Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Tate i njihova pomoć

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Tate i njihova pomoć

PostPostao/la Ness dana sri kol 10, 2011 8:27 pm

Ja bi malo pohvalila mog muža.
Premda ga često nema, kad ga ima je svakim danom sve bolji i bolji tata. Ujutro ostane sa Reom, kad ja odem na posao i super je. Sve on obavi, mijenja pelene, obuče ju, mazi, nahrani. Baš se obožavaju njih dvoje.
I bio mi je ful smiješan kad mi je rekao da mu sad više ne mora pripremati robicu za ujutro, nego da će on sam iskombinirati šta će joj obući. I još je rekao da on to poprilično dobro radi, i boje i sve :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Miška dana čet kol 11, 2011 9:26 am

I ja ću pohvalit svog muža, od kad ne radi svaki dan se brine o Erin, iako je to znao raditi i kad je radio, pa subotom kad bih ja bila na poslu, ali ponekad i kad sam ja doma. I presvlači i premata i kuha joj i vozi ju biciklom i kupuje joj obuću (sandale je sam kupio dok sam ja radila) i tak. I nama je to pod normalno. Meni nije normalno kad mi je frendica rekla da nije sigurna da bi se usudila ostaviti sina s ocem jer misli da bi dijete bilo i gladno i žedno i popišano dok bi ona došla za sat-dva. :thumbsdown:
A "najbolji" mi je bio mm-ov ujak koji je, vidjevši da mm premata Erin, rekao stvarno ponosno "Ja ni jednom svom djetetu nikad nisam preskinuo pelenu". Bila sam pristojna pa mu nisam rekla da da sam željela biti samohrana mama, ne bih se ni udala.
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana čet kol 11, 2011 11:28 am

ooo i moj ima čast da ga nahvalim :cerek: :cerek:
od kad živimo sami, na večer obavezno on nahrani sineka (tako da ja stignem počistiti :zubo:) i ode s njim na spavanjac (kako bi ja i dalje čistila :rofl: ). mene to skroz spasi, jer taman dok sve sredimo, imamo vremena za sebe i malo odmora :raspa: :cerek:
gleda da sve bude sređeno, ne razbacuje za sobom, da meni bude lakše :cerek: ma savršen je :dani:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana sri kol 17, 2011 12:00 pm

pa to su stvarno tatice :10od10: :10od10: :10od10:
nadam se da ce i moj aBd jednog dana biti takav :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri kol 17, 2011 12:35 pm

:cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
moj ce bit prvi za igranje s dicom a ovo ostalo...vidit cemo :zubo:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sub ruj 15, 2012 9:18 pm

M svaku noc stavlja malog M spavat,kupamo ga zajedno prije spavanja. Pricuva ga i igra se s njim svaki dan tako da ja pocistim,skuham,odmorim se. Svaki dan usisaje i brise podove kad dodje s posla,a pomaze mi i u drugim kucanskim poslovima koje sama ne stignem. Eto moram ga malo pohvalit,valjda se nece umislit :zubo:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana sub ruj 15, 2012 10:02 pm

bravo za tateka :cheer: :cheer: i bez brige, neće se umisliti :raspa: i za sve one koje su rekle da neće dugo trajati :belj: naš je samo bolji s vremenom, pomaže, uskače, uspavljuje :cerek: :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Happy Ivy dana sub ruj 15, 2012 10:10 pm

Bravo za tateke!!! :cheer: :cheer: Cure, svaka čast :svakacast:

ja neću uopće više čitati ovu temu
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana sub ruj 15, 2012 10:10 pm

Oluja :cheer:
nas prece,cisti,pegla,i kuha po potrebi :cerek: i oko malca uskace,al kako je on veci dio dana na poslu i ne moze onoliko koliko bi htio pa vikendom nadoknaduje :lovestruck:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana ned ruj 16, 2012 1:20 pm

moram pohvaliti našeg tatu! isto kupamo zajedno, premata i dize se po noći da ju uzme dok je gladna i dok plače, makar radi u jutro! baš se lijepo podruze ujutro i navečer i maze, i super mi ih je gledat dok su tak zajedno! :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana ned ruj 16, 2012 2:50 pm

ivy.poison25 je napisao/la:moram pohvaliti našeg tatu! isto kupamo zajedno, premata i dize se po noći da ju uzme dok je gladna i dok plače, makar radi u jutro! baš se lijepo podruze ujutro i navečer i maze, i super mi ih je gledat dok su tak zajedno! :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

ja umiren od smija kako se M igra s njim :cerek: i kako mu tepa :cerek: :cerek: :cerek: i mislim da ga bali cak vishe od mene ako je to ikako moguce :rofl:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana ned ruj 16, 2012 9:02 pm

Oluja je napisao/la: i mislim da ga bali cak vishe od mene ako je to ikako moguce :rofl:

tako i mm :lol:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana pon ruj 17, 2012 7:10 am

I ja preskačem ovu temu :rofl: :rofl: :rofl:
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 17, 2012 9:34 am

Rally_MO je napisao/la:I ja preskačem ovu temu :rofl: :rofl: :rofl:

pridruzujem se :thumbsdown: :kava:

tati je tlaka biti s njim cca sat vremena dok se sam probudi i nazvati dedu da dodje po njega i odvede ga u vrtic, nego mama budi bebu koja najljepse ujutro spava i onako poluspavanog ga obuce i nahrani i idu njih dva tako..
tati je tlaka ici s mamom u soping za malog, pa onda mama, tko joj kriv sto nema bar jos jedan par ruku, dovuce kutiju jambo pakiranja pelena, kasica, maramica i kojeceg na sebi ko magarac i jos dijete nosi. odgovor je - pa kaj, imas kolica.

ok, necu vise jer sam vec debelo promasila temu

dragi boze, daj mi mudrosti, jer ako mi das snage, objesit cu ga za onu stvar ako je uopce jos ima! :izivciran:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon ruj 17, 2012 9:46 am

i ja bi morala zaobilazit ovu temu... :neznamkakoti:

moj niti nezna šta su kućanski poslovi... :budala: :neznamkakoti: :budala: :neznamkakoti:

jedino malu pričuva, navečer kad dođe s posla oni se igraju, i nedjeljom kad je slobodan cijeli su dan skupa... navečer ako imam kakav dogovor sa curkama mogu mu je bez problema ostavit, on ju okupa, presvuče, stavi spavat...
ali to su rjetki dani... :o

šta ćeš, tješim se da će jednom bit bolje... :zubo:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana pon ruj 17, 2012 10:34 am

tigerin je napisao/la:
Rally_MO je napisao/la:I ja preskačem ovu temu :rofl: :rofl: :rofl:

pridruzujem se :thumbsdown: :kava:

tati je tlaka biti s njim cca sat vremena dok se sam probudi i nazvati dedu da dodje po njega i odvede ga u vrtic, nego mama budi bebu koja najljepse ujutro spava i onako poluspavanog ga obuce i nahrani i idu njih dva tako..
tati je tlaka ici s mamom u soping za malog, pa onda mama, tko joj kriv sto nema bar jos jedan par ruku, dovuce kutiju jambo pakiranja pelena, kasica, maramica i kojeceg na sebi ko magarac i jos dijete nosi. odgovor je - pa kaj, imas kolica.

ok, necu vise jer sam vec debelo promasila temu

dragi boze, daj mi mudrosti, jer ako mi das snage, objesit cu ga za onu stvar ako je uopce jos ima! :izivciran:

:kava: Ja snage imam, prenesm ga u zubima ak treba al neznam kaj me jos uvijek drzi da nisam to napravila :kava:

Moj se isto katafakingstrofa al moram priznat da sam ja puno smirenija :kava: Glavom kroz zid nemogu :kava:

Neki dan smo se zahebavali tko ce ic do konzuma. Kazem ja da cu ja ici a on kaze: Al povedi Mateja... E necu, povest cu Leonu, idi ti onda i povedi Mateja! Nece ni on, i on bi Leonu poveo... (o da, nitko nezeli ici s Matejom u shoping :lol: )... I malo nakon toga, covjek se spremio i otisao u Konzum. Ni bu ni be, samo je nestao :shock1: I pita mene Leona da di je tata a ja ko iz topa: Otisao u Konzum! :kava: Muko moja cika, dreka, zasto nju nije poveo. I ja joj kazem da je bezobrazan i da je zato nije poveo :kava: I nazovem ga lijepo na mob i dam Leoni. Cca 10 minuta se ona svadjala s njim, derala se da ga nevoli, da je bezobrazan i neka se istog trena vrati po nju :kava:

E pa pd sad cemo tako, ak nece zbog mene, nek mu onda bude krivo zbog djeteta :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pon ruj 17, 2012 11:03 am

Ja mog mužića mogu više manje samo hvaliti.. Imamo i mi nekih trzavica, ali eto - bio je SAM sa njom na moru 4 dana. I bilo im je super. Priznao mi je doduše da mu je najgore od nekih 5 pm nadalje, jer su mu onda živčeki tanji, ali načelno im je bilo mrak. Istina, većinu dana su bili u kampu sa bakom Marijanom i ja sam preuzela pesa u zg, ali njih dvoje su se super zabavljali i kupali u moru i šetali i sve.
Čak je dobio pohvalu od mog tate (koji je isto bio na moru sa njima ali na drugoj lokaciji, pa su njega viđali na kavi i tak) da je super otac Pauli.
Eto - znam ja potencijal kad ga vidim :raspa: :lovestruck: :cerek:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana pon ruj 17, 2012 11:31 am

Ja cu samo reci da moj ni nakon 2 godine ne bi znao premotati pelenu maloj. :kava: E, pa, sa blizancima ce bome nauciti, nece imati izbora :kava:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana pon ruj 17, 2012 12:41 pm

da, mislim da ni ja neću baš jako puno moći pisati po ovoj temi jer je mm dosta nespretan s malom djecom općenitom i kao da ih se boji.. :neznamkakoti: nećakinja mu ima skoro 8 mjeseci pa je tako prtljav s njom, ružno za gledati, a kamoli s malom bebom.. :lol: mislim da će mi on biti logistička pomoć za kućne poslove i nabavke, ali ne vjerujem da ću se moći baš osloniti na njega oko bebe, ali kaj sad.. takav je i moj stari i nikaj nam ne fali, je da je mama puno puta poželjela da se malo više angažira, ali njemu to jednostavno ne leži.. takav je i moj mm.. :ne zna: ali zato će biti taksi služba kad mala krene izlaziti i za sve ostalo će biti "ajde neka tata to sredi" :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana pon ruj 17, 2012 12:46 pm

Dani 26 je napisao/la: I nazovem ga lijepo na mob i dam Leoni. Cca 10 minuta se ona svadjala s njim, derala se da ga nevoli, da je bezobrazan i neka se istog trena vrati po nju :kava:

E pa pd sad cemo tako, ak nece zbog mene, nek mu onda bude krivo zbog djeteta :kava:

Ovo i ja radim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana pon ruj 17, 2012 1:06 pm

zelenooka-007 je napisao/la:i ja bi morala zaobilazit ovu temu... :neznamkakoti:

moj niti nezna šta su kućanski poslovi... :budala: :neznamkakoti: :budala: :neznamkakoti:

jedino malu pričuva, navečer kad dođe s posla oni se igraju, i nedjeljom kad je slobodan cijeli su dan skupa... navečer ako imam kakav dogovor sa curkama mogu mu je bez problema ostavit, on ju okupa, presvuče, stavi spavat...
ali to su rjetki dani... :o

šta ćeš, tješim se da će jednom bit bolje... :zubo:

Kod nas je zapravo skroz obratno i to je ono što me živcira....
Ok, hvala Bogu, J.Maus je sad manje zahtjevna nego prije, pa se ona zabavlja dok ja obavljam kaj imam ili mi pomaže :cerek:

ALI - ako je njoj neki šugav dan i samo bi visila i cendrala, a on je doma, pitam ga puuuuno puta nek se on zabavlja s njom (nek idu van, neg se igraju, nek rade što god) tak da ja mogu skuhati/usisati/oprati kupaonicu (..). njegov je odgovor uvijek - "Uzmi ti Janu, ja ću napraviti" :kava: Nisam nikad mislila da ću se žaliti na muža koji bez pogovora obavi kućanske poslove :lol: I onda se posvađamo jer on sprema.
Al kad ne kuži da bih ja 10x rađe sad ribala kupaonu nego se s njom natezala - jer sam s njom 24/7 i htjela bih radeći nešt pustit malo mozak (i uši) na pašu :roll:
On se s J. druži samo dok je ona ultra mega super dobre volje. A inače mu je komentar - "pa kad hoće samo kod tebe. Pa kad samo tebe sluša."
Pa pitam se zašto!!! :izivciran:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la blab dana pon ruj 17, 2012 4:26 pm

samo_njegova je napisao/la:da, mislim da ni ja neću baš jako puno moći pisati po ovoj temi jer je mm dosta nespretan s malom djecom općenitom i kao da ih se boji.. :neznamkakoti: nećakinja mu ima skoro 8 mjeseci pa je tako prtljav s njom, ružno za gledati, a kamoli s malom bebom.. :lol: mislim da će mi on biti logistička pomoć za kućne poslove i nabavke, ali ne vjerujem da ću se moći baš osloniti na njega oko bebe, ali kaj sad.. takav je i moj stari i nikaj nam ne fali, je da je mama puno puta poželjela da se malo više angažira, ali njemu to jednostavno ne leži.. takav je i moj mm.. :ne zna: ali zato će biti taksi služba kad mala krene izlaziti i za sve ostalo će biti "ajde neka tata to sredi" :cerek:

nemoj unaprijed razmišljati :lol: moj je držao jedno jedino dijete punih minutu dok sam ih fotkala i to je to :D N mi je istog trena u rodilištu premjestio, baš je bio pun "majčinskih" osjećaja :cerek: i onda je krenulo :cerek: sam sebi se divi, a bome i ja.
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Rally_MO dana pon ruj 17, 2012 6:07 pm

moj hoće biti s F dok ja obavljam kućanske poslove, nekad će ga i prevući (čitaj, ako nije kakio)... Al npr. ako mu počne plakati odmah ga dovodi meni jer kako će ga on smiriti kad nema sise... Ono što meni smeta je neangažiranost oko kuće jer meni treba takva vrsta pomoći... Ima 3 tjedna da je F propao krevetić jer je skakao u njemu i još uvijek tako stoji... Ne očekuje valjda da ću ja trudna uskakat u krevet, odizat madrac i podnicu da ga popravim :ne zna: Nedavno nam je crkla sijalica u wc i tek nakon 3 dana ju je zamijenio jer sam ga natjerala jer ja ne mogu dohvatiti ni s merdevina koje imamo...
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon ruj 17, 2012 8:29 pm

Slazem se s blab- M je iznenadio i mene i sebe :cerek: prije nikad nije drzao bebu, a zamisli jos tako malenu, sestra mu ga stavila na ruku u rodilistu i rodila se velika ljubav :lovestruck:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pon ruj 24, 2012 12:00 pm

tata nam je zakon..fakat sve radi...
ali apsolutno sve :cerek: :cerek:
kuha rucak, meni po zelji i palacinke napravio. svaki put nakon hranjenja on ju digne.
vecinom on mota guzu..budan je po noci da se ja odmaram dok mogu..
svi mi kazu da iskoristim sto je doma. tjeram ga spavat da se odmori, nece bas slusat.. :roll:
pomaze mi kod tusiranja (ne mogu se bas istezat, saginjat), oblaci me...nosi mi tekucine da pijem..ja zaboravljam to :budala:
stvarno daje 110% sebe :svakacast: :svakacast: i veliko mu hvala na tome
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.