Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Tate i njihova pomoć

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Tate i njihova pomoć

PostPostao/la mare dana pon vel 07, 2011 9:54 pm

Lori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la ana77 dana uto vel 15, 2011 1:28 am

Mare ja i dalje tvrdim da su naši muževi ako ne klonovi onda neki daljnji rođaci :rofl: :rofl: :rofl: Moj je imao apsolutno istu reakciju na to kad sam ponekad jureći za mališom preskočila njemu nagrabiti tanjur. :rofl: :rofl: A što se tiće hranjenja uskoči on ali jako rijetko, naravno ne ako on jede. :D

Ali moram sad ipak pohvaliti svog muža. Kažem ja njemu u sub. popodne kako bi mogao mališu otfurati baki jer imam naručene mladence u 18h ateljeu i on odvede miša i eto njega nazad.
Ja već ljuta- pitam ga zašto nije s njim kod bake a on meni "da je imao našto za obaviti". Pitam ga "šta" - neće reći. Dođem doma kad ono pred kopjutorom me čeka veliki buket! :cerek: :cerek: I onda smo mi malo razgovarali o tim bračnim obavezama baš onako u miru i jućer me opet iznenadio. Ostavila sam ga samog jedno sat vremena sa mališom dok sam išla nešto riješit u firmu i kad sam se vratila stan blista! obisao prašinu, pomeo, oprao suđe, nahranio djete... kad nisam u nesvjest pala..... :shock1: I tako trudi se zbilja i danas ga je spremio i uspavao i jućer popodne ga je uspavao i hranio, kupa ga često - ali on je sad već veliki dečko i zbilja nije zahtjevan kao prije - sad je s njim milina! Prva godina je bila za umrijeti.

... A caka je sljedeća.... rekla sam mu da nema šanse da radimo drugo djete dok ne preuzme brigu koja ga kao oca ide za prvo djete. Rekla sam mu da to još jednom nebi "preživjela" bez njegove pomoći i ako sad ne vidim da mogu na njega računati da ne želim drugo djete u tim uvjetima.: A on bi jako htio bar još jedno djetešce pa se sad valjda trudi da mi pokaže kako je ipak odlučio pomoći. Baš me zanima da li će potrajati! :raspa:

Javim! :mig: :raspa:

Rally_MO
za tvoju sveki nemam rijeći a mužu reci da se nemješa u nešto ako nije informiran. Ja sam ravna ko daska bila i ostala a mljeka sam imala ko krava dojilja. Moj do 6 mjeseci nije ni jeo ni pio ništa osim mog mljeka a i tek puno kasnije je polako prelazio na ostale papice i to jaaaako polako. Sad j veliki dečko i jede sve živo pa koliko vidim ništa mu nikad nije falilio što je živio samo od mog mljeka. Da ne spominjem činjenicu da sam živi kostur i da nema ni trunke sala i da mi dan danas nije uopće jasno od kud mi mljeko, ali ako bi on samo malo duže zaspao ja bi molila Boga da se probudi da sisa jer je to bolilo ko ludo koliko se mljeka radilo, tako da nek sveki svoje iskustvo - u kojem ona očito nije imala mljeka - zadrži za sebe a ti svoje djete ljepo hrani kako ti misliš i znaš da je najbolje. :grli1:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 12:22 pm

ana bravo za muza :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: samo neka takav i ostane... :pop: :amen:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 15, 2011 12:24 pm

ana za muza :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: nadam se da ce se jos popravit :mig:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 12:33 pm

hm moj se muzic isto tako popravio kad sam mu nabrojala neke stvari koje su me ljutile..
mali bljucne i ja ga mogu obrisat a muzic zove mene "ribice mali je bljucnuo" a meni podne, zatim zaspi on malog a u kreveticu je dekica i mora maknut dekicu da bi malenog spustio i pokrio i opet "ribice dodi namjestit krevet" (krevet je namjesten)... i jos par gluposti koje me izbace iz takta... pa se pitam zasto mama bas sve mora znati napraviti a tata kao da je pao s marsa?!? i jos mi dode za :rigo: kad pitam ko ce malom dat bocicu daj ti ti to bolje znas... a nes ti muke malom stavit dudu u usta i on sam vuce :izivciran: :izivciran: :izivciran: a kad treba davat na zlicu onda se svi zivi guraju i onda bude vise hrane oko ustiju nego unutra i onda izjava: vidi sve smo pojeli :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: da ne napominjem da je pojeo mozda par zlicica a sve ostalo vani...

no dobro... sljedeca pohvala za koji dan da se ne pokvari... da bar neke stvari zadrzimo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana uto vel 15, 2011 2:26 pm

ana, za muza :cheer: :cheer: :cheer:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto vel 15, 2011 3:30 pm

Ano bravo za muža.... Moj ju je počeo puno češće kupati i igrati se sa njom... :thumbsup:
On the down side - govori mi da ne želi 2 djece.... :thumbsdown:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana uto vel 15, 2011 3:46 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:Ano bravo za muža.... Moj ju je počeo puno češće kupati i igrati se sa njom... :thumbsup:
On the down side - govori mi da ne želi 2 djece.... :thumbsdown:

I moj muž sada redovno kupa Reu, i isto govori da ne želi više djece.
Ja se sve nadam da će poželjet kad ona postane samostalnija, a za sada ga ni ne pokušavam uvjeriti u suprotno jer je za drugu bebu i tako prerano.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto vel 15, 2011 3:48 pm

Moj muz neradi nista od toga al zato i ima sulude ideje o 4 djece :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana uto vel 15, 2011 3:50 pm

Dani 26 je napisao/la:Moj muz neradi nista od toga al zato i ima sulude ideje o 4 djece :kava:

Možda da mu natovariš neke obaveze, pa će ga proć te sulude ideje.
Moj je bio za svaku pohvalu sad dok sam se ja oporavljala od operacije. Nisam prstom mrdnula oko djeteta puna dva tjedna. Dok je on radio mama mi je dolazila, a kad bi došao s posla je sve on preuzeo, kupanje, presvlačenje, hranjenje, uspavljivanje, dizanje po noći. Jedino što on nema baš živaca za uspavljivanje, nego ju pusti u dnevnom dok se ne sruši od umora, i čim zaplače po noći automatski ju preseli kod nas u krevet, al sad je mama back on track, pa lagano opet uvodim torturu.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto vel 15, 2011 3:55 pm

Ness je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Moj muz neradi nista od toga al zato i ima sulude ideje o 4 djece :kava:

Možda da mu natovariš neke obaveze, pa će ga proć te sulude ideje.
Moj je bio za svaku pohvalu sad dok sam se ja oporavljala od operacije. Nisam prstom mrdnula oko djeteta puna dva tjedna. Dok je on radio mama mi je dolazila, a kad bi došao s posla je sve on preuzeo, kupanje, presvlačenje, hranjenje, uspavljivanje, dizanje po noći. Jedino što on nema baš živaca za uspavljivanje, nego ju pusti u dnevnom dok se ne sruši od umora, i čim zaplače po noći automatski ju preseli kod nas u krevet, al sad je mama back on track, pa lagano opet uvodim torturu.

Tesko je njemu natovarit obveze kad je on pretezno na putu :ne zna: A vjeruj mi, nije mi bas svejedno da se on dize cijelu noc i onda takav ide vozit do Splita ili gdje vec...
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana uto vel 15, 2011 3:59 pm

Ma dobro, ne da se sad diže cijelu noć, nego nešto da preuzme, npr kupanje onda kad je doma, čisto da sudjeluje i da vidi da briga oko djeteta zahtjeva puno energije.
Ne diže se ni Dario inače, ustvari, on digne Reu kad zaplače, ja napravim bocu i onda ju ja nahranim i vratim u krevetić, ovo sad je bila vanredna situacija kad je baš sve morao preuzeti bez obzira što je morao i na posao.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana uto vel 15, 2011 4:07 pm

Ness je napisao/la:Ma dobro, ne da se sad diže cijelu noć, nego nešto da preuzme, npr kupanje onda kad je doma, čisto da sudjeluje i da vidi da briga oko djeteta zahtjeva puno energije.
Ne diže se ni Dario inače, ustvari, on digne Reu kad zaplače, ja napravim bocu i onda ju ja nahranim i vratim u krevetić, ovo sad je bila vanredna situacija kad je baš sve morao preuzeti bez obzira što je morao i na posao.

Ja bi definitivno poduzela nesto po tom pitanju al ruku na srce, moj muz stvarno ima jeben posao... Stalno je na cesti a i kad dolazi doma, to je pretezno navecer i u neku ruku shvacam da je premoren nakon sto je vozio cijeli dan... I ja sam umorna al realno gledajuci, nije isto hoce li meni zagorit snicla dok kuham rucak nakon posla ili ce on nedaj boze sletit s ceste :ne zna: Znam da zvuci kao opravdavanje moga muza, i ja puno puta popizdim na sve to, al kad malo bolje razmislim, on je definitivno u goroj situaciji (iako mu to necu priznat :kava: )
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto vel 15, 2011 4:17 pm

Dani - s jedne strane te razumijem što se tiče muža i njegovog posla.. ali s druge strane - i njegovo je dijete - pa bože mili neće mu ruka otpasti da ju opere na pol sata svako toliko... Eto samo to.. mislim da nakon toga i on može mirne duše ići spavati, a tebi je pomogao.. samo moje razmišljanje..
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri vel 16, 2011 8:37 pm

Stavljam tu jer ne znam di bi drugdje stavila - dakle, za sve mame čiji očevi su bili na porodu i pri tom 1) padali u nesvijest, 2)mame su urlale na njih, 3) mame su im strgale ruku i sl a imaju volju/želju biti na televiziji - preko prijateljice sam saznala da Danijela Trbović za potrebe svoje emisije 8.kat treba takve priče. Pa se možete javiti meni na pp, a ja ću vas onda spojiti sa tom svojom prijateljicom.. Eto. Ak sam fulala u postavljanju na temu nek me modovi premjeste gdje trebaju...
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana sub vel 19, 2011 6:29 pm

ja moram pohvaliti muzeka..u zadnje vrime kako mali vise ne cica po danu sve ga vise on ususkava,kad je kuci.. :D
i cesto mu daje jesti,kad vidi da ga mali neslusa zove mene i rece daj mu ti tebi ce jesit :rofl: :rofl:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dabrica dana pet vel 25, 2011 6:44 pm

evo ja moram pohvaliti svog muza...otkako sam ja pocela raditi, sve vise se ukljucuje u kucanske poslove, nekidan je cak i speglao pola robe sto je bilo u kosari, meni je ostalo samo ono sto je za "finije" peglanje, on je sredio sve krpe, noelovu posteljinu, svoje majice za spavanje, slozio rucnike i donje rublje u ormar... :lovestruck:
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana pet vel 25, 2011 7:01 pm

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za muza
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana uto svi 10, 2011 2:00 pm

dakle, naš tata kolko je super (uvijek skupa kupamo malenu, usisa tu i tamo) nekad stvarno zna iživcirat mamu, no nećemo o tome sad. :izivciran:
ali jučer je baš iznenadio. kad je došao s posla jeli smo, samo sve potrpali u kuhinju i krenuli u shopping svo troje. Kad smo došli doma bilo je taman vrijeme za kupanje, papanje i spavanje. Ja sam naravno zakunjala s malenom u krevetu, a kad sam u 22h ustala :lovestruck: kuhinja je bila tip-top čista, tri majice koje su mi ostale popodne za ispeglat - ispreglane...
iiiii - oprao je ručno oblekicu od malene :svakacast: jer se popodne jako pokakala, onako rijetko pa joj je sve iz pelene pobjeglo na bodić, hlačice i majicu. Ja sam to stavila točat u lavor, ali nisam stigla oprat. Mi volimo svog tatu :cerek: dok je tak dobar :lol:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto svi 10, 2011 2:23 pm

Happy Ivy je napisao/la:dakle, naš tata kolko je super (uvijek skupa kupamo malenu, usisa tu i tamo) nekad stvarno zna iživcirat mamu, no nećemo o tome sad. :izivciran:
ali jučer je baš iznenadio. kad je došao s posla jeli smo, samo sve potrpali u kuhinju i krenuli u shopping svo troje. Kad smo došli doma bilo je taman vrijeme za kupanje, papanje i spavanje. Ja sam naravno zakunjala s malenom u krevetu, a kad sam u 22h ustala :lovestruck: kuhinja je bila tip-top čista, tri majice koje su mi ostale popodne za ispeglat - ispreglane...
iiiii - oprao je ručno oblekicu od malene :svakacast: jer se popodne jako pokakala, onako rijetko pa joj je sve iz pelene pobjeglo na bodić, hlačice i majicu. Ja sam to stavila točat u lavor, ali nisam stigla oprat. Mi volimo svog tatu :cerek: dok je tak dobar :lol:

:dani: Ja to nikad nebum dozivjela :lol: :lol: :lol: :lol: Onaj moj ne da nebi oprao kakicu, njemu je problem presvuc pampersicu koju jednostavno bacis u smece :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana uto svi 10, 2011 3:43 pm

ja moram pohvalit svog muzica..otkako sam pocela raditi cuva maloga kad smo suprotne smjene,ocisti,skuva ma sve..bas je super :cerek:
jucer ga je prvi put sam vodio na vjezbice,je da me 5 puta pita di tocno triba ic ali nema veze,glavno da su stigli na cilj :cerek: :rofl:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri svi 11, 2011 5:58 am

što reci nego bravo za tate i nek to sto duze traje :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Dani 26 je napisao/la::dani: Ja to nikad nebum dozivjela :lol: :lol: :lol: :lol: Onaj moj ne da nebi oprao kakicu, njemu je problem presvuc pampersicu koju jednostavno bacis u smece :lol: :lol: :lol:

:amen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana pet lip 03, 2011 5:36 pm

Ja bi ovdje javno pohvalila svog muža koji mi je sinoć oko 11 sati išao peći palačinke, nakon što je odradio 13 sati na poslu!! :lovestruck: :lovestruck:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mary dana pet lip 03, 2011 6:51 pm

Ma svaka čast tatekima... :thumbsup: :svakacast:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la blab dana ned lip 05, 2011 10:39 am

naš je već 6 mjeseci kao i prvog dana :kava: naravno, kad stigne da bude s nama :D
te ga presvuče, te ga nahrani, te se igra, te ovo, te ono :kava:
postoje savršeni tate :cerek: i :tuc: onome tko je rekao da ne :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.