Kutijica za prijedloge • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kutijica za prijedloge

Kutak za predstavljanje članova, dobrodošlicu novim članovima i upoznavanje sa pravilima Foruma.
Molimo vas da prije postanja i otvaranja tema obavezno pročitate Pravila i uvjete korištenja foruma te Pravila o stavljanju slika.

Re: Kutijica za prijedloge

PostPostao/la Malavida dana ned lip 01, 2008 1:22 pm

Imam par prijedloga:

da se na temu troskovi vjencanja doda i broj ljudi (moze biti korisno za neke cijene);

da se na nekim pdf-ovima stave pravila/upute - recimo,tamo gdje je foto/video nisam bila sigurna kako postaviti upit jer sam vidjela da je nesto po regijama i gradovima,a nesto po imenima radnji.Zanima me da li ce svaka foto radnja imati svoju temu,da li ce biti tema gdje ce se komentirati sve skupa i sl.Ako zelim vidjeti da li netko ima iskustva s XY,da li to stavljam pod novu temu i sl.Mozda bi tu upute pomogle.

Ako se jos necega sjetim,dodati cu.

Riješeno
Zadnja izmjena: Branči; ned ruj 07, 2008 10:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: riješeno
23.05.2009.
Malavida

Marketing:

PostPostao/la Katriona dana čet lip 05, 2008 7:55 pm

hej, Branči, nešto što mi je upalo u oko ali to može bit samo do mene...meni se više svidjelo kad se otvorila stranica foruma kad je pisalo Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova i bio je smajlić i bilo je bijelo...eto, to se meni više sviđalo čisto jer je onako više ženski i ljepše mi je bilo... :crvenise: (nemoj sad vikat na mene :mig: ) ... :kiss:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana pet lip 06, 2008 8:10 am

Malavida je napisao/la:Imam par prijedloga:

da se na temu troskovi vjencanja doda i broj ljudi (moze biti korisno za neke cijene);

hvala na ovome, to sam nadodala, znala sam da sam sigurno nešto bitno zaboravila :budala:

Malavida je napisao/la:da se na nekim pdf-ovima stave pravila/upute - recimo,tamo gdje je foto/video nisam bila sigurna kako postaviti upit jer sam vidjela da je nesto po regijama i gradovima,a nesto po imenima radnji.Zanima me da li ce svaka foto radnja imati svoju temu,da li ce biti tema gdje ce se komentirati sve skupa i sl.Ako zelim vidjeti da li netko ima iskustva s XY,da li to stavljam pod novu temu i sl.Mozda bi tu upute pomogle.

Ako se jos necega sjetim,dodati cu.

Za cijeli forum vrijedi pravilo da se slobodno mogu otvarati teme (u skladu sa temom podforuma), samo je bitno da se ne dupliraju. Znači, može se otvoriti i tema za pojedinu foto radnju ili pojedini restoran ili neku cvjećarnu. Kako je forum tek u funkciji mjesec dana još ispipavam da li će to ostati tako, ili će na kraju biti sve svrstano u jedan topic. Ali za sada je na svim podforumima općenito pravilo da se sve teme mogu otvarati, samo da nisu duple. Misliš da bih to trebala još posebno naglasiti u pravilima da bude jasnije?
I hvala na sugestijama :cvijetzate:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Branči dana pet lip 06, 2008 8:11 am

Katriona je napisao/la:hej, Branči, nešto što mi je upalo u oko ali to može bit samo do mene...meni se više svidjelo kad se otvorila stranica foruma kad je pisalo Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova i bio je smajlić i bilo je bijelo...eto, to se meni više sviđalo čisto jer je onako više ženski i ljepše mi je bilo... :crvenise: (nemoj sad vikat na mene :mig: ) ... :kiss:

draga moja zakaj bi vikala na tebe?

samo što ja uz najbolju volju ne znam o čemu pričaš, kakva bijela stranica, kakav smajlić, gdje? :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 5:06 pm

ma tu gdje sad piše Forum Vjenčanje Snova - forum br. 1 za organizaciju vjenčanja iz snova! ..umjesto toga je pisalo Dobrodošli na forum vjenčanje snova..slova su bila bijele boje i bila su mala...i mislim da je bio i ovakav :) smajlić... jaoj, kako sam ja grozno smotana.. :budala: jesi se sjetila?

ma to te ja zezam za vikanje jer si ti ipak šefica.. :mig:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 5:07 pm

ma ne smajlić kakav mi je ispao u postu nego dvotočka i zagrada... :neznamkakoti:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana pet lip 06, 2008 10:46 pm

Aha... dok ja skužim :budala:

Da, ovak, ovo kad su smeđa slova ondaje to naslov foruma, a kad su bijela onda je to opis. E sad, ovak to niš ne znači, ali kada mi google tražilica lista forum, onda ona ne pročita bijela slova (tj opis) nego samo naslov, i tako to onda prikaže. Znači razlog je skroz funkcionalni jer se to prikazuje na tražilici i bolje rangira, a ne estetski (pokušaj utipkati u google forum vjenčanje snova pa ćeš vidjeti o čemu pričam).

Zapravo ja bih htjela ta slova napraviti nevidljivima, tj u boji pozadine, da ih samo tražilica vidi, ali kad imam toliko drugog posla, pa jednostavno ne stignem :neznamkakoti:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana pet lip 06, 2008 11:59 pm

aaaaaaa....ali kužim, bila ja googlala forum, pa baš lijepo ispod linka piše ovo....okej! :kiss:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Malavida dana ned lip 08, 2008 4:07 pm

Branči je napisao/la:Za cijeli forum vrijedi pravilo da se slobodno mogu otvarati teme (u skladu sa temom podforuma), samo je bitno da se ne dupliraju. Znači, može se otvoriti i tema za pojedinu foto radnju ili pojedini restoran ili neku cvjećarnu. Kako je forum tek u funkciji mjesec dana još ispipavam da li će to ostati tako, ili će na kraju biti sve svrstano u jedan topic. Ali za sada je na svim podforumima općenito pravilo da se sve teme mogu otvarati, samo da nisu duple. Misliš da bih to trebala još posebno naglasiti u pravilima da bude jasnije?
I hvala na sugestijama :cvijetzate:

Nema na cemu.
Pa iz iskustva mi se cini da ce s vremenom trebati.Sad nas je jos malo pa za time nema potrebe.Ali bolje da se tako napravi nakon sto se ukaze potreba jer se odmah kreira sukladno potrebama,a ne da se kasnije mora mijenjati.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Principessa dana sri lip 11, 2008 9:11 am

...moj prijedlog je da se negdje na početak foruma stavi nešto poput linka novi odgovori na vaše postove (znači na sve topice koje sam komentirala da mi uvijek kad kliknem na to stavi što je novo napisano, a ja nisam pročitala)...ako takvo nešto postoji onda se ispričavam, ali ja to ne vidim pa sveki put vrtim cijeli forum od početka do kraja

Riješeno
Zadnja izmjena: Branči; ned ruj 07, 2008 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Branči dana sri lip 11, 2008 9:59 am

Principessa je napisao/la:...moj prijedlog je da se negdje na početak foruma stavi nešto poput linka novi odgovori na vaše postove (znači na sve topice koje sam komentirala da mi uvijek kad kliknem na to stavi što je novo napisano, a ja nisam pročitala)...ako takvo nešto postoji onda se ispričavam, ali ja to ne vidim pa sveki put vrtim cijeli forum od početka do kraja

principessa, imaš tu opciju već gore lijevo (pored profil/postavke, privatne poruke piše Tvoji postovi).

kad klikneš na tvoji postovi otvori ti se popis svih tema na kojima si sudjelovala tj. komentirala, novoodgovorene imaju crvenu ikonu, a neodgovorene plavu ikonu.

ima ovaj forum puno opcija, samo treba gledat :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Principessa dana pet lip 13, 2008 11:16 am

hvala ti puno...još mi je sve novo jer sam nova na forumu pa se pokušavam snaći :)
slika
slika
Principessa

PostPostao/la ana77 dana čet kol 07, 2008 6:07 pm

Branči a da negdje otvorima - ako ne postoji - topic za prodaju ili zamjenu stvari vezanih uz vjenčanje...tipa latica, vaza, vjenčanica i sl... Ja bi prodala svoje sjenice :D

Riješeno
Zadnja izmjena: Branči; ned ruj 07, 2008 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet kol 08, 2008 9:28 am

Draga, evo upravo ću ga otvoriti pa možeš staviti svoj post - biti će smješten na pdf-u Planiranje vjenčanja: viewforum.php?f=48
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Branči dana ned ruj 07, 2008 10:34 pm

Ness je napisao/la:Branči, ja imam pitanje da li se može malo povećati nick osobe koja je postala odgovor jer je malo sitno napisano?? :loveflag:

Evo danas sam si uzela vremena, i trebalo mi je sat vremena da iskopam dio koda koji je zadužen za ovo, sad je linija sa nickovima ispod naslova dvostruko veća u postovima. (vidi kako veliko piše Postao/la Branči) :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana uto ruj 09, 2008 7:01 pm

:svakacast: odlično mi je to! :kiss:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana uto ruj 23, 2008 11:48 am

Branči, da li je moguće blokirati avatare koje već netko koristi, da ne dolazi do zabune kada novi članovi uzmu avatar koji ima član sa 1000-2000 postova i onda dolazi do zabune kod čitanja tema?
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto ruj 23, 2008 3:37 pm

Ness, to nije moguće postaviti u forumskim opcijama,
teoretski bi bilo jedino moguće napraviti novi program koji bi davao takvu naredbu, ali onda bih morala unajmiti programera da to napravi i reprogramira forum, a to bi koštalo jako puno novaca, a zapravo za ništa...
Galerija ima preko 130 različitih avatara i u principu su na raspolaganju svima - ono što cure same za sebe mogu napraviti je naći neki "jedinstven" avatar (npr. kao arlenna, mary ili ja - mi imamo svoje avatare koji nisu iz galerije) i njega koristiti (uploada se preko tinypic ili imageshack i stavi link u profilu gdje je avatar kategorija).
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana uto ruj 23, 2008 7:19 pm

Branči, moram ti reći da mi se jako jako sviđa kako sve izgleda sada...pogotovo ovaj bijeli natpis gore (ako se sjećaš, i prije sam pitala za njega), a i super mi je što je link za portal tu, baš mi izgleda elegantno... :cerek:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 24, 2008 10:06 am

Katriona je napisao/la:Branči, moram ti reći da mi se jako jako sviđa kako sve izgleda sada...pogotovo ovaj bijeli natpis gore (ako se sjećaš, i prije sam pitala za njega), a i super mi je što je link za portal tu, baš mi izgleda elegantno... :cerek:

Hvala, hvala :naklon:

ja sam ti rekla da budem to kad tad riješila, i eto u nedjelju sam imala vremena pa sad opet imamo bijela slova :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Ness dana sri ruj 24, 2008 10:09 am

Branči je napisao/la:Ness, to nije moguće postaviti u forumskim opcijama,
teoretski bi bilo jedino moguće napraviti novi program koji bi davao takvu naredbu, ali onda bih morala unajmiti programera da to napravi i reprogramira forum, a to bi koštalo jako puno novaca, a zapravo za ništa...
Galerija ima preko 130 različitih avatara i u principu su na raspolaganju svima - ono što cure same za sebe mogu napraviti je naći neki "jedinstven" avatar (npr. kao arlenna, mary ili ja - mi imamo svoje avatare koji nisu iz galerije) i njega koristiti (uploada se preko tinypic ili imageshack i stavi link u profilu gdje je avatar kategorija).

dobro onda, nisam ni mislila da radiš tako neke radikalne promjene........ čisto ako je moguće bez puno muke...... ako ne, onda nema veze :grli: :kiss:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 24, 2008 10:14 am

Ness je napisao/la:
Branči je napisao/la:Ness, to nije moguće postaviti u forumskim opcijama,

dobro onda, nisam ni mislila da radiš tako neke radikalne promjene........ čisto ako je moguće bez puno muke...... ako ne, onda nema veze :grli: :kiss:

uf, ne, tako nešto nije predviđeno forumskim programom (jer da opcija postoji, ja bih ju već vjerojatno aktivirala iz istog razloga).
najbolje je da si svatko pokuša sam staviti baš svoj avatar (ne iz galerije nego npr. nađeš neki od tisuća na ovoj stranici: http://www.avatarist.com/ , uploadaš ga na tinypic i staviš link tamo u avatar/profil)
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana pet stu 14, 2008 10:14 pm

imam ja još jedan prijedlog! :idea: predlažem da se ova tema preimenuje u "Kutijica za prijedloge i pohvale" jer ja nemam gdje iznijeti svoje službene pohvale vezane za forum/portal (a baš imam neke)... :cerek: jel može?
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana sub stu 15, 2008 3:48 pm

Katriona je napisao/la:imam ja još jedan prijedlog! :idea: predlažem da se ova tema preimenuje u "Kutijica za prijedloge i pohvale" jer ja nemam gdje iznijeti svoje službene pohvale vezane za forum/portal (a baš imam neke)... :cerek: jel može?

Katriona, evo otvorila sam posebnu temu za pohvale, sve što napišete tamo će jako dobro doći kako bi vidjeli što se (općenito) mladencima najviše na forumu i portalu sviđa.
Hvala na sugestiji :kiss:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana pet pro 05, 2008 1:06 pm

branči.. da li možeš napravit da kad netko ima roćkas, da se to prikaže na vrhu stranice, a ne na dnu? tako da se odmah uoči... :pop:
tangerina

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova!

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.