Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Organizirati malo ili veliko vjenčanje?

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Organizirati malo ili veliko vjenčanje?

PostPostao/la ivy.poison25 dana uto lis 12, 2010 6:32 pm

mi smo imali 220 ljudi, od toga mojih 50ak, ostatak njegovi i naše društvo!
bilo je super, htjeli smo ili svatove ili ništa(pod tim mislim smo vjenčanje s kumovima), prevagnulo je ovo prvo i bilo je zaaaaaaaaaaaaakoooooon!!!!! :jig: :jig: :jig: :jig:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la SuzyVK dana sub sij 15, 2011 12:43 pm

pozdrav drage

ovako naša svadba se sve više i više bliži...
iskreno vec me sada strah kako ce to sve proci...sama imam toliko zelja ali mislim da nece moci sve biti tako....
ako imate kakve savjete slobodno mi pisite puno bi mi pomoglo...
na nasij svadbi ce biti uglavnom preko 500 osoba...ja sam inace iz bosne pa oni dolaze po mene iz vinkovaca...
biti ce to put od sat i pol....
ovako sam jako osjetljiva i njezna osoba...vec sada kada citam neke stvari tu rasplacem se...jer se prisjetim svog vjencanja...pitam se dal cu uspijeti zaustaviti suze...na dan svog vjencanaj iz snova
SuzyVK

PostPostao/la Born in USA dana uto sij 18, 2011 11:29 am

mi smo se našli negdje između, ali mislim da je prije riječ o maloj svadbi-70 ljudi, od toga 65 mladih i 15 starijih.

bilo je drž ne daj sa starcima, ali smo fakat bili maksimalno tvrdoglavi. Mojoj smo mami dali da ukrasi Crkvu, punici da sredi kolače(bilo je bitno da se imaju čime baviti :D), starom smo riješili odojak i gulaš(to je bilo ekstra na meni jer nismo htjeli klasični meni), a puncu muziku po čefu(stari roker na svu sreću).
Grozili smo se klasike da sjedimo za nekim stolom u liniji i da se ne vidimo iz cvjetnog aranžmana i nadgledam svadbu. Brrrrrrr.
Ovo se pokazalo punim pogodkom....dinakmika, muving, neuštogljenost, sve se poklopilo. Preporučam svakome tko tome naginje da se pokuša malo izboriti :thumbsup:

činjenica da je stari okrenuo odojka u Zagorju za "svoje" i punac i punica na Sljemenu, ali to je ispalo još bolje-tri fešte :D
Born in USA

PostPostao/la novamlada20 dana ned sij 23, 2011 8:21 pm

Mi spremamo svadbu od 550 ljudi. uh..jedva smo stiskali ooogromnu familiju i puuno prijatelja kojima su naši roditelji,a i mi sami bili na svadbama.
Nadam se da će sve proći u redu i da neće padati kiša... 01.10. nije obećavajući datum za lijepo vrijeme,ali ako bude ko 2010. bilo bi poželjno
01.10.2011.
Vjeruj mi kad ti kažem da te volim,kad ti kažem da u tebi imam sve,vjeruj mi,ja ću odsad uvijek biti samo tvoja,zauvijek tvoja,ljubavi...

slika
novamlada20

PostPostao/la lunna dana uto vel 22, 2011 9:09 pm

mi na popisu imamo cca 220 ljudi ukljucujuci i nas i bend i foto..sve..s tim da je tu i 35 djece sta sumnjam da ce svi povest djecu...nama samo najuze rodbine i kumova s kojima smo stalno ima 180ljudi..ovo ostalo je jos malo prijatelja...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la prinči dana pon tra 25, 2011 1:30 pm

Mi ćemo imat oko 130 gostiju. Za nas je to velika svadba. Mojih je 5o..I to mi je najbliza rodbina (imamo malu familiju ) te prijateljice moje..od njegove početne cifre isto 50 ljudi, svekar je nadodao jos 30 koje mora pozvat (iz raznih razloga)..ali opet smo zadovoljni. e sad koliko će ih se odazvati to je druga priča..uglavnom pozivnice će im biti uručene. Razmišljali smo i o samo večeri, mi i kumovi i roditelji naši...ali znam da bi se kajala cijeloga života...ZNAM 100%. Ovako će biti ono što sam oduvijek sanjala i zamišljala...i ja i on..i svi naši najdraži :cheer: :cheer: :cheer:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tratinche dana uto tra 26, 2011 2:15 pm

mi imamo malu svadbu, svega 50 ljudi, samo isključivo frendovi, pošto si SVE sami financiramo starci nisu imali pravo reći ni riječ.
Od rodbine nisam zvala al baš nikoga, jer se s nikim nit vidim nit čujem, a i dragi isto tak.
i jaaaako smo zadovoljni!
bit će muzika kakva nama paše i švedski stol i puno puno opuštenija atmosfera ;)
tratinche

PostPostao/la >Ivy< dana sub tra 30, 2011 4:45 pm

Ja se jos nisan ni udala, al najiskrenije , da mogu opet birat, izabrala bi vjencanje sa oko 100-120 ljudi umjesto mojih 200. Nije bas naoko velika razlika, ali i je. Ja bi mogla smanjit svoj broj ljudi, ali je problem u mom dragom koji je sa sela,a tamo su svi rodaci, svi se znaju, tako da je njegovih 100-tinjak ljudi samo njegov najblizi rod ??!!
A sta bi bilo da je pozvao i drugo kolino?
Jedanput mi je dosao, i zakljucio da trebamo smanjit broj pozvanika, da ih je puno, a ja sva odusevljena kazen da naravno da moze ! Jedino sto bi salu tribali minjat,al aj ok. I dode tako on drugi dan, i ja ga pitam: Ii? Jesi smanjio popis,a on meni da je. I ja ga pitam koliki je sad konacan broj, a on meni opali cifru 100 . Poludila sam, zamalo salu minjali, otkazali, ja se obradovala, a on smanjio za 10 ljudi !
Na kraju smo odustali od smanjivanja i svega i pomirila sam se sa velikom gozbom. Nije to velika tragedija., ali da mogu ponovo nebi postupila isto, to je sigurno... :izivciran:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la Leona7 dana sri lip 01, 2011 9:18 pm

Malo. Mi, naša djeca, vjenčani kumovi s obitelji ,roditelji i braća i sestre sa obitelji. Malo ali će biti spešl.
Leona7

PostPostao/la amy6 dana pet lip 03, 2011 8:37 pm

Mi razmišljamo o tome da pozovemo max 50 ljudi, iznajmimo lijep birc i nakon crkve napravimo tulum. :cagam: u bircu, naravno, ima stolova da mi baka i dida mogu sjesti (i drugi u pauzama), malo odmorit, popričat, ali da sve bude neformalno.
čak da nema ni večere već da imamo švedski stol, ali da hrana bude pomfrit, hamburgeri, mini pizza, hot dogovi, a umjesto kolača vafli, krafne, suhi šareni kolačići i tako to. samo torta, ali manja. imali bismo dj-a i... to bi bilo to. :raspa:
tek završavamo fax, dugo smo zajedno, nismo tipovi za svadbe (ne volimo svatovsku glazbu, običaje, kolonu auta, barjaktara, slijedove večere i sl. - tj. volim ići drugima na vjenčanje, ali mi smo malo alternativni) i mislimo da bi nam ovo bilo super, a sve možemo napraviti i organizirati sami za relativno malo novaca. računica je 5000 € (od toga ide 2000 na fotografa jer taj dio mi je najbitniji)
ja se tome toliko radujem jer imam osjećaj da će biti nekako samo naše :vjencanje1:
nadam se samo da drugi neće biti razočarani :ha:
slika slika
amy6

PostPostao/la dalmašica dana sub lip 04, 2011 4:21 pm

Amy ako ti misliš da bi takvo vjenanje bilo tvoje vjenčanje kakvo želiš,, onda se ne opterećuj time da li će se itko razočarati ili slično,jer to je vaš dan ne njihov.
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sub lip 04, 2011 6:03 pm

dalmašica je napisao/la:Amy ako ti misliš da bi takvo vjenanje bilo tvoje vjenčanje kakvo želiš,, onda se ne opterećuj time da li će se itko razočarati ili slično,jer to je vaš dan ne njihov.

:amen: :pop: :pop: :pop:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Lia dana sub lip 04, 2011 9:31 pm

lunna je napisao/la:
dalmašica je napisao/la:Amy ako ti misliš da bi takvo vjenanje bilo tvoje vjenčanje kakvo želiš,, onda se ne opterećuj time da li će se itko razočarati ili slično,jer to je vaš dan ne njihov.

:amen: :pop: :pop: :pop:

:pop: :pop: :pop: :pop: :pop: :pop: :pop: :pop:
Mi smo radili ručak za užu rodbinu, a navečer napravili tulum za prijatelje gdje je isto tako bio švedski stol i imali smo dj-a. Kad smo rekli ljudima kako će biti u početku su kao svi žalili što neće biti klasični pir, ali na kraju su nam svi rekli da je bilo super. I starci nam i danas govore da smo super napravili jer su bili skroz rasterečeni. Nisu ni osjetili naše vjenčanje. A kad sam na prvu svojima rekla kako će biti ostali su :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
Tako da, ne slušaj komentare. Neka bude isključivo onako kako vi želite.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la amy6 dana ned lip 05, 2011 7:12 pm

Hvala na super reakcijama, odmah mi je lakše :loveflag:
Ma moja obitelj je 'pisofkejk', svi su mladi i podržavaju me u svemu pa tako i tome. a nećemo se praviti - i s financijske strane im odgovara :raspa: malo više otpora očekujem s 'druge strane', ali dečko i ja smo dosta raspravljali o tome i oboje se slažemo da klasična vjenčanja, koliko god romantična i lijepa mogu biti, jednostavno nisu za nas. ne mislimo da smo bolji od ostalih ili opaki i alternativni, jednostavno nam ovo više leži. jedva čekam :vjencanje1:
slika slika
amy6

PostPostao/la dalmašica dana čet lip 09, 2011 11:22 am

Amy samo vi napravite onakvo kavko vi želite, jer to je Vaše vjenčanje i ničije više...
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana pon kol 15, 2011 9:59 am

Imat cemo oko 100-tinjak ljudi, znaqci oko 50 mojih i 50 njegovih gostiju. To mi je nekako taman, nebi zeljela vece vjencanje :)
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la juricamatacic dana uto ruj 20, 2011 11:47 am

Ovisi koliko gostiju imaš, meni su draža velika vjenčanja. :bok:
juricamatacic

PostPostao/la Pufpuf dana uto ruj 20, 2011 4:15 pm

I meni su draga velika vjencanja. Ali kod drugih. Na svom vjencanju bih radije samo bas bas bliske osobe znaci negdje do 50 osoba. Tako da se mogu lijepo opustiti i uzivati taj dan :cheer: :cheer: :cheer: napokon uz svog dragog muzica :vjencanje1: :cerek:
slika slika
Pufpuf

PostPostao/la miranhrusk dana pet ruj 23, 2011 9:36 am

Definitivno veliko vjenčanje, puno je zabavnije! :bok:
miranhrusk

PostPostao/la jole24 dana pet ruj 30, 2011 9:38 am

definitivno sam za svadbu do 100 ljudi,ali moja draga ima veliku obitelj pa smo morali povecat na 140 ljudi
jole24

PostPostao/la nata :) dana ned tra 29, 2012 12:37 pm

:bok: ...najprije da objasnim (kad napišem broj past ćete u komu) da mi je rodbina jako velika i da se su svi privrženi...znači i s mamine i tatine strane..s tim da oko mene žive ljudi koji isti mentalitet ljudi kao moji i vole fešte i sl tako da imam dosta i susjeda..dragi i ja jako druželjubivi pa immao dosta prijatelja i sve u svemu radi se o :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: 600-650 ljudi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mislim da još nisma pročitala da netko ima toliko..gdje da svrstam svoje svatove jer veliki nisu očito su preveliki...
nata :)

PostPostao/la slatkica:) dana ned tra 29, 2012 1:28 pm

nata :) je napisao/la: radi se o :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: 600-650 ljudi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:

još nisam čula za tako velike svatove.

jeste uspjeli naći salu?
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la nata :) dana ned tra 29, 2012 2:37 pm

slatkica:) je napisao/la:
još nisam čula za tako velike svatove.

jeste uspjeli naći salu?

:bok: slatkica :) oooo da...ali ne u svom gradu,niti u državi..hahahaha..zvuči čudno ali nije..ja sam iz Županje što graniči s BiH pa smo uzeli salu u Orašju na bazenima...nešto predivno..sve okrugli stolovi....mislim daljina je ista kao i s ostalim salama u Županji samo što ima granica..haha :lol: :lol: :lol: al čudo jedno kolik treba hrane i svega..količine da se ubiješ...kod nas su većinom veliki svatovi svi ali ono do 500 ljudi..al naši šiju sve..hahah..ja nisma bila za tako velike..ali kad su moji i njegovi napravili spisak radilo se negdje oko 680 ljudi..pa ćemo mi malo smanjiti :lol: :lol: :lol: :lol: mislim ako se to može nazvati smanjivanje ...zapravo ćemo samo zaokružiti na 650..hahaha..nadam se da se neće toliko odazvati..ali gledamo da ima samo 15 tetki ,njihovi muževi,svaka po 2-4 djece...i od mojih bratića i sestrični muževi i djeca i tako dalje i dalje...da ne brojim...i takva je strana od dragog..moje i njegovo društvo iz osnovne,srednje,faxa..haha nakupilo se...koliki su tvoji?? :cerek: :cerek:
Zadnja izmjena: maybelline; ned tra 29, 2012 10:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: ureden citat!
nata :)

PostPostao/la thinkblue dana ned tra 29, 2012 3:00 pm

nata :) je napisao/la:još nisam čula za tako velike svatove.

jeste uspjeli naći salu?

:bok: slatkica :) oooo da...ali ne u svom gradu,niti u državi..hahahaha..zvuči čudno ali nije..ja sam iz Županje što graniči s BiH pa smo uzeli salu u Orašju na bazenima...nešto predivno..sve okrugli stolovi....mislim daljina je ista kao i s ostalim salama u Županji samo što ima granica..haha :lol: :lol: :lol: al čudo jedno kolik treba hrane i svega..količine da se ubiješ...kod nas su većinom veliki svatovi svi ali ono do 500 ljudi..al naši šiju sve..hahah..ja nisma bila za tako velike..ali kad su moji i njegovi napravili spisak radilo se negdje oko 680 ljudi..pa ćemo mi malo smanjiti :lol: :lol: :lol: :lol: mislim ako se to može nazvati smanjivanje ...zapravo ćemo samo zaokružiti na 650..hahaha..nadam se da se neće toliko odazvati..ali gledamo da ima samo 15 tetki ,njihovi muževi,svaka po 2-4 djece...i od mojih bratića i sestrični muževi i djeca i tako dalje i dalje...da ne brojim...i takva je strana od dragog..moje i njegovo društvo iz osnovne,srednje,faxa..haha nakupilo se...koliki su tvoji?? :cerek: :cerek:

Mislim da od toliko ljudi ti se nece sigurno 100-tinjak odazvati, ako ne i vise... :ne zna:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana ned tra 29, 2012 5:31 pm

a ja sam mislila da cemo mi sa nasih cca 200 imati puno :lol:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.