Datum vašeg vjenčanja • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Datum vašeg vjenčanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Datum vašeg vjenčanja

PostPostao/la Mateus dana čet stu 22, 2012 3:14 pm

hm... mi napokon prošli vikend odredili datum. na kraju je ispalo 28.9.2013.
nakon zaruka za Novu godinu (1.1.2012.) 3 mj uopće nisam htjela s nikim razgovarati o tome jer sam bila previše šokirana sama sobom da sam pristala na udaju. Ja sam bila uvjerena da se neću udavat ( nemojte me sad mrzit i pljuvat) jer meni osobno taj papir ne znači niš. Ako se volimo, se volimo s papirima i bez. J je 4 mj skupljao hrabrost da me pita s obzirom na moje stavove :roll: .
Ug, nakon što sam se odšokirala i prihvatila sve to, krenula sam razmišljati kad bi to bilo. Kako obožavam proljeće, htjela sam negjde u travnju. Ali mome dragome to nešto nije pasalo. Pa je bilo na ljeto. E to tek ne može jer je sezona i svi živi rade pa nema smisla. Pogotovo njegovima koji ne mogu dozvoliti da im se pansion zatvori usred sezone u Novalji. E tako smo došli do rujna. Ja bi na početku ali njemu to ne paše radi posla. E onda smo se odlučili za 21.9. To je stajalo neka 2 mj. E onda se javila moja sestra dal može bar tjedan dana kasnije jer ni ona ne može zbog sezone (Zrće). E onda smo fino svih njih nazvali i pitali dal NJIMA odgovara 28.9. I eto, jučer rezervirala salu za taj datum. Ako se opet pomakne zbog nečega... :terminator: :prepad:
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

Marketing:

PostPostao/la mima21 dana čet pro 06, 2012 7:20 pm

Eto mi smo prije godinu i pol zagovorili 5.10.2013., i u ovih tjedan dana se ispostavilo da taj dan u našim familijama imaju još 3 svadbe + moja seka ne može nikako taj dan + još neke sitnice. I tako smo krenuli u potragu za novim datumom (pošto je sve još kolko-tolko daleko i nismo puno toga kaparili).Jedini slobodan termin u sali koju želimo ima 26.10. E to je sad konačan datum koji za sad odgovara svima i ne planiramo ga više mjenjat :pop:
slika

slika
mima21

PostPostao/la Ivanahp dana uto pro 18, 2012 1:47 pm

Mateus je napisao/la:hm... mi napokon prošli vikend odredili datum. na kraju je ispalo 28.9.2013.
nakon zaruka za Novu godinu (1.1.2012.) 3 mj uopće nisam htjela s nikim razgovarati o tome jer sam bila previše šokirana sama sobom da sam pristala na udaju. Ja sam bila uvjerena da se neću udavat ( nemojte me sad mrzit i pljuvat) jer meni osobno taj papir ne znači niš. Ako se volimo, se volimo s papirima i bez. J je 4 mj skupljao hrabrost da me pita s obzirom na moje stavove :roll: .
Ug, nakon što sam se odšokirala i prihvatila sve to, krenula sam razmišljati kad bi to bilo. Kako obožavam proljeće, htjela sam negjde u travnju. Ali mome dragome to nešto nije pasalo. Pa je bilo na ljeto. E to tek ne može jer je sezona i svi živi rade pa nema smisla. Pogotovo njegovima koji ne mogu dozvoliti da im se pansion zatvori usred sezone u Novalji. E tako smo došli do rujna. Ja bi na početku ali njemu to ne paše radi posla. E onda smo se odlučili za 21.9. To je stajalo neka 2 mj. E onda se javila moja sestra dal može bar tjedan dana kasnije jer ni ona ne može zbog sezone (Zrće). E onda smo fino svih njih nazvali i pitali dal NJIMA odgovara 28.9. I eto, jučer rezervirala salu za taj datum. Ako se opet pomakne zbog nečega... :terminator: :prepad:

Ja sam doživjela da mi je frendica rekla da mi je datum retardiran!!?? Suzdržala sam se da ju ne pošaljem u pm, onda je buduća kuma budućeg mi muža rekla, joooj daa pa zakaj u ljeto? E i buduća svekrva je rekla da su ljudi na godišnjem zakaj nebi u 9.mj? Pa da ne povjeruješ..pa da nebi gospodu redom zvala i pitala kome paše!? Kao da se u 8.mj samo nenormalni žene? :ne zna: Malo su bili me isfrustrirali pa sam objašnjavala svima da mora biti u ljetu jer će biti na otvorenom a osim tog i godišnjica (3.) veze nam bude pa mi se činilo romantično a i normalno izabrati taj datum! Kolegica s posla mi je rekla, i ima pravo, to je tvoj dan, ti si glavna. Točka :belj:
Ivanahp

PostPostao/la lilica dana uto pro 18, 2012 6:33 pm

Ivanahp je napisao/la:Ja sam doživjela da mi je frendica rekla da mi je datum retardiran!!?? Suzdržala sam se da ju ne pošaljem u pm, onda je buduća kuma budućeg mi muža rekla, joooj daa pa zakaj u ljeto? E i buduća svekrva je rekla da su ljudi na godišnjem zakaj nebi u 9.mj? Pa da ne povjeruješ..pa da nebi gospodu redom zvala i pitala kome paše!? Kao da se u 8.mj samo nenormalni žene? :ne zna: Malo su bili me isfrustrirali pa sam objašnjavala svima da mora biti u ljetu jer će biti na otvorenom a osim tog i godišnjica (3.) veze nam bude pa mi se činilo romantično a i normalno izabrati taj datum! Kolegica s posla mi je rekla, i ima pravo, to je tvoj dan, ti si glavna. Točka :belj:

ajmeeee :shock1: :shock1: :shock1: ah draga, normalno je da se svi petljaju i svi imaju nesto za reci :kava: boli te ona stvar sta tko misli i sta tko prica, ti i tvoj dragi znate zasto vam je taj datum poseban i to je to, kraj price. nek si oni biraju svoj datum svadbe il cega vec, ovo je iskljucivo VAS dan i vi jedini imate pravo birati sve pojedinosti u vezi toga. pa taman da odlucite svadbu imati na novu godinu, sta vas briga, to je vas izbor i vase pravo. a oni koji vas vole i cijene, pronaci ce nacin da svojim prisutstvom uvelicaju vas poseban dan, pa taman vani debeli fratri padali s neba. nemoj se nista brinuti draga moja, uzivaj u pripremama i na koncu, u svom prekrasnom, romanticnom, ljetnom danu :ljubav: :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ivanahp dana sri pro 19, 2012 10:51 am

Hvala lilica :loveflag: u bitnim trenucima u životu tek uvidiš kakvi su ti i tko su ti prijatelji i ljudi oko tebe!
Ivanahp

PostPostao/la Apache dana sri sij 23, 2013 7:38 am

Evo, mi smo jučer dogovorili datum, to bude 27.07. ove godine.
Muziku smo dogovorili već prije i rekli su nam da im je 7.mjesec djelomično prazan zasad, pa dok budemo imali ponuđene datume da ih samo nazovemo da provjerimo. Tako da je to sve sad riješeno :)

Oduvijek sam želio zimsko vjenčanje pa da nas konji dovuku na sanjkama, ali je nemoguće pogoditi kad bude pao snijeg, a ako nebude snijega onda to nije to.
Zato smo se ipak oslučili za ljetno vjenčanje.

O problemima u vezi datuma ću na drugoj temi, baš prikladnoj za to.
slika
Apache

PostPostao/la slady8 dana sri sij 30, 2013 2:49 pm

Naš datum je 27.07.2013god. i tad nam je 10 godina veze :)
slady8

PostPostao/la Apache dana čet sij 31, 2013 7:21 am

Znači isti dan smo :vjencanje1:
slika
Apache

PostPostao/la IvanaMico dana sub vel 02, 2013 11:05 am

nas je datum 20.07.2013.
Mi smo htjeli da bude 20.09. ali zbog mnoge rodbine koja je izvana i oni nebi mogli doci zato smo odabrali dva mj. ranije da svi mogu doci :loveflag:
slika
IvanaMico

PostPostao/la ivancica dana pet svi 31, 2013 12:23 pm

Naš je datum bio 17.5. 2013.

Nakon što smo saznali za trudnoću i dogovorili se da će biti svatova, ja sam htjela baš svibanj jer ima predivnog cvijeća, pogotovo mojih omiljenih božura :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:

Nazvali smo Beattu za koju smo znali da želimo 100% da oni sviraju i foto i salu i pitali ih za slobodne petke i subote u svibnju. 17.5 se jedini svima poklapao i to je bilo to. A muž je i za dogodine kad smo se planirali vjenčati nekako navijao za 17.5. Ja sam više naginjala 03.05, al uopće mi nije žao nimalo.

Sad mi taj 17.5 zvuči totalno kao MI - naš dan :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tom_iva dana uto lip 11, 2013 9:46 pm

ivancica je napisao/la:Naš je datum bio 17.5. 2013.

također! samo sljedeće godine :D :thumbsup: :D :loveflag:
slika
tom_iva

PostPostao/la Misty dana ned ruj 08, 2013 3:15 pm

Naš je datum trebao biti 24.05.2014. (jer nam je 27.5. sedma godišnjica veze) ali hotel u kojem je vjenčanje je tada bukiran zbog neke sjednice pa je datum pao na 10.5. jer mi zvuči lijepo i lako ću ga zapamtiti :) Kumovi su se zaručili u slično vrijeme kad i mi, njihova svadba je tjedan prije. Biti će zanimljivo :cerek:
slika
Misty

PostPostao/la rose90 dana pet pro 27, 2013 9:47 pm

Mi smo htjeli svadbu u proljeće, prvo sam htjela 15.5.2015. (datum je mrak :D ) ali dragom se nije sviđalo što je to petak. I tako malo gledali po kalendaru, vidjeli 30.5. i eto ga, to je naš datum :vjencanje1:
slika
rose90

PostPostao/la andrea.sb dana pon pro 21, 2015 6:03 pm

čini mi se da se u ovoj temi više ne piše, ali ja sam uzbuđena iako je to poprilično daleko i moram reći, ugovoren datum..!! :cheer: :cheer: :cheer: 5.5.2017. :vau: :vau:
andrea.sb

Marketing:

Prethodna

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.