Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Dojenje i alergeni

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Dojenje i alergeni

PostPostao/la thinkblue dana uto lis 16, 2012 2:26 pm

Gala ne brini se sto ti ne mozes izdojiti nista, ima u sisi uvijek, bar par kapi koje ce beba povuci. Ne moze presusiti.

Inace, nadam se da dojis lezecki, i probaj spavati tako po noci dok ti beba doji. To je mene spasavalo jer bi se uspjela odmoriti :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Galadriel dana uto lis 16, 2012 3:56 pm

kombiniram sjedečki i ležečki. al bojim se zaspati pored malenog
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Galadriel dana uto lis 16, 2012 10:34 pm

maleni poklopa sve što imam u sisama... doslovce presuše, probala sam s izdajalicom, nema više. malo me strah da mu neće bit dovoljno,al znam da će se mlijeko stvarati onoliko koliko treba,a tek je ovih dana počeo neumorno jesti pa valjda treba vremena da se to sve uskladi.
a i moram više piti, to je sve povezano jel da?
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana uto lis 16, 2012 10:48 pm

Galadriel je napisao/la:maleni poklopa sve što imam u sisama... doslovce presuše, probala sam s izdajalicom, nema više. malo me strah da mu neće bit dovoljno,al znam da će se mlijeko stvarati onoliko koliko treba,a tek je ovih dana počeo neumorno jesti pa valjda treba vremena da se to sve uskladi.

pij sta vise tekucine :thumbsup:
mlijeko ti se jos stvara i ne cudi se sta se ne mozes izdojit-eto ja nakon 4mjeseca dojenja se ne mogu izdojit :mig:
a on je mali i posise onoliko koliko mu treba a u pocetku to nije puno :mig: kako ide veci i sta vise sisa vise ce navuci sebi mlijeka :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Galadriel dana uto lis 16, 2012 11:01 pm

fascinira me koliko može papati. danas smo 9 sati klopali, 14 sati spavali i nekih sat vremena bili budni
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la princessmo dana sri lis 17, 2012 7:54 am

Galadriel je napisao/la:maleni poklopa sve što imam u sisama... doslovce presuše, probala sam s izdajalicom, nema više. malo me strah da mu neće bit dovoljno,al znam da će se mlijeko stvarati onoliko koliko treba,a tek je ovih dana počeo neumorno jesti pa valjda treba vremena da se to sve uskladi.

dok on sisa tebi se stvara mlijeko...znači-proces ne staje. :raspa: ne brini, stavljaj ga na sisu čim zatraži. zaboravi izdajalicu ako ti sise nisu prepune (onda izdoji tek toliko da smanjiš pristisak). prvi dani su najteži, ali uskoro ćeš se ufurati u sve i vidjeti da sve radiš dobro. oni tako mali imaju mali mali želudac, a tvoje mlijeko je lako razgradivo pa često kakaju i stalno vise na sisi. plus to kaj su sad na nekom novom mjestu i jedino što im je poznato-to si ti i otkucaji tvog srca, tvoje disanje, tvoja toplina-nije ni čudo da bi bio uz tebe 0-24 :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Galadriel dana sri lis 17, 2012 8:18 am

thx, slažem se sa svime time,ali kao majku strah me da neću imati dovoljno mlijeka za njegove potrebe,a kad ti se tako neka misao stavi u glavu teško se opustiti i zaboraviti na to. čak sam htjela kupiti jedan bebimil da ga imamo u kući za svaki slučaj,al bolje ne.
imaš pravo, to su sve počeci, ufurat ćemo se mi
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la thinkblue dana sri lis 17, 2012 9:00 am

Gala, ne zaboravi i na skokove, a vi ste taman u jednom, zato ti i visi toliko na tebi :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana sri lis 17, 2012 9:07 am

Galadriel je napisao/la:thx, slažem se sa svime time,ali kao majku strah me da neću imati dovoljno mlijeka za njegove potrebe,a kad ti se tako neka misao stavi u glavu teško se opustiti i zaboraviti na to. čak sam htjela kupiti jedan bebimil da ga imamo u kući za svaki slučaj,al bolje ne.
imaš pravo, to su sve počeci, ufurat ćemo se mi

Ahhh strahovi svake druge majke! Neke pokleknu, neke se odupru!
Samo tinjemu daj ciku! Koliko vidim, on papa i lijepo spava. Pretpostavaljam da mu je lijepo i da nije gladan jer bi ti dao naznake da je :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Rally_MO dana sri lis 17, 2012 9:22 am

Gala, sve je to normalno, i sve smo to prolazile... Počeci su grozni, on bi stalno bio na siki, tebe strah je l gladan... On je još mali i treba mu vremena da izvuče mlijeko, što bude veći i jači, brže će i dojiti... Još uvijek mu se povećava potreba za mlijekom, tako da nastavlja sisati i "na prazno" (to je ono kad ti misliš da nema više ništa u siki, ali ima) što je dobro jer tako navlači veću količinu mlijeka... Ukratko, što više sisa, više se mlijeka stvara...
S vremenom će uhvatiti neki ritam dojenja pa će vam biti lakše, a sigurna sam da ćeš biti malo opuštenija kad ga staviš na vagu :grli: :grli: :grli:
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Galadriel dana sri lis 17, 2012 10:39 am

baš tako,odmah mi je lakše,
upravo je patronažna izvagala i dobio je 110g u 5 dana, napreduje :cheer: :cheer: :cheer:
slika slika
Galadriel
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Rally_MO dana sri lis 17, 2012 12:24 pm

bravo :cheer: :cheer: :cheer:
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri lis 17, 2012 12:57 pm

eto, znaci samo nastavi tako. ja sam si bila sasvim luda sto sam djetetu davala "praznu" sisu.. a zapravo ima tocno onoliko koliko mu treba. i evo, do neki dan je htio klipan sisati, sa 15mj :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sri ruj 18, 2013 10:00 am

pitanjce..jel vam je beba kad odbijala papat iz 1 sise? jucer citav dan nije htjela papat iz lijeve, povuce i plac, a desnu je ispraznila..ono, cujem da ide mlijeko, ne znam jel joj islo prejako il kaj al namrstila se i plac i nece nikako..
onda je konacno i bez sise zaspala, kad se probudila, ponovno sam joj ponudila lijevu i onda je normalno pila..a bila je muka skoro citav dan s tim :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana sri ruj 18, 2013 10:04 am

theonly je napisao/la:pitanjce..jel vam je beba kad odbijala papat iz 1 sise? jucer citav dan nije htjela papat iz lijeve, povuce i plac, a desnu je ispraznila..ono, cujem da ide mlijeko, ne znam jel joj islo prejako il kaj al namrstila se i plac i nece nikako..
onda je konacno i bez sise zaspala, kad se probudila, ponovno sam joj ponudila lijevu i onda je normalno pila..a bila je muka skoro citav dan s tim :ne zna:

da, protest na jednu sisu je normalan. i dobro si napravila. i nema baš objašnjivog razloga zašto je to tako. prati dal ce i dalje odbijat, probaj nju nekako okrenuti ako ce dalje protestirat tak da misli da sisa desnu (tipa hvat nogometne lopte)
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la theonly dana sri ruj 18, 2013 10:24 am

e da, to s loptom (ovdje kazu za rugby) mi i u bolnici i na tecaju rekli, budem probala ak jos koji put zapne..
a i inace sam je u pocetku znala tak dojit, cisto da pritisak u sisi sa strane nestane i super :thumbsup:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tinchica dana sri ruj 18, 2013 10:52 am

theo: osim strajka vrlo vjerojatno ste u skoku sa oko 6 tjedna. budete to pregrmili, samo joj nudi ciku i bit ce sve ok. :thumbsup:
slika

slika
tinchica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sri ruj 18, 2013 11:01 am

tnx curke!
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing: