Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kutijica za prijedloge

Kutak za predstavljanje članova, dobrodošlicu novim članovima i upoznavanje sa pravilima Foruma.
Molimo vas da prije postanja i otvaranja tema obavezno pročitate Pravila i uvjete korištenja foruma te Pravila o stavljanju slika.

Re: Kutijica za prijedloge

PostPostao/la Branči dana pet pro 05, 2008 3:24 pm

blablaca je napisao/la:branči.. da li možeš napravit da kad netko ima roćkas, da se to prikaže na vrhu stranice, a ne na dnu? tako da se odmah uoči... :pop:

ne, nemre se to napraviti tak jednostavno nažalost... a i po nekom običaju na forumima članovi, rođendani i statistika je uvijek na dnu foruma.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana pet pro 05, 2008 3:37 pm

Branči je napisao/la:
blablaca je napisao/la:branči.. da li možeš napravit da kad netko ima roćkas, da se to prikaže na vrhu stranice, a ne na dnu? tako da se odmah uoči... :pop:

ne, nemre se to napraviti tak jednostavno nažalost... a i po nekom običaju na forumima članovi, rođendani i statistika je uvijek na dnu foruma.

ovaj forum je previše poseban :lovestruck: da bi se morao držat običaja... stvarno mi je žao da to nemožeš premjestit.. da netko nije otvorio temu za čestitke, ja se nebi ni sjetila dole pogledat... iskreno, nisam ni znala da to na dnu piše
tangerina

PostPostao/la Branči dana pet pro 05, 2008 3:40 pm

blablaca je napisao/la:
Branči je napisao/la:

ovaj forum je previše poseban :lovestruck: da bi se morao držat običaja... stvarno mi je žao da to nemožeš premjestit.. da netko nije otvorio temu za čestitke, ja se nebi ni sjetila dole pogledat... iskreno, nisam ni znala da to na dnu piše

prekomplicirano je to za micati, sigurno bi mi oduzelo bar dan -dva (znači 22 radna sata prčakanja i isprobavanja kojih nemam) a i pitanje dal bi se uspjelo napraviti kako spada jer mjesto koje je prostorno predviđeno za to je dolje. nije to sam tak primit i premjestit :mig:

zato postoje i posebne teme, i lista rođendana...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana pet pro 05, 2008 3:41 pm

mislila sam da je.. no dobro.. već ću se ja sjetit koje nove ideje da ti priopćim :)
tangerina

PostPostao/la Branči dana pet pro 05, 2008 3:46 pm

blablaca je napisao/la:mislila sam da je.. no dobro.. već ću se ja sjetit koje nove ideje da ti priopćim :)

ne draga, začudla bi se koliko toga je komplicirano za napraviti, pogotovo kad se mijenja stil ili funkcije - neke stvari imam u admin panelu pa se mogu jednostavno napraviti, npr. novi podforumi, postavke, statusi itd, a sve ostalo se mora mijenjati u samom kodu.
Pa ovo što je katriona tražila da budu bijela slova na vrhu ( a ne smeđa) trajalo je 6 sati da lociram gdje je kod i da ga promijenim! To su stotine fileova i tisuće (desci tisuća) naredbi koji pokreću ovaj forum. Tako da niš od toga.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana pet pro 05, 2008 8:10 pm

Branči je napisao/la:
Pa ovo što je katriona tražila da budu bijela slova na vrhu ( a ne smeđa) trajalo je 6 sati da lociram gdje je kod i da ga promijenim! To su stotine fileova i tisuće (desci tisuća) naredbi koji pokreću ovaj forum. Tako da niš od toga.

:shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: više nikad neću ništa tražiti... :oops: stvarno mi je žao što sam te s tim namučila...... :o Branči, ti si stvarno divna što se toliko oko svega trudiš... :svakacast: :pusa: :grli1:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana pet pro 05, 2008 10:02 pm

branči za predsjednika!!! :cheer: :cheer: :cheer:
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto pro 09, 2008 11:49 am

branči, imam još jedno pitanje... baš gledam popis ljudova sa foruma.. ovdje ima full puno ljudi koji su se samo regali a nikad niš postali... jednostavno, samo postoje.. jel to ima kakvog smisla? ovdje su samo za broj ili???
tangerina

PostPostao/la Branči dana uto pro 09, 2008 12:26 pm

mislim da ne razumijem pitanje... registrirali su se jer su tako htjeli, nisu postali jer su isto tako htjeli, ne razumijem u čemu je problem?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana uto pro 09, 2008 12:28 pm

možda bi to imalo smisla kad biš trebao biti regan da nešto možeš vidjet.. no ja sam dugo pratila ovaj forum bez da sam se registrirala... to sam napravila samo kad sam poželjela krenut u post-anje...
ugl, pjesnik je htio reć, da li postoje ljudi koji su jednostavno napravili nick a nikad se više nisu pojavili tu.. kužiš, da se ne nagomilava bzvz :ne zna:
tangerina

PostPostao/la Branči dana uto pro 09, 2008 12:51 pm

čekaj tvoj prijedlog je da se takvi neaktivni članovi brišu jer se nagomilavaju?
žao mi je, ali ne dolazi u obzir.
brisanje članova iz razloga jer nisu postali (ili po bilo kojem drugom kriteriju) se jednostavno ne radi. što da neki od tih korisnika se odluči aktivirati za mjesec dva, a onda otkrije da mu je korisnički račun bez ikakvog razloga obrisan? što to govori onda o meni i ozbiljnosti ovog foruma? pa nije ovo neka dječja igrarija da se može doći "zum tebe ću izbrisati jer ne postaš, a tebe jer nisi došao mjesec dana".

iskreno niti ne razumijem zašto bi nekoga smetalo i pikalo u oko to što se netko registrirao a nije postao. :ne zna:

svi su za registraciju morali dati svoju mail adresu i aktivirati račun. takvi članovi se pokazuju na listi članova.
postoji još lista neaktivnih članova od onih koji nisu aktivirali članstvo (nju obični korisnici ne vide) sa oko 5000 nickova.
svi oni maju pravo početi biti aktivni kad zažele ili to ne učiniti. izbor je na njima a ne na meni da im maknem to pravo izbora :thumbsdown:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana uto pro 09, 2008 12:57 pm

pitam samo.. ne se ljutit... jer ću počet plakat :mama: ... nije da se meni to sviđa, samo sam pitala da se nekako pojednostavi...
tangerina

PostPostao/la Branči dana uto pro 09, 2008 1:00 pm

ne ljutim se nego sam ti realno napisala sa gledišta administratora foruma kako stvari stoje.

ja stvarno ne razumijem što se tu ima "pojednostaviti" i što tu tebe toliko smeta? :ha:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana uto pro 09, 2008 1:09 pm

ne smeta mi ništa.. jednostavno, danas sam malo gledala koji su članovi i vidjela da ih ima stvarno puno koji su tu samo radi figure... bilo bi puno ljepše kad bi makar ovi aktivniji bili sortitani nekako da ih odmah uočiš... ništa više!
no dobro, bitno da smo rješili nedoumice
tangerina

PostPostao/la Branči dana uto pro 09, 2008 6:29 pm

Draga, popis članova se sortira jednim tvojim klikom, bilo po imenu, bilo po postovima, bilo po statusima.
Nema potrebe da ih ja sortitram po nekom kriteriju kada svaki korisnik to može napraviti po svojim željama i kriterijima jednim jedinim klikom na željenu opciju sortiranja u tablici članstva.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana uto pro 09, 2008 7:54 pm

to nisam znala! sad znam.. i definitivno te do daljnjega ne gnjavim više da me ne popapaš :grli:
tangerina

PostPostao/la ivancica dana sri sij 14, 2009 1:23 pm

Branči, imam prijedlog da se napravi jedan odjeljak, podforum, kakogod nešto tipa lifestyle. Možda tamo ispod onog gdje je sve za dom. I tamo da budu ove teme o odjeći i gdje ju kupovati, kozmetici, ideje za poklone, i sve takve teme da budu na jednom mjestu. Jer to su više savjeti, a ne chatanje. Bar meni zvuči da to ne bi bilo loše :ne zna:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet sij 15, 2009 12:09 am

Ivančice odlična ideja!
Čim uhvatim vremena za vikend započeti ću realizaciju :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana pet sij 30, 2009 5:27 pm

Branči, skužila sam da tamo pod Foto i video ima tema Foto i video - područje Istre, a tamo su i postovi koje je Ness pisala za Rijeku a i oni koje sam ja pisala za Bruju tj. Krk...pa budući da to baš nije sve Istra :D mogla bi možda preimenovati temu npr. u Foto i video - područje Istre i Kvarnera, to mi zvuči malo točnije...? zahvaljujem na pažnji i odgovoru... :D :grli1:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana ned vel 01, 2009 1:20 pm

hm, niš mi ne odgovaraš i ja si mislim ok, čekat ću jer je Branči busy ženska pa da se ne dogodi da opet viče na mene kako sam nestrpljiva... :rofl: i sad slučajno bacim pogled i vidim da si promijenila, ali Branči draga, drugi put javi pa da te mogu ishvaliti na sva zvona! :kiss: :cheer:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana ned vel 01, 2009 1:26 pm

Ne stignem uvijek odgovorit (isto kao i na pp), al uvijek napravim :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana ned vel 01, 2009 1:30 pm

Branči je napisao/la: uvijek napravim :mig:

e vidiš, to se traži! :cheer: :cheer: :cheer: bravo za našu Branči, najdivniju šeficu foruma ikad! :cheer: :cheer: :cheer: i hvala što si uvažila moj prijedlog i promijenila u tako brzom roku... :cerek: :grli1: :grli1: :grli1:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto ožu 10, 2009 12:37 pm

imam jedan minijaturni savjet...
tamo na tickerima, oni su poredani po redu, ali da li bi se moglo napravit da iznad te neke "grupe" ili pojedinca piše datum? jer, neke curke su stavile ticker, ali nema datuma, pa da se dodaju ti datumi (ali ne pojedinačno, osim ako netko nije sam "na listi"). nije baš neka fora sam sa sobom preračunavat koliko i do kog datuma
tangerina

PostPostao/la Tasha dana uto ožu 10, 2009 1:42 pm

blablaca je napisao/la:imam jedan minijaturni savjet...
tamo na tickerima, oni su poredani po redu, ali da li bi se moglo napravit da iznad te neke "grupe" ili pojedinca piše datum? jer, neke curke su stavile ticker, ali nema datuma, pa da se dodaju ti datumi (ali ne pojedinačno, osim ako netko nije sam "na listi"). nije baš neka fora sam sa sobom preračunavat koliko i do kog datuma

Ne mogu ja svaku curku vuci za "rukav" da mi da datum...u principu se datum pise, ali ako stvarno ne znamo ili nam se ne javi, ne mogu si pomoci..
LAi hvala na prijedlogu
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Penelope dana sri ožu 11, 2009 8:51 am

blablaca je napisao/la: pa da se dodaju ti datumi (ali ne pojedinačno, osim ako netko nije sam "na listi"). nije baš neka fora sam sa sobom preračunavat koliko i do kog datuma

Ako forumašica nije stavila datum, (optrilike pola ih je stavilo i datum) unesen je samo nick i ticker.
Datumi se mogu dodati, ali netko ih treba preračunati tj. napisati, ali to ne može obavljati nitko od moderatora. Ako se netko dobrovoljno javi da obavi taj posao, naravno da se datumi mogu unijeti.
Penelope
Admin
Admin

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova!

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.