Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje snova

Kutak za predstavljanje članova, dobrodošlicu novim članovima i upoznavanje sa pravilima Foruma.
Molimo vas da prije postanja i otvaranja tema obavezno pročitate Pravila i uvjete korištenja foruma te Pravila o stavljanju slika.

Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje snova

PostPostao/la Branči dana sub stu 15, 2008 3:44 pm

Na prijedlog drage forumašice Katrione, otvaram ovu temu za sve koji žele posebno izdvojiti neki članak na portalu, temu na forumu, napisati što vam je sa foruma i portala pomoglo pri organizaciji vjenčanja ili samo izreći generalne pohvale (koje vjerujte ovom malom uredništvu mnogo znače :srce: ). Sve to nas usmjerava na pravi put i prave teme o kojima želite čitati.

Imate neku ideju ili prijedlog kako možemo biti bolji? To tada stavite u temu pod nazivom Kutijica za prijedloge gdje se svaki prijedlog posebno razmatra. (link)
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje snova

PostPostao/la Katriona dana sub stu 15, 2008 8:37 pm

budući da je bio moj prijedlog, bio bi red da onda i otvorim... :cerek: htjela sam prvo pohvaliti nagradnu igru..mislim da to mladencima koji počinju planirati jako puno znači, stvarno je bogata nagradama i da mi već nismo skoro sve stvari sredili, sigurno bi i ja nas prijavila.... :thumbsup: a općenito želim reći da mi se jako jako sviđa kako i portal i forum izgledaju..vizualno mi je sve predivno, od boje, fonta ( :mig: ) pa do organiziranosti tema na forumu...jako je toplo i ugodno, baš mjesto za druženje...a što se tiče portala, baš neki dan sam se zaletila da vidim što ima novoga, uopće nisam znala da ima toliko novih članaka, baš sam se ugodno iznenadila! i moram reći da su svi članci baš jako lijepo napisani, svaka čast... :10od10: za kraj...baš sam jako happy što se družim sa svim forumašicama i što zajedno dijelimo naše trenutke planiranja i sreće....Branči, :svakacast: .... :grli1: :pusa:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana ned stu 16, 2008 9:59 am

Moram priznati da je ovo prvi forum u mom životu, tj. prije nikad nisam bila po chaterajima, forumima i sl., a ovdje sam došla i ostala :rofl: Ono što me na prvi dojam najviše oduševilo je super organiziranost, logični raspored tema i preglednost, a kad sam upoznala curke onda mi ovo prvo više nije bilo tako važno :grli: :grli: :grli:
Što se tiče organizacije vjenčanja, puuuuuno stvari na našem vjenčanju je poteklo odavde, od ideja do izvedbe, i forum je imao veliku ulogu i utjecaj na to da naše vjenčanje bude baš onakvo kakvo smo priželjkivali (i ostvarili :D ) :thumbsup: Na tome hvala svima, a najviše Branči, koja je to sve omogućila :grli1: :grli1: :grli1:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon stu 17, 2008 5:29 pm

Pohvale, pohvale, pohvale!!! Ako je netko uspio mene, zakletu nesurfericu i osobu koja zazire od interneta i svega slicnoga, zadrzati ovdje pa cak i sada kada je moje vjencanje odavno proslo, treba mu skinuti kapu do poda!
Na ovom "nasem" (brzo ga ja prisvojih :D ) forumu moze se naci stvarno svega a cure su vise nego spremne uvijek izaci u susret novim clanicama pa i onim "starim" kad zagusti. Raspored tema je napravljen sa preciznoscu i vrlo lako se snalaziti cak i onima koji nisu bas vjesti (kao npr. ja :rofl: ).
Najbolji dio cijelog ovog naseg druzenja mi je taj sto stvarno nije dopusteno vrijedjanje, podsmjehivanje i izrugivanje necijih ideja i zamisli.
Kako ja mogu brbljati sto na sat, sad bi ja tu cijelu stranicu mogla ispuniti pohvalama i samo pohvalama, i opisati svaku temu na svoj opsirni nacin (mislim, kaj da velim, Dostojevski mi nije do koljena :rofl: ) ali postedit cu Vas...
Uglavnom, ovo je pravo mjesto da svoje vjencanje proslavimo i prije samog cina, uz uvijek drage forumasice za koje znamo da ce se tog dana veseliti s nama u mislima... Cure, divne ste! :cubice: :grli:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana ned stu 23, 2008 6:45 pm

neznam da li koju riječ od napisanih nesmijem reć, ali ako je kažem, admin-ica izbriši je... :cerek: osim ovog foruma, još se nalazim i na onom "običnom" forum(u).hr, no mogu reć (u nekoliko navrata sam ovaj samo posjećivala) da sam se u ovih 2 dana učljanjenja udomila! ovdje su cure ljubazne, pune razumjevanja, zaista sve naj naj... jedna mi se jutros odmah ponudila za pomoć u traženju mojih cipelica lutalica :cheer: ... neznam... stvarno ste :lovestruck: :grouphug: :lovestruck:
baš sam se sad razočarala na "konkurentskom" kad mi je cura uletila da što već tako rano tražim vjenčanicu, bla bla... ponavljam, ovo malo šta sam do sad čitala tu, vi se sve jako volite... nadam se da ću i ja dobit bar malo malo te vaše ljubavi :belj:

eto, da se ne izgubimo u tekstu, pohvale svima koji su zaslužni za sve ovo! :bravo1:
tangerina

PostPostao/la Ness dana pon stu 24, 2008 8:49 am

Većinu nas ćeš pronaći i na običnom forumu, i to sa nemalim brojem postova...... preokret se desio negdje u 4 mjesecu kada je naša Branči pustila u svijet svoje djetešce...... forum vjenčanje snova koji je postao naša oaza mira i razumijevanja, mi se tu volimo, družimo, i ne svađamo se i ne prepucavamo baš puno......
Uglavnom, dobro nam došla i uživaj :grli:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pon stu 24, 2008 9:00 am

Ness je napisao/la:Većinu nas ćeš pronaći i na običnom forumu, i to sa nemalim brojem postova...... preokret se desio negdje u 4 mjesecu kada je naša Branči pustila u svijet svoje djetešce...... forum vjenčanje snova koji je postao naša oaza mira i razumijevanja, mi se tu volimo, družimo, i ne svađamo se i ne prepucavamo baš puno......
Uglavnom, dobro nam došla i uživaj :grli:

slažem se!!!
tangerina

PostPostao/la Iva dana pon stu 24, 2008 8:38 pm

je je slažem se u potpunosti, i mislim da je ovaj forum mjesto gdje sve rado dolazimo i družimo i uvijek nas oraspoloži :cheer: :cheer: :cheer:

sviđa mi se kaj ne pljujemo jedna po drugoj i kaj se to kod nas siječe u korijenu, jer nam takve stvari ovdje ne trebaju, tu smo da si pomažemo,kaj ne? :grli1:

i zato Branči skidam kapuslika
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Linda dana uto stu 25, 2008 9:12 am

Slažem se s vama, cure drage, s vama mi je baš ugodno.. :cheer:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 14, 2009 10:06 am

cure na ovom forumu su zaista drage i super. sve pohvale administratorici koja cjelu tu priča ima pod kontrlom! Odlični ste svi i baš mi je drago šta sam Vas otkrila :cerek: :cerek:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri sij 14, 2009 10:13 am

Plavuša_90 je napisao/la:cure na ovom forumu su zaista drage i super. sve pohvale administratorici koja cjelu tu priča ima pod kontrlom! Odlični ste svi i baš mi je drago šta sam Vas otkrila :cerek: :cerek:

sve ovo što je Plavuša rekla :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ana_Split dana sub sij 24, 2009 3:43 pm

Moram da kazem da ste mi od MNOGOOOO velike pomoci i da ovde ima jako puno savjeta i informacija koje su jako jako vazne za svaku od nas!Sve ste jako drage :cerek: i moram priznati da imam osjecaj kao da vas sve vec 100god znam :kiss: .Forum je :10od10: :thumbsup:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Satine dana sri tra 08, 2009 6:30 pm

Ja neznam što bih napisala za ovaj forum! Toliko sam oduševljena svim dijelovima da mogu samo reći (viknuti) HVALA TI BRANČI! :grli:
I ja sam prije bila na onome forumu ali otkad sam ovdje, svega par puta sam svratila ondje jer sam se također razočarala...super ste mi ovdje sve i baš sam sretna što se mogu družiti s vama :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Cosmo007 dana čet tra 09, 2009 7:08 pm

Ništa drugo nego pohvale pohvale pohvale!!! :svakacast: Ma sad iznenađujem sama sebe, ali pomalo sam bez riječi. Ovaj forum je nešto predivno. Niti jednu od forumašica ne poznajem osobno, a sve su tu uvijek spremne pomoći, savjetovati... Do mojih svatova je još dosta, ali evo i ovdje se kristaliziraju moje ideje što želim i što ne želim. Kultura ponašanja i tolerancija svačijeg mišljenja je ovdje na zavidnom nivou.
Djevojke ovdje su prave prijateljice i to je divno!
Ma cure moje, ljubim vas sve i ovaj forum kojem želim sve najbolje! :kiss: :grouphug:
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la zorja dana čet tra 16, 2009 9:55 pm

iako nisam dugo ovdje( tri dana :rofl: :rofl: :rofl: ) moram reci da je ovaj forum supeeeer. super ekipa,super savjeti,dobro organizirano i dobra vibra... odusevljenje :svakacast: :svakacast: :cubice: Nadam se jos i da ce mi bit od pomoci... hehehe mislim,znam to :kiss:
Vječnom ljubavlju dodirni me i ostani uz mene
jer ti si princeza nekog drugog svijeta,
tvoja riječ stvara čuda....

slika
zorja

PostPostao/la Makeup-Nena dana pon tra 27, 2009 1:57 pm

Cilj ovog foruma je pomoći jedni drugima,na razno razne načine.Savjetima,preporukama,informacijama...jednostavno olakšati našim budućim mladenkama/mladencima što lakši put ka sreći...
Volim Vas sve...ovaj forum je zakon kao i cure koje su na njemu... :cheer: :cheer: :cheer:
Moji savjeti i dalje su besplatni i vama na raspolaganju... :bok:
Makeup-Nena

PostPostao/la ludica kiki dana sri kol 05, 2009 2:50 pm

:jig: Baš sam sretna što postoji ovaj forum jer konačno i ja imam razlog da vijesim na internetu! :lol: :loveflag:
Hvala svima koji su osnovali ovaj forum za nas cure koje obožavamo vjenčanja i sve u vezi toga!!!! :grli:
Uživajmo i dalje!!!!!!!!!!!! :jig: :jig: :jig: :D
slika
ludica kiki

PostPostao/la Miška dana sub ruj 12, 2009 7:47 pm

:bok1:

friško sam se registrirala jer sam imala pitanje u vezi benda, ali zato sam već mjesecima redoviti gost vašeg foruma. Puno sam info dobila od vas i zato vam puno puno hvala hvala hvala jer ste :10od10:

:bravo:
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sri ruj 23, 2009 3:29 pm

meni je osobno ovaj forum puno pomogao da proneđem sebe kao mledenku. kada smo se ja i moj zaručnik odlučili na vjenčanje, sve mi je bilo bum:
vjenčanica, sala, reveri, pozivnice, glazba... katastrofa! inače sam mali perfekcionist, a tada sam bila u totalnom neredu. međutim, ovaj mi je forum
pružio mnoge nove informacije, u glavi mi se sve složilo i sada točno znam što želim i kako to realizirati!

HVALA!
:hopa:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la black_magic dana sri ruj 30, 2009 11:45 pm

forum je odlican. svidja mi se sto ste otvoreni prema svima, imate odlicne savjete koje nadupunjujete svojim iskustvom... svidja mi se i to koliko je sve dobro organizirano i sto nema puno off topica, sto me najvise ljuti na nekim forumima... eto, od mene sve pohvale :zivili:
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mucka dana pet lis 02, 2009 9:40 pm

eto i mene :bok:

već neko vrijeme pratim forum al sad sam se odlučila na registraciju
puno pohvala za sve teme.. :bravo:

**obrisan ticker, tickeri imaju svoju temu**
Zadnja izmjena: Anonymous; sub lis 03, 2009 8:04 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisan ticker, ostavljen tekst koji spada u temu
..sad vidim da ima Boga čim za me došo si na svijet..

slika
[/url]
mucka

PostPostao/la tigerin dana pon lis 05, 2009 2:44 pm

stvarno cure, dale ste si truda sve u kompletu! toliko tema da ih ne stignem sve niti procitati, a kamoli prokomentirati :thumbsup:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri lis 14, 2009 10:29 am

evo ja moram reci da sam samo na ovom forumu...i imam samo pohvale...na drugom forumu nisam jer se stalno prepucavaju ljudi iz iste branse, fotografi, bendovi, rasvjeta...vjerojatno je to tam dosta teze kontrolirati s obzirom na broj na clanova, ali ipak velika pohvala nasim moderatoricama :thumbsup:
na ovom forumu sam nasla uzasno puno korisnih informacija, i zato puno hvala najboljim curama na cijelom svijetu.... :grli: :pusa:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri lis 14, 2009 10:33 am

mala zaggy je napisao/la:.vjerojatno je to tam dosta teze kontrolirati s obzirom na broj na clanova, ali ipak velika pohvala nasim moderatoricama :thumbsup:

:cerek: :cerek: :cerek: hvala, trudimo se korigirat svaku grešku, mislim da nije problem u broju članova, nego pragu tolerancije i poštivanju pravila kojih je naša šefica :cerek: postavila!

od prvog dana hvalim brančin forum, tako je ostalo i do dana današnjeg, kad zaista moram priznat da sam tu i više nego kao doma
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 22, 2009 1:17 pm

evo da se i ja pridružim pohvalama... super mi je ovaj forum... sviđa mi se sve,od dizajna do tema,a da ne komentiram naše udavače i udane gospođe! svakoj su ženi kod planiranja vjenčanja potrebne neke smjernice,razni savjeti, dobro je čut tuđa iskustva... a na ovom forumu ima svega toga! ja sam oduševljena sa svime... tek sam kratko ovdje a već su me sve cure primile kao da sam njihova oduvijek... zato jedno veliko hvala svima i nadam se da će naš forum i u budučnosti bit ovako dobar! :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova!

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.