Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje snova

Kutak za predstavljanje članova, dobrodošlicu novim članovima i upoznavanje sa pravilima Foruma.
Molimo vas da prije postanja i otvaranja tema obavezno pročitate Pravila i uvjete korištenja foruma te Pravila o stavljanju slika.

Re: Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje snova

PostPostao/la malena_4you dana pon sij 04, 2010 6:49 pm

da se i ja pridružim pohvalama koje ovaj forum svakako zaslužuje; zanimljive ste, svestrane, uvijek pružate podršku i mene osobno ničim niste razočarale do sad; i vjerujte na riječ ja se brzo zasitim foruma jer su ljudi na nekima dosta neugodni (npr. forum. hr i neke njihove članice...)
I cure hvala vam što primate i one koje još nisu zaručene ni pred udajom, kao ja a vole vjenčanja... Meni to puno znači. Budite i dalje takve i neka naš forum bude još bolji :grli: :grli:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la moslavka dana pet sij 22, 2010 5:04 pm

sve pohvale iz srca svima....ja sam se nedavno priključila i stvarno sam već hrpu ideja našla....nadam se da ću i ja uspjet nekome nešta pomoći....moje je vjenčanje početak 9 mjeseca pa napadam forum potpuno.... :cheer:
04.09.2010.
moslavka

PostPostao/la Mana dana pet sij 22, 2010 7:22 pm

skužila sam tek sada ovu temu :D za forum imam same riječi pohvale..ovo je prvi i jedini forum na koji sam se prijavila, inače su mi forumi nekako glupavi, ali ovaj je :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: dizajn, teme, curke na forumu sve je odlično i čak mislim da sam postala malo ovisna o njemu,a još nemam ni datum :rofl: :rofl: puno mi je pomoglo sve tu jer oduvijek kukam kako ću aj naći ideje kada mi budu trebale, sad znam kako..hvala :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

Re: Pohvale za forum Vjenčanje snova i za portal Vjenčanje s

PostPostao/la CandyBaby dana ned lip 06, 2010 9:30 pm

Obožavam ovaj forum i hvalim ga svima i svuda, stoga mislim da je jedino logično da svoje pohvale izrazim i na ovoj temi :cerek:

Kad sam počela planirati vjenčanje jako sam puno googlala, čitala domaće časopise, strane portale i forume, razgovarala s prijateljima i obitelji... i što sam više kopala - nailazila sam na više nedoumica.
Kad sam našla ovaj forum, stvari su polagano počele sjedati na svoje mjesto.

Shvatila sam da i ja mogu imati vjenčanje snova - bez obzira na to što je možda drugačije od nekog drugog.

Ono što ovaj forum čini posebnim je njegovo aktivno članstvo - od reda divne žene s divnim pričama, uvijek spremne pomoći idejom, savjetom ili dobroćudnom kritikom.
Od prvog dana osjećam se dobrodošlo i prihvaćeno...
slika
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana ned lip 06, 2010 10:01 pm

ovaj forum je vec dulje vremena prestao za mene biti samo forum - hvala ovim divnim zenicama, tolika koncentracija pozitivnih i dobrohotnih misli i ideja se ne nalazi na svakom cosku. divne ste, ali vi to ionako vec znate :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pon lip 07, 2010 9:05 am

evo da i ja napisem koju pohvalu...
dugo sam citala na netu forume o vjencanjima,ali sam se odlucila ovde prijaviti...ovo je moj prvi i jedini forum :grli:
najvise mmi se svidila obiteljska atmosfera,cure su sve :10od10: i teme su tako lipo pregledne,nades sve sta tribas bez da izgubis pola dana :thumbsup:
i kao sto je tigerin rekla ni za mene ovo vise nije forum...tu sam skoro 24/7 i uzivam u razgovorima sa mojim najddrazim babama :grouphug: :grouphug: :grouphug:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zagorka dana pon lip 07, 2010 10:01 am

lunna je napisao/la:i kao sto je tigerin rekla ni za mene ovo vise nije forum...tu sam skoro 24/7 i uzivam u razgovorima sa mojim najddrazim babama :grouphug: :grouphug: :grouphug:

:amen: :amen:
ja imam samo jednu rečenicu za reći : ovaj forum je živa ovisnost, jednom kad se navučeš teško ti se odlijepit od njega :cerek: :cerek:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la atalya dana pon lip 07, 2010 2:49 pm

zagorka je napisao/la:
lunna je napisao/la:i kao sto je tigerin rekla ni za mene ovo vise nije forum...tu sam skoro 24/7 i uzivam u razgovorima sa mojim najddrazim babama :grouphug: :grouphug: :grouphug:

ja imam samo jednu rečenicu za reći : ovaj forum je živa ovisnost, jednom kad se navučeš teško ti se odlijepit od njega :cerek: :cerek:

:pop:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon lip 07, 2010 4:58 pm

zagorka je napisao/la:

i ja potpisujem!!!! :amen:
ovdi se osjecam kao kod kuce :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana pon lip 07, 2010 5:45 pm

mislim da nam je svima ovo postao drugi dnevni boravak :D
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana uto lip 08, 2010 9:57 am

osma putnica je napisao/la:mislim da nam je svima ovo postao drugi dnevni boravak :D

da to imas pravo... meni komp nije radio par dana i odmah mi muka jer nisam mogla provjerit sto ima novoga ovdje... ne stignem bas cesto na chat al vas svakako pratim... :kiss: :kiss: :kiss:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana uto lip 08, 2010 10:14 am

ja sam forum addict :pop: :pop:
svako jutro kad dodjem na posao citam zaostatke od nocne sluzbe i prije spavanja obavezno citam
drago mi je da sam upoznala puno cura i da se druzimo svakodnevno i dijelimo srecu i radost :grli1: :grli1: :grli1: :grli1: :grli1: :grli1:
:grouphug:
:loveflag: :loveflag:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Polesana dana ned lip 13, 2010 9:18 am

Moj dragi je mislio da ću se "skinuti" s foruma kad se vjenčamo i kad sve vezano za organizaciju prestane, a ono sad mu prepričavam o trudnicama, životu u dvoje...
I svaki put kad me vidi na netu, vidi boje ovog foruma :o Njegova reakcija bude ovakva " :budala: ova forum će me pratiti cijeli život!"
Ima pravo :thumbsup:
Najvažniji dio toga je da se stvaraju prijateljstva i poveznice gdje suosjećaš i raduješ sa životnim prilikama i neprilikama svakog člana. :lovestruck:
:cubice:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon lip 14, 2010 3:59 pm

** molim da se držite teme, ovo malo zachetavanja selim u kantu :mig: :mig: **
tangerina

PostPostao/la maybelline dana pon pro 06, 2010 12:43 pm

nakon sto je prosao i moj dan,zbog kojeg sam i dosla ovdje,vrijeme je da napisem koju rijec :cerek:

zahvalila bh se:
nasoj Branci sto je stvorila ovaj prostor :grli1:
svim curama koje su stavile bezbroj slika u kojima sam pronasla inspiraciju :svakacast:
hvala na svim postovima i uputama kako se sto bolje organizirati :thumbsup:
necu se zahvaljivat svakoj posebno jer bih sigurno nekoga nenamjerno izostavila :lovestruck:
ali i same znate da je ovaj forum za mene davno postao vise od foruma
neopisivo mi je drago da sam dio ove ogromne obitelji :grouphug:

veliko Hvala na predivnom iznenadenju koje mi je izmamilo suze radosnice :D

sve vas voli vasa may :cerek:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la šljokica. dana čet sij 13, 2011 6:12 pm

tek sam dosla na forum i vec sam odusevljena..
samim tim sto sam dosla a nisam jos ni zarucena..predivno ste me prihvatile :)
na nekim forumima sam znala pisati i nitko se nije osvrtao..starosjedioci su se drzali zajedno a nas nove ne primjecuju..ali ovdje :cheer:
želim da vi budete te koje cete prve saznati kad dragi klekne (iako cu se nacekat :lol: )..da budete te koje cete mi davati ideje..savjete..koje cete biti tu kad budem bila najosjetljivija..kad budem cekala bebicu :cerek: tko zna mozda koja od vas dobije i pozivnicu za vjencanje ako bude u blizini :cheer:
od samog pocetka sam se osjecala djelom ovog foruma i nadam se da ce tako i ostati..
imam toliko toga za reci a tek sam dosla..
kako ce tek biti kad budem gospođa? hihihi :lol:
cure :svakacast: :svakacast: :svakacast: :grli:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la novamlada20 dana sri ožu 02, 2011 4:50 pm

Ne treba se ništa previše pisati u vezi foruma. Sve pohvale! Do sad mi je puuuno pomogao u pripremama za moje vjenčanje. :cheer:
01.10.2011.
Vjeruj mi kad ti kažem da te volim,kad ti kažem da u tebi imam sve,vjeruj mi,ja ću odsad uvijek biti samo tvoja,zauvijek tvoja,ljubavi...

slika
novamlada20

PostPostao/la satea dana pet ožu 11, 2011 2:30 pm

nema riječi ...samo ljubav!!! Ovaj forum mi je bolji nego dobitak na lutriji :kiss: :kiss: :kiss: toliko od mene :bok: :bok: :bok:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la šljokica. dana sri pro 14, 2011 6:52 pm

kad me nema zabrinete se.a ja mislim na vas :grli1:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dnvgy dana uto srp 17, 2012 7:33 am

Branči, ja imam pitanje da li se može malo povećati nick osobe koja je postala odgovor jer je malo sitno napisano??

-------------------------

**obrisana reklama
Zadnja izmjena: blab; uto srp 17, 2012 8:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
dnvgy

PostPostao/la atalya dana uto srp 17, 2012 7:56 am

dnvgy je napisao/la:Branči, ja imam pitanje da li se može malo povećati nick osobe koja je postala odgovor jer je malo sitno napisano??

ctrl i + istovremeno pa će ti se povećati slova :kava:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana pet stu 23, 2012 11:32 am

ja otkad sam prvi put dosla na ovaj forum postala sam ovisna o njemu jer tu ima odgovora na doslovno svako moje pitanje, strah, dilemu itd.. cim mi s organizacijom vjencanja zapne, odem na forum i potrazim tu temu jer vise manje sve mi imamo iste brige. :mig: a cure su stvarno super sve, pomazemo jedna drugoj i slusamo se medusobno jer sve mi to sad prozivljavamo i vrlo dobro znamo koliko nam znaci necija pomoc i savjet. jos mi se jako svida sto i udane zene ovdje pisu i dalje i pomazu nama koje smo tek na putu do tog savrsenog dana :vjencanje1: ja cu isto kad se udam ostati ovdje i pomagati sa svojim iskustvom koje kroz ovih godinu dana marljivo sakupljam :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mima21 dana pet stu 30, 2012 6:43 pm

Super mi je što u ama baš svemu imam vašu podršku. Dok želim npr. napraviti nešto novo na svom vjenčanju,što još nije viđeno u mojoj familiji,moja bliska okolina reagira ono :shock1: . Kao da želim okrenuti zemlju naopako :D . Ovdje fino dođem,pitam,na sve mi se odgovori,nitko me ne ignorira i tako mi je super. Također kad jednog dana budem i trudnica i mama vjerujem da će me sve drage curke bodriti,od 1. mjeseca,kroz porod pa sve do djetetove punoljetnosti :lol: Nek ste mi sve žive i zdrave!!! Svaka vam čast!
slika

slika
mima21

PostPostao/la lilica dana pet stu 30, 2012 7:40 pm

naravno draga, zato i jesmo tu :grli: :kiss:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova!

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.