Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kako napreduju naše bebe

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Kako napreduju naše bebe

PostPostao/la iinnaa.t dana pet lis 25, 2013 7:47 pm

7,5 mjeseci = 9150g i 73cm
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la theonly dana pet lis 25, 2013 9:37 pm

2mj 3tj i 3d 66cm i 6400g :lovestruck:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana uto lis 29, 2013 10:21 pm

theonly je napisao/la:2mj 3tj i 3d 66cm i 6400g :lovestruck:

:lovestruck:
mi smo toliko imali sa 4 mj cak i manje cm :lol: al odavno smo zakljucili da smo mi ko i Matej mali dinamitni :rofl:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana pet stu 01, 2013 12:08 pm

Jučer smo bili kod pedice :D

1 mj i 3 dana 5200 g ( +1130 u odnosu na rođenje ) i 56 cm (+4) :cerek:

Mama je presretna jer je isključivo dojena beba :cerek: :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la blab dana pet stu 01, 2013 1:56 pm

bravo i za mamicu i za dominika :cerek: :cerek: :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la iinnaa.t dana pet stu 01, 2013 7:45 pm

Bravo ivancice!
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tinchica dana pet stu 01, 2013 8:10 pm

bravo za malisu :cheer: :cheer:

mi imamo 9 mj i nekaj sitno, 9800 g i 75 cm :cerek:
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana sri stu 06, 2013 10:17 am

Mi smo jučer bile kod pedice i konačno smo počeli malo bolje dobivat na tezini tak da smo sad na 5200 g i dugi smo 59 cm!
Dobili smo samo jednu pikicu jer cekamo još neke nalaze!
Znam da nije puno dobila ali ja sam zadovoljna kak je krenulo!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana sri stu 06, 2013 10:45 am

Bravo Sue! Polako, nisu svi klinci isti... sve ce ona nadoknadit i bit ce prava velika cura :-)
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la theonly dana sri stu 06, 2013 12:48 pm

Ooodlicno Sue, bude vec S dostigla svoje vrsnjake :lovestruck: :lovestruck:
I onako to ide u skokovima, malo stoji pa skoci i tak..
Moja kolegica s posla je rodila 3 dana poslje mene, curice su nam obe bile 52cm i ca.3500g, sad je moja 68cm i ca.6600g, a njena malena je tek presla 5kg i ima 59cm..a obe iskljucivo dojimo..i objema je dr. rekla da curke super napreduju :thumbsup:
A tvoja je S i 3 tjedna mladja tak da super :cerek:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana sub stu 09, 2013 9:14 am

Bravo sue!!! :cheer: Sad ce to rapidno krenuti, svatko drugacije dobiva na tezini...ona je mala princezica.
Mihael je s 1mj imao 5010g i 59cm, a s 2mj 6060g i 62 je dugacak... :lovestruck:
Sad mi je vec tako nekako narasao da vecinu robice nosi br.68!!! :shock1: idemo kod pedijatrice za 2tjedna pa cemo vidjeti. Bili smo na snimanju kukica i moramo doci ponovno kad ce imati 3mj jer mu je kut pokretljivosti jednog kukica nesto manji nego bi trebao biti. Rekla je dok da vjezbamo do pregleda. :ne zna: nadam se da ce sad biti ok...
Jako je vesela bebica i super mi papa i spava po noci! Po danu se malo vise mucimo s bljuckanjem i spavanjem, ali smo se uglavnom snasli. Moram priznati da nam je zivot u cetvero opet okrenuo sve naglavacke...ali sada imamo jednu ljubav vise pa nam nis nije tesko! :loveflag:
Veliki princ se priviknuo na novu situaciju super i obozava malog brata, nisam ocekivala tako dobru prilagodbu, pa sam se ugodno iznenadila! :thumbsup:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sub stu 09, 2013 10:56 am

A super Princess, malisa vam bas brzo raste, 68 i mi nosimo sad!
I lijepo da se veliki tako fino prilagodio, ovo vam je i dobar trenutak, jer nema sad nekih drugih prilagodbi, vi ste rijesili pelenu jel?

Nasa curka sad 2 noci nije nesto spavala, bila sam po danu puno vani s njom pa mi zaspi i onda po noci nije bila bas umorna, spava do ponoci i onda ko sova do 2.30.. al onda opet do 7.. u ovoj "pauzi" od 2,5h se bas razbudila i ona bi se igrala i pricala.. ja onako zmirim a zapravo onak skicam, a ona mi se gura u facu i smije ko hamburger :rofl:

A jel ti mali spava u svom kindacu u svojoj sobi il s vama u sobi?
Meni ona zaspi vecinom kad je hranim, a znam da bi je trebala budnu u kindac stavljat.. pa da joj nije nepoznato i da ne place.. a kad je budnu stavim, za par minuta krene bas onako tuzan plac.. 7min je max. koliko sam izdrtala da je slusam..ne mogu ja to :o
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon stu 11, 2013 1:45 pm

Vidim da nam svi malci napreduju lijepo :D :D :D

Sue, glavno da je ona krenula. Moje seke mala ima 4 mj, cca 6,5 kg i dugačka je 64 cm. Sve je to individualno. Niš se ti ne brini, pa ne moraju svi dobivat kilu mjesecno...

Princess, super da princ lijepo napreduje :thumbsup: :thumbsup: Mi smo isto bili na uzv kukića i desni je savršen a lijevog treba samo mrvicu vježbati. Al ja ga vježbam non stop i obadva, pa vidjet ćemo na idućem pregledu. Al mislim da će to sve bit ok :thumbsup:

Theonly, moj ima kindač pored našeg kreveta al više spava u našem neg u svom, pogotovo u početku. Sad sam ga počela laganini navikavat na njegov, ali koliko ide. Ne uz suze i plač do iznemoglosti. Po noći kad ga podojim on čvrsto spava i nemam problema sa prebacivanjem, jedino nastane problem ako ja zaspem dok dojim pa ostane s nama. :D Evo i sad spava na našem krevetu :D :D To laganini draga, pa oni su tako mali, pa neka ih i s nama i tako će odrast u trenu :o :o :o
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Miška dana uto stu 12, 2013 10:10 pm

Evo da se mi malo reklamiramo :D

Sonjička ima sad već preko 8 kg (valjda) :lol:
ona je jedna prava lavica, žena sa stavom, kak ju Gala zove. Hoda, pleše, tuče se sa sekom, daje puse, maše pa-pa, brblja sto na sat, ali ju rijetko kaj razumijemo, penje se na tobogan, na stolce, na krevet, meni na glavu dok spavam, i tete u vrtiću su ju pohvalile da se jako dobro adaptirala, ne da da ju hrane, već sama jede i drži beštek ko odrasli, ne ko klinci (jeste me skužile?) - znači, ne drži žlicu sa šakom odozgora, već s prstima odozdola, pije iz čaše i jako je aktivna. I svoja. I zna kaj hoće.

Erin je maza, ide na folklor, pjeva, pleše, voli seku, ali se i tuku. Sestrinska ljubav :cerek:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la princessmo dana uto stu 12, 2013 10:40 pm

bravo cure i dečki!! :bravo: :bravo: veliki i mali! :cerek:
theo Matej se riješio pelene s 2 god i 3mj tako da je on već duuuuuugooooo naš veliki dječak. :cerek:
a kaj se tiče spavanja- Mihael je u našoj sobi, u svom kinderbetu (bez iznimke), ali ga uvijek stavim u kindač kad zaspi ko top. rano mi je za bilo kakve parade...već će naučiti uspavljivati se sam, tamo nekad kad poraste. :ne zna: :mig:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri stu 13, 2013 11:28 am

Miska, bravo za curke, bas su lijepi mix :cerek: :cerek:
A po tome bi nasa Erin, koja je isto lavica ko Sonja, bila recimo samopouzdana maza :zubo: to bi bilo nice :cerek:

Princess, znam da si pisala prosle godine za skidanje s pelena, brzo je Matej to rijesio :bravo:

A za kindac-jos radimo iznimke i zaspimo nekad skupa u nasem krevetu-jer se vecinom lezecki hranimo, al ak je mama budna, a malena cvrsto pajki-stavim je u kindac..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la iinnaa.t dana sri stu 13, 2013 12:14 pm

Bravo za veliku i malu djecu! :-)
Mi spavamo u kinderbetu, bez iznimke. Jedino kaj je puno bolje spavao dok je bio manji (dok se nije mogao dici) onda sam ga ostavljala da sam zaspe u kinderbetu i bez problema bi zaspao. Sada ako ga stavim budnog u kinderbet, on sjedne i place ili ustane na noge i place :-). Tako da se moramo uspavati na cici ili nekako drugacije pa onda ide u kinderbet.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana čet stu 14, 2013 8:44 pm

iinnaa.t je napisao/la:Bravo za veliku i malu djecu! :-)
Mi spavamo u kinderbetu, bez iznimke. Jedino kaj je puno bolje spavao dok je bio manji (dok se nije mogao dici) onda sam ga ostavljala da sam zaspe u kinderbetu i bez problema bi zaspao. Sada ako ga stavim budnog u kinderbet, on sjedne i place ili ustane na noge i place :-). Tako da se moramo uspavati na cici ili nekako drugacije pa onda ide u kinderbet.

tu fazu je i S imao i trajalo je jedno mjesec,dva i onda opet po starom...stavim ga,poljubim i ostavim a on zaspe :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana pet stu 15, 2013 9:17 am

lunna je napisao/la:
iinnaa.t je napisao/la:Bravo za veliku i malu djecu! :-)

tu fazu je i S imao i trajalo je jedno mjesec,dva i onda opet po starom...stavim ga,poljubim i ostavim a on zaspe :thumbsup:

Joj utjesila si me sada :-). Nadam se da cemo se i mi vratiti na staro, jer sam ja mama koja bas ne zna uspavljivat :-) hahahaha, nije mi trebalo, pa nisam naucila, tako da mi je cica jedino oruzje, a ako ona ne upali onda ne znam kaj bi hahahaha.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana sub stu 16, 2013 1:06 pm

ina nama je pomoglo da ga mm uspavljuje :thumbsup: to smo probali kad smo uveli odvikavanje od cice za spavanje, i njemu je to puno brze i bolje islo nego meni. :raspa: kasnije sam mu stalno govorila, aj ga ti uspavaj, tebi to bolje ide :raspa: :raspa: :raspa:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana sub stu 16, 2013 8:30 pm

Oluja je napisao/la:ina nama je pomoglo da ga mm uspavljuje :thumbsup: to smo probali kad smo uveli odvikavanje od cice za spavanje, i njemu je to puno brze i bolje islo nego meni. :raspa: kasnije sam mu stalno govorila, aj ga ti uspavaj, tebi to bolje ide :raspa: :raspa: :raspa:

I ja sam skuzila da bolje zaspe mm-u nego meni. Valjda zato kaj se ja unervozim kad on place, pa on to osjeti i onda kod mene nece zaspat. A on samo kaj ga uzme u ruke, valjda, ovaj vec spava. :-)
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana sub stu 16, 2013 10:39 pm

kod nas to nije palilo...mm bi lezao na krevetu dok bi S bio u kreveticu...i cekao bi da S zaspe,jer cim bi ga uzeo S je mislio da ce se igrati i ne bi htio spavati,a mene bi zagrlio i zaspao odmah :lovestruck: onda bi ga samo prebacila u krevet i to je to...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tinchica dana sri pro 04, 2013 1:10 pm

king kong raste, :rofl: 10 mj, 10200 g i 77 cm. pricamo: mama,tata, baba(baka i cica :rofl: ), ma(kad vidi macu)...stoji samostalno, hoda vec 2 mj uz namjestaj jos ju strah se pustiti
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana pon pro 16, 2013 6:03 pm

Zaboravila sam prijaviti da vec nekih cca 2 tjedna samostalno stojimo. Hodamo uz namjestaj vec neko vrijeme, ali jos se ne pusta. :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la theonly dana uto pro 17, 2013 12:31 am

Innaat. super za malog stojišu :zubo: :cerek:

Mi bili danas na 3 cjepljenja-2 pikice i jedno oralno, ajmeee koji plac, bol, jad i tuga..em od umora, em onda zaista od bola, misica moja mala..bas je onak zazivala maaam, maaam :( :(

Sad smo 6 mj mirni od cjepljenja, jedino ako cemo protiv krpelja u ozujku, tad opet imamo kontrolu..

Inace, sad je malo stala, al jos je uvijek sa mjerama u gornjem prosjeku, dakle sa 4mj i 15 dana ima 69cm i 7150g :lovestruck: :cerek:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.