vjenčanje na petak • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

vjenčanje na petak

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

vjenčanje na petak

PostPostao/la Likrija dana sri lip 18, 2008 11:13 am

šta mislite o vjenčanju na petak? mi smo htjeli baš datum koji pada eto na petak,ali reakcije oko nas su dosta negativne. jer je većini radni dan.
lp. :ha:
Likrija

Marketing:

Re: vjenčanje na petak

PostPostao/la princessmo dana sri lip 18, 2008 11:44 am

Meni je osobno svejedno koji je dan, mi smo izabrali subotu isključivo iz praktičnih razloga (jer je većini neradni dan). Ovisi koliko ljudi zovete odnosno koliko su vam ti ljudi bliski. Naravno da će najuža rodbina, kumovi i bliski uzeti godišnji taj dan (možda čak i ranije), tako da tu ne bi trebao biti problem. Moglo bi biti malo nezgodno ako ćete imati običaje i ceremonije od 13 ili 14h (dolazak po mladu i to sve) jer vjerujem da neće svi ljudi stići s posla. Računaj da ljudi kad dođu s posla oko cca 16h-moraju se urediti-tuš, šminka, frizura i sve redom, a i možda im nije drago jer znaju da će biti umorni... :ne zna:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Likrija dana sri lip 18, 2008 11:51 am

Imamo 270 ljudi na svadbi. A i vjenčanje je prilično rano, u 17:20. Rekao nam je svečnik da je to najbolje vrijeme da babe u 18:00 mogu molit krunicu, mislim daj zamisli!
Likrija

PostPostao/la princessmo dana sri lip 18, 2008 12:00 pm

Likrija je napisao/la:Imamo 270 ljudi na svadbi. A i vjenčanje je prilično rano, u 17:20. Rekao nam je svečnik da je to najbolje vrijeme da babe u 18:00 mogu molit krunicu, mislim daj zamisli!

:shock1: :shock1: :shock1: Ne, ne! :nene: Jel već dogovoreno vrijeme? Kako je on to zamislio?!
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sri lip 18, 2008 12:34 pm

Meni je glupo vjenčanje u petak, ne sviđa mi se to!
Ja petkom radim do 3 i pol, ne mogu si uopće zamisliti da nakon toga idem nekome na vjenčanje :ne zna:
ali tko voli nek izvoli
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Likrija dana sri lip 18, 2008 1:57 pm

da, tako je zapisao. nemam pojma baš šizim cijeli dan s dragim. morat čemo obavit crash u župni ured razjasnit malo. neznam.nadam se da nije prekasno.
Likrija

PostPostao/la princessmo dana sri lip 18, 2008 2:04 pm

Likrija je napisao/la:da, tako je zapisao. nemam pojma baš šizim cijeli dan s dragim. morat čemo obavit crash u župni ured razjasnit malo. neznam.nadam se da nije prekasno.

A kad vam je vjenčanje? Za koliko?
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Likrija dana sri lip 18, 2008 2:14 pm

05.09. ove godine.
Likrija

PostPostao/la Principessa dana sri lip 18, 2008 2:39 pm

...meni je petak idealan za jako male svadbe koje počinju kasno sa vjenčanjem i nekom večerom i ne traju dugo...ali, za normalnu svadbu, pogotovo sa nekim ceremonijama koje moraju početi ranije da bi se sve stiglo idealna je subota
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Likrija dana sri lip 18, 2008 10:46 pm

pa je, istina.evo baš smo se dogovorili da idemo sutra pomaknut time.ma, nečemo mi imati te procedure,naći čemo se pred crkvom. bitno da obavimo sve to, ionako je to tako veliko zbog familije, nama je svejedno.ali eto pere me i trema i uzbuđenje i frka me je makar sam bila sigurna da ču biti flegma. :jig:
Likrija

PostPostao/la ATE13 dana čet lip 19, 2008 9:14 am

Mi imamo petkom 08.08.08 vjencanje / svadbu...
dragi je izabrao, jesu svi rekli zasto petak ali ljeto je godisnje doba tako da mislim da je svejedno koji dan kad su vecina njih na odmoru...
A tko me je stalo do nas doci ce i u pol tjedna ako treba... meni je petak bas super dan,onda mozes subotu jos da slavis :ludilo: :cheer: :cagam: :vjencanje1:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 9:46 am

Ja bas nisam pobornica petka..Mislim nama je subotom svadba pa dosta kvoca, nemoze doci..a kaj da je petkom...a i petak je radan dan pa mi je to kaj ja znam..nekak mi nije osjecaj za svadbu tada :ne zna:
To mi je isto kak smo se mi zenili tu u CH na subotu (ok) ali u 10 ujutro..koma....Za mene je najljepse subota sa vjencanjem oko 18h :D ...a sada normalno kako ko zeli..i ja osobno vise volim ici subotom na svadbu...
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana čet lip 19, 2008 11:59 am

Meni je ugodnije ici subotom al ni petak mi nije mrzak! Bitno da se slavi! A ionako, kad je subotom onda od jutra sam na nogama, te na frizuru pa ovo pa ono, pa daj se spremi... A u petak, direkt s posla na frizuru, brzo kuci na tusiranje i spremna za 20 minuta (tusiranje, oblacenje, sminkanje i puš pauza :rofl: ). I nakraju, opet skacem i ludujem cijelu noc. Tak da, meni svejedno! :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pet lip 20, 2008 7:48 am

Nisam još nikad bila na svadbi u petak... ali da budem pozvana, išla bi... malo je problem stići s posla, spremit se i sve to, ali ako je netko blizak i drag sve se stigne... naša svadba je u subotu jer nismo željeli petak, ali ako nekome to odgovara zato ne...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana pet lip 20, 2008 1:12 pm

Ja sam bila na svadbi i u petak i u nedjelju i meni je bilo super....Petak mi je bolji nego nedjelja jer imas vise vremena za odmor :D....zadnja svadba na kojoj sam bila u petak imala je oko 350-400 uzvanika tako da ocito nije nikome smetalo :D...
Bila sam cak na jednoj svadbi bas na Uskrs....a ima svasta. tko ti hoce doci ce koji god dan da bila svadba. Ja osobno nemam nista protiv..
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ana77 dana ned lip 22, 2008 11:10 pm

Ja sam bila na svadbi u srijedu :D Udavala mi se frendica i bilo preko 250 ljudi. Tak da sve je izvedivo i individualno... naša svadba bila je u nedjelju a u subotu imali civilno vjenčanje u općini. :mig:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Likrija dana pon lip 23, 2008 6:36 pm

[quote="ana77"]Ja sam bila na svadbi u srijedu :D....

Ozbiljno? u nedjelju? do kad su ljudi ostali? jel sve bilo po špagi?
Likrija

PostPostao/la ana77 dana pon lip 23, 2008 8:15 pm

Ma da, počeli smo oko 6h popodne a pošto je sve bilo na jednom mjestu nismo gubili puno vremena i do 3h u noći otprilike je sve trajalo. Ja sam mislila da će biti i kraće jer nisam baš za cjelonoćne svadbe, ali ovako je bilo taman. :mig:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana uto lip 24, 2008 7:36 am

ovako draga...... sada cu ti ja nesto reci... i to nesto pametno....

JA SE UDALA NA PETAK.....

svi su vikali... joj kud bas petak i to petak 13.... ali to je bila nasa zelja.....

i sada..... dan nakon svadbe.... vecina gostiju imala je reprizu sa nama..... i onda su se jos u nedjelju lijepo odmorili..... i u ponedjeljak sui svi lijepo odmorni isli na posao.... sada svi govore da je stvarno dobro ici na svadbu petkom..... napomena nase vjencanje je bilo u 17 i 30..... ako da nemas frke........

ako imas jos koje pitanje slobodno mi se obrati i privat..... odgovaram i savjetujem u svemu :bok:
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana uto lip 24, 2008 9:26 pm

Nama je subota bila jedina opcija jer imamo dosta ljudi izdaleka, ali nemam ništa protiv vjenčanja petkom...
Dan kao svaki drugi... :ne zna: :ne zna:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la La_LuNa dana čet tra 23, 2009 8:18 pm

nasa svadba je u petak. i ja sam uvijek mislila da cu se udati u subotu, no posto je nama jaaaako bitan datum i iz odredjenih razloga smo morali pozuriti s organizacijom (ne, nisam trudna :D) uopce mi nije bitno sto je to petak - bitno mi je da je datum koji mi puno znaci.

e, sad, ja prednost u petku vidim u tome sto mi je sala za 4 eura jeftinija.
vidim je u tome sto nismo imali nikakvih problema s organizacijom - sve sto smo zeljeli bilo je slobodno iako smo s organizacijom krenuli 8 mjeseci pred vjencanje.
vjencanje smo stavili u 19 sati, veceru u 20 (s tim da ce poceti i kasnije, ovo smo stavljali u pozivnice). tako da i oni koji rade, stignu. oni koji su mi najblizi (kumovi, familija doma) ce ionako uzeti day off.

mnogi su mi pricali da je super petak, jer ti je bend odmoran, sala ti ne smrdi po dimu 8sto nit nece zbog ovog fakin' zakona), no mene takve stvari ne opterecuju.
11. o9. 2oo9.
slika
..Ti Si Mi u Krvi..
La_LuNa

PostPostao/la Cosmo007 dana pet tra 24, 2009 8:10 am

Ja u 5. mjesecu idem u svatove u petak. Iskreno, nije mi to ništa čudno. Čak sam čula da se dosta popusta može dobiti (restoran, fotografiranje...) za svadbe petkom... pa, zašto ne? Mi ćemo imati svatove u subotu, no sad kad gledam, petak pada na bolji datum! :lol: (meni su isto važni ti brojevi i posebni datumi...) :lol:
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la taja.dj dana pon svi 11, 2009 1:41 pm

Mi smo imali vjenčanje na petak, ali samo zato jer je 1.5. bio neradni, moj dragi izabrao taj datum, taman da se ljudi oporave do ponedjeljka :lol:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la Branči dana pon svi 11, 2009 1:44 pm

taja.dj je napisao/la:Mi smo imali vjenčanje na petak, ali samo zato jer je 1.5. bio neradni, moj dragi izabrao taj datum, taman da se ljudi oporave do ponedjeljka :lol:

kakva su vam bila iskustva s gostima, dal su se žalili što im "oduzimate" produženi vikend?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la taja.dj dana pon svi 11, 2009 1:48 pm

Nije bilo takvih slučajeva, svi su manje više komentirali kako je to super i kak ćemo feštati 3 dana :-D

Bilo je 2,3 njih koji su isplanirali odlazak na more, gradnje kuće i stanova pa nisu mogli doći hehehehe, a i ti isti su na kraju koliko sam čula bili doma jer eto...ne znam....
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.