Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mame i bebe zbor

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Mame i bebe zbor

PostPostao/la Miška dana čet pro 26, 2013 11:27 am

Tisa-Iskra je napisao/la:Ja ću poludjeti skroz na skroz. Ovo moje sunce mamino mi toliko pili živce, da sam počela razmišljati da li želim drugo dijete ili ne... Ono ali zbilja. Neće spavati, neće me slušati, ako joj nešto zabranim, ništa nju to ne dira, samo dalje po svom.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
Da ne govorim da u vrtiću po defaultu spava popodne, a meni ni u ludilu. To samo ako je zasjednemo u auto...
I to tako traje od 1,5 godine! :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :roll: :roll: :roll: :ne zna: :ne zna: :ne zna: A neće spavati od kad smo dudu makli.. Dakle, hoće li ta faza već jednom prestati ili ću do kraja života sa njom živce gubiti?!?!?! Oprostite, ovo su više retorička pitanja, morala sam se ispuhati.

:grli: :grli: :grli: :grli:

razumijem te u potpunosti. Pogotovo ovo o zabranama i neposlušnosti. :kava: Javim kad prođe. :o
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Tisa-Iskra dana čet pro 26, 2013 8:53 pm

Hvala Miška. :grli: :grli: :grli:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana čet pro 26, 2013 10:23 pm

tisek, o da.. kod nas je aktualan bjes dvogodisnjaka, zna ponekad i po guzi dobiti. vise za uvredu nego za ista drugo, jer isti takav udarac po guzi u igri je urnebesno smjesan.

princi, samo prsa, prsa i prsa, a babe nek laju, to im je uostalom posao.. :thumbsup:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana sub pro 28, 2013 3:03 pm

hej mamite, mi smo superiška,grčići popustili,zavisikako koji dan. :D :D

Od mama koje ima PEG PERERO,da ne prodaje koja ista? znači ja ću svisnuti,sad zovem da naručim sebi kolica pliko switch naravno i kaze nemaju ih vise.Pa za poluditi. :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Ajd rekoh slučajno da pitam da ne prodaje koja od vas..slučajnooo :D
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sub pro 28, 2013 9:04 pm

Princi sta ti nisi kupila kolica :misli:
PA vecina kolica se mora narucivati jer ih nema na lageru...
pogledaj na njuskalo ili oneki oglasnik...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la prinči dana ned pro 29, 2013 12:10 pm

Ja sam dobila kolica iz švicarske Hartan,ogromna su ,glomazna,točkovi su gumeni na napuhavanje,kao da vozis tačke ahhaha.Meni se to ne sviđa,ona su super za neravne terene,vozam ih ovuda po mahali hehe ali ja hocu peg perero,jednostavno sam luda za tim kolicima.totalno in love. :cerek: šta da sad čovjek radi nije mi jasno.
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana ned pro 29, 2013 12:31 pm

nisi ti ženo normalna :neznamkakoti: :rofl: pošalji te ogromne u istru, ako su ti višak, ja sam ljubitelj veeeeeelikih :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la prinči dana ned pro 29, 2013 1:17 pm

blab je napisao/la:nisi ti ženo normalna :neznamkakoti: :rofl: pošalji te ogromne u istru, ako su ti višak, ja sam ljubitelj veeeeeelikih :D

:raspa: :raspa: oduvijek se to zna da nisam baš sva svoja :cerek: :lol: :lol: :lol: ja ne mogu spavati noćima, sto mi nema tih kolica da poručim.Nesto moram iskombinovati.

ne znam kakva su chicco nova ona trio living?ima li ko iskustva?
kakva su cam? isto imaju gumene točkove,a slična peg perero?
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana ned pro 29, 2013 4:17 pm

zeno bozja ti nisi normalna :jesilud: Hartan kolica su predobra :svakacast: i bogme skupa....tockovi na napuhivanje su ti besmrtni ja ih imam i predobra su :thumbsup: i hartan se ne moze usporediti sa chiccom niti pegperegom niti cam :mig: hartan je u rangu sa teutoniom i mutsy .. ja gledam ova moja koja vozim svaki dan po par sati vec godinu ipo i stalno ih sklapam i rasklapam i nista niti skripi niti zapinje i jos su kao nova stvarno su :svakacast: a rodica mi ima inglesinu,druga rodica chicco i vec nakon godinu dana skripe ajme i izgledaju mi skroz rasklimano :ne zna:
koji model si dobila?meni je hartan vip :dani: :dani: :dani:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tigerin dana čet sij 02, 2014 9:56 am

princi, peg perego i chicco su igracke naspram hartana :thumbsup:

a i vidjet ces kasnije koliko je prednost spojena rucka od razdvojene..
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana čet sij 02, 2014 11:08 am

Princi ja ti samo iz osobnog iskustva mogu reci da ne kupujes Peg Perego Pliko, nakon 8 mjeseci koristenja tih, kupila sam druga kolica. Mene su totalno razocarala. Ali to je moje misljenje samo... :ne zna:
O Hartanu ne znam puno, pa ti ih ne mogu usporedit, ali cure su ti vec dale puno argumenata u korist Hartana.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Sue0204 dana sub sij 04, 2014 10:27 pm

Ja cu stvarno poludjeti s njenim spavanjem! :roll:
Sad je još gore, ide spavat i dalje oko pol 1-1 spava do 9, najede se i opet zaspi oko 10 i spava 2-3 sata! Kad joj ne dam postane cmizdrava i ne možeš nista s njom!
Stvarno ne znam kaj da vise radim da ona ide spavat u neko normalno vrijeme! :ha:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sub sij 04, 2014 10:34 pm

Ona znaci super spava, samo je sve pomaknuto za ca.3h unatrag :o
Ne znam jesmo li vec pisale dal bi joj mozda kakva-good night kupka pomogla? Recimo oko 7 na vece ili 8, pa masazica, ono neki ritualcek da si uvodite..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana ned sij 05, 2014 10:50 pm

A da joj probaš sve pomicati po 15 min unatrag? Dakle umjesto u 1, da je počneš uspavljivati u 15 do 1, pa pola 1, pa 12... Kužiš, vjerujem..
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana pon sij 06, 2014 10:47 pm

Da Theo dobro si to rekla, sve ok ali s nekih tri sata zakašnjenja! :neznamkakoti:
Kupanje ne pali, probali smo!
Tisa i to sam probala, npr. pojede u 11 ali ne zaspi do pol 1 nego me zeza!
Kaze mi frendica da je budim ranije i promijenim joj hranjenje! :ne zna:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana pon sij 06, 2014 11:40 pm

Pa probaj draga! Meni recimo to ne mjenja nista, ako po danu spava 5min ili 5h, ona opet od ca.21.30 spava citavu noc-pa mi nije padalo budit je po danu..
Al u tvom slucaju bi probala, bas bi joj remetila taj ritam i pokusala nocno spavanje premjestit barem na 22h..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana uto sij 07, 2014 2:59 pm

a mozda ona jednostavno ima takav ritam i nista sta radis nece ga promijeniti :ne zna:
kao M od Oluje..on se budi u $-4,30 bez obzira kada ide lec zato joj je bolje da ranije legne pa da se barem naspava...i cini mi se da je bolje da kasnije ide lec nego da se budi ovako rano,a i kako bude isla starija mozda joj se ritam i okrene :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana uto sij 07, 2014 4:33 pm

A joj jadna Oluja! :shock1:
To sam si i ja nekako mislila da će možda sama promijeniti ritam sto će biti starije, a opet s druge strane cesto mi kažu da smo mi ti koji namecemo ritam! Evo u Olujinom i mom slučaju to bas i nije tako!
Probat cu, ne košta me nista osim manje spavanja pa cu vidjet, možda upali!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri sij 08, 2014 8:51 pm

da,da, M se jako dugo budio oko 4.30. i dalje ide lec u istu uru al budi se ugl oko 6, cak i 6.30 :raspa: ja sam se navikla, a nikad ni nisam bila neka spavalica osim u trudnoci pa mi vele ni ne smeta :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana pet sij 10, 2014 9:17 pm

Sue, i meni sad pase kaj malicka kasnije zaspi, vecinom tek iza 21.30, pa ni ne ustajemo prije 8.30.. ono, ja sam pozmata spavalica.. al probat cu kroz mjesece s njom uvoditi da malo ranije zaspemo i oko 7.30 se budimo-radi jaslica jel.. kod tebe velim mozda samo da je uspijes po malo unaprijed uspavati, svako malo po 15min, pa da dodjete bar na 22.3p ili 23h..
Jel bu ti malena isto morala u jaslice s godinu dana, il je imas kome ostaviti?
Ja da imam nekog, bome je nebi uopce muvila s ranim dizanjem/ranijim spavanjem :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet sij 10, 2014 9:21 pm

Ja se zaista ne sjecam dal je nas mama ikako drzala na nekom planu spavanja, jer smo isli tek u pretskolu, nikakav vrtic prije toga i mi smo zaista jos ko mali isli kasno spavati, nikad nije bilo ko kod drugih, crtic u 19h pa spat, neg smo buraz i ja jos neko vrijeme crtice gledalu :D znam da je znala doci reci nek stisamo i tako al sigurno smo gledali do 22h :D i istina da smo oboje spavalice, al kad treba se dignemo i nis nam ne fali radi manjka plana spavanja u djetinstvu :zubo:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana uto sij 21, 2014 11:21 am

:bok: :bok:

Kukuc, da vam malo mahnem.
I upišem se u klub mama koje izluđuju trogodišnjaci. Ništa neće, oko svega vriska, sve će kako ona hoće.
I uz to je stalno bolesna od kad je krenula u vrtić, a najviše od svega me nervira što neće da jede. Već sam joj davala i svakakve sirupe koji bi trebali dizati imunitet i od kojih bi se trebao povećati apetit, ali nula bodova. Probala sam raditi sama sok od cikle sa mrkvom/kiwijem/keljom/limunom, već čime imam doma, što je pila iz boce kad je imala godinu dana, a sada dama neće. Samo pogleda i kaže da ona neće. I ne pomažu ni kazne, ni ništa. Ona neće jesti i gotovo. I u stanju je cijeli dan biti bez jela.

Kako vaši klinci? Ima li tko kakav dobar savjet?
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sue0204 dana uto sij 21, 2014 12:30 pm

Theo ja sam tek sad vidjela tvoj post! :budala:
Neće ići u jaslice s godinu dana nego će biti doma, imam je kome ostaviti a i ja ne radim po 8 sati ko ostali tak da si mogu organizirati čuvanje! Dat ćemo je s 2 najvjerojatnije! :ne zna:
Da se ne ureknem ali madam već para dana spava od pol 12 do pol 9!
Pojede oko 11 i stavim je u kindac, nešto si još malo priča i zaspi! Samo nek tako ostane! :moli:
Ness, nemam iskustva ali sve vise čujem o malim buntovnicima koji nista ne žele!
Sve me strah kak će to izgledati kad moja tak krene! Znam da je nas mama kad nismo htjela jesti maknula od stola, nije nam htjela nista drugo dat za jest pa smo na kraju došle zicat ono kaj nismo prvi put htjele!
Ona se vodila za tim kad ćemo bit gladne jest ćemo! :D
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto sij 21, 2014 1:07 pm

ness :grli: ja svog ispisujem iz vrtica :neznamkakoti: stalno je bolestan, al stalno,evo ovaj mj je bio samo 4 dana u vrticu, eno ga doma bolesnog. vec su i mm-u na poslu poceli zugat jer je stalno na bolovanju. najvise mi je zao jer mali stvarno voli ic u vrtic. ne znam sta bi ti rekla za jest, jer i moj isto kad se zainati nema sanse da ga nagovorim.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana uto sij 21, 2014 1:14 pm

A Rea je isto više doma nego u vrtiću, ali ja bi probala izgurati kako tako do proljeća, pa mora krenuti u nekom trenutku na bolje.
A svakako želim da ide u vrtić jer voli, i zato jer tamo s teteama radi stvari koje doma nikada ne bi. Nama uskoči svekrva sa čuvanjem, ali kod nje je sad njena mama koja je praktički na samrti, pa mi je je glupo još dodatno sa R opterećivati.
A kod njenog jela ništa ne pomaže, sad sam pravila za ručak pomfri i pohano, izjavila je da to žei, živo me zanima koliko će pojesti. A dok ne počne jesti ne može ni nabildati imunitet. I tako u krug. :banghead:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.