Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Koristiti dude, da ili ne?

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Koristiti dude, da ili ne?

PostPostao/la princessmo dana sub stu 05, 2011 8:18 pm

hmmmmm....super! :thumbsup: svaka čast! :svakacast: malo ti zavidim... :D
ja sam prilično uvjerena da kod nas neće biti baš tako...čim krene u krevet viče: duda! daj, daj....mmmmmmm....njam njam.... :ha: enivej, mi ćemo tamo negdje oko 2.rođendana na odvikavanje jer kao što ti kažeš-imam osjećaj da što je stariji sve se više mogu s njim dogovarati i uvjeriti ga u nešto (ako imam odlične argumente-oni glupavi i nejasni ne prolaze)
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la mare dana ned pro 01, 2013 4:49 pm

Evo i naša druga neman bez dude :cagam: :cagam: S tim da sad uopće niti ne dolazim u napast da mu je turnem :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana pon pro 02, 2013 1:19 pm

Mi imamo puna 2 mj i još nijednom nismo dobili dudu :D :D A bilo je situacija u skokovima u razvoju kad je nacicavao po cijele dane i kad sam bila na rubu ( dobili smo jednu na poklon ), al nisma pokleknula još uvijek :D :D :D

Jednom sam mu je dala iz fore i presmiješno izgleda s njom i odmah ju je dudao tako da mi se čini da bi se mogao brzo naviknut i tim više mi je drago što mu je ne dajemo jer mi se čini da bi odvikavanje išlo jako teško :ne zna: :ne zna:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tinchica dana sri pro 04, 2013 12:26 am

dudu koristim povremeno tokom noci kad ju po x put pokusavam uspavati
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana sri pro 04, 2013 10:10 am

Mi imamo dudu, od prvog dana, i nisam na to ponosna, bilo bi mi draze da nemamo. Ali za to krivim svoju traumu boravka u rodilistu, gladno dijete koje je tamo non stop plakalo, jer ja nisam imala mlijeka jos, a nisu mu htjeli dati jesti. Tako da sam, iz sebicnih razloga, dala dudu cim smo dosli kuci. Kaj sad, budemo se odvikavali...
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la princessmo dana sri pro 04, 2013 10:30 am

ja prijavljujem da i naš drugi mali sisavac ima dudu...koristimo je isključivo za uspavljivanje i ne vidim u tome neko veliko zlo...pitajte me tamo za koju godinu kad se krenemo odvikavati. :D
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana ned sij 26, 2014 4:00 pm

ja sam se dosla pohvaliti da smo se uspjesno odvikli od dude :raspa: S sad ima 19mj.
on je nju koristio kad bi isao spavat,preko dana je ne bi ni trazio nego ako je vidi tako da sam je preko dana sakrivala i jednu vecer ga stavila spavati bez nje i uspio je zaspati pa sam odlucila da pokusamo i bome smo uspjeli :cheer: 2-3 dana kad bi isao spavati bi kenjkao ali ne dugo,jedino sta nam je malo koma to je da bi se on probudio oko 6-6.30 popio mlijeko i nastavio spavati a otkad nema dude nece da zaspe,al dobro vec je veliki i duze izdrzi budan i izlazimo po parkovima i tako
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned sij 26, 2014 9:45 pm

mi smo imali isto dudu, ne bas od prvog dana, od mozda cca 3 tjedna. jer jednostavno nisam mogla ni do wc-a da izvinete a da ne zatuli. dojila sam ga do 15mj jer je sam odbio, a dude smo se rijesili 3mj poslije - maca ju je odnijela i nije vratila :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la iinnaa.t dana pon ožu 03, 2014 10:42 am

Curke kada mogu pocet s odvikavanjem od dude?
Planirala sam sad kad se vratimo doma i kada se ponovno privikne na to da smo doma, znaci imao bi nekih 14 mjeseci. Jel to prerano?
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana pon ožu 03, 2014 11:54 am

iinnaa.t je napisao/la:Curke kada mogu pocet s odvikavanjem od dude?
Planirala sam sad kad se vratimo doma i kada se ponovno privikne na to da smo doma, znaci imao bi nekih 14 mjeseci. Jel to prerano?

ovisi o njemu :ne zna: ja bi je mom ranije izbacila ali njemu su zubi kasnije krenuli i jos ga jako muce i onda da ne zvace sve zivo sam mu ostavila dudu malo duze,pod sve zivo mislim i na usne koje su mu bile ljubicasto modre koliko ih je grizao i sisao :neznamkakoti: ...i sada me nervira kad trpa prstice u usta pogotovo kad smo u parku :zubo:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.