Destinacijska vjenčanja • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Destinacijska vjenčanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Destinacijska vjenčanja

PostPostao/la Debeljucka dana uto vel 15, 2011 8:28 pm

trazeci tuda i okolo.... shvatila sam da sam ''opet'' zamislila nesto o cemu nema ama bas nista

naime..... moj dragi moj i ja smo zamislili sljedece

uzeti kumove u auto, i otputovati nekud na vikend..... destinacija ili nekud na more ili recimo Plitvice.... i obaviti vjencanje bez previse pompe i bez previse muke oko toga organizacije da svi iz obitelji budu sretni obaviti vjencanje

naravno voljela bi imati crkveno vjencanje, ali iskreno ne znam kako bi to na daljinu organizirala.....

drage moje udavace..... pomagajte.... imate li kakvih saznanja o ovome.... ako imate pomagajte.... imam samo 2,5 do 3 mjeseca vremena za organizaciju svega..... malo vremena, a iskreno.... meni se ni ne ceka vise, da se mene pita udala bi se sutra :)

znaci trazim:
- zanimljivu lokaciju
- bilo kakva saznanja dal ima koji svecenik koji je spreman za organizaciju na neki nacin preko telefona hihihi
- i ako znate za kakva slicna iskustva prijateljica ili poznanica, slobodno me uputite......

unaprijed hvala
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Destinacijska vjenčanja

PostPostao/la Oluja dana uto vel 15, 2011 10:25 pm

zar nije jedna forumasica tako organizirala vjencanje u dubrovniku :huh: (nemojte me tuc, mozda nije bilo ovdi, davno je to bilo)
moj ti je savjet da kontaktiras agencije za vjencanja i posaljes im upite da ti posalju ponude, takodjer, cini mi se da sam vidila da generalturist se bavi takvom vrstom turzima :kava: da ja radim takvo vjencanje, pocela bi od toga. naglasi im ako imas kakve odredjene zelje, tipa da je na moru, ili tako nesto. mozda oni kontaktiraju i svecenike :ne zna: to je vec tricky part jer svecenici znaju bit svakakvi. :pop:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri vel 16, 2011 8:06 am

kad se jedna moja kolegica u ljeti htjela tako udati onda je zvala u župu di se odlučila udati (na moru) i na matični ured i rekli su joj da kod njih nije gužva i da kaj se njih tiče da nek dođe kad budu stigli na more ili dan prije vjenčanja da obave papirologiju... a i svećenik im je rekao da nek navrate ili jedan vikend prije toga ili kad stignu da baš ne ispadne da se na vjenčanju vide prvi puta...
tako da ti je moj savjet da odabereš neko mjesto i probaš se raspitati kod svećenika i na matičnom uredu ili da probaš preko agencija nekih, kao što je Oluja predložila...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana sri vel 16, 2011 8:12 am

jedna moja prijateljica se udaje na moru, na Rabu, sami su nasli neku malu crkvicu (u kojoj se inace ljudi ne vjencaju, mislim da ni mise tamo nema i pitali svecenika da li ih moze tamo vjencati, on prvo nije bio za to, ali su ga nagovorili :D ), vjencanje je za nekih 20 osoba.
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana sri vel 16, 2011 9:00 am

slazem se sa curama,najbolje se raspitat u zupnom uredu gdje se mislis vjencat...
a sta je tebi zanimljiva lokacija?neki stariji grad,veci grad,malo mjesto,u prirodi,na selu.... :misli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana sri vel 16, 2011 7:43 pm

Mislim da je Oluja mislila na ovu priču s portala: http://www.vjencanjesnova.com/vjencanje ... ovnik.html

Dakle destinacijska vjenčanja kod nas bi bila Dubrovnik, Plitvička jezera, možda i Rastoke i Istra (one prekrasne vile i eko turizmi) - znači uzimamo u obzir sve ono što čini jedno destinacijsko vjenčanje: mogućnost organizacije bilo u vlastitom ili agencijskom aranžanu, turistički smještaj te neki x faktor koji čini to sve posebnim.

Od inozemstva bih spomenula Mauricijus, oni zaista imaju wedding turizam, vjerujem da se svi sjećate ove fantastične priče: http://www.vjencanjesnova.com/vjencanje ... -kimo.html zatim Bali, Karipski otoci...

Što se tiče tvog konkretnog upita, Deb, mislim da ćeš se oko svećenika morati potruditi samai kako su ti curke rekle kontaktirati župne urede. No, tu ne otpada i varijanta da npr. nazoveš hotel u kojem bi odsjeli (npr. na Plitvicama ili Dubrovniku) i pitaš koju župu oni preporučaju i imaju li iskustva s time.

Sretno! :kiss:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ribica08 dana sri vel 16, 2011 9:22 pm

nisam sigurna ali ova ti se agencija (barem prije) bavila org vjencanja u hr ali i vani pa ih probaj kontaktirati...
http://www.birikina.hr/cms2/Vjencanja
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivancica dana čet vel 17, 2011 12:47 am

Deb, ja bih na tvom mjestu ako je to baš mali obred samo vi i kumovi to obavila u samostanu i crkvici na Visovcu koji je u sklopu nacionalnog parka Krka. Meni je to osobno :vau: :vau: :vau:

slika

Nazoveš svećenika tamo, pitaš što vam je sve potrebno i put pod noge. Još i imate mini bračno do slapova Krke, Zadar, itd.
:lovestruck: :lovestruck:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Lia dana čet vel 17, 2011 8:22 am

Kod njih nije tako zgodno za organizirat. Moja prija je to htjela pa nisu bili baš oduševljeni. U sezoni su rekli pogotovo da ne može jer oni svako pola sata imaju turu turista pa bi bilo nezgodno. Ali isplati ih se nazvati i opet se raspitati jer je definitivno fantastično.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana čet vel 17, 2011 2:42 pm

Visovac je i meni :vau: :vau: :vau: :vau: :vau: :vau:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana čet vel 17, 2011 9:03 pm

nisam se javljala jer sam imala mucne pregovore s mladozenjom.... naime niti jedan niti drugi nemamo ideje

ali nekako smo okvcirno rekli da bi da to bude na moru, i pocetna ideja je Nin.... zvati cu ih sutra da vidim sto i kako

ma u najgorem slucaju udam se ja i kod maticara, samo da nije prevelika serada oko svega :)

ne sjecam se koja je udavaca pitala sto je meni destinacijsko vjencanje, e pa sad imam i odgovor :) nesto na moru manji gradic.... da ima dusu, i da sve mi se cini da se udajem prije ljeta :)
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivancica dana čet vel 17, 2011 9:53 pm

Debeljucka je napisao/la:nisam se javljala jer sam imala mucne pregovore s mladozenjom.... naime niti jedan niti drugi nemamo ideje

ali nekako smo okvcirno rekli da bi da to bude na moru, i pocetna ideja je Nin.... zvati cu ih sutra da vidim sto i kako

ma u najgorem slucaju udam se ja i kod maticara, samo da nije prevelika serada oko svega :)

ne sjecam se koja je udavaca pitala sto je meni destinacijsko vjencanje, e pa sad imam i odgovor :) nesto na moru manji gradic.... da ima dusu, i da sve mi se cini da se udajem prije ljeta :)

Deb, Nin mi je isto :vau: :vau: :vau: :vau:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana čet vel 17, 2011 10:49 pm

Rovinj... nije sto je moj gradic vec sto je prekrasan za vjencanje.. jos pogotovo ako biras crveni otok... :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck: nema ljepseg..
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pet vel 18, 2011 10:12 am

u Makarskoj na sv Petru :cerek: tamo ima mala crkvica, bas je romanticno :dani:
slika
Oluja
Super forumašica
Super forumašica