Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

NEsupruge i NEmajke :)

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: NEsupruge i NEmajke :)

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 9:07 pm

Lorelai je napisao/la:Uh ribice. Gora nesupruga od tebe sam vjerovatno ja jer ga ja nikad ne popravljam :raspa: osim kad mi se baš sve izvuče a to je otprilike 4 puta mjesečno :lol: :lol:

ja moram svaki dan (ili ako muz ne spava svaki 2-3) jer on se vrti boli glava i uvijek je sve izvuceno a brunda mi da nije dobro spavao jer krevet nije bio popravljen ako ga ne popravim :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Lia dana uto vel 15, 2011 9:10 pm

Uh, moj na svaki prigovor dobije odgovor: "A tebi Bog nije dao 2 ruke?" Znači, mogao bi napraviti sam ili opet loše spavat :raspa: Ja sam bome grozna supruga :zubo:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 15, 2011 9:12 pm

Lorelai je napisao/la:Uh, moj na svaki prigovor dobije odgovor: "A tebi Bog nije dao 2 ruke?" Znači, mogao bi napraviti sam ili opet loše spavat :raspa: Ja sam bome grozna supruga :zubo:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
lori je kraljica losih supruga :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 9:21 pm

Lorelai je napisao/la:Uh, moj na svaki prigovor dobije odgovor: "A tebi Bog nije dao 2 ruke?" Znači, mogao bi napraviti sam ili opet loše spavat :raspa: Ja sam bome grozna supruga :zubo:

:lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
pokusala i ja s ovim.. ali nista.. ne cujem oj to :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana uto vel 15, 2011 9:29 pm

Lorelai je napisao/la:Uh ribice. Gora nesupruga od tebe sam vjerovatno ja jer ga ja nikad ne popravljam :raspa: osim kad mi se baš sve izvuče a to je otprilike 4 puta mjesečno :lol: :lol:

:pop: :pop: :pop: :pop:
ja uvjek kazem cemu namistati kad cu uvecer opet lec i izneredit :zubo:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 9:30 pm

znaci nisam jedina kojoj je to mrsko... a sad mi je lakse :raspa: :raspa: :raspa:
veceras nema slozenog kreveta... :raspa: :raspa: :raspa: :raspa:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 15, 2011 9:34 pm

osma putnica je napisao/la: ja uvjek kazem cemu namistati kad cu uvecer opet lec i izneredit :zubo:

to moj muz uvik govori :neznamkakoti: jel mozemo imat temu za nemuzeve :kava: a jos sta je najgore u nas su vrata od sobe otvorena od 0-24
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto vel 15, 2011 9:36 pm

u nemuzevi... moze moze..
ja poludim kad su nam vrata otvorena.. jos pogotovo kad zivimo mit njegovi.. ah... nama bi trebala tema i NEcijela obitelj.. NESVEKRVA i sl
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana sri vel 16, 2011 11:02 am

:shock1: zato mi supruge radimo krevet svaki dan :makarena: :makarena: :D
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana sri vel 16, 2011 11:07 am

ja sam nesupruga :lol: :lol: :lol:
moj dragi namjesta krevet ujutro cim se ustanemo,nekad to ne napravi,al njemu ne smeta leci u razbacan krevet jer on ionako nemirno spava,jer ja kad sam sama spavam skroz mirno i krevet opce ne treba ni namjestati nesto posebno :o meni smeta lec u razbudan krevet pa ga namjestim prije spavanja :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la maybelline dana sri vel 16, 2011 11:40 am

ise Lori carice :svakacast: :svakacast: :lol:
ja namjestam krevet,u biti samo protresem jastuke,uhvatim jorgan zabacim u zrak i gotovo,to traje 10 sekundi :raspa:
al zato u prvom stanu kad smo ovdi doselili :izivciran: plahta se stalno izvlacila ispod nas,pa sam svaki dan morala i nju ponovno stavljat :neznamkakoti:

al evo ves mi se vec 3 dana "susi" i samo uzimam sa susila kako mi sta treba :kava:
sude je u masini od nedjelje navecer oprano,tek sam danas izvadila jednu salicu jer nisam imala vise za :kava: :lol:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Lia dana sri vel 16, 2011 12:28 pm

Eto na, sad ispada da sam najgora :neznamkakoti: Moj mužek kaže da sam ja super supruga :cerek: :cerek: tako da se zna :rofl: Nisam ja nikad njemu krila da se ne osjecam dužna raditi sve po kući jer sam žensko. How yes no :nene: :nene: Ja sam bila poštena i odmah (prije 6 godina) rekla kako stvari stoje i da mi nećemo funkcionirat ako se ne slaže s time da se sve radi zajedno. On je rekao da je on papučar i da radi sve po kući i evo nas sada u braku :rofl:
Ali da ne ispadne da sam totalna katastrofa ja uvijek stavljam robu prat i vecinom je stavljam i sušit. Ako mi se baš neda, stavi mužek sušit, ali to je rijetko. Kuham svaki dan osim subotom i nedjeljom. Subota i nedjelja su za mužeka jer ne radi. Čak nekad i jedan od ta dva dana skuham ako mi se kuha da on može igrat igrice :raspa:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana sri vel 16, 2011 1:03 pm

How yes no :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zato ja skoro pa nikad nestavljam ves prati,to muz obavi, samo ponekad stavim u masinu kad se nakupi,on ukljucuje :cerek:
isto tako i on siri ves,nekad sam,nekad oboje,nekad ja :kava:

kad kuham zna mi se dogodit da ne pospremam za sobom(ostavim za poslije :lol: ), onda on dode kuci s posla pa sve to obavi :raspa:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la thinkblue dana uto ožu 08, 2011 11:49 am

Opet sam nemajka :D Moje jadno dijete vec tjedan dana jede jedno te isto: u 11h bananu sa gustim sokom od krusaka i keksima, a u 14h kuhanog zeca sa mrkvom :D
Najdraza igracka joj je plasticna vrecica, al to joj ipak dam samo kad sam ja blizu.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana čet ožu 10, 2011 5:18 pm

Evo me, nemajka nad nemajkama :D Mala mi je malo prije bila dograbila slapu i probala kakvog je okusa. Naravno da nije probala odozgore, nego okrenula glatku stranu koja ide po podu. Naravno, ne moram reci da s tim slapama idem i po vani. Imat cu ili jako zdravo, ili jako bolesno dijete. :o

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana čet ožu 10, 2011 5:20 pm

think nista joj nece bit od toga... moj to probao vec par puta... a sta mogu :D :D :D

i moj cisti mrvice po podu pa si "rekla bi ness prizalogaji" da ne napominjem da svekrvat non stop samara s krpom i metlom po kuci :lol: :lol: :lol: :lol: al mrvica se uvijek nade... :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana sri tra 06, 2011 12:25 pm

Ovaj put sam nesupruga :D

Mm mi stalno prigovara sto prljave carape kad ih skinem ostavim na podu, a ne u kanti za ves, pa sam pocela nositi njegove :lol: I jos se jadan cudi, al sam ih pokunjeno odnese u kupaonicu :D

slika

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto lip 28, 2011 12:27 pm

Kad nemam volje/ideje što bih s njom doma radila puštam joj crtiće... po nekih 10-ak min.. Ili na youtube-u (one pjesmice mekani zvekani) ili klauna bumbu od nedavno i teletabise, ali njih još ne precipira baš puno isto kao ni pocoya (valjda je još mala za njih)... planiram joj probati dati mlijeko prije isteka godine dana (za koji tjedan...)..Jede sladoled sa mnom (snjeguljicu, s tim da ja kao maknem onaj čokoladni dio) a probala je i rumenko (koji je btw od jagode)..
Niš joj nije bilo, tak da mislim da je to "uvedeno u prehranu" :lol:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana uto lip 28, 2011 3:52 pm

thinkblue je napisao/la:Mm mi stalno prigovara sto prljave carape kad ih skinem ostavim na podu, a ne u kanti za ves, pa sam pocela nositi njegove :lol: I jos se jadan cudi, al sam ih pokunjeno odnese u kupaonicu :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ness dana sri lip 29, 2011 3:43 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:Kad nemam volje/ideje što bih s njom doma radila puštam joj crtiće... po nekih 10-ak min.. Ili na youtube-u (one pjesmice mekani zvekani) ili klauna bumbu od nedavno i teletabise, ali njih još ne precipira baš puno isto kao ni pocoya (valjda je još mala za njih)... planiram joj probati dati mlijeko prije isteka godine dana (za koji tjedan...)..Jede sladoled sa mnom (snjeguljicu, s tim da ja kao maknem onaj čokoladni dio) a probala je i rumenko (koji je btw od jagode)..

Da nema crtića ja ne bi apsolutno ništa stigla dok je ona budna. Čak po novome je stavim u hranilicu, i pustim crtiće na laptopu da mogu završiti ručak. A ljepoticu i zvjer gleda zadubljeno i po 45 minuta.

A o prehrani neću :kava: mi već svega i svačega jedemo.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la atalya dana pet srp 01, 2011 10:34 am

Ness je napisao/la:
Tisa-Iskra je napisao/la:Kad nemam volje/ideje što bih s njom doma radila puštam joj crtiće... po nekih 10-ak min.. Ili na youtube-u (one pjesmice mekani zvekani) ili klauna bumbu od nedavno i teletabise, ali njih još ne precipira baš puno isto kao ni pocoya (valjda je još mala za njih)... planiram joj probati dati mlijeko prije isteka godine dana (za koji tjedan...)..Jede sladoled sa mnom (snjeguljicu, s tim da ja kao maknem onaj čokoladni dio) a probala je i rumenko (koji je btw od jagode)..

Da nema crtića ja ne bi apsolutno ništa stigla dok je ona budna. Čak po novome je stavim u hranilicu, i pustim crtiće na laptopu da mogu završiti ručak. A ljepoticu i zvjer gleda zadubljeno i po 45 minuta.

A o prehrani neću :kava: mi već svega i svačega jedemo.

:pop: da nema you tubea ja ne znam kak bih s njom na kraj... :pop:

moja je već dovoljno velika tak da sam klika na toj kaj hoće gledati pa ne moram skakati svako malo do nje....nekad s crtića ode na partije na zrću :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet srp 01, 2011 12:15 pm

Ja imam na youtubeu playliste napravljene baš za malu - uspavanke, muzika, pocoyo, baby tv. :thumbsup:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dabrica dana ned srp 03, 2011 3:42 pm

otkad sam pocela raditi, na ovu temu bih imala puuuuuno za napisati...

to da se ves susi po 3 dana ili se pere po 2 dana (operem ga pa zaboravim ili ne stignem staviti susiti pa se do sutra popodne mora opet provrtiti da se ne usmrdi - jako sam stedljiva, vidi se), sudje u perilici po tjedan dana, vadim kako mi sta treba, mislim to je vec sve normalno...

jucer je mm obrisao pod u blagovaonici "3 PUTA" ajme meni i sad prica o tome i pricat ce tjednima :D a mene ne sekira, ja ne stignem...

cak sam nekad dovoljno nemajka da dijete pustim u prljavim hlacicama i majici jer mi se ne da slusati kako vristi kad ga presvlacim... :D

i tako...uopce se ne smatram nesuprugom i nemajkom, ak moze nek nadje bolju, da ga vidim!!! :vjestica:
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri kol 03, 2011 1:35 pm

Opet sam tu - ovo da ostavim dijete cijeli dan u prljavome - to mislim d aje normalno - pa di bi došla da je svakih 10 min presvlačim, pogotovo sada kad je ima svuda - presvučem je jedino ak je baš mokra (ak se nečim zalila).
A ja se prijavljuje da sam odustala od platnenih pelena.. Sad kak se vrpolji i urla svaki put kad joj mijenjam pelene (a i mijenjam joj ih na stoječki :roll: ) jednostavno joj jedva stavim i 1 pelenu "običnu", a kamoli 2 (pp + cover preko). No dobro - skoro punu godinu dana smo bili u pp - mislim da je to prilično pohvalno. Svakako smo napravili puno manje smeća... A sada pelenice spremam i budu mi čekale drugu bebu. A vidjet ću neke koje nisam skoro ni koristila možda i poklonim (jer sam većinom kupovala rabljene) da mi ne skupljaju prašinu. Pa eto - opet nekome dobro djelo napravim.
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sri kol 03, 2011 4:00 pm

ja sam definitivno postala jako zločesta žena- nisam peglala punih 3 tjedna! al majke mi, opeglam samo ono što nam treba za obući taj dan i to je to :ludilo:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.