S kime ste...? • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

S kime ste...?

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: S kime ste...?

PostPostao/la Studentica24 dana pon ožu 16, 2009 12:27 pm

Draga, pa pisala si što je sve s tobom napravila kuma, nisi falila temu... :mig: :mig: :mig:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la La_LuNa dana čet tra 23, 2009 8:39 pm

meni je moj najbolji savzenik u organizaciji vjencanja - internet :cerek: forumi :svakacast:

razocarana sam u kumu. samnom je bila samo na sajmu vjencanja i u jednom salonu vjencanica. shvacam ja da je netko zauzet, obaveze, blabla, al da nemo's odvojiti par minuta i nazvati pa pitati "cuj, kak idu pripreme, trebas kakvu pomoc?", e to fakat ne kuzim.. nismo se cule fakticki uopce od veljace kada sam ja kaparila vjencanicu.. osjecam da bih joj nekaj trebala reci, al ne znam kaj i kak :( ugl, da, kuma je veliko razocaranje :(

oko vjencanice mi je najvise pomogla i angazirala se jedna frendica. sve ostalo smo dragi i ja samo rijesavali..
11. o9. 2oo9.
slika
..Ti Si Mi u Krvi..
La_LuNa

PostPostao/la maybelline dana sri svi 06, 2009 4:08 pm

Luna

zao mi zbog kume sto je takva
znam da neznas ni kako ju ista pitati vezano uz to,ali probaj nekako,jer ako nije nimalo angazirana to je tesko
drzim ti fige da se ona ipak malo osvijesti i bude uz tebe
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Ana_Split dana sri svi 06, 2009 4:35 pm

ja do kume nisam nista trazila i niti cu briga me imam ja vas da se posavjetujem ako se oko necega dvoumim a i dragi je tu mada se ni on puno ne pita :rofl:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ninchy dana pet svi 15, 2009 2:09 pm

ja sebi najviše sama pomažem :D malo sam teška po pitanju nekih stvari, a i ja najbolje znam kak sam ja to sebi zamislila - u biti se bojim da mi netko drugi neće to napraviti kako treba pa ću samo luditi...
oko izbora vjenčanice su mi pomogle mama i kuma - najviše, ali moje curke koje su (začudo) dijelile mišljenje s nama (po pitanju vjenčanice).
matreijal za pozivnice, kitice i konfete sam birala sa dragim, ali izrada - samo ja! ponude padaju i stoje, ali imam dovoljno vremena, ne žuri mi se, tako da to najradije sama....
sve ostalo ide manje-više uz dragoga, iako on većinu stvari prepušta meni na izbor, on samo na kraju potvrđuje ideje :thumbsup:

što se kume tiče, ona mi je velika moralna potpora, pošto nas dijeli prek 200 km, ali da mi bilo što zatreba znam da će mi pomoći koliko god može... :cerek:
slika
ninchy

PostPostao/la Giovanna dana uto lip 16, 2009 10:33 am

Ja sam zuazirala od hodanja po salonima, trazenja haljine...ajoooj...atipicna sam mladenka, skroz...
Isla sam nesto malo pogledati sa sekom svojom najdrazom, i najboljom prijateljicom (kumom)...kako ja nemam klasicnu vjencanicu, nego sivam haljinu, nije bilo nekakvih problema...tako jednostavno, bezbolno! :loveflag:
A, SVE, ali, bas SVE ostalo, s dragim rijesavam...sve zna, sve ga zanima, sve zajedno rijesavamo, obilazimo, ili sta vec treba...i, to mi je super!!! :cheer:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la zelenooka-007 dana čet pro 17, 2009 11:29 am

kad sam vjenčanicu tražila sa mnom je išla mama...bila bi još i kumu povela sa sobom ali ona je na faxu u rijeci,pa je večinu vremena gore...
pozivnice i ostalo naručujem,to smo skupa izabrali ja i dragi...i svima se sviđaju... za dekoraciju sama odlučujem a dekoraterka u restoranu i cvječarka rade po mojim željama! :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 26, 2009 12:20 pm

VJENČANICA - obišla sam više salona s različitim pratnjama. mama je svaki puta bila samnom, a ostali su se od salona od salona izmjenjivali. uglavnom, najviše mi je pomogla jedna frendica koja mi i nije baš naj, naj, ali mi je pomogla jaaaaaaaaako. ona je inače osoba od realne kritike i nikada neće mazati oči lijepim riječima. predlažem da povedete takvu osobu, bez obzira na njenu ulogu na vašem vjenčanju. mami, sestri, kumi, frendicama su sve od reda bile divne i krasne..
POZIVNICE IZAHVALNICE, REVERI - dogovorili smo se zaručnik i ja samo oko boje, a onda sam ja na netu prikupila 10-ak meni najljepših, a dragi je (zajedno samnom) odlučio o pravoj. što se tiče revera, oboje smo bili za ružmarine jer je to već pomalo zaboravljeni običaj u Slavoniji, a nama drag
UREĐENJE SALE - imala sam sreću jer mi je jedna od najboljih frendica vlasnica sale za svatove. njoj sam samo iznjela svoje osnovne ideje, a ona će sve to sa svojim velikim iskustvom i bujnom maštom sigurno pretvoriti u bajku!
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 26, 2009 12:26 pm

La_LuNa je napisao/la:meni je moj najbolji savzenik u organizaciji vjencanja - internet :cerek: forumi :svakacast:

razocarana sam u kumu. samnom je bila samo na sajmu vjencanja i u jednom salonu vjencanica. shvacam ja da je netko zauzet, obaveze, blabla, al da nemo's odvojiti par minuta i nazvati pa pitati "cuj, kak idu pripreme, trebas kakvu pomoc?", e to fakat ne kuzim.. nismo se cule fakticki uopce od veljace kada sam ja kaparila vjencanicu.. osjecam da bih joj nekaj trebala reci, al ne znam kaj i kak :( ugl, da, kuma je veliko razocaranje :(

oko vjencanice mi je najvise pomogla i angazirala se jedna frendica. sve ostalo smo dragi i ja samo rijesavali..

ja od kume ništa nisam niti očekivala jer cura ima dvogodišnjeg klinca, trudna je 3 mjeseca i još uvijek radi, a i gradnja nove kuće im je u tijeku... iako sam njoj puno pomogla oko njenih svatova, ne ljutim se. :kava: znam da bi ona pomogla da može
ako ti je kuma još uvijek neudana i bez djece, a nije osobni asistent Milana Bandića, svakako bi mogla barem nazvati...a možda joj je sad i neugodno što se dugo nije javila. probaj ti nju nazvati
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 29, 2009 8:52 pm

hmmmm,nešto baš i nije u redu s tom tvojom kumom... mene moja zove svaki drugi dan da pita jel ima šta novo... bože,do svadbe će mi i dosadit...
ja bi bila i nju vodila sa sobom u potragu,ali ona je na faksu pa nije stigla...ali je zato moja mama fantastičan izbor...nema bolje pratnje od nje! :cerek:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 29, 2009 11:23 pm

... i moja blab koja je u čudu gledala sve one velike vjenčanice koje su stajale na meni... :zubo:

i moja je kuma bila na faksu, al se svako toliko javila, pitala, pomagala kad je mogla... uglavnom, sitnice s kojima sam ja bila prezadovoljna
tangerina

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 29, 2009 11:30 pm

ma tako i moja...ali nije mogla samnom... na žalost! a da,i ti također...samo da si bar vidila jednu vjenčanicu koja mi koliko toliko dobro stoji...a ne one brodove na šibici,... gha ha hahahahh
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sri pro 30, 2009 2:03 am

Ja sam primjerice svoju vjenčanicu kupila u potpunosti sama! :shock1: :raspa:
Nije baš bilo planirano, išli u Zg, dragi me otpratio pa sam ga poslala na kavu negdje, nakon sat vremena ja sve probala i pronašla nju! :vau:
U međuvremenu slala kao luda mms mami i kumi, ali se nije najbolje vidjelo. Kad sam došla doma, čekale su me do kasno u noć da vide kako mi stoji i pale na guzicu! :cheer:
Inače, stvarno forum mi je fuuuul pomogao, a onda tu je dragi, kojega uključujem u SVE i apsolutno sve skupa radimo i moja mama, kao glavno savjetodavno tijelo, ali i radničko. :mig:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Željana dana čet sij 07, 2010 5:26 pm

Svi smo maksimalno uključeni i to mi je neopisivo drago! Ja, dragi, moji roditelji, njegovi roditelji, bliža rodbina... Neopisivo san zahvalna! :kiss:
Mama i ja tražimo vjenčanicu, cipele, dodatke, tata i svekar sređuju stan, dragi i svekrva se brinu o dvorani i popisu gostiju. Ujac i moja kuma su zaduženi za bend, mamina kuma za cvijeće.
slika
Željana

PostPostao/la Charliese dana ned sij 10, 2010 1:08 am

s mamom sam otišla vidjeti vjenčanice i našla je, mami se svidjela, ja je probala i zakaparila ju mama! i ima odličan ukus!!!
a ostale stvari ili radim sama na ovom forumu, ili s dragim-većina stvari... npr.tri dana smo hodali po Zagrebu i tražili prstenja i našli ih!!! i moram pohvaliti i njega za odličan ukus i velikooo strpljenje!!! ;) :)
slika
Charliese

PostPostao/la zelenooka-007 dana ned sij 10, 2010 10:40 pm

ja sam sama birala i sama kaparila... nebi dopustila mami da mi plača još i vjenčanicu... ne ne...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Charliese dana sri sij 20, 2010 7:56 pm

zelenooka-007 je napisao/la:ja sam sama birala i sama kaparila... nebi dopustila mami da mi plača još i vjenčanicu... ne ne...

nebi ni ja, ali nažalost, ne radim, dragi sve sam plaća .. a mama će uzeti vjenčanicu i sobu.. iako sam vjenčanicu, buket i nakit trebala dobiti po običaju od svekrve.
slika
Charliese

PostPostao/la Keiko dana čet svi 06, 2010 2:00 am

La_LuNa je napisao/la:meni je moj najbolji savzenik u organizaciji vjencanja - internet :cerek: forumi :svakacast:

nisi jedina.. ja se s mojom kumom čujem preko fejsa i samo kad JA zovem..sve sam napravila sama, eventualno bi poslala slike njoj,seki i kumčetu sa dobrim ukusom (zadnje dvi mi žive daleko) da prokomentiraju, ali srećom znam točno što tražim, pa mi ne treba puno nečija pomoć..
i dragi je za sve tu - to je ipak najvažnije!!!

edit: tek sam kasnije skužila da je tvoje vjenčanje bilo 2009! kako je prošlo s kumom?
slika
Keiko

PostPostao/la Michelle dana pon kol 02, 2010 9:04 pm

Meni je definitivno naaaaaaaajveća pomoć moja mama... :lovestruck:
Išla je sa mnom i na sajam, i tražit vjenčanicu, kupovale smo zajedno materijale za izradu revera, zajedno to i pravile, kao i pozivnice....sad mama još ispisuje naša imena na poklon bočice....stvarno da nije bilo nje, ja bi bila izgubljena..... HVALA MAMA!!!! :cerek:

zahvalnice mi je oslikala bratova cura..

a što se tiče kume, kako sam je mijenjala, tako se ova nova baš i nije snašla u toj ulozi....je ona zainteresirana za sve i prepresretna zbog nas dvoje, ali da je nešto angažirana, baš i nije....ali za savjet je uvijek spremna....tako da mislim da je i to dovoljno... :)

a dragi je pomogao sastavit popis gostiju i dijelit pozivnice..... :o
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

PostPostao/la zagorka dana uto kol 03, 2010 6:46 am

meni je najveća pomoć bio moj sad je već muž... jako malo smo se oslanjali na pomoć drugih jer se nitko baš nije pretrgnuo da nam pomogne i čak ni da pita (osim kumova povremeno) jel nam što treba... tako da smo sve organizirali sami, napravili pozivnice i zahvalnice doma i možda je tako i bolje jer smo definitivno napravili feštu po našem ukusu, nismo dali da nas nitko odgovori od toga... a i gosti su na kraju bili oduševljeni :raspa:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana pet kol 27, 2010 1:48 pm

meni su oko svega pomogle moja kumica i seka :cerek: :cerek: :cerek: di nije mogla uskocit jedna , uskocila je druga i tako. sa kumom i mamom sam otisla gledat vjencanice i izabrala odmah. pomogle su oko svih detalja. mama je sa mnom isla gledat cvice. debeli je ponoga oko izbora pozivnica i ostalih sitnica. a forum mi je pomogao svaki put kad smo/sam bila neodlucna :grli: :grli: :grli:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pet kol 27, 2010 2:10 pm

1. odabira vjenčanice
2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica
3. kićenja
4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala)
5. savjeti....

1. kuma i prijateljica
2. vecinom sama
3. mislim da ce bit svi po malo
4. mama, bm i ja
5. forum vjencanje snova, i naravno svi dijele ultra super savjete :kava: :kava:

ne oslanjam se previše na druge :ne zna: :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ribica08 dana pon kol 30, 2010 10:49 am

1. odabira vjenčanice : kuma
2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica : radila sam ih sama, i zahvalnice te konfetice
3. kićenja: kititi cemo svi pomalo s aranzmanima koje ce napravit cvjecarka :lol: :lol:
4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala)
5. savjeti....

a 4. i 5. vecinom ovaj forumic :D :D i surfanje po interneticu hm dali nesto savjetica i mama i kuma :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Smotana dana pet ruj 17, 2010 11:37 pm

Vjenčanica pronađena uz blagoslov kume, seke i šogorice...
Bitnije stvari - u dogovoru sa dragim i obitelji...
ostalo - zasad samo internet...
slika

Gospe moja, obuci mi bilo, to mi dobro stoji, pa da sa njim budem jedno tilo, učini ga mojim...
Molit ću te stoput, ispuni mi želju, samo jednu, da sam blizu njemu, da je moj u svemu...
Smotana

PostPostao/la Nessa87 dana pon stu 15, 2010 8:08 pm

ja sam sve obavljala sa svojom kumom,jer mi je ona najbolja za to i baš si je dala truda.A za vjenčanicu su išle ona i mama,ostali su morali čekati taj dan!I mogu reći da sam svoje kumove dosta angažirala dan prije i taj dan.I jedna frendica me jako razočarla cijeli tjedan uopće nije pitala dal trebam šta a došla je tek u salu na večeru jer se kao nije stigla spremiti prije, :ha: :ha: :ha: a ja sam stigla i ostali gosti.A u petak se skuplio mngo ljudi kod nas pa su se slagale kitice.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.