Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Internet narudžbe - kako, gdje, iskustva

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Internet narudžbe - kako, gdje, iskustva

PostPostao/la Branči dana sub tra 19, 2008 4:12 pm

Ja sam sa par cura naručivala sa efavormarta i mogu reći da sam bila jako zadovoljna.
Paket je stigao za cca 2 tjedna, sve je bilo super, isto ko na slikama. Mislim da ih se može bez problema preporučiti :10od10:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Moje iskustvo...

PostPostao/la killerdog dana uto tra 22, 2008 10:27 am

ja dosta stvari naručujem preko interneta (zapravo i previše :budala: ) pa ću rado pomoći s savjetom (ili vam potražiti nešto jer iz iskustva znam da je vani sve dosta jeftinije)

za početak recimo tko želi nešto tiskati neka pogleda stranicu www.print24.si jer kod njih je tisak bar 50% jeftiniji nego u hr.

problem je što ne dostavljaju u hrvatsku nego nekoga morate imati u sloveniji kod koga će doći paket ( i prevesti ga preko granice, možda ako hoćete prijaviti i platiti pdv )
jako sam zadovoljan s njima ;)
killerdog

PostPostao/la Branči dana uto tra 22, 2008 12:38 pm

Baš sam pogledala, imaju i dizajn vizitki tamo... bum ti se javila killer kad će mi nešto trebati (vizitke ili letci), pa da naručimo skupa jer ja nemam nikog u deželi :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la killerdog dana uto tra 22, 2008 7:58 pm

nema problema, ja naručujem recimo 2 puta godišnje rezglednice koje djelim kao promotivni materijal pa kad ću naručivati idući put budem tu stavio ;)

negdje u 5 mj. će to biti
killerdog

PostPostao/la mary dana pet svi 02, 2008 1:20 pm

ja moram pohvaliti dtp-shop...naručila sam dva puta od njih ukrasne kamenčiće i stvarno su brzi..čim vide uplatu, za dva dana je paket tu..
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana uto svi 06, 2008 8:51 am

i sama sam narucivala preko dtp-shop... i stvarno su i brzi i pouzdani..... svaka poshvala.....
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Internet narudžbe - kako, gdje, iskustva

PostPostao/la ATE13 dana ned kol 24, 2008 10:27 am

ja narucivam skoro sve preko interneta...
vecinom na EBAY ...
ali ima dosta i tih drugih stranica tipa www.weddix.de isto su jako brzi i dobri :bravo:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana ned stu 23, 2008 7:48 pm

www.freehouse.biz meni sutra stiže njihov paket... što se tiče ljubaznosti... joj, tip je legenda! a što se tiče svega ostalog, znat ću vam više reć sutra, očekujem da ću bit zadovoljna :shock1:
tangerina

PostPostao/la tangerina dana čet pro 04, 2008 11:50 am

blablaca je napisao/la:http://www.freehouse.biz meni sutra stiže njihov paket... što se tiče ljubaznosti... joj, tip je legenda! a što se tiče svega ostalog, znat ću vam više reć sutra, očekujem da ću bit zadovoljna :shock1:

nikad nisam potvrdila (bar ne na ovoj temi) ovo "sutra"... kasnije sam još nešto naručivala (stiglo jučer) i mogu reć da sam sa svime zadovoljna! sve je bilo lijepo zapakirano, čak su mi i čaše za mladence posebno zapakirali u neke kutijice... Potvrdili i više od mog očekivanja :thumbsup: pogotovo što se tiče ljubaznosti, pričanja preko telefona, maila...
tangerina

PostPostao/la theonly dana čet pro 04, 2008 2:17 pm

dakle, ja ovaj vikend narucila vjencanicu prek http://www.1luckybride.com
pricala sam vec na vise tema da je setricna imala super iskustvo s njima, pa je malo kopiram :raspa:
Haljinu sam narucila k njoj u Austriju, i trebala bi stici za oko 4-5 tjedana :jig:
nadam se da bu sve ok :pop:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet pro 04, 2008 2:24 pm

theonly, obavezno nas izvijesti... baš me zanima :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la theonly dana ned sij 11, 2009 12:38 pm

evo mali up to date.. prije par dana sam se mailala sa ovima u Singapuru, pitala me zena dal zelim te neke kristalice nasivane gore na haljinu il da mi taj neki dio extra stave,pa vidim dal zelim dodati, i pitala me koje tocno kamenceke zelim, u kojoj boji i tak. to smo sad rijesile, i trebat ce jos oko 3 tjedna.
duze je neg receno, al meni se cini jos ok, a nije mi ni sila. bitno da kvalitetno naprave..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la p.laush dana sri sij 14, 2009 2:35 am

pa ja sam danas gledala pozivnice na rasprodaji ali možeš ih samo preko interneta naručiti a mene a toga malo strah.. neznam slika-uživo neznam kak bi to ispalo!
slika
p.laush

PostPostao/la Malavida dana sub svi 16, 2009 9:13 am

Ja sam narucila pozivnice preko neta.
Stvar je u tome da vecina prodajnih mjesta (ducana) ima adine pozivnice i tamo ih mozes vidjeti uzivo,a kasnije narucis online.
Mi smo imali dvije vrste pozivnica i zahvalnica pa smo 3/4 toga uzeli preko ade,a 1/4 preko dtp-a (ali se takodjer radilo o adinim pozivnicama).
Stvar je u tome da nam nisu rekli ni u adi ni u dtp-u da se pozivnice i zahvalnice moraju slagati.Dobijes karton,vec izrezanu traku,tj.masnicu i slicicu pa sam sastavljas pozivnice i zahvalnice (na kale,za ove druge nije bilo potrebno).
Nije to nama bio preoblem,ali nisam znala jer nigdje ne pise i nitko ne kaze.
Ali sto se tice ljubaznosti, cista :10od10:
I iz ade i iz dtp-a zenske su bile ful ljubazne,cule bi se po nekoliko puta,dostava je bila brza.A u dtp-u sam jos uzela i kutije za kolace.

A mislim da ne trebam posebno hvaliti angelus-art :D
Znala sam da ce ana77 super napraviti,ali sam se jako ugodno iznenadila kad mi je fotkala knjigu i poslala fotku na mail.To uopce nije trebala,a knjigu bih vidjela ionako za par dana pa mi se to cinilo stvarno super od nje.
Svidjalo mi se i sto je rekla da joj javim da li sam zadovoljna i poslala mi je neke primjerke tekstova jer nisam imala ideju sta staviti na prvu stranicu.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la zelenooka-007 dana čet pro 17, 2009 11:24 am

ja još nisam ništa naručivala,ali imam namjeru... pronašla sam super stvari na dtp-shopu,freehouse i nb-net... tamo ću naručit balone,mašne i još neke sitnice! inače se znam koristit kupnjom preko interneta i nikad nisam imala problema!
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la black_magic dana pet pro 18, 2009 1:04 am

eto da ja isto komentiram. ja sam narucila dragim poklon za bozic preko e-baya iz engleske i stigao je za 3 dana i super izgleda. a nakit za vjencanje mi je mama narucila kao poklon za bozic isto s e-baya i stiglo je za 2 tjedna iz hong konga, tako da sam vise nego zaddovoljna. a daleko je povoljnije sve nego kod nas
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Isabella dana pon vel 01, 2010 8:29 pm

gledam divne haljine preko ebaya.
naručivao mi je frend stvari već i stizale su za otprilike 15 dana.
nisam morala platiti carinu.

jako mi se sviđa ova haljina, i boja, samo ne znam koja je to (napominjem da nisam još ni u salonu isprobala ni jednu, imam vremena :D)
http://cgi.ebay.com/Stunning-Prom-Eveni ... 563923ceb7
djevojke koje ste već naručivale haljine, javite na što se treba paziti kod narudžbe, kako ste zadovoljen haljinama, može neke upute za nas početnike?
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto vel 02, 2010 9:27 am

Isabella - haljina je čarobna. :vau:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana uto vel 02, 2010 10:35 am

i cijena je super :D
baš ova haljina nema paletu boja, morat ću naći drugu, jer meni te boje na haljini nemaju veze s onim bojama na paleti.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri ožu 17, 2010 5:22 pm

cure zanima me vase iskustvo s kupnjom haljine, vjencanice preko ebaya ili ovih drugih internet stranica...?!? dali haljina izgleda kako i na slici? jeste li se razocarale ili ne?!?
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la anubi s dana pet ožu 19, 2010 9:35 am

ribica08 je napisao/la:cure zanima me vase iskustvo s kupnjom haljine, vjencanice preko ebaya ili ovih drugih internet stranica...?!? dali haljina izgleda kako i na slici? jeste li se razocarale ili ne?!?

Mene isto zanima! :jig: :jig:
No more forum at work :-(
slika
anubi s

PostPostao/la Branči dana pet ožu 19, 2010 9:43 am

vidim da theonly nije ništa napisala ovdje nakon posta da joj treba za tri tjedna haljina biti gotova. :D

theonly je svoju naručenu haljinu imala na vjenčanju, prekrasna je bila (i ona, i haljina :cerek: ), mislim da je radila i neke male prepravke, ali zapravo ona vam sve mora ispričati jer ja ne znam detalje. :mig:

i Mischa je naručila rajf i haljinicu za curicu prek neta, pa pozivam i nju da nam napiše svoje iskustvo i na što treba pripaziti. :loveflag:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la theonly dana pet ožu 19, 2010 11:29 am

evo, evo, javljam se, imala sam par upita na pp, tak da nisam ovo ni vidjela :budala:

uglavnom, ja sam naručila haljinu online, poslala mjere, i sliku. Bila je gotova za 4 tjedna i stigla mi par dana kasnije (u Austriju)
Tamo je poštar donio doma, dakle nema carine, u Hr se carina nekad plaća, nekad ne :ne zna:

Ja sam bila zadovoljna, sve je štimalo, jedino se meni činilo previše perlica, pa sam ih s prednje strane pola skinula-tj. švelja u Vž mi je skinula,
i malo je suzila prije vjenčanja, jer sam izgubila par kila..
Inače, kako je došla, bilo je točno kak treba.
Mjere se daju u inchevima, pa sam se ja bojela da možda neće ispasti 1:1, al je :thumbsup:
Te mjere su fakat detaljne, tak da se ne može puno fulatm jedino sad ak vama kilaža varira.
Nisam je ni kratila, iako sam im napisala mjere ko da ću imat petu od 8cm, a imala sam 5, al činilo mi se ok da se malo vuče..
Kako je haljina izgledala možete pogledati i na fotkama s naše svadbe, pod temom priče i slike vjenčanja.

Ako trebate još koji info, može i na pp :mig:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet ožu 19, 2010 11:33 am

Ja sam dobra iskustva čula od sestrične i njenih frendica, pa sam i sama probala, i eto, uspješno!
Plaćala sam Paypalom i sve je proteklo kako treba..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la anubi s dana pon ožu 22, 2010 9:37 am

Hvala! Na stranici ima odličnih haljina! Možeš izabrati haljinu samo sa njihove stranice ili?
No more forum at work :-(
slika
anubi s

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.