Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Simptomi trudnoće

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Simptomi trudnoće

PostPostao/la atalya dana čet sij 26, 2012 11:13 am

pišanje svakih 15 - 20 min :misli: simptom ili sam se nahladila :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la thinkblue dana pet sij 27, 2012 2:07 pm

Dani 26 je napisao/la:
Oluja je napisao/la:ja sam postala uzasno placljiva, svaki kuki me moze rasplakat

Ah da, to ti je simptom medicinski poznat kao pizdavitis! Kod mene je nazalost presao u pizdavitis kronikus... Tak da, postoji ti mogucnost da i nakon trudnoce ostanes pizdek :kava:

Pridruzujem se obitelji pizdeka :roll: Nema toga na sto se ja ne rasplacem :neznamkakoti: I da, nemam vise zeludac ni za horore koje sam obozavala prije trudnoce :neznamkakoti:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana pet sij 27, 2012 5:05 pm

thinkblue je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:
Oluja je napisao/la:ja sam postala uzasno placljiva, svaki kuki me moze rasplakat

Ah da, to ti je simptom medicinski poznat kao pizdavitis! Kod mene je nazalost presao u pizdavitis kronikus... Tak da, postoji ti mogucnost da i nakon trudnoce ostanes pizdek :kava:

Pridruzujem se obitelji pizdeka :roll: Nema toga na sto se ja ne rasplacem :neznamkakoti: I da, nemam vise zeludac ni za horore koje sam obozavala prije trudnoce :neznamkakoti:

:pop: :pop: :pop: :neznamkakoti:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sub sij 28, 2012 11:21 pm

I ja sam isto pizdek.. Plačem kad djeca pjevaju na dječjoj TV.. Nisam normalna... :roll: :neznamkakoti: :rofl: :rofl: :rofl:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana ned sij 29, 2012 11:31 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:I ja sam isto pizdek.. Plačem kad djeca pjevaju na dječjoj TV.. Nisam normalna... :roll: :neznamkakoti: :rofl: :rofl: :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana uto vel 28, 2012 9:14 am

znači- glavni simptomi su mi bili umor, nepodnošljiva glad, trnu mi prsti na rukama i nogama, boli me abdomen kao nakon vježbanja i bol u preponama k'o da se nekaj dole rasteže.. sve ostalo je mislim više bilo na psihičkoj bazi.. i da- totalne promjene raspoloženja.. :D :D :D
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana sri vel 29, 2012 10:23 am

ja sam prošla puno simptoma za pms pa me zbunilo, akne, razdražljivost... al boljele su me sise, nije mi se jela čokolada i čips (što je neizbježno u mom pms-u), smetala mi je kava (a inače je mogu popiti na litre), bila mi je muka u vožnji, imala sam žgaravicu i jako sam se zaželjela voćnog sladoleda i pojela sam rumenko s taaakvim guštom. nešto nezaboravno :lol:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la samo_njegova dana sri vel 29, 2012 10:28 am

e da- ja sam sigurno znala u petak kad sam popila 2dcl pive i povraćalo mi se i gadilo i nije mi se dalje pila.. da ne kažim da me omamila k'o dam popila 2l :D
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la thinkblue dana čet lip 21, 2012 6:03 am

Moj glavni simptom koji me prati jos iz prosle trudnoce je prezderavanje :zubo: Jebote, stalno sam gladna! I jos kazem mm-u prije par dana, da sam sigurno trudna kad tolko jedem, a on je samo odmahnuo rukom, kao prerano je jos da bih imala simptome :roll: Eto ti ga sad!
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana čet lip 21, 2012 7:12 am

Prvi simptomi su mi bili sojetljivost na mirise i podrigivanje (ne onako glasno, ali stalno mi se vracala hrana stta mi s einace ne događa) i :cice: su mi najbujale da me je prijateljica prilikom jednog izlaska pitala sta mi je sa sisama :rofl:
Umor i pospanost uopce nisam osjecala.
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la arlenna dana pon srp 16, 2012 10:17 am

Prvi simptomi su bili odbijanje najdražeg doručka-odjednom mi se sir jako gadio...
grudi su me toliko boljele da nisam mogla spavati, i to je trajalo sve do nekog 9. ili 10. tj.
sve mi je jako smrdilo, nisam mogla niti ući u kuhinju :roll:
bila mi je muka -najčešće popodne i predvečer...tako je i ostalo
počela sam izbjegavati slatko, kolače... koje inače obožavam! Jednostavno ono što sam voljela jesti više mi nije bilo privlačno :D
razdražljivost...umor... jedva sam izdržala na poslu :roll:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maslacak007 dana ned ruj 09, 2012 4:32 pm

Citam vas i totalno sam zbunjena;( Zelimo bebu al nije da nam bas ide. Da skratim, sise su mi pocele kipit iz grudnjaka, povremeno bole. Pisam ko spuzva ;) i noc i dan. Umorna sam i stalno bi jela. Do menge jos imam 9 dana jer je tocna. Imam temp37 a malo mi nos curi. Jesam trudna ili luda ili sam prehladena???? Neznam kad smijem test kupit al ovih 10 dana cu poludit.
slika
maslacak007

PostPostao/la Oluja dana ned ruj 09, 2012 7:30 pm

Nek pribace modovi na wannabe
Puno prerano za znat
Najbolje da pricekas tih 9 dana jos
Ja sam pisala tri dana prije nego sam tribala dobit
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maslacak007 dana ned ruj 09, 2012 7:52 pm

A znam , samo se vjerojatno previse nadam ;). I treba mi da me netko skulira. Thanks :kiss:
slika
maslacak007

PostPostao/la niriana dana čet sij 03, 2013 11:08 am

meni je u ovoj trudnoći od samog početka simptoma na izvoz.

mučnine su mi počele već u 5. tjednu, cjelodnevni umor, ten mi se totalno pokvario, grudi me toliko bole da ih ne mogu taknuti, zatvor, glavobolje, prežderavanje jer mi je jedino to smirivalo mučnine, pritisak na mjehur i često mokrenje....nemrem se dalje sjetiti...
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet sij 03, 2013 11:18 am

niriana je napisao/la:meni je u ovoj trudnoći od samog početka simptoma na izvoz.

mučnine su mi počele već u 5. tjednu, cjelodnevni umor, ten mi se totalno pokvario, grudi me toliko bole da ih ne mogu taknuti, zatvor, glavobolje, prežderavanje jer mi je jedino to smirivalo mučnine, pritisak na mjehur i često mokrenje....nemrem se dalje sjetiti...

od rijeci, do rijeci potpis..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana čet sij 03, 2013 2:09 pm

i meni je krenula mučnina u 5.tj, cice bole, a bradavice su ful osjetljive, uz to sve zatvor i od toga me bole crijeva...ajme meni! :shock1: svaki dan govorim mm-u da je to to...treće nek sanja. :pop:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la prinči dana sub svi 18, 2013 11:02 pm

Ja nisam imala nikakve simptome, nasuprot me čak nisu ni grudi boljele kao sto me znaju ubijat pred mengu i do 10 dana prije..Ovaj put nista..Jedino sam primjetila izrazene vene ja kazem zelene boje :D :D i kad mi je dan zakasnila uradila testić i pokazao + :cerek: :cerek: :cerek:
Blage mučnine su mi počele u 7-oj i trajale čitavu 8 sedmicu.
Ni sad u 12-toj sedmici nemam nikakvih tegoba.Osjećam se odlično.
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la macy dana sri kol 21, 2013 11:58 am

theonly je napisao/la:
niriana je napisao/la:meni je u ovoj trudnoći od samog početka simptoma na izvoz.

od rijeci, do rijeci potpis..

također :pop:
slika

slika
macy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri kol 21, 2013 2:17 pm

ja nisam imala nikakvih simptoma, kao ni u prvoj trudnoći... samo onaj predosjećaj da ipak jesam... čekala da menga kasni, napravila test i odmah +...

tek kasnije, negdje oko 12-15 tjedna imala sam problema sa zatvorom... i do kraja prvog tromjesečja sa umorom...

sad sam ko avion... i bližimo se opasno trećem tromjesečju... :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivancica dana čet kol 22, 2013 11:02 am

Ja sam pretpostavljala s obzirom na vrijeme kad se to dogodilo. I napravila sam test 2-3 dana prije (ne)očekivane m, al kod mene su duži ciklusi od preko 30 dana...
Tada nisam imala nikakve simptome. Al malo kasnije je nastupilo spavanje bilo gdje i bilo kad, bolne grudi i 13 tjedana duge mučnine i povraćanje :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: Najgore od svega mi je bilo što nisam mogla jedno vrijeme zaustavit ispuštanje vjetrova i podrigivanje... :o :o :o :o
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la JelenaZG dana pon ruj 23, 2013 7:51 am

Prvi simptom mi je bio, neprestano mokrenje. Ali, pazite, ja ni tada nisam kužila...hahahaha.
Nego mi je kolegica s posla, kad me vidjela da svako malo idem na wc, rekla, stara moja ti si trudna sto posto...a ja ovako :huh:
Mi se nismo pazili, nego ako bude i kad bude, a ono ispalo od prve, bebač je na putu, drugi simptom je bio užasan umor, spavala bih dan i noć, pa onda gađenje na hrpu mirisa, hranu...žgaravica koja i dalje traje, povraćanje isto tako, svakodnevno, to me najviše iscrpi...ali nema veze, isplati se sve za bebicu našu. :cerek:
JelenaZG

PostPostao/la ivy.poison25 dana pon ruj 23, 2013 12:16 pm

za razliku od prve,u ovoj trudnoci nikakvih simptoma!! mozda zato jer nîsam razmisljala o tome.
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sri stu 20, 2013 10:18 pm

Jel moguće da ja već nakon nešto manje od tjedan dana osjećam simptome?! Ili brijem. Jer meni je glavni simptom (prvi) kod prve trudnoće bila žgaravica. Inače je nemam. A sad se počela javljati opet?! Jel ja brijem ili kaj? I frendica mi kaže da su mi sise narasle, iako mi narastu uvijek tijekom pms-a (i trbuh, izgledam grozno prije menge). :huh: :huh: :huh: Malo mi je to prerano za simptome, iako (s obzirom da ja imam nepravilan ciklus - sad se smanjio na 27 - 42 dana) prema nekim proračunima, ak računam da će mi ciklus biti cca 36-37 dana, pogodili smo ravno u ovulaciju...
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri stu 20, 2013 10:56 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:Jel moguće da ja već nakon nešto manje od tjedan dana osjećam simptome?! Ili brijem. Jer meni je glavni simptom (prvi) kod prve trudnoće bila žgaravica. Inače je nemam. A sad se počela javljati opet?! Jel ja brijem ili kaj? I frendica mi kaže da su mi sise narasle, iako mi narastu uvijek tijekom pms-a (i trbuh, izgledam grozno prije menge). :huh: :huh: :huh: Malo mi je to prerano za simptome, iako (s obzirom da ja imam nepravilan ciklus - sad se smanjio na 27 - 42 dana) prema nekim proračunima, ak računam da će mi ciklus biti cca 36-37 dana, pogodili smo ravno u ovulaciju...

Mislim da je i Dani drugi put jaaaaaaaaaako rano osjetila simptome :misli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.