Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Upoznavanje roditelja s roditeljima dragog/drage

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Upoznavanje roditelja s roditeljima dragog/drage

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto sij 25, 2011 12:46 pm

A glejte curke - upoznati se moraju kad tad - to treba ko skidanje flastera napraviti - povučeš na brzinu i gotovo. :idea: :mig:
Ma sve će proći ok. :thumbsup:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Happy Ivy dana uto sij 25, 2011 1:57 pm

lunna je napisao/la:
šljokica. je napisao/la:naši se roditelji nisu još upoznali.ne znam iskreno kada će se to dogoditi :D
njegovi su podosta stariji od mojih jer su ga dosta kasno i imali ali ovako sto smo on i ja između nas pričali naše majke imaju slične interese isto kao i tate :D to ce bit show vec vidim :lol: on je uvjeren kako ce se super sloziti a ja naravno panicarim :lol: ne mogu ja protiv sebe :raspa:

i njegovi su dosta stariji od mojih..i jos se nisu upoznali,a mislim da je stvarno vec vrijeme da to organiziramo :o
i da moj i njegov tata ce se slagat samo zato sta oboje vole Kaltenberg :kava:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak vam je bilo i kod nas. njegovi su godinama mnogo bliži mojoj baki, nego starcima i s bakom su u kontaktu (Božić, rođendani). Njegov tata kad je pitao kolko mi mama ima godina skomentirao je samo "Pa to je još curica" :lol:
Mama se s njima još može razgovarat, nju su i upoznali nešto prije svatova, al tata :roll: njega su vidjeli tek na svadbi, a razgovarali dan nakon svadbe. Totalno različiti ljudi. I sve smo preživjeli! :cheer:
neće oni živjet skupa, nego mi :D
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tyny dana uto sij 25, 2011 2:41 pm

Moja i njegova mama su se same upoznale, neznam kad, samo mi je dragi jednog dana rekao da su pokupili moju mamu nakon posla i vozili je doma, pa su nas one tračale cijelim putem :ne zna: :lol: :lol: Tata od dragog je, nažalost, umro prije nego sam ga i ja stigla upoznat službeno. Sad nam još ostaje upoznavanje njegove mame s mojim tatom, a mislim da će se oni super složit jer mu mama voli pričat i zezat se :thumbsup:
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana uto sij 25, 2011 9:19 pm

Ajmee meni predstoji to međusobno upoznavanje roditelja. Ništa posebno me ne brine, već neka nervoza kako će to proći, jer moraju pričat o budžetu, ne bih željela da prođe uštogljeno. Uglavnom biće kako bude. Hehehhehehhe. Planiramo to sredinom februara, moram ručak spraviti, tortu, pravi doček napravit.. Juhhh, šta je tu je. Proći će i to..
Zadnja izmjena: arlenna; uto sij 25, 2011 10:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: brisanje tickera u postu!
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana ned vel 20, 2011 4:07 pm

:bok2: Sinoć su mi bili budući svekar i svekrva..bilo je predivno..prekrasno..sve za peticu.. :bravo: Prezadovoljna sam i večerom i sve kako nam je ispalo super..i posjedilo se dosta,oko 5 atis u sjedili..malos se i popilo vinčeka uz miuziku,ma prava atmosfera je bila :thumbsup:
Ali nek je i to prošlo brate.. :10od10:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la šljokica. dana pon vel 21, 2011 7:52 pm

bas mi je drago to cuti :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
tako nesto bi pozeljela svima nama :mig:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana ned vel 27, 2011 9:08 pm

mi smo danas odradili upoznavanje i bilo je super :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
lipo smo se druzili,isli kod njegovih na selo,malo setali oko kuce po selu i tako...
i mislila sam da cu bit puno nervoznija,a nisam ni malo bila :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana ned vel 27, 2011 9:32 pm

lunna :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: jos jedna stavka manje :zubo:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana ned vel 27, 2011 11:54 pm

Lunna baš mi je drago da je upoznavanje bilo u ležernom tonu! :cheer: :cheer:
sad si se i toga riješila! :grli:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana pon vel 28, 2011 4:26 pm

Lunna :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: sad možeš bez brige dalje riješavati detalje oko svadbe.Ja držim fige da i dalje tako ostane kako je bilo kod prvog susreta. :thumbsup: :thumbsup:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la wedding.dress dana pon vel 28, 2011 5:15 pm

Lunna :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la NaSi dana uto ožu 08, 2011 1:31 pm

kod mene je to zapravo sve ispalo nekako spontano i usputno, mislim da smo bili par mjeseci skupa. njegova mama radi u bolnici pa su se znali susretat i pričat i tak su skužile ko su i šta su i sad su si super, čuju se, vide... :D jedino što su njegovi mama i tata rastavljeni i on ima novu obitelj pa je s tom obitelji malo drugačije jer su onak...ne znam kak bi opisala, al uglavnom isto su se upoznali onak usputno negdje i ostali na bok bok na ulici, čista formala i zbog reda i mislim da će tak i ostat :P al sve u svemu, ništa strašno i nije nešto oko čega sam se brinula kako će ispast :thumbsup:
slika
slika
NaSi

PostPostao/la sunqueen dana pet lip 01, 2012 9:29 am

pozdrav svima :bok:
evo kako je to prošlo kod nas...
igrom slučaja mame su nam iz istog mjesta (čitaj sela :lol: ), i išli smo svako ljeto na par tjedana na selo kod bake, i iako je razmak između nas samo 3 god, a znate kak je to na selu s malo klinaca, godine nisu bitne, svi se zajedno igraju - mi smo se upoznali u zg-u, i kad smo skužili da imamo isto porijeklo, barem se jedne strane, bilo je :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
dakle, one su se znale isto iz viđenja, ali se nisu vidjele preko 30 godina jer su se udale i ošle svaka svojim putem (ali obe prema zg-u :rofl: :rofl: ) nakon udaje...
a nakon jedno godinu dana veze, možda malo više, mi odlučili da bi ih mogli upoznati, ionak je nekak njegov stari zvao na njihovu vikendicu, na tradicionalnog odojka za 1.maj, pa ajde da i to obavimo
prošlo je okej, iako je dragi strahovao jer je njegov stari lakrdijaš, čim ima publiku slijedi predstava, voli si popiti i pokušava sve druge napiti :izivciran: , neki put ispadne zgodno, ali uglavnom pretjera...al mene to ne dira, više dragog koji baš i nema savršen odnos s njim :thumbsdown:
e da, zaboravih napomenuti da ja živim s bakom i ona je dio moje uže familije pa je i ona išla s nama - ugl. uspjela moja baka njegovog starog na kraju napiti - on se kucao vinom, ona vodom :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
bili i oni poslije kod mojih, ugl bilo okej, ali opet bio problem s alkoholom, to bila nedjelja , a on se nnije dao doma, sutra radni dan bio (većini ljudi, on je umirovljenik, briga njega :izivciran: ) i opet se moj dragi živcirao i bilo mu neugodno zbog mojih roditelja

i sad, nakon najave vjenčanja, još se nisu sastali...
čuli su se, čestitali međusobno, al nemaju se kaj dogovarati za svadbu i oko troškova, jer mi sve organiziramo i plaćamo - mene to pomalo smeta, jer nekak mi čudno da se nisu vidjeli, a dragi, poučen iskustvom :thumbsdown: , trudi se to ostaviti za što kasniji
datum
i sad, svaki put kad dođemo kod njegovih, ja ih pomalo obaviještavam kaj bumo i kaj već jesmo obavili, gdje šta i kako...
s mamom se češće čujem a i ona više u svemu tome sudjeluje, trudi se pomoći savjetima, ugl ništa ne nameće :kava:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la zagorka dana pet lip 01, 2012 9:36 am

sunqueen pa ne moraju se oni družit ako ne žele :ne zna:
evo u 2 godine braka i 3 godine kako se poznaju, moja mama i mm-ovi roditelji vidjeli su se točno 3 puta, nit se čuju, nit se druže osim u našem prisustvu
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana pet lip 01, 2012 10:01 am

naši su se upoznali kad smo mi bili nekih godinu dana zajedno. i to na moru :D
iako sam se ja malo brinula zbog razlike u godinama,jako brzo su našli zajednički jezik i super se slažu.
druže se i bez nas :neznamkakoti: :lol:
oko vjenčanja nisu niš pričali jer mi sami plaćamo i sami smo radili popis gostiju i jednostavno nemaju potrebe pričat oko toga iako su se u ovih godinu dana kolko planiramo svadbu vidjeli nekih 4 puta i ljetovali zajedno :lol:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sunqueen dana ned lip 03, 2012 3:48 pm

zagorka je napisao/la:sunqueen pa ne moraju se oni družit ako ne žele :ne zna:
evo u 2 godine braka i 3 godine kako se poznaju, moja mama i mm-ovi roditelji vidjeli su se točno 3 puta, nit se čuju, nit se druže osim u našem prisustvu

ma ni ne očekujem ne znam šta...
njegovi su ionak pomalo samotnjaci...ne druže se s nikim
a moji fakat društvenjaci, stalno negdje :rofl: :rofl:

a valjda mi to čudno, jer moji dede i bake su se stalno družili, međusobno se zvali "prijatel i prijatelica" :grli: , i fakat su si super bili
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lunna dana ned lip 03, 2012 11:55 pm

nasi su se upoznali nesto malo prije vjencanja,ni ne sjecam se vise tocno koliko prije,al mislim nekih mjesec dana :rofl:
i ne druze se pretjerano...al meni to ok,jer njegovi su na selu i u mirovini,moji rade i emaju bas vremena,a i velika je razlika u godinama..druze se par puta godisnnje i to je to-sasvim dovoljno :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sweet2010 dana čet srp 26, 2012 7:53 pm

...i sad, nakon najave vjenčanja, još se nisu sastali...
čuli su se, čestitali međusobno, al nemaju se kaj dogovarati za svadbu i oko troškova, jer mi sve organiziramo i plaćamo - mene to pomalo smeta, jer nekak mi čudno da se nisu vidjeli, a dragi, poučen iskustvom :thumbsdown: , trudi se to ostaviti za što kasniji
datum
i sad, svaki put kad dođemo kod njegovih, ja ih pomalo obaviještavam kaj bumo i kaj već jesmo obavili, gdje šta i kako...
s mamom se češće čujem a i ona više u svemu tome sudjeluje, trudi se pomoći savjetima, ugl ništa ne nameće :kava:[/quote]...

draga, ista ti je situacija kod mene, samo što mene to uopće ne dira, odustala sam od tog "forsiranja" susreta kad bi znala svoju buduću svekrvu i šogoricu pozvati na kavu, onako bez obaveze, čisto da stvorimo neki odnos, ležeran, pa je bilo s njihove strane "joooooj, ne" , "pa nemamo vremena" ,"pa drugi put" pa bla bla, svaki put neki izgovor...i tako ja odustala.

ovaj službeni dio smo trebali obaviti prije kojih mjesec dana ali je tata od dragog završio u bolnici. pa ništa. i nitko to dalje ne spominje. Moje roditelje to njihovo ponašanje malo muči ali mene uopće, mada bi bilo u redu da se malo priberu bome, tri mjeseca do vjenčanja a sve uštogljeno. A do sad dok još nismo to počeli planirati onako na veliko i ozbiljno, sve više manje ok. I odjednom neki prokret. I kako onda nebi bilo onog tradicionlanog shvaćanja "snahe" A ja samo kažem svojima, ionak nema veze to,, pa udajem se za svog dragog a ne za njegovu familiju, i ne mora biti pravio da si oni budu dobri...
sweet2010

PostPostao/la Plesala je jedno ljeto dana pon kol 13, 2012 9:13 am

Nas to tek čeka. Rekao mi je dragi nek se ne iznenadim ako njegov tata samo kaže da bi bilo u redu da se sjedne na ručak :)

A uskoro im planiramo reći za naše planove, ali ja bih radije da prije kažemo mojima.... Neću spavat noćima :shock1:
slika
Plesala je jedno ljeto

PostPostao/la lilica dana sri stu 28, 2012 7:07 am

hm, kod nas je situacija malo cudna. mi zivimo skupa s mojim tatom. tako da moja sveky dolazi do nas ponekad na rucak i tako, ona si je s mojim tatom super. al posto moja mama ne zivi na istoj adresi, nisu se upoznale i vjerujem da ni nece do svadbe :neznamkakoti: ne znam, jednostavno je moja mama taj tip da uopce nije zainteresirana za upoznavanja, brbljanja i sve sto uz to ide. iako bi meni to puno znacilo. pristala bi ona kad bi ja inzistirala, ali necu forsirati, jer to onda ionako ne bi bilo kvalitetno. a uostalom, najvaznije je da se ja i moja ljubav volimo i da cemo tu ljubav i ozakoniti, a ove druge stvari su mi tako i tako manje vazne :lovestruck:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivancica dana pon svi 27, 2013 9:42 am

Naši roditelji su se upoznali negdje sredinom veljače nakon što smo im mi objavili da ćemo dobiti dijete :cerek: :cerek: :cerek: Svekići su Slavonci i to se odmah išlo isprositi moju ruku, da ne daj Bože ne pobjegnem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uglavnom, došli smo svi skupa kod mojih i bila je totalno opuštena situacija jer i Slavonci i Dalmatinci su veseljaci i vole druženja i baš je bio jedan ugodan vikend :D :D :D A i relativno su istih godina pa imaju dosta zajedničkih tema :thumbsup: :thumbsup:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.