23, 2011 10:32 pm

mi za sada neuspješno uspavljujemo V... cendra već pola h, a spava mu se strašno :neznamkakoti: joj odoh ... zove...
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana čet vel 24, 2011 10:22 am

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Ajme, pa ovo je pun pogodak!
I ja se često osjećam izgubljena, na trudnice više ne spadam, a na chateraju se osjćam ko uljez jer ne dolazim redovito i ne znam o čem se radi i onda mi bude glupo ulijetat ko padobranac!

Mi se imamo za pohvaliti: Našli smo tetu čuvalicu kad mama počne raditi :cheer: :cheer: Sad mogu mirne duše čekati 24.05.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana čet vel 24, 2011 10:45 am

ajme ness jos malo i tvoja princeza ce imati godinu dana..joj kako vrijeme leti :dani:

ovi moj crv sad u potpunosti sam seta...rjetko kad ce uvatit nekoga za ruku,obicno kad su skaline u pitanju,za kojima je luuuuuud :rofl: :rofl:
i sta manje cica postao je takvi maaaaaaaaaazulj,nevjerovatno nesto... :lovestruck:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana čet vel 24, 2011 11:50 am

kabi, mi smo tako neuspješno spavali dok nismo otkrili trbuh. i da, bacali smo se na sve strane jer trbuh nismo voljeli nikad, doslovce. ne volimo ga ni sad. ali, ALI :zubo: lijepo mu dam dudu (koju isto tako ne voli), tapkam po guzici i vidi čuda, spava :ne zna:
ako pak ni to ne pali, odjednom imam još jednu ruku i zvečkam mu kraj uha (ili usisavam, štagod). i smiri se i zaspi.
od kad smo to otkrili, spavamo cijelo popodne po sat vremena, dva, kako kad :ne zna: :ne zna:
probaj, možda pomogne

sad kad sam se zacorpala :lol:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la mare dana čet vel 24, 2011 12:24 pm

Ness je napisao/la:...Mi se imamo za pohvaliti: Našli smo tetu čuvalicu kad mama počne raditi :cheer: :cheer: Sad mogu mirne duše čekati 24.05.

Bravo ness :cheer: :cheer: :cheer: :svakacast: :svakacast:
Meni je to noćna mora, a kako se čini, vraćam se na posao oko 1.5. i do tada teta mora biti nađena :neznamkakoti:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 12:35 pm

Mare - a da pitaš na Pedagoškom - mislim ak netko ima background za čuvanje djece imaju tamo studentu/ce...?
Ma joj - ja svoju namjeravam dati u vrtić, ali s obzirom da bih se trebala vratiti na posao u 8 mj morati ću naći i tetu čuvalicu... što će za vrijeme ljeta baš biti uspješno jel :neznamkakoti: :roll: ... jer bih si onda uzela godišnji za vrtić i prilagodbu... a možda ću morati ranije na posao - slijedeći tjedan idem u utorak na razgovor sa šefom... a i na to idem sa Paulom - jer pogađate - nemam je kome ostaviti....
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 12:39 pm

Ness je napisao/la::cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Ajme, pa ovo je pun pogodak!
I ja se često osjećam izgubljena, na trudnice više ne spadam, a na chateraju se osjćam ko uljez jer ne dolazim redovito i ne znam o čem se radi i onda mi bude glupo ulijetat ko padobranac!

Mi se imamo za pohvaliti: Našli smo tetu čuvalicu kad mama počne raditi :cheer: :cheer: Sad mogu mirne duše čekati 24.05.

Bravo Ness.
A za temu - pa da, baš mi je falio chat za nas mame - jer na onaj vanjski doslovce bezveze uletavam.. a ovdje smo sve nekak u istoj kaši, pa čiso onak za razbribrigu..
A što se tiče sastanka - mogle bi nešto zorganizirati kad malko zatopli? negdje sredinom 3 mj? valjda bu već krenulo proljeće do tad... Možda da se nađemo na Jarunu ili tak negdje? di je većini koje su iz zg-a zgodno ili negdje napol puta...
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana čet vel 24, 2011 12:41 pm

Ja sam isto mislila u vrtić, ali kako vrtić počinje u 9mj onda opet moram nekoga naći za ljeto, a ova teta će me doći jednako kao vrtić, a čuvat će mi u smjenama, jer ja radim svakako, pa mi ne odgovara klasičan jutarnji vrtić.
Tu kod nas ima jedan smjenski vrtić, ali oni primaju tek od 2 godine djecu, pa sma mislila staviti ju na listu čekanja za taj smjenski i onda eventualno sljedeće godine kad bude imala već preko 2 godine da krene u smjenski vrtić.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 12:47 pm

ja vidiš uopće ne znam da li imamo tak nekaj... mislim na smjenski vrtić... a tetu čuvalicu ću, ak krećem raditi u 8 mj počet aktivno tražiti u 5-6 mj.. da se svi uspijemo priviknuti nanju (pod svi mislim namog psa...) :roll: :D
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana čet vel 24, 2011 12:48 pm

Ti misliš uzeti čuvalicu da ti doma dolazi?
Ja ću Reu voditi kod nje. To je od mog susjeda mama, i super mi je jer mi je usput do posla, tako da neću morati ekstra benzin i vrijeme trošiti da ju vodim na čuvanje.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 12:53 pm

a nenmam pojma.. možda bolje da vodim nekom doma... kaj ja znam, nisam pametna. idem probati malu staviti spavati ... dođem poslije opet. ;)
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 1:12 pm

Dala (.) zaspala u roku od 2 minute. :D Eh da, morala sam vam poslati sliku majčice koju sam joj kupila (mislim kad sam ju vidjela sam znala da je ovo stvoreno za moje dijete): [IMG=http://img204.imageshack.us/img204/1218/sam1546u.jpg][/IMG]
:rofl: :rofl:
Inače mi smo danas bili na pikicama.. Za mjesec dana opet i onda mir do godine dana (odn meni je rekla da mogu slobodno i prije no što idem u jaslice doći)..
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana čet vel 24, 2011 1:28 pm

Tisa, skoro sam sigurna da i u Zagrebu postoji smjenski vrtić, samo ne znam u kojem je kvartu.
Ja mislim tražiti tetu da doma kod nas dolazi, ali ako to ne uspijem, druga opcija je da ide kod neke tete doma... Vidjet ću još...
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana čet vel 24, 2011 3:28 pm

moj je danas extra extra grintav i lagano mi njegovo cendranje i plač na usi pocinju izlazit :neznamkakoti: jos moram dobit M...cila sam u defektu..a vani nemozemo jer bura dere :neznamkakoti: :izivciran:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet vel 24, 2011 3:39 pm

A moja se malo proknjavila u 1.40. Legla sam opet s njom - i spava do sad :shock1: :shock1: Stigla sam i ručak napraviti i pojesti u miru (iako sam stalno skakala da vidim da nije budna). Eno sad je idem probuditi jer u 4 moramo van, pa da ju uspijem nahraniti/premotati/malo se poigrati sa njom dotada.. Ali evo već 2 dana mi popodne odguli 2-2,5 sata.. Doduše, danas možda više spava jer je dobila pikice, pa ju je i to ošamutilo. Ali zbilja ne mogu vjerovati.. ali zato neće spavati oko 5 (iako joj se spava), pa smo onda već fest kenjkavi oko 7.. Jednostavno sam je počela stavljati u krpe oko pol 8 već... (ustvari tad krećemo na kupanac). Ali me budi po noći... morat ću to polako početi eliminirati.. a kad još nemam srca.. valjda će joj zubići uskoro izbiti, pa ću onda krenuti i sa time.. Ništa - pusa svima gibamo van. :kiss:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kabica dana čet vel 24, 2011 4:25 pm

moj danas ima razno... sada je konačno zaspao i nadam se da će trajati duže od pola h... upravo ručam i baš mi je fino (zapekla u vatrostalnoj komadiće piletine s povrćem i rižom pa još gore sira :klopa: ), ali pogled na kuhinju me baca u očaj jer je kao da je pala atomska bomba (dovršila ručak s njim u rukama :roll: ). objesila jednu turu veša. sad se malo relaksiram... ne smijem okretatit glavu jer je i ostatak stana onako, blago rečeno u neredu... u biti, sve treba samo pospremiti na svoje mjesto...
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la thinkblue dana čet vel 24, 2011 5:44 pm

Joj, kabi, znam kako ti je :grli: Meni je cijela kuca u neredu, a sveki mi se najavila za sutra, pa moram sve dovesti u red. Ili da njoj to ostavim? :idea:

A, blab, i moja voli zaspati uz lupanje po guzi. Kad naraste ce pricati da sam ju mlatila :lol:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana čet vel 24, 2011 6:43 pm

uh nered u stanu...sad kad je sasa veci puno mi lakse sve poredit..doduse sad nam je stan pun koje kakvih igracaka pa ja to sv e jedno 5 puta dnevno sve pokupim a on nanovo razbaca :rofl: :rofl:
kad se sjetim dana kad je bio manji,kad nista nisam stizala napravit,jedva rucak skuvam u onih pola sata dok spava :neznamkakoti:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana čet vel 24, 2011 7:10 pm

osma putnica je napisao/la:uh nered u stanu...sad kad je sasa veci puno mi lakse sve poredit..doduse sad nam je stan pun koje kakvih igracaka pa ja to sv e jedno 5 puta dnevno sve pokupim a on nanovo razbaca :rofl: :rofl:
kad se sjetim dana kad je bio manji,kad nista nisam stizala napravit,jedva rucak skuvam u onih pola sata dok spava :neznamkakoti:

Potpisujem! Meni je sada puno lakse :svakacast: :svakacast: :svakacast: A svi su me uvjeravali da cu tek kad prohoda shvatit kako mi je lijepo bilo dok je bila manja :roll: Meni je sada sto puta bolje!!! Jest da moram stalno gledat dali ce se popet na luster i njihat al var se djete zaigra a ja onda stignem i skuhat i pospremit... To sto sam ja pretezno umorna jer sam na poslu do 16 h pa dok nju pokupim u jaslicama tek oko 17 h dodjemo doma, to je vec drugi par carapa! Al uglavnom, lakse je!!! :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana čet vel 24, 2011 8:10 pm

joj i meni su svi govorili da ce biti teze kad bude veci,kad prohoda..al bome je lakse..sad se barem moze sam igrati,nemoram ja tu biti cilo vrime..dam mu igracke i dobro je :D
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.