Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

fotografi za vjenčanja

Kutak za predstavljanje članova, dobrodošlicu novim članovima i upoznavanje sa pravilima Foruma.
Molimo vas da prije postanja i otvaranja tema obavezno pročitate Pravila i uvjete korištenja foruma te Pravila o stavljanju slika.

fotografi za vjenčanja

PostPostao/la steficakrcko@gmail.com dana sub vel 04, 2017 1:36 am

Čitala sam sada među Vama cijene fotografa i snimatelja i moram reći nešto iz vlastitog iskustva . Moja sestra unajmila je samo fotografa koji ju je opalio 9.000,00 kn jer eto vrti se po svim stranicamaima tonu fotografija s vjenčanja na web stranici a čekala je 600 fotografija mjesec dana,i samo 100 obrađenih a ja sam unajmila Dombaya za fotografiranje pozivnica dva mjeseca ranije (ispalo je mjesec dana našom greškom) i samo vjenčanje. Dali smo mu 2.000,00 akontacije i kao ostatak od 3.500,00 nakon vjenčanja odnosno kada nam isporuči fotografije. Na naše čuđenje vratio nam je 500,00 kn i rekao da vjenčanje bilo predivno da mu je posao bio lak i da se još uz sve lijepo proveo i da nam je dao popust. A kada smo dobili slike i vidjeli da nam je dao 3000 fotografija preko 1000 obrađenih i da su fotografije s vjenčanja iz snova. Ali k tome nam je još i razvio 200 fotografija gratis . Ja bi ga najradije reklamirala a znam odnosno mislim da se to ne smije ali moram ga pohvaliti . foto studio dombay . Hvala ti od srca . Evo na sve strane te hvalim :) E da samo da nadodam da je za fotografije vjenčanja odnosno fotografiranje pohvalio konkurenciju i rekao kako cijeni njihove radove . Čak je spominjao jednoga iz Dubrovnika ali mu nisam zapamtila ime , tako da ako je Dombay zauzet sgurno će Vam preporučiti umjetnike u svom poslu. Znam da je samo rekao jednom u razgovoru NEMA SMISLA DA VAM NAPLAČUJEM SVOJU OPREMU JA NAPLAĆUJEM SAMO SVOJ RAD .
steficakrcko@gmail.com

Marketing:

Natrag na Dobrodošli na Forum Vjenčanje Snova!

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.