Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Tijelo i intimni odnosi tijekom i nakon trudnoće

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Tijelo i intimni odnosi tijekom i nakon trudnoće

PostPostao/la Miška dana pet ožu 12, 2010 10:54 am

Još uvijek ležećki tipkam (blažena bežična tipkovnica :zubo: ). Fakat se ne usudim sjesti. Doduše, danas sam sjedila u autu, al onak, jastuk pod desni guz i što više nagnuta. Ne znam kaj me više boli. Prokleti hemići, rez ili sve dolje.
Kak ste se vi oporavljale nakon poroda? Meni se čini da sam prvih tjedan dana spavala doslovno u grču. Nikako se opustiti, sva sam bila stisnuta, cijelo tijelo mi je bilo zgrčeno. Sad nekako uspijem naći pozu za spavanje, a da me ništa ne boli. Jedino ne mogu normalno ići piškiti. Ne znam zakaj. :izivciran:
Koliko vam je trajalo dok se niste baš u potpunosti oporavile? Ono, da ste mogle sjediti i ne osjećati bol? Ili neugodu. Pitam, tak da vidim kad ću moć konačno jesti za stolom, a ne ko neki alkić - stalno za šankom. :D Nisam baš oduševljena ni stajanjem, sva sam zgrbljena.

:D sad kad vidim kak ovo sve zvuči, odnosno piše, počnem se osjećati ko neka bakica. :lol:
Zadnja izmjena: Anonymous; uto ožu 16, 2010 1:01 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: nadopunjen naslov
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Tijelo nakon poroda

PostPostao/la atalya dana pet ožu 12, 2010 11:10 am

draga, ja bih ti taaak voljela pomoći, al ne znam kaj da ti velim :ne zna: ja sam rodila malu bebu, nisam rezana, nisam pukla, nisam imala hemeroide, 6 sati nakon poroda sam već trčala po hodniku u bolnici :ne zna: prestala sam krvarit nakon 7 dana :ne zna: ...

mogu ti samo reći (ono kaj se i najviše govori :D ) da će proći...ja mislim da bi se kroz nekih 6 tjedana sve moralo sredit, misslim da je i tad vrijeme za posjet giniću nakon poroda...to ti je tak individualno, isto ko i tdudnoća, nema dvije žene kod kojih sve isto...zato ti sad lijepo odmaraj, leži, pusti da svi drugi rade sve za/ umjesto tebe...mislim, ipak si to zaslužila...
i, da...druži se čim više s nama, tak će ti prije vrijeme proć :D

sve će proći :grli: pogledaj svog anđelčića :cerek:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana pet ožu 12, 2010 11:17 am

Ja sam isto dobila hemice na porodu, rezana sam, popucala iznutra... savova ko u prici. Krvarila sam cca mjesec dana nakon poroda, sjedit sam pocela nakon cca 1,5 mjesec al ni tad nisam bas mogla ona sjest kak hocu... mislim da sam negdje nakon 2 mjeseca mogla bas sjedit kak treba, bez da pazim prilikom sjedanja i nekog posebnog namjestanja. Sto se tice odlaska na wc, ista stvar kao kod tebe... Nema tu lijeka, mora samo proc :ne zna: Spavat sam mogla samo na boku... na ledja dugo nisam mogla leci, zatezala me rana :ne zna:
Uglavnom proci ce... a kad, ovisi od osobe do osobe :grli: :grli: :grli:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Miška dana pet ožu 12, 2010 11:35 am

atalya je napisao/la: ja sam rodila malu bebu, nisam rezana, nisam pukla, nisam imala hemeroide, 6 sati nakon poroda sam već trčala po hodniku u bolnici :ne zna: prestala sam krvarit nakon 7 dana :ne zna: ...

:ljubomornismajlić: :D

svaka čast. Moj mali miš je bila 3480 g, a opet, rezali me i tak, sad zarastam :D
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana pet ožu 12, 2010 12:14 pm

mishka je napisao/la:
atalya je napisao/la: ja sam rodila malu bebu, nisam rezana, nisam pukla, nisam imala hemeroide, 6 sati nakon poroda sam već trčala po hodniku u bolnici :ne zna: prestala sam krvarit nakon 7 dana :ne zna: ...

:ljubomornismajlić: :D

svaka čast. Moj mali miš je bila 3480 g, a opet, rezali me i tak, sad zarastam :D

a čuj, moja mala je imala 2200g a ja sam sama po sebi velika :lol: pa nije bilo potrebe rezati...stvarno bih voljela da ti mogu reć da zna kako ti je...mogu ti samoreć da će proći jer to tak ide...i to je razlog zbog kojeg žene rađaju - mi to jednostavno mžemo izdržati...
samo se drž, draga...
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la princessmo dana pet ožu 12, 2010 3:58 pm

Ja ti mogu reći da sam ja već sad puno bolje u odnosu na prve dane...ako te imalo tješi! :mig: Nemam puno šavova (2-3 unutarnja i 3 vanjska), ali tu su i užasno su me smetali prva dva tjedna...Doduše, moj je oporavak bio malo drugačiji jer sam prvih 9 dana bila u bolnici i iskreno piškila sam stojećki (najčešće pod tušem) jer nisam mogla zamisliti da čučim iznad wc-a, a o sjedenju nisam ni razmišljala (bolnički wc-i :neznamkakoti: )...
Sad su prošla tri tjedna i imam osjećaj da je već početkom trećeg tjedna sve puno lakše (a možda je to i zato kaj sam sad sama s bonkasom cijeli dan pa moram sjesti kako znam i skakati oko njega kako god! :cerek: ). Rana me ne zateže više jako, znam je osjetiti tu i tamo, a kaj se tiče spavanja-sad mogu spavati i na klupi (od umora), na trbuhu, leđima i boku! Odlazak na wc (broj2) je još uvijek avantura, ali pijem željezo pa to nije svaki dan! :mig:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mare dana sub ožu 13, 2010 9:58 pm

Hehehehe, da se javi ratna veteranka :rofl: Samo ne znam dal' da počnem odozgora ili odozdola :raspa: Ajde od glave...

1. U trudnoći mi, i doslovno, i preneseno, nije dlaka s glave pala, ali je zato 2 - 3 mjeseca nakon poroda nastao živi užas, mislila sam da ću oćelaviti sto posto koliko mi je kosa padala. Svugdje, po cijelom stanu samo moje dlake! U hrani, po odjeći, jastuk i plahta - da niti ne spominjem, po cicama, malome u ustima, jednom riječju - strava! Pa sve čekam da prođe, pa nikako :neznamkakoti: Na kraju sam kupila šampon od Vichyja protiv ispadanja kose, platila ga kao suho zlato (90 kn, to je meni puno za šampon, jer inače u dm-u hvatam u prolazu neke obične za 20-ak kn), ali vrijedio je svake kune :cheer: :cheer: Nakon 5 - 6 pranja, dlake su počele ostajati na glavi :D

2. Lice - malo po malo mi se pokvario ten, koji je u trudnoći isto bio san snova... Šmrc! Osim toga, krase me i poveći podočnjaci :neznamkakoti: Ipak u proteklih 7 i pol mjeseci nisam prospavala niti jednu jedinu noć, a to se mora negdje vidjeti... :thumbsdown:

3. Cice - prvo su narasle, pa se napuhnule od mlijeka, pa se ustabilila ponuda i potražnja i sad su se ispuhale :rofl: , a kad mali isprazni cicu, onda visi kao visuljak, baš kao ispuhani balon. Ali mislim da mogu ući u stare grudnjake, pa bar nešto...

4. Trbuh :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran: Nemam pojma kak ću se te kože riješiti :ne zna:

5. I naravno, najrazoreniji dio, jel' te... :neznamkakoti: Popucala sam i rezali su me i to jako. Nemam pojma koliko šavova, kad sam pitala, doktorica je rekla: "Bolje da ne znate..." :huh: Krvarila sam oko 5 - 6 tjedana, a nakon toga sam dobila hemeroide (još ih se pokušavam riješiti). One prve dane nisam mogla sjediti niti u snu, a stajati maksimalno 10-ak minuta. Onda me je već počinjalo boliti, ali mi se znalo i dobrano zavrtiti u glavi, jer sam zbilja bila slaba i iscrpljena. Onda mi je mama kupila onaj dječji šlauf za kupanje, pa sam ga napuhala i stavila na stolicu - e tako sam jedino mogla malo sjediti :cheer:

A prije tri tjedna sam išla napraviti papa test i veli mi ginekologica:" Joooooj, na šavu od poroda vam se napravilo neko divlje meso... Pa zar vam to nije malo krvarilo ili vas smetalo prilikom odnosa?" A velim ja" Prilikom čeeeegaaaaa?" :roll: Mogla bi mi dolje i surla narasti. Ako bih je samo kod seksa osjetila, ostala bi dolje neko vrijeme :neznamkakoti:
Uglavnom, onda mi je skidala to divlje meso, pa sam opet par dana krvarila... :neznamkakoti:

Aaaaaaliiiiii, ima i dobrih vijesti!!! :cheer: :cheer: :cheer:

1. Još uvijek nemam menstruaciju :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

2. Nisam dobila strije. Juhuhu!!!!

3. Ostala sam trudna sa 70 kg. U rodilište otišla s 88 :shock1: Kao što bi legenda Ness rekla - mladunče od kita :rofl: :rofl: A sad imam ravno 68!!!!! Jupi-ja-jeeeeeeee!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: Tako da mogu reći da sam se od poroda sasvim dobro oporavila :cagam: :cagam: :cagam:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana sub ožu 13, 2010 10:01 pm

ajme, mare, oprosti , al ja sam pišala na ono divlje meso :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana sub ožu 13, 2010 10:37 pm

Eeee, smij se ti, smij, i ja bih se smijala, da mi nije žalosno. :D Nikad u životu se nisam tak malo seksala kao u braku! :rofl:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana sub ožu 13, 2010 10:53 pm

mare je napisao/la:Eeee, smij se ti, smij, i ja bih se smijala, da mi nije žalosno. :D Nikad u životu se nisam tak malo seksala kao u braku! :rofl:

ja još nisam u braku...ja onda mogu samo reć- fala bogu kad smo se upoznali ja i moj da smo bili napaljeni ko žečevi, jer otkad sam ja mama, sex mi je tam negdje na 158 stranici knjige...a recimo da sam ja tek na 6... :lol: :lol: :lol: :lol:

:grli: :grli:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana ned ožu 14, 2010 7:43 am

atalya je napisao/la:....ja još nisam u braku...ja onda mogu samo reć- fala bogu kad smo se upoznali ja i moj da smo bili napaljeni ko žečevi, jer otkad sam ja mama, sex mi je tam negdje na 158 stranici knjige...a recimo da sam ja tek na 6... :lol: :lol: :lol: :lol: ...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
A takva nam je sudbina trenutno, valjda će doći i bolja vremena :grli: :grli: :cheer: :cheer:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned ožu 14, 2010 11:00 am

mare je napisao/la:
3. Ostala sam trudna sa 70 kg. U rodilište otišla s 88 :shock1: Kao što bi legenda Ness rekla - mladunče od kita :rofl: :rofl: A sad imam ravno 68!!!!! Jupi-ja-jeeeeeeee!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: Tako da mogu reći da sam se od poroda sasvim dobro oporavila :cagam: :cagam: :cagam:

Pa da, ja se baš tako osjećam..... a što ja više rastem, muž mi je napaljeniji.......
Ja sam sad na 78 kila, to je +11 do sada, a mjere su mi pazi sad 107-107-107, muž kaže da sam kao ormarić :rofl: :rofl: :rofl: , a ja sam njemu reka da sam ja inkubator, a ne ormarić :raspa:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana ned ožu 14, 2010 1:10 pm

Mare, ja se uvijek na tvoje opise tako nasmijem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mame naše, imam jedno pitanjce!

To u vezi sexa nakon poroda. Koji je zapravo najveći problem? Strah? Bol? Nemate želje? Nemate vremena?

Koji je glavni uzrok? Baš me zanima jer sam puno takvih priča čula pa me zanima koji je uzrok...
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana ned ožu 14, 2010 2:25 pm

ivancica je napisao/la:Mare, ja se uvijek na tvoje opise tako nasmijem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mame naše, imam jedno pitanjce!

To u vezi sexa nakon poroda. Koji je zapravo najveći problem? Strah? Bol? Nemate želje? Nemate vremena?

Koji je glavni uzrok? Baš me zanima jer sam puno takvih priča čula pa me zanima koji je uzrok...

Hmmm uzrok... Ja bi rekla da je uzork volja! Mislim, ak imas volje, nije ti problem ni naci vremena niti prevladati strah :ne zna: Ja bas nemam volje! Eto, neda mi se i to je to :roll: Ajme da me muz sad cuje :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana ned ožu 14, 2010 2:43 pm

Dani 26 je napisao/la:Hmmm uzrok... Ja bi rekla da je uzork volja! Mislim, ak imas volje, nije ti problem ni naci vremena niti prevladati strah :ne zna: Ja bas nemam volje! Eto, neda mi se i to je to :roll: Ajme da me muz sad cuje :lol: :lol: :lol:

Priznajem da ne mogu to baš skroz razumit, al jednom kad i ja rodim, javim se :cerek: :cerek:

A kako muževi reagiraju na to?? Mislim, i oni imaju svoje neke potrebe. Vjerojatno nekad budu i malo čangrizavi :ne zna:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana ned ožu 14, 2010 3:12 pm

ivancica je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Hmmm uzrok... Ja bi rekla da je uzork volja! Mislim, ak imas volje, nije ti problem ni naci vremena niti prevladati strah :ne zna: Ja bas nemam volje! Eto, neda mi se i to je to :roll: Ajme da me muz sad cuje :lol: :lol: :lol:

Priznajem da ne mogu to baš skroz razumit, al jednom kad i ja rodim, javim se :cerek: :cerek:

A kako muževi reagiraju na to?? Mislim, i oni imaju svoje neke potrebe. Vjerojatno nekad budu i malo čangrizavi :ne zna:

Kad muz progura lubnicu kroz nisnu rupicu, onda ce imat pravo glasa :kava:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned ožu 14, 2010 3:21 pm

ivancica je napisao/la:

Ne moraš čak ni roditi da bi to razumjela...... Mi smo se isto u početku lovili ko zečevi, a kad smo počeli živjeti zajedno pala želja. Ne moraš više tražiti vrijeme i mjesto za to jer imaš svoj stan, e al onda nam se ne poklope smjene, na budeš umorna, pa ja bi nekad samo gledala film a njemu se baš jel..... Pa kad me nešto muči mi se ne da..... ili se meni baš da, a njega taman nema doma, a dok on dođe ja zaspem....... dala bi se knjiga na tu temu napisati, i to ne mislim samo sad dok sam trudna, nego prije trudnoće.
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Miška dana ned ožu 14, 2010 3:29 pm

viš, Mare me podsjetila na jednu dobru stvar nakon poroda - u trudnoći sam dobila 5 kg, a sad imam 12 kg manje, odnosno 7 kg manje nego kad sam ostala trudna. :D jest da imam šlauf oko struka, al ono, nije bed. :D i još kaj je dobro - muž i ja se konačno možemo zagrliti bez da se grbimo jer nam trbuh smeta. :grli1:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana ned ožu 14, 2010 3:37 pm

Ness je napisao/la:Ne moraš čak ni roditi da bi to razumjela...... Mi smo se isto u početku lovili ko zečevi, a kad smo počeli živjeti zajedno pala želja. Ne moraš više tražiti vrijeme i mjesto za to jer imaš svoj stan, e al onda nam se ne poklope smjene, na budeš umorna, pa ja bi nekad samo gledala film a njemu se baš jel..... Pa kad me nešto muči mi se ne da..... ili se meni baš da, a njega taman nema doma, a dok on dođe ja zaspem....... dala bi se knjiga na tu temu napisati, i to ne mislim samo sad dok sam trudna, nego prije trudnoće.

Potpisujem! :thumbsup:
Bas smo ja i muz o tome pricali i onda sam mu rekla. U pocetku nam je jedina preokupacija bila kada cemo i gdje... A sada imamo toliko toga na pameti da nam je sex postao nesto sto se moze odgoditi... Previse obaveza, glava puna problema i jednostavno je tako krenulo. A meni je to i razumljivo... Iako, naravno da sex dobro dodje i treba ga na neki nacin odrzavati u granicama normale, ne se prepustiti kolotecini al da je onako cest kao prije, nije... I nemogu reci da mi nesto pretjerano fali... Muz se zna nasalit u vezi toga al nije da imamo nekakvih problema (bar koliko ja vidim i znam)... A tko zna gdje on hoda :lol: :lol: :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana ned ožu 14, 2010 5:32 pm

nemojte samo da vam tema ode u krivom smjeru... ako zatreba, otvorite si novu na tu temu :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la dabrica dana pon ožu 15, 2010 10:08 am

mishka je napisao/la:Još uvijek ležećki tipkam (blažena bežična tipkovnica :zubo: ). Fakat se ne usudim sjesti. Doduše, danas sam sjedila u autu, al onak, jastuk pod desni guz i što više nagnuta. Ne znam kaj me više boli. Prokleti hemići, rez ili sve dolje.
Kak ste se vi oporavljale nakon poroda? Meni se čini da sam prvih tjedan dana spavala doslovno u grču. Nikako se opustiti, sva sam bila stisnuta, cijelo tijelo mi je bilo zgrčeno. Sad nekako uspijem naći pozu za spavanje, a da me ništa ne boli. Jedino ne mogu normalno ići piškiti. Ne znam zakaj. :izivciran:
Koliko vam je trajalo dok se niste baš u potpunosti oporavile? Ono, da ste mogle sjediti i ne osjećati bol? Ili neugodu. Pitam, tak da vidim kad ću moć konačno jesti za stolom, a ne ko neki alkić - stalno za šankom. :D Nisam baš oduševljena ni stajanjem, sva sam zgrbljena.

:D sad kad vidim kak ovo sve zvuči, odnosno piše, počnem se osjećati ko neka bakica. :lol:

ovako, savovi otpali nakon 20-ak dana, hemici, hmmm, pa da te utjesim, jos ih imam, do nedavno odlazak na wc na br.2 je bio zbilja avantura i to su mi trebale psihicke pripreme, doslovce sam jedan dan izasla u suzama...a onda sam otkrila Magnezij 300, par dana pila to i sve se nekako jelte, smeksalo, pa je sad znatno lakse :D

ah, da, hemice jos uvijek imam.

u potpunosti se nisam jos uvijek oporavila jer me to dolje jos uvijek zna boliti nakon duzeg stajanja ili sjedenja....

a sex? hmmm, 4 tj. nakon poroda sam jedva docekala, a sad...ne da mi se....jedva cekam da ovo malo cudo zaspe pa da se i ja uvalim u krevet, pa mi je sex nekako na dnu popisa to-do.

trbuh jos imam i ne znam kako cu ga se rijesiti, jer vjezbati ne mogu, pokusala ja trcati pa sam odustala nakon 2 metra (boli ono dolje), nadobudno se uvlacim u staru garderobu u nadi da cu jedan dan nekim cudom samo stati u sve to....uspjela sam u traperice i jedne hlace koje sam nosila prije poroda :cheer: :cheer:

sve u svemu, proci ce :) samo treba vremena....koje od sad na dalje postaje umjetnost pronaci... ;)
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana pon ožu 15, 2010 8:53 pm

blablaca je napisao/la:nemojte samo da vam tema ode u krivom smjeru... ako zatreba, otvorite si novu na tu temu :thumbsup:

A jel' se može tema preimenovati u "Tijelo i seks - nakon poroda"? :ne zna: Jer to su dosta povezane stvari, pa bi mogle tu blebetati i o jednom, i o drugom...
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Miška dana pon ožu 15, 2010 8:59 pm

mare je napisao/la:
blablaca je napisao/la:nemojte samo da vam tema ode u krivom smjeru... ako zatreba, otvorite si novu na tu temu :thumbsup:

A jel' se može tema preimenovati u "Tijelo i seks - nakon poroda"? :ne zna: Jer to su dosta povezane stvari, pa bi mogle tu blebetati i o jednom, i o drugom...

slažem se s mare :o
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mare dana pon ožu 15, 2010 10:07 pm

ivancica je napisao/la:...To u vezi sexa nakon poroda. Koji je zapravo najveći problem? Strah? Bol? Nemate želje? Nemate vremena?

Ha čuj, strah me nije :rofl: :rofl: Ni ne boli me više ništa, hvala Bogu :pop: . Vremena bi čak i našli, kad bi imali želje, eto to ti je skroz iskreno... Prvo, premorena sam i kad konačno uhvatim nekih pet minuta za sebe, seks je zadnje na što pomislim. Meni je super samo da mogu u miru ležati, da mi nitko ne visi na cici, da ne brinem hoće li se prevrnuti i drmnuti glavom u kinderbet/pod/zid ili di već...

Onda se ti se redovito događa da, ako se slučajno i pokrene neka akcija, mali odluči zacviliti u ključnom trenutku (a recimo dva sata prije toga je spavao bez da je i mali prst pomaknuo). Osim toga, u tom konstantnom nedostatku vremena i ne stignem baš sebe uređivati, tu i tamo se izdepiliram, stalno sam u trenirci, a tuširanje mi je domet. Pa kaj da onda obučem neki fini svilenkasti donji veš i uguram u grudnjak jastučiće za dojenje? :rofl: :rofl: Ili da pustim da koja kapljica mlijeka iscuri po mužu? :lol: :lol: :lol: :lol: I na kraju, opet se vraćam na taj naš malecki stan... Kad se seks tako prorijedi (a poslije poroda i kod najžešćih parova, mislim, dođe do zastoja), onda baš i nemaš volje za neke akrobacije po kuhinji... Bar ja nemam :ne zna: Voljela bih ipak biti u krevetu, a kako ćemo to, kad je kinderbet nadohvat ruke?

I onda dođe do toga da to radiš sve rijeđe i rijeđe, pa se nekako i navikneš da više nije tako često, iako mene i dalje ne prestaje čuditi kako to da mi ipak seks ne fali tako jako :ne zna:

Ja sam već rekla mužu da smo nas dvoje trenutno samo najbolji prijatelji koji zajedno podižu dijete... :D
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Tijelo i intimni odnosi nakon poroda

PostPostao/la atalya dana pon ožu 15, 2010 11:37 pm

ovo mogu samo potpisat..mare :grli:
slika

slika

slika