Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Tate i njihova pomoć

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Tate i njihova pomoć

PostPostao/la kabica dana pon stu 15, 2010 9:56 pm

ovo više ima veze s tatama nego s nespavanjem beba, ali usko je vezano uz nunanje, hranjenje i ostalo, a samim time i uz umor mama...
koliko su vam vaši mužeki pomagali u početku, a koliko kasnije? ovaj moj ima filozofiju da je mama mama i ona je glavna za sve :roll: ok, pomaže, pogotovo noću, ali na apsolutno sve ostalo moram ja misliti... da ne začetavam, neka modica možda ovo prebaci nekuda gdje je primjerenije, ja nisam imala vremena roštati po temama :o uglavnom, kažem jednom, a on z a5 min zaboravi i onda kaže ono famozno daj me podsjeti! pa bemu miša, to sam sada napravila :izivciran: i sve moram prstom pokazati... danas sam uglavnom ispizdila na živce.. :D

** razdvojila sam teme, mislim da je ovako bolje kad stoji zasebno :thumbsup:
Zadnja izmjena: Anonymous; uto stu 16, 2010 8:15 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: razdvojene teme
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Re: Bebe i (ne)spavanje - kutak za umorne mame

PostPostao/la osma putnica dana pon stu 15, 2010 10:23 pm

kabica je napisao/la:ovo više ima veze s tatama nego s nespavanjem beba, ali usko je vezano uz nunanje, hranjenje i ostalo, a samim time i uz umor mama...
koliko su vam vaši mužeki pomagali u početku, a koliko kasnije? ovaj moj ima filozofiju da je mama mama i ona je glavna za sve :roll: ok, pomaže, pogotovo noću, ali na apsolutno sve ostalo moram ja misliti... da ne začetavam, neka modica možda ovo prebaci nekuda gdje je primjerenije, ja nisam imala vremena roštati po temama :o uglavnom, kažem jednom, a on z a5 min zaboravi i onda kaže ono famozno daj me podsjeti! pa bemu miša, to sam sada napravila :izivciran: i sve moram prstom pokazati... danas sam uglavnom ispizdila na živce.. :D

ooooooooooooo znam kako ti je... :izivciran:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

Re: Bebe i (ne)spavanje - kutak za umorne mame

PostPostao/la Dani 26 dana pon stu 15, 2010 10:54 pm

kabica je napisao/la:ovo više ima veze s tatama nego s nespavanjem beba, ali usko je vezano uz nunanje, hranjenje i ostalo, a samim time i uz umor mama...

Been there, done that! Imam jednog takvog doma i evo, cak i nakon ovoliko vremena, mama je i dalje mama :roll: U godinu i 2 mjeseca, jednom je promjenio pelenu. :roll: Kad se probudi a ja npr. jedem, on ju ode uspavati i onda dodje po mene jer ona nece spavat (nakon 3 minute truda). Isto tako je i kad se odem tusirat, otvori vrata da ja cujem kak ona place i to je znak da pozurim :roll: Htjela bi ti reci da ce biti bolje a i hoce, djete ce narast i bit ce puno lakse :rofl: :rofl: :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Tate i njihova pomoć

PostPostao/la thinkblue dana uto stu 16, 2010 8:26 am

Nisam ni ja u nekoj zavidnoj situaciji. Mm-a imam samo svaki drugi vikend, a i tada mi kaze neka budemo tihe po noci da se on moze naspavati :izivciran: A moje spavanje nitko ne spominje. Po danu je nosa samo kad je mala dobra, cim se raskmeci proslijedi je meni. Jedino je voli kupati.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana uto stu 16, 2010 10:01 am

a kad im to kazes onda nije istina :neznamkakoti:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dabrica dana uto stu 16, 2010 10:02 am

ooo znam kako vam je...ne, ne znate...oooo, znam... :D

moj se dizao po noci prva tri dana kad sam ja doslovno padala u nesvjest od iscrpljenosti, ali svejedno, ni ja nisam spavala...
narednih 15 dana se dizao samnom na smjene, jer se Noel budio za papati svakih sat-dva i ja fizicki nisam mogla toliko, jos sam bila iscrpljena od poroda...

od tada mama je mama i ona se dize po noci, ujutro, navecer, u koje god doba dana ili noci bebac zakmeci, tu je mama i trci k njemu...ajde, pelenu hoce promijeniti jer ja ne fermam kad mi kaze "usrao se" a ja nesto radim, samo mu kazem "promijeni pelenu, ionako se hvalis okolo kako to radis bolje od mene", svaku noc on se mora naspavati jer ON RADI i on NE MOZE tako...ja sam dvaput bila pod temperaturom u 10 mj i on se po noci dizao k njemu i oba puta popalio sva svjetla, malo si popricao s bebom, donio ga u krevet meni da ga cuvam i onda isao napraviti bocu...a jbt pa mogla sam se onda i sama dici...

u 10 mj. ja uvijek bebu potiho nahranim, vratim ga spavati, cak i ako ga donesem u krevet, ja se maknem na rub da njega ne budi...ali on je jadan umoran i on jadan ne moze doci k sebi koliko je on umoran...a ja ako slucajno kazem da sam krepana od nespavanja, okrene na to "a sta mislis kako je meni, ja jos uz to sve i radim" uz koje sve majke ti, kad sve ja radim, "ti si doma, mozes spavati do kad hoces" hm, da, odnosno dok me bebac opet ne probudi...

i tako...veselo nam je...shvatili smo da je njemu najteze pa se vise ne zamaramo oko toga :D
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la dabrica dana uto stu 16, 2010 10:03 am

osma putnica je napisao/la:a kad im to kazes onda nije istina :neznamkakoti:

upravo tako :D oni sudjeluju, oni pomazu, a mi smo kuje koje to ne znaju cijeniti :D
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la kabica dana uto stu 16, 2010 11:01 am

ahahahahaha koju sam lavinu pokrenula :lol:

joj imat ću ja još toga, ali sada ne stignem... moram se malo izjadati, bit će mi lakše :raspa:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana uto stu 16, 2010 11:17 am

Kod nas ima dobrih i loših dana......
Trenutno je problem, što njega nema do 17,30-18, a već oko 19 krećemo sa kupanjem (koje obavlja mama), presvlačenjem i hranjenjem i uspvaljivanjem (koje isto sve obavlja mama). Rea se po noći digne jednom, i to se uglavnom dižem ja, on ju nosa dok ja napravim bocu da ne plače, a svako toliko me iznenadi pa me pusti da spavam i on ju nahrani po noći i to mi neizmjerno znači.
Pelene mijenja samo kad su sami njih dvoje, a kad se usere onda kaže da on mijenja samo kad mora, jer nema on želudac za govna (a ja kao imam), ja ju uglavnom hranim, i tako, ja uglavnom sve radim, i uglčavnom mi nije teško, a kad popizdim, onda mu ju stavim i pokupim se u Plodine, pa nek se sami snalaze.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la thinkblue dana uto stu 16, 2010 11:46 am

dabrica je napisao/la:
i tako...veselo nam je...shvatili smo da je njemu najteze pa se vise ne zamaramo oko toga :D

:thumbsup: mislim da je to poanta svega :lol:

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana uto stu 16, 2010 11:49 am

Ness je napisao/la:a kad popizdim, onda mu ju stavim i pokupim se u Plodine, pa nek se sami snalaze.

Eh, kad ja ostavim malu dragome da ju pricuva dok ja kuham ili slicno, onda mi predbacuje da ju izbjegavam (pa normalno da cu iskoristiti priliku i oprati i sudje odmah :roll: )

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana uto stu 16, 2010 12:05 pm

Pošto mislim da sam ovdje, osim ane77, mama s najduljim stažom mame, priuštit ću se jeb... dug post! :rofl: Samo da uhvatim vremena! :rofl:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Miška dana uto stu 16, 2010 12:44 pm

U petak je moj dragi bil vani s društvom, došli su kod nas oko ponoći i bili do pol 2, onda smo još morali obaviti bračne dužnosti i išli spavati u pol 3. Ujutro se Erin probudila oko 8, ja ju podojila, on ju presvukao i otišli su van iz sobe i pustili me da spavam. U 10 ju je donio nazad u krevet, jela je i zaspala, a i ja skupa s njom. Digla sam se oko pol 12. :cerek:
Presvlači ju uglavnom kad mu ja velim da je vrijeme, al ju presvuče, svaku večer ju kupamo skupa, najviše pojede kad ju on hrani, a i on ima više živaca sjediti s njom i pjevati i igrati se samo da bi ona nešto pojela.
Kad smo došle iz rodilišta bio je doma 10 dana i to mi je stvarno jako puno značilo, kuhao mi je čokolino u pol 1 u noći, nosio mi doručak u krevet tako da sam i dojila i jela, s vremena na vrijeme skuha klopu (što je meni mrak, može i griz, mogu i hrenovke, može bilo kaj, samo da ja ne moram kuhati). Na početku kad smo došle iz rodilišta je i prao suđe i prao kupaonu i usisavao jer ja nisam mogla stajati dulje od 10 minuta, a za kupaonu sam mu rekla da ne smijem dolaziti u doticaj s tim svim sredstvima za čišćenje jer dojim. :kava: a onda se desilo da nije dva tjedna (možda i više) oprao kupaonu pa sam se ja opet primila toga.
S vremena na vrijeme ga zamolim da ode s Erin u šetnju ili da ju pričuva dok ja nešto napravim ili samo otspavam. Ponekad mi smeta kaj mu moram za sve reći - tipa presvuci ju, pa dajte se igrajte, nahrani ju i tak, al uglavnom mi stvarno dosta pomaže.
Po noći se ja dižem, jer on nema cice niti mlijeka. :D
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ana77 dana sri stu 17, 2010 12:09 am

mare oš ti ili ja :rofl: :rofl: mislim da tko god od nas dvije piše zvučat će isto.... :lol: :lol: Cure da skratim.. ja iskreno mislim da su RIIIIIJETKI oni koji su drugačiji - svaka čast pojedincima - ali većinom svi imaju istu spiku...
Izgovor mog muža je - "Nemam ja cicu". A ja baš ono imam cicu za past u nesvjest :rofl: :rofl: ravna ko daska i dok dojim.... :rofl: Pa idemo redom kako je to bilo i još uvjek je:
- plaće - sigurno je gladan daj mu cicu - nemama ja cicu
- spava mu se - daj mu cicu - jer nemam ja cicu
- nervozan je - "sigurno je gladan - daj mu cicu - ja nemam cicu
- probudio se - "stavi ga na cicu možda opet zaspe - nemam ja cicu."

Uglavnom, moj se po noći nije nikad dizao, kad je pišonja bio mali nije ga skoro nikad čuvao - tj. čuvanje je za njega bilo da ga odnese na 1 sat baki - svojoj mami - koja ga je onda čuvala a ne on. :roll:
Sad kad je veći mali ga vuče za ruku da se igra a njega "bole noge"... joj kakvu sam mu samo lekciju održala.

Uglavnom kako je veći malo se više uključio - na početku slabo - jedino smo u šetnje po kvartu išli skupa ili uspavati ga u autu kad ništa drugo nije palilo.
Pelenu je presvukao valjda sve skupa 10 puta.
Nahranio ga možda dva put...
Uspavao isto toliko...

Kad sam se požalila da mene nitko nije pitao jer mogu ustati po noći kad se mališa rodio, dal ga mogu nosati nunati dojiti - dok me sve bolilo da neznam što me više bolilo cica ili rez od poroda - on je rekao- šta da ja radim ja nemogu roditi - oš da ja rodim drugi put? :neznamkakoti:

Tako da draga moja Kabi - prije ili kasnije pomiriš se sa tim i onda ti je lakše. Znaš da neće nitko ako nećeš ti. Ako dragi počne raditi vjeruj mi bit će još i "zanimljivije". :roll:

Tako da mama je mama... :D ... jer ona ima cicu :lol: ... a da je bar imam :izivciran:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la osma putnica dana sri stu 17, 2010 8:36 am

ja obozavam izjavu moga "ja radim,oces ti radit ja cu cuvat malog" :izivciran: ja kao po cile dane lezim i odmaram..
njima je naravno uvik teze nego nama...
moj je meni par puta reka da ga probudim po noci da ce on ususkat malog..ali naravno da to necu napravit jer znam sta sljedi iza toga..5 dana ce kukat kako je neispavan i krepan.. :neznamkakoti: :izivciran:
ima toga jos..to budem drugom prilikom :D
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ana77 dana sri stu 17, 2010 10:59 am

Osma ... :D ... ja sam na to pitanje mom mužu rekla hoću!!! Moj nebi snjim izdržao ni jedna dan... :lol: ... pa se kad je par puta to pitao i ja rekla "može, :idea: ti kuhaj, peri čuvaj djete spremaj idi u kupnju...) a ja ću samo raditi" nakraju prestao s tom izjavom. :D

Naime ja i tako radim od kad se mali rodio, manje ili više ali kako mi je firma u kući i kako mi je i firma beba nemogu si priuštiti da neradim - pa tako da ja svejedno radim a plus i beba. Zato sam ja tražila da imamo pomoć doma pa smo tu i tamo (kako kad uspješno ili manje uspješno) imali doma bebisiterice koje su onda pomogle provozati malog ili pričuvati ga dok ja radim jer nije bilo šanse - ja sam htjela jednostavno puknuti po šavu od muke i posla - a kao on puno radi.... :shock1: .. mislim on zbilja radi od 6 ujutro do kasno naveće ali i ja bome radim i to najčešće po noći dok miša uspavam i niko me nepita hoću ujutro moći ustati. Znala sam noći i noći probdjeti i opet rintaj cjeli dan...
Uh uh... svađali smo se kad se mališa rodio u tih prvih godinu dana više nego što se uopće mogu sjetiti. Sad je bolje. Meni je sve napočetku bilo glupo imat pomoć siterice ali poslje sam skužila da nema šanse jer ja radim i sad više od pola svoje plaće dan na sitericu ali barem radim :D

Tako da ja imam običaj reći da imam 3 bebe
- djete
- muža
- firmu
:lol:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri stu 17, 2010 11:05 am

Meni moj načelno pomaže.. Načelno... Ali, s obzirom da ustane u 5 am da bi stigao prošetati Niku i otići na posao i onda dođe doma okopol5 - 5 - 6 nekad i kasnije, razumljivo mi je da je krepan.. ali krepana sam i ja.. Istina - ima dana kad sam totalka lijena i malo toga radim po kući.. Ali ima dana (ovi su češći) kad stalno nešto prtljam po kući, pa mala dreči, pa je zabavljam, pa kuham, pa odem do dućana, pa nazad pa uzmi psa i opet van pa nazad, pa kuhaj, pa usisavaj, pa malo ipak operi kuhinju, pa izvjesi veš, pa popeglaj od male, pa pospremi suhi veš (koji inačle, ako ga ne pospremi zna stajati dogod ga ja ne pospremim, po noći se naravno ja dižem (srećom moja mala se ne budi često, obično većinu noći prespava, ali zna biti trenutaka, kad je nikako ne mogu uspavati nakon noćnog hranjenja - pa šetanje po stanu traje po sat vremena)..
Zadnja stvar na koju se nisam znala da li bih reagirala ovako :rofl: ili ovako :boksa: :palica: - naime uvaljala sam ju je nakratko dok sam ja jela/pišala/kuhala ili nešto već.. Too je trajalo sve skupa 3-5 min, nakon čega je mm rekao - znaš što, ja ću je malo spustiti u viper jer mi ruka utrnula, malo mi je teška... ono WTF?!?!? A kaj sam ja, magarac!??!?!?!
A u zadnje vrijeme kad mi dođe sa spikom Ona plače, moja reakcija je - pjevaj joj i nastavim raditi po svome što već radim... Ako me pita - a da je premotam.. Pa premotaj, brate, što pitaš... Ali ajde, obično ja na kraju preuzmem premotavanje jer smo mi još uvijek na onom širokom povijanju, a to i meni nekad zna biti zajeb....
A kupanje - e to Tisa radi - jer je on umoran i kud baš sad idem kupati bebu oko 7, pol 8 kad on ide gledati dnevnik..... :grrr: NO COMMENT...
Sam se sa njom nije još nikad išao prošetati, a kamoli sam sa njom i pesom..
A kad mu kažem da smo se dogovorili da je pas primarno njegova briga, jer ja brinem za sve ostalo - ja sam bezosjećajna... Jesam, bezosjećajna sam..
Sorry na podužem postu
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dabrica dana sri stu 17, 2010 10:02 pm

babe moje, vidim da nam je svima vise-manje isto...

ali, brate mili, osma, da smo u istom gradu definitivno bi se zabrinula da imamo istog muza :D

jer i moj jadan radi, dodje doma u 4 i pol, jucer se napi*dio jer sam dosla doma sat vremena poslije njega od mame (mali je spavao, sta sam trebala, dijete dici iz kreveta jer tata ide doma) i njega nije docekao rucak kad je dosao doma...a siroce moje, nisam znala bi li sjela i plakala skupa s njim, jer on nije imao sta jesti (a majke ti pun frizider svega, uostalom, ispeci si jaja, bem mu misa)...

i tako smo mi fino posvadjani...i danas nekako malo pricamo ali sve na sluzbeno, ma joooooj kako on meni digne tlak sa svojim forama...rekla sam ja njemu da cim nadjem posao, kad dijete bude bolesno, on ce ostajati na bolovanju, pa dok ja dodjem doma nek brine oko malog, pocisti sve, skuha rucak, sve pripremi i servira mi na stol kad ja dodjem i nek se ustaje k njemu po noci jer ja radim pa ne mogu.

eto...bas mi je super....on sve nesto tu kao duri se na mene, ja sam kriva jer sam jucer trosnula po stepenicama i nisam dobila od njega ni jeb... "kako si", nego samo kako sam pala i zasto sam pala i kako nisam mogla pasti kad sam isla dole nego gore i blablabla...i jesam li rasturila susilo, jeb'lo te susilo....i sad sam fino ja nadurena i nema pricanja dok ne dobijem ispriku veliku ko kuca...

uh sad sam se izjadala...
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la osma putnica dana sri stu 17, 2010 10:17 pm

ja se trudim oguglat na bisere mog muza..al neide me bas..svaki put se izivciram.. :D

jucer me ispiszidia kad mi je ujutro dosa u sobu hvalit se kako je uspava malog...jednom u misec dana to napravi odma mi se havli..pa sam mu ja lipo rekla "sta bi ti sad tribala dignit spomenik za to..di su svi moji spomenici za sve sta sam dosad napravila" :D :raspa:

uvik si traze zasluge za najmanju stvar sta naprave oko djeteta a od nas se to ocekuje...pa mi smo matere,zensko nama je to uorđeno..to dolazi s nama u paketu :izivciran: :lol:

moj sve sta radi oko maloga redovito je kupanje..i to mu svaka cast..otkako se rodio on ga kupa..ja ga preuzmem nakon kupanja..obrisen,obucem,dam cicu..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kabica dana pet stu 19, 2010 5:53 pm

ahahahaha svi su skoro pa isti!

u mom slučaju, kad je riječ o hranjenju, nema isprike da nema cice! štednjak mu je dostupan :lol: ali ne mogu reći, hoće ga često i nahraniti i u zadnje vrijeme ga i presvuče! polako, ali ide... u biti, kažem mu: pa presvuci ga! i onda nema druge.
meni je najviše kod moga smetala izjava tipa da se ja moram naučiti da on neće biti svaki dan doma (još je nezaposlen u smislu da se mora ustajati u jutro) i da se moram naučiti na to. pa ono, budem kad će raditi!!!
ono što je meni problem je to da mu apsolutno sve moram nacrtati što treba kupiti, popraviti recimo ili tako toga tipa. ja mu kažem, a on meni podsjeti me. pa pobogu što sam sada napravila nego to!? e, onda sam jedan dan pukla i rekla da mi to nije nikakva pomoć, ako mu sve moram nacrtati (i za stvari koje su recimo isključivo muški posao) i ajde sada se trgnuo. uživam dok traje jer sam opet vidjela stare simptome :rofl:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sub stu 20, 2010 6:32 pm

cure moje tak mi je zao sto sve to prozivljavate. zbilja nije u redu. Treba jednostavno oguglat na to. npr da mene muz pita, u toj situaciji naravno, zasto mu nisam spremila rucak. nema sanse da bi mu vise ikad skuhala. pa niste kucanice :ne zna: :ne zna: nemojte se dat veslat
grlim vas sve i zelim puno srece :grli: :grli: :grli: :grli:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Happy Ivy dana pon stu 22, 2010 11:41 am

Ja ne mogu još puno reći na tu temu, al već sam čula (vidim slavnu) rečenicu: nemam ja sise
Baš sam jučer razgovarala prije spavanja s mm-om o tome kako ne znam kak će to izgledati. on se budi u 6, ode na posao, vraća se u 17 - 17.15h, radi čak i puno fuša nakon posla - reko, ja ću jedva čekat da uzmeš to dijete sebi u ruke! Ja sam spavalica po prirodi! Ispalit ću. A on meni - "pa nije problem, ja kad dođem s posla, uzmem malu u šetnju da ti možeš lijepo malo odspavati na miru" :dani: To bi bilo krasno! Samo se nadam da će održat koji put obećanje. A on: "Ljudi kad su pospani puno obećavaju" i okrene se na drugu stranu :uvreda:
Tolko o tome.
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la macy dana pon stu 22, 2010 3:39 pm

joj citajuci ovo, vec zamisljam scene u nasoj kuci za par mjeseci. Mi i sad imamo tempo da u 6 ujutro odlazimo od kuce i dolazimo najranije oko 6 doma....s time da dragi zna cesto doci i iza 7. Moram priznati da nije neki radisa (osim na poslu), tak da i sad kad dodje doma, najede se, legne pred tv ili upali laptop...sve ostalo mu je nocna mora...

bit ce mi zabavno :lol: :lol: :lol:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kabica dana sri stu 24, 2010 8:02 pm

macy je napisao/la:bit ce mi zabavno :lol: :lol: :lol:

oooo bome će ti biti :lol:

a ja moram reći da se moj poprilično promijenio :o počeo je presvlačiti malca, noću smo na smjenu, a i ostalo mu ne moram sve nacrtati što treba napraviti! nadam se da neće biti kratkog daha :D
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto stu 30, 2010 7:30 pm

ajme mame moje kad ja ovo procitam sve od a - z od svih potpisujem... da ne ponavljam sve sto ste napisale

i meni muzic uskoci stvarno da al u zadnje vrijeme samo kad se njemu da kad ne tu je mama!!!
dode doma u tri i ja kazem primi malo malenog a on meni... ribica daj da legnem ja sam radio do sad... a onda ja :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: dode mi da puknem a ja sam cijeli dan imala sve 4 u zraku i hladila onu stvar recimo, da izvinete... u i stvarno me naljuti.... ajde kad dode s puta to je prihvatljivo ali inace :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran:

ali kao ja ga neznam uspavat, neznam nahranit, neznam nista... pa kazem daj ti bolje... mozes si mislit.. pitam ga zasto ga uvjek meni dajes da ga nahranim i ostalo ako ti znas bolje :ha: :ha: :ha: :ha: ah...

nekad ga stvarno drzi dosta al nekad poludim... i onda drzim bukvice i ne pricamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tj ja ne pricam a on stalno nesto broji... :lol: :lol: :lol: :lol:

a sto se tice presvlacenja i kupanja a ne ne to je zenin posao :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran:

kod nas je vecinom sve mamin posao: kupanje, hranjenje, presvlacenje..... tu i tamo njegov drzanje i uspavljivanje... :thumbsdown:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.