Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

S kime ste...?

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: S kime ste...?

PostPostao/la Sue0204 dana pon pro 06, 2010 10:34 pm

S kumom sam išla birat vjenčanicu, frendica mi je pomogla u odabiru materijala za rever, za kićenje će biti zadužene
frendice i seka, a što se tče stavki 4 i 5 najviše mi pomaže forum! :cerek:
moja kuma je stvaro zagrijana i mogu na nju računat u svakom trenutku, a i dragi je tu, pa kad treba uskoči i on!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la wedding.dress dana sri pro 15, 2010 10:46 am

za sad sve rjesavam s dragim jer osim nasih roditelja i brace nitko jos ne zna :cerek: :cerek: :cerek:
zajedno smo birali i kaparili salu, pokusavam ga cim vise ukljuciti pa sad i on sam pocinje razmisljati o detaljima :cerek: evo jucer je smislio savrsenu ideju za pozivnice :raspa:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Lia dana sri sij 12, 2011 12:53 pm

taja.dj je napisao/la:Imam par pitanja:

Dakle s kime ste ili tko vam je pomogao kod:

1. odabira vjenčanice
2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica
3. kićenja
4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala)
5. savjeti....

1. Moja sekica i poslije kumica potvrdila da mi dobro stoji
2. Sama ( s dragim sam birala materijal)
3. Sekice i mama
4. Internet :pop:
5. FVS ekipa :pop:

Evo ovako, ja sam namjerno u večini stvari sve isključila. Meni su apsolutno svi htjeli pomoći s reverima, poklonima za goste i pozivnicama, ali ja uvijek mislim da nitko drugi to neće moći napraviti kao ja tako da sam sama sve to napravila.
I kićenje sam veliki dio sama i također su svi htjeli pomoći, ali ja sam samo jedan dio na kraju prepustila sekama i mami. Super su napravile i da sam znala da hoće sve bi im bila prepustila :D

I ima još jedan razlog šta je u svemu isključujem skoro sve, a to je da kad ljude pitaš jedan savjet često dobiješ još 5 drugih koji te uopće ne zanimaju, a meni se na to diže kosa na glavi :budala:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri sij 12, 2011 1:51 pm

1. odabira vjenčanice
3. kićenja
5. savjeti....

potaknuta Lorinim postom, da i ja napishem koju pametnu :zubo:
1. kod odabira vjencanice su najvishe pomogle kuma i mama, jer su isle sa mnom u prvi (i jedini) salon u kojem sam bila. i to oba puta kad sam isla probavat. po vjencanicu sam isla sa najboljim prijateljem, i on je dao poseban blagoslov :rofl: :rofl: :rofl:
2. sta se tice izrade kitica/pozivnica, mi smo ih narucili u angelus arta, a kod izbora "the" pozivnice pomoglo je vishe ljudi; ukljucujuci honeya, kumu, sestru, mamu, rodicu....
3. s kicenjem nisam imala nista, to su obavile moja seka, kuma, mama, teta i dvi rodice dok sam ja bila na manikuri i ostalim cudima :rofl: :rofl: :rofl:
4. sta se ideja tice, svak je bio dobrodosao da da neki prijedlog :pop: al na kraju sam sve sta se cvijeca tice pustila cvjecarki na volju i mastu, i nisam se razocarala, dapace!!! ipak je to njen posao, i uvjerena sam da ja to nebi znala/mogla bolje. iskreno, nisam neki freak za cvice pa mi nije bilo ni toliko bitno.
5. za savjete sam se najvishe obracala svojim voljenim forumashicama :grli: :grli: :grli: jer vishe glava misli bolje od jedne :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana uto vel 08, 2011 11:17 pm

Vencanicu birala s mamom
Kitice sama smisljala i sama pocela praviti
POzivnice sama, dragi pozajmio stampac :D
I mamina prijateljica mi dala par ideja
Oko ukrasavanja ruzmarina i kicenja ce pomoci sestra i njena drugarica.
Sklonija sam drugovima nego drugaricama pa bi bilo cudno da muskima uvalim da vezuju masnice i sl :lol:
Sve ostalo sam odradila sama

I malo sam nekad besna na dragoga, jer je do sada samo rekao mhm i aha na sve sto sam ja uradila, a njega treba malo pogurati da bi bilo sta uradio vezano za vencanje
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la alice dana uto vel 08, 2011 11:34 pm

1. odabira vjenčanice
3. kićenja
5. savjeti....

....

1. Vjenčanicu sam tražila sa jednom od naj (ako ne i najnaj :D) prijateljica na koju sam znala da u tome mogu računati na nju :grli: ... Za potvrdu odabira je došla i kumica :)
Majku sam vodila tek na generalnu probu, samo da vidi kako se to sve zakopčava/veže jer je uobičajeni bilo kakav shopping s njom noćna mora :neznamkakoti: (al ajd, ovg puta začudo nije imala previše komentara, osim što sam morala isprobati još i svaki veo da ona vidi ipak jel bi ja uzela koji... :roll: )
2. Ideja je došla s ovog foruma, u izradi su pomogli svi. Doslovce: rezali smo ružmarin od sveki, svekar je to rezao na manje komade, sveki je pregledavala jel dobro odrezao :lol: pa smo transportirali do mojih gdje je tata rezao trakice po mom naputku, a majka i ja smo ih vezale u mašnicu - dan prije svadbe, bilo je u planu da i dragi pomogne, al je njega baš jako bolila glava :izivciran: pa smo ga poslali na spavanje da se ne razboli pred svadbu :zubo:
3. Za kićenje je bila zadužena mlađa sestrična koja je uz sebe zaposlila i svog dragog pa su njih 2 zajedno kitili :loveflag:
4. Forum/net općenito te frendice koje su se nedavno poudavalae :D
5. Od svih i svakog... nekih dobrodošlih, većina potpuno suvišnih i ne traženih :budala:
slika
alice

PostPostao/la prinči dana uto ožu 29, 2011 5:48 pm

1. odabira vjenčanice
3. kićenja
5. savjeti....

***** Ovako, 1.vjenčanicu sam išla kupovat s dragim i našim kumovima (koji su ujedno cura i dečko), pa smo taj dan baš se proveli..Kuma mi ujedno i plaća vjenčanicu, tako je ona htjela. Bila mi je potpora, ali na kraju je rekla da sama moram odlučit u kojoj se najbolje osjećam i u kojoj sam se zamisljala cio zivot..i odlučila sam tako..Čak me je i dragi vidio u vjenčanici, nisam izdržala. jadničak je sam stojao vani :jig: :roll: I sunce moje, ostalo bez teksta..Mami i sestri sam odmah poslala MMS..oduševile se..A vodicu ih na probu pred vjenčanje.. :cheer:

2.Revere radim sama, također ideju i snagu sam dobila s ovog foruma, snagu da to mogu sama..Kuma će mi kupiti materijal kad bude išla kod svojih u Zg.Praviću ih uz pomoć sestre i mame.
* Pozivnice sam sama osmislila, odnosno tekst sam sama izabrala pa sam ga preinačila, uz pomoć jedne forumašice :cheer: kojoj se još jednom srdačno zahvaljujem..Izabrala papir, boju i font ..te kupila mašne za pozivnice, s prijateljicom iz djetinjstva..
3.Kićenje će mi obavljat, sestra, mama, sestrične
4.Ideje su za kićenje sale su samo i jedino moje..te izgled bidermajera
5.Savjete sam dobivala od svekra, svekrve, kume..ali jedino i iskljucivo samo sebe slušam...(tu i tamo pokoji mamin savjet)
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sub tra 02, 2011 11:01 pm

1. odabir vjenčanice - sama sam ju odabrala i nema šanse da me netko mogao uvjeriti u drugo :lol: :lol: al mama je išla sa mnom na isprobavanje, isto tako sad i na probe jer svaka sugestija ili pitanje od neke druge osobe dobro dođe :mig:

2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica - kitice tj. revere sam započela sama, par komada je sveki napravila, al najveći dio moja mama i naravno dragi koji je sve sastavne dijelove lijepio :thumbsup:

3. kićenja - ovo ne znam jel kićenje gostiju kiticama il kićenje kuće? :ha: goste će kititi djeveruše, a oko kuće nećemo kad nemamo niti dočeka doma.

4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala) - odgovorno tvrdim da nema te ideje koju bi mi netko predložio, a da nisam pročitala ili prethodno dobila od dragih forumašica ovdje :cerek: tako da FVS rulez :cerek:

5. savjeti.... pročitaj pod 4. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la >Ivy< dana sub tra 30, 2011 4:54 pm

Ja sam najvise zahvalna svojoj dragoj mami i sestri !! Sve sve sve mi pomazu, cak mama vise nego sestra jer ona zivi sa dragim 30min udaljena, ali mi pomaze koliko god moze . Sigurna san da bi mi kuma moja pomagala, ali je i sama bila u problemima i otisla je na otok ovo lito, pa je ne zelim gnjavit puno. Ja sretna i zadovoljna ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Skoro zabb napisat, sa roditeljima sam izabrala haljinu, sa sestrom stvaram nove ideje i savjetuje me, sa mamom cvijece, itd.
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la **Anchy** dana ned svi 22, 2011 1:08 am

Vjenčanicu sam izabrala sa kolegicom
Sve potrebno za izradu kitica sa frendicom,a kitice sad na kraju radim sama al ok,imam još malo za napravit i gotova sam
restoran,muziku,foto i pozivnice sa dragim a ostalo je sve na meni.dakle cvjecarka je moj izbor i moja briga i još neke stvari.radije i to nešto obavim sama najbolje kako znam i onako kako hocu nego da mi netko pametuje,sa dragim se ja naravno uvijek posavjetujem šta i kako al s obzirom da ja ne radim vecinu obavljam dok je dragi na poslu,pa onda popodne možemo nekaj draugo jer ne volim kad mi sve nagužva odjednom.
Ma nema me svijet....hahahahahha :rofl: :rofl:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto sij 22, 2013 11:25 am

1. kod odabira vjencanice pomogla mi je kuma, no onda sam odlucila da cu ju sivati po jednoj iz filma, dakle sama sam izabrala :o
2. izradu kitica, pozivnica i zahvalnica pomoci ce mi kuma, druga najbolja prijateljica i moj dragi :cerek:
3. oko kicenja ce se angazirati ta moja druga najbolja frendica i uposlit ce jos neke moje frendice, rekla je da se opustim i prepustim sve njoj :grli:
4. ideja bilo kakvih (cvijece, sala) zapravo sama, a dragi je sudjelovao utoliko sto je rekao svoje misljenje o izabranome :D
5. savjeti.... sa svih strana, od udanih frendica, malo od neudanih a i s ovog foruma :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.