Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

S kime ste...?

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

S kime ste...?

PostPostao/la taja.dj dana sri stu 19, 2008 11:07 pm

Imam par pitanja:

Dakle s kime ste ili tko vam je pomogao kod:

1. odabira vjenčanice
2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica
3. kićenja
4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala)
5. savjeti....

Uglavnom...tko vam je u čemu pomogao, tko više, tko manje?

Da li vas je netko razočarao? Nadali ste se da će se sam ponuditi pomoći a nije i sl.?

Ponukana već jednim iskustvom prijateljičinim, pomalo se pribojavam kako će to proći kod mene i u svim mojim pripremama.
Mnogi već govore ja ću ti ovo, ja ću ono pomoći, zovi kad i ako trebaš što i tako...
Isto je i frendica i onda kad je npr. bila izrada kitica kod nje doma, od 6,7 cura koje su se nudile pomoći, došle bi 2,3...
Uvijek odjednom obaveze, moram ovo, moram ono, pa čak i neke glupe isprike... hm...

Ja imam već prvo "ispitivanje" :rofl:
Za 10 tak dana sam se dogovorila s frendicom koja se udaje 3 tjedna iza mene da idemo zajedno gledati vjenčanice, s time da će cijelo krdo cura ići: od kuma, prijateljica, sestrični :rofl: :rofl:
Mislim da to bude prava opsada salona he he...

Već nas vidim lude i otkačene kao se zafrkavamo po cijelom gradu, samo moramo odrediti gdje ćemo krenuti i gdje završiti
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Re: S kime ste...?

PostPostao/la Ness dana čet stu 20, 2008 9:34 am

Što se tiče vjenčanice, najviše mi je pomogla mama i jedna moja prijateljica koja jako voli vjenčanja i dosta se angažžirala da mi pomogne oko svega.....
Mislim da nije dobra ideja baš da vučeš ogromnu svitu po salonima vjenčanica jer će svatko od njih imati neko svoje mišljenje koje bi te na kraju moglo i zbuniti jer je ipak najbitnije da se ti dobro osjećaš u vjenčanici. možda bi bila bolja varijanta da izabereš nekoga u koga imaš puno povjerenja i tko je JAKO ZAINTERESIRAN da bira s tobom vjenčanicu, ja sam u jednom salonu bila s dvije frendice koje nisu bile jako zainteresirane za vjenčanice, sve je to njima lijepo i krasno bilo, ženske ko ženske, obožavaju gledati haljine, ali mi nisu bile od neke velike pomoći......
Što se tiče kitica to sam radila sama, pozivnice i konfete sam naručila, cvijeće sam izabrala sama, a oko kićenja kuće i prostora gdje smo bili kod mene prije crkve su se angažirali i moji roditelji, i kumovi, i puno naših prijatelja koji su nam došli pomoći da se sve posloži, okiti i uredi, i sve se to prometnulo u jednu super feštu....
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la theonly dana čet stu 20, 2008 10:20 am

Ja se puno eto savjetujem sa svojim dragim forumasicama, od tu mi i vecina ideja :grli:
Obilaske koje sam do sad radila, isla sam sama, jer znam sebe, htjela sam to na brzinu rijesiti.
Doma cu sigurno raditi kitice, a za to vec imam radnu skupinu, mamu, sestricnu-kumu, par teta i jos par sestricni (koje su se sve uvjezbale prije par mjeseci za sestricninu svadbu)
Kaparila sam sve sama, razgledala sama..to, ko da je neki samo moj projekt :idea: :rofl:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana čet stu 20, 2008 1:17 pm

Skoro pa sve sama...
Vjenčanicu vidjela u jednom talijanskom časopisu...ljubav na prvi pogled!!!
Pozivnice izabrala skup sa dragim,za 20 min smo izabrali pozivnicu i tekst.
Dekoracija sale...isto moja ideja...pokazala svima što mi se sviđa i složili se sa mnom!!!

Što manje savjeta i pametovanja sa strane to bolje!!!!
miss-djurdja

PostPostao/la Dani 26 dana čet stu 20, 2008 3:04 pm

Ja sam isto sve sama odabrala. Vjencanicu sam sivala i prvu pogresku napravila kad sam dopustila mami da ide na prvi dogovor samnom... Naime, svi smo mi skloni tome da pametujemo pa tako i moja mama. Bilo je onak, a kaj mislis o ovome, a zakaj nebi ono... :izivciran: Kasnije je samnom isla sogorica s kojom sam ja sve obavljala za njeno vjencanje. Ona je bila prava podrska! Sto god sam ja rekla, ona je kimnula glavom :D Nije se petljala u moje odluke.
Pozivnice, kitice, cvjetne aranzmane i sve ostalo sam radila sama. Da se razumjemo, nisam nikoga ni trazila pomoc iako se puno njih nudilo. Pomoc sam imala dan prije svadbe kada sam radila cvjetne aranzmane. Moje cure su mi u tome pomogle a u subotu ujutro su jos dovrsile kicenje dvorista koje nisam dovrsila u petak. Npr. povezale su balone (da nebi pukli preko noci) i jos neke detalje. Moja tetka je slozila i uredila nas stol kod mene doma (zeni kapa do poda! sve je krasno izgledalo). Uglavnom, sve sam radila sama jer sam jako sklona popustanju pa sam mislila da ce najbolje biti ako sama sve obavim pa necu imati priliku popustiti :D Na kraju je ispalo onako kako sam ja htjela bez puno pretjerivanja i detalja. Ne kazem da nebi bilo lijepo i drugacije (odnosno, da su mi drugi govorili sta da radim) ali ovako stvarno nemogu reci da sam zbog nekoga napravila drugacije :D

P.S. Da nebi ispalo da moja kuma nije sudjelovala u nicemu (jer ju nigdje ne spominjem), moja kumica je bila samnom onda kada je to bilo najpotrebnije: Na sam dan vjencanja! Inace, kumica je bila trudna 7 mjeseci i dan nakon vjencanja zavrsila na strogom cuvanju trudnoce ("malo" se preforsirala). Cesto me zvala i zanimala se za sve, pa i gurala da ide samnom, al ja ju nisam htjela zamarati jer ima doma jednu curicu i trbusinu do zuba, pa stvarno nije bilo potrebe da ju vucem za sobom! Al moja kumica je najbolja!!!!!!!!!!! :grli:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana čet stu 20, 2008 3:19 pm

Ja za 1. put idem sa više cura (pa tako i sa dvije sestrične kojima je to poseban doživljaj) tako da svima udovoljim znatiželju, a meni bude drago da budu samnom, jer znam da će sve to proći veselo.

Da, ravnat' ću se po sebi i onome što se meni sviđa, a što mi dobro bude stajalo, valjda ću osjetiti.

Can't wait :cheer:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la miga24 dana sub stu 22, 2008 9:15 am

Ja sam ta koja sve istražuje i zivka okolo, a debeli ide sa mnom sve vidjeti(makar njemu sve svejedno,sve su mu sale lijepe i svi bendovi i fotografi su mu dobri! :roll: ).Oko tih većih bitnijih stvari se dogovaramo nas dvoje, a za sve ostalo,tu je moja kumica.
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la Katriona dana pon pro 01, 2008 9:08 pm

hm, hm....vjenčanicu sam planirala ići gledati sama jer mi kuma živi u Rijeci a ja sam je tražila u Zg-u, ali sam se bila par dana prije čula s mamom pa si je ona izmislila neke poslove u Zg-u baš taj dan kad sam ja to planirala ići gledati tako da smo na kraju otišle skupa...nisam je planirala zvati jer moja mama zna biti vrlo komplicirana, kad zapne ne popušta, ali moram reći da me ugodno iznenadila....zapravo mi je to najljepše iskustvo do sad.....bile smo u dva salona (jer sam ja prije pregledala po netu gdje i što želim probati) i pomogla mi je u odluci, rekla mi je što mi stoji a što malo manje, i uopće nije previše forsirala svoje mišljenje (krinoline! :D ).....pozivnice, zahvalnice i sve popratno smo odabrali sami, bend smo odabrali sami, a za dogovor u hotelu - što spada pod nadležnost svekrve - smo isto išli sami jer je ona rekla da ne želi ići s nama, iako smo je zvali....dekoracije sam ja odabrala a temu i boje s dragim....neke stvari koje su mi bitnije radim sama, i tu nisam kao naša draga Dani popustljiva... :D a stvari koje znam da će bolje obaviti i da bolje znaju drugi prepustim.... :jig:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon pro 01, 2008 10:08 pm

taja.dj je napisao/la:
Dakle s kime ste ili tko vam je pomogao kod:

1. odabira vjenčanice
2. izrade kitica (ako ste ih radile same) ili pozivnica
3. kićenja
4. ideja bilo kakvih (cvijeće, sala)
5. savjeti....

mama i sister su bile samnom u gledanju i odabiru,.. još jednom idem sa kumom da potvrdim :rofl: ... reveriće i sve ostalo ja i dragi radimo zajedno... kićenje crkve još neznamo tko će, a restoran rade oni sami...
savjete još ne dobivam :) dok ne nagovjestim vjenčanje :)
tangerina

PostPostao/la pitura dana pon sij 05, 2009 8:30 pm

vjencanicu sam sama nasla jer navise vjerujem sama sebii :-) i ostalo cu sigurno isto sve sama uz pomoc svog dragog :cerek:
dobro, za cvijece cu angazirati tetu koja ima prijateljicu cvjecarku tako da se ne brinem jer je sestri kad se udavala jako, jako sve lijepo sredila!
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pon sij 05, 2009 8:34 pm

pitura je napisao/la:vjencanicu sam sama nasla jer navise vjerujem sama sebii :-) i ostalo cu sigurno isto sve sama uz pomoc svog dragog :cerek:
dobro, za cvijece cu angazirati tetu koja ima prijateljicu cvjecarku tako da se ne brinem jer je sestri kad se udavala jako, jako sve lijepo sredila!

jedna od rijetkih, svaka ti čast :thumbsup: nadam se da ćeš i ostalo uspijet bez muka, držim ti fige :jig:
tangerina

PostPostao/la pitura dana uto sij 06, 2009 10:36 am

A sta da kazem? Sama sam u tome jer moji zive u totalno drugom gradu, a dvije najfrendice koje su ovdje samnom su totalno trudne do zuba tako da nisam htjela nikoga gnjaviti, a i kao sto sam napisala najvise vjerujem svojem instinktu i svojoj odluci. Okej, mama s tetom ce pomoci oko uredjenja sale i rijesiti ce kolace i tortu kakvu zelim! Znam da cu sigurno puknuti za par mjeseci kako se bude sve priblizavalo :shock1: ali zato zelim rijesiti vecinu stvari prije tog loma tako da sam sigurna da cu neke stvari odraditi sasvim okej :cerek:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 12:40 pm

pitura, vjerujem da ćeš napravit sve kako spada, samo u svaki novi pothvat treba ulazit smiren! vidim po sebi koliko mi znači ako išta u vezi vjenčanja radim totalno skulirana...

što se tiče teme.. idealno mjesto da pohvalim dragoga... koliko se moje maleno trudi oko svega, vjerujem da je iznenadio samog sebe. on je više nego ja radio do sad. farbao, rezao, ljepio, slagao.. (curke, slike pozivnica stavim kad ih zgotovimo do kraja, sve imam spremno, samo trebam mašnice prikopčat gore)
tangerina

PostPostao/la pitura dana sri sij 07, 2009 2:21 pm

Ma ja sam totalno cool :cool: Danas sam jos istrazivala konfete i otkrila nesto na internetu sto mi se jako svidja, hmmm.... jos samo da otkrijem cijenu i onda je to to!! Jedva cekam da prodje sva ta ludnica pa da napravimo pravu festu :tulum:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 2:22 pm

si gledala stranicu onog salona iz susjedstva (mog) ?
tangerina

PostPostao/la pitura dana sri sij 07, 2009 2:38 pm

Hmmmm..... sta oni imaju stranicu?? Nisam ju nasla...... :ne zna:
U ponedjeljak cu u tvoje susjedstvo pa cu otici pogledati u zivo sta imaju :cerek:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 4:20 pm

da ima stranicu, iako nemam pojma što ima gore točnog... no, neznam da li smijem tu reklamirat salon, pa ti pošaljem na mail
tangerina

PostPostao/la Branči dana sri sij 07, 2009 5:47 pm

Blablaća smiješ staviti link i adresu svega što preporučuješ u reklamni prostor na svakom podforumu (ovisi o čemu se radi pa staviš u prikladan podforum)

Iako bi bilo lijepo da se vratite na temu "S kime ste?.." a ne četate o salonima.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la samo_njegova dana čet sij 08, 2009 2:13 pm

kad dođe to vrijeme za hodanje po salonima vjenčanica i sl., ići će sa mnom moja mama i sestra (ako bude zainteresirana). ne želim preveliku svitu ljudi oko sebe, samo one za koje znam da će mi sve iskreno reći u facu. :)

za sve ostalo ću dogovarati s dragim.. zajedno super funkcioniramo, a i ja sam luda za organiziranjem svega i svačega, tako da to jedva čekam :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana čet sij 08, 2009 2:16 pm

i ja sam svugdje išla s mamom. i ponekad bi išla moja teta. ali samo kada smo tražile vjenčanicu i cipele.
za sve ostalo sam išla s dragim. :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana čet sij 08, 2009 2:17 pm

planiram njega maksimalno uključiti u cijelu organizaciju jer ima jako dobar ukus i ne želim da sve bude samo kako sam ja zamislila.. iako, to će morati biti "ljubičasto" vjenčanje jer je to boja mog života :) i tu dragi neće imati pravo glasa :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pitura dana sub sij 17, 2009 10:53 pm

Evo,ja sam danas mami prepustila organiziranje torte.... morske torte. Dala sam joj slikicu isprintanu kakvu zelim, a ona ima zadatak da nadje tko ce to napraviti :cheer: Bas se veselim torti sa skoljkicama!
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana ned sij 18, 2009 8:51 am

Moja mama bi meni sve napravila, kao da se ona udaje :neznamkakoti:

Ali dobro, budem nekako izdržala jer malo i ratujemo :shock1:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la malena82 dana ned sij 18, 2009 9:06 am

taja.dj je napisao/la:Moja mama bi meni sve napravila, kao da se ona udaje :neznamkakoti:

Ali dobro, budem nekako izdržala jer malo i ratujemo :shock1:

joj moja je isto takva! :roll:
ona bi to tak, pa onak, pa zar ne mislim da bi bolje bilo na ovaj način... :pljuc:
tak dugo dok joj nisam rekla da je ona imala svoju svadbu i sad nek mene pusti da ja imam svoju! :cagam:
slika
malena82

PostPostao/la taja.dj dana ned sij 18, 2009 9:50 am

Rekla sam ja svojo, pa se smiri na dan dva i onda opet ispočetka :-(

A najgore mi je kad počne: JA bih ovo, JA bih ono, JA bih ovako, ja onako, pa ju pitam a gdje smo tu MI??

"A tko će vam drugi nego roditelji?" aaaaaa ludilo...
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.