Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Simptomi trudnoće

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Simptomi trudnoće

PostPostao/la Rally_MO dana pet lis 14, 2011 8:19 pm

Lunna :upitnik: :upitnik: :upitnik: :upitnik:
Jesam li ja ovdje nešto propustila :misli: :misli: :misli: :misli:
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Oluja dana pet lis 14, 2011 8:20 pm

Rally_MO je napisao/la:Lunna :upitnik: :upitnik: :upitnik: :upitnik:
Jesam li ja ovdje nešto propustila :misli: :misli: :misli: :misli:

jesi :lol: :lol: :lol: lunna i ja smo se udruzile :rokaj:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana pet lis 14, 2011 8:25 pm

Oluja je napisao/la:jesi :lol: :lol: :lol: lunna i ja smo se udruzile :rokaj:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Satine dana ned stu 20, 2011 7:23 pm

par dana prije testiranja (a i to testiranje je bilo par dana pred očekivanu mengu) počela mi je neka lagana vrtoglavica, ja sam mislila da je to od buljenja u ekran i stresa
i počeo me stomak boliti ali na nekako drugačiji način nego kad trebam dobiti mengu. i tada mi je sinulo da bi mogla biti :beba:
:cice: su me tek sad počele malo boliti a muž kaže da su narasle (ja niš ne kužim al on je stručnjak :lol: )
njuh - cigarete :neznamkakoti: baš mi smeta, ukidam svima pušenje oko mene (naravno kome mogu :zubo:)
i najnoviji simptom - čim pojedem nešto (evo sad za večeru šnitu kruha sa salamom i sirom) stomak mi se napuše kao da sam pojela neznamtikoliko hrane
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri pro 14, 2011 8:26 am

e ovako...znači morala sam dobit 11., i nisam, i bila sam sigurna da će biti u jutro drugi dan ali nije, i onda sam postala sumnjičava zakaj nije došla, al kaj je bilo zbunjujuće je to da su me bolile grudi ko kad trebam dobiti, samo sam jučer skužila da je to jače malo i mrvicu drugačije i probadalo me u donjem dijelu trbuha, tak da me to zbunjivalo...
jučer nije došla, i navečer sam kupila test i danas ujutro je bio ogroman plus, kupila sam clearblue!
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la CandyBaby dana sri pro 14, 2011 2:50 pm

Moji simptomi su isto bili čista klasika.
Nekih tjedan dana prije nego što sam trebala dobiti skužila sam nekoliko stvari:
- postala sam užasno pospana
- postalo mi je nepodnošljivo nositi sve hlače i suknje koje su mi i inače bile malo uže (normalno zakopčam, ali ne mogu izdržati pritisak) tako da sam odmah spakirala vreću stvari koje neću nositi neko dulje vrijeme i ostala na jednim trapericama i tajicama
- stalna žeđ
- grudi malo više bolne i natečene nego u PMS-u
- podrigivanje.
Budući da smo planirali, ali je to bio tek prvi ciklus pokušavanja, bojala sam se da sam si malo umislila simptome zbog previše čitanja po netu.
Test (clearblue) sam imala doma još od prije, tako da sam se morala suzdržavati da ga ne napravim prerano. Izdržala sam do prvog dana kašnjenja M. :lovestruck:

Na prvom pregledu mi je gin rekla da imam cistu žutog tijela na lijevom jajniku i stavila me na duphaston i od tad su počele mučnine (bez povraćanja, ali cijeli dan neka neugoda, apetit nula). Nadam se da će se smanjiti za dva tjedna kad mi završi terapija.
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 12:22 pm

1. Abnormalna pospanost. Jučer sam prespavala drugo poluvrijeme utakmice :neznamkakoti: i nastavila do jutra -check
2. Vrtoglavica - check
3. Muž me užasno jako, al stvarno jako živcira
4. Sise najednom nabujale, kak sam bila na dijeti su se smanjile a sad ne stanu u novi grudnjak
5. Glad, glad i samo glad...Čak je i muž primjetio da puno više jedem nego do prije mjesec dana
6. Ono štro mi je najviše :shock1: potpuno čisto lice, ni jedan prištić na licu, a par dana prije m obično imam vulkan na vulkanu :shock1: :shock1: al zato imam neke ogrome potkožne po vratu, što nikad nisam imala

Trebala bih dobiti za 4 - 5 dana. Ovo je sad ili užasno jak pms, a takav gotovo nikad nemam ili ono drugo :ne zna:

u svakom slučaju, vidit ćemo :zubo:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 12:43 pm

atalya je napisao/la: al zato imam neke ogrome potkožne po vratu, što nikad nisam imala

inače ako se uopće itko sjeća mog posta na wannabe prije nego sam saznala da sam trudna imala sam takve prišteve po vratu i pitala sam na wannabe cure dal je koja imala, al su rekle da im nije poznato...eto ja sam imala ispod uha po vratu jako debele i bolilo me...
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 12:45 pm

ivy.poison25 je napisao/la:
atalya je napisao/la: al zato imam neke ogrome potkožne po vratu, što nikad nisam imala

inače ako se uopće itko sjeća mog posta na wannabe prije nego sam saznala da sam trudna imala sam takve prišteve po vratu i pitala sam na wannabe cure dal je koja imala, al su rekle da im nije poznato...eto ja sam imala ispod uha po vratu jako debele i bolilo me...

e, točno takvi..jedno 4 - 5 komada :neznamkakoti: :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 12:47 pm

da draga, s tim da mi je na jednoj strani bilo jače nego na drugoj...i eto povlači mi se tek sad lagano...ti po vratu su me mučili do neki dan, sad ima samo jedan ali mali...

a vidjet ćeš honey, joj baš mi bi bilo drago da je plusek :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 12:49 pm

ivy.poison25 je napisao/la:da draga, s tim da mi je na jednoj strani bilo jače nego na drugoj...i eto povlači mi se tek sad lagano...ti po vratu su me mučili do neki dan, sad ima samo jedan ali mali...

a vidjet ćeš honey, joj baš mi bi bilo drago da je plusek :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam:

bome sad i meni...mislim da ću ovaj put baš biti tužna ako m dođe.. :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 12:51 pm

ma već sutra možeš napravit clearblue! on se može radit tri dana do m... :kiss: :kiss: :kiss:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 12:53 pm

atalya je napisao/la:1. Abnormalna pospanost. Jučer sam prespavala drugo poluvrijeme utakmice :neznamkakoti: i nastavila do jutra -check
2. Vrtoglavica - check
4. Sise najednom nabujale, kak sam bila na dijeti su se smanjile a sad ne stanu u novi grudnjak
5. Glad, glad i samo glad...Čak je i muž primjetio da puno više jedem nego do prije mjesec dana
6. Ono štro mi je najviše :shock1: potpuno čisto lice, ni jedan prištić na licu, a par dana prije m obično imam vulkan na vulkanu :shock1: :shock1: al zato imam neke ogrome potkožne po vratu, što nikad nisam imala

Trebala bih dobiti za 4 - 5 dana. Ovo je sad ili užasno jak pms, a takav gotovo nikad nemam ili ono drugo :ne zna:

i moram još dodati 7. smanjen libido...zapravo ne smanjen, nego ga uopće nema. A sve znate da je to za mene veliki :shock1:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri sij 25, 2012 1:00 pm

ata... mala ti ima nadnaravne moći... već je ionako svima ispričala da će dobit bracu... možda je vidovita!! :rofl: :rofl:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 1:05 pm

zelenooka-007 je napisao/la:ata... mala ti ima nadnaravne moći... već je ionako svima ispričala da će dobit bracu... možda je vidovita!! :rofl: :rofl:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri sij 25, 2012 1:05 pm

ata :rofl: :rofl: :rofl: smisno mi je ovo za tvoju malecku, eto ti je sve prognozirala :lol: :lol: :lol:
a sta se libida tice :pop: :pop: :pop: i mene je drzalo tako otprilike kad sam popisala + odn prije toga, totalno sam bila nezainteresirana. trajalo je nekih 2 tjedna. otada sam nezasitna :pop: :pop: :pop: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 1:07 pm

ja sam isto od plusa bila totalno out, i nisam imala potrebe, a poslije pregleda mi je doktorica rekla da još niš mjesec dana, tak da meni nije bad, ni muž se ne buni previše, imamo mi druge načine :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la atalya dana sri sij 25, 2012 1:08 pm

Oluja je napisao/la:ata :rofl: :rofl: :rofl: smisno mi je ovo za tvoju malecku, eto ti je sve prognozirala :lol: :lol: :lol:
a sta se libida tice :pop: :pop: :pop: i mene je drzalo tako otprilike kad sam popisala + odn prije toga, totalno sam bila nezainteresirana. trajalo je nekih 2 tjedna. otada sam nezasitna :pop: :pop: :pop: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

tu smo znači....više je za to da će bit +

:cerek: :cerek: :cerek:

ja bih radije curicu još jednu...kad sve imam za curicu :lol: :lol:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 1:10 pm

jooooj ato vibram za plus, pitanje je samo kad piškiš? znaš da ima novo pravilo na forumu, nema pišanja bez izvješća :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri sij 25, 2012 1:11 pm

ivy.poison25 je napisao/la:jooooj ato vibram za plus, pitanje je samo kad piškiš? znaš da ima novo pravilo na forumu, nema pišanja bez izvješća :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ne,ne,ne, prvo mora pisat a onda rec da misli da je trudna :pop: :pop: :pop: po mogucnosti pisanje testa odma nakon :hopacupa:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivy.poison25 dana sri sij 25, 2012 1:12 pm

Oluja je napisao/la:ne,ne,ne, prvo mora pisat a onda rec da misli da je trudna :pop: :pop: :pop: po mogucnosti pisanje testa odma nakon :hopacupa:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

onda je već sad fulala, jer je sad rekla da sumnja, znači krivi red ato, ajmo ispočetka! :lol: :lol: :lol: :lol:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sri sij 25, 2012 1:14 pm

e meni se jos neda :ne zna: :ne zna: totalno nemam volje za sexom...mozda zbog straha ili stogod..
prosli put sam na nagovor muza al mi nije bilo ugodno
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 25, 2012 1:15 pm

atalya je napisao/la:1. Abnormalna pospanost. Jučer sam prespavala drugo poluvrijeme utakmice :neznamkakoti: i nastavila do jutra -check
2. Vrtoglavica - check

ja sam abnormalno živčana i nervozna i razdražljiva i plačljiva.. umor također.. probadanje u lijevom jajniku i jako stezanje tamo di je maternica.. sinoć temperatura 37,2, a nisam bolesna.. glad- ajme meni, jedem valjda svakih pol sata, a inače mi je dosta 2 obroka u danu.. žeđ.. već par dana svaku večer se budim na wc, to nisam inače, iako dosta tekućine unosim, svejedno se nisam dizala na wc.. libido u minusu.. lice je prištavo, ali to već godinu dana muku mučim s aknama, iako ih nikad nisam imala.. trebala bi M doći sutra, :moli: da ne dođe

već sam si par puta zabrijala na simptome, tako da sve ovo uzimam s rezervom da je samo užasno jaki pms.. clearblue je doma u pripremi, ali čekat ću koji dan kašnjenja ako ga bude da se ne ponadam prerano.. :D
Zadnja izmjena: samo_njegova; sri sij 25, 2012 1:16 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la blab dana sri sij 25, 2012 1:15 pm

držite se teme :kava:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la theonly dana sri sij 25, 2012 1:19 pm

Atuškaaaaa :grli1: i ti znaci trebas dobiti oko 29.,30.?

Ja simptoma nemam, jucer me jedino jako pritiskalo na wc, svakih 10min sam bila, danas je manje, al vise neg inace..

Ja imam neki noname test doma u slucaju da kasni, gdje u Hr ima clearblue i koliko para?
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.