Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Objava roditeljima "vjenčat ćemo se"

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Objava roditeljima "vjenčat ćemo se"

PostPostao/la Happy Ivy dana uto ožu 02, 2010 8:14 pm

MAŠA je napisao/la:mene V prvo zaprosio. naravno, da će to učiniti baš tad je znala njegova mama, koja je rekla mojoj mami...tako da sam zapravo posljednja saznala JA!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:lol: :lol: :lol: :lol:

moja priča:
dragi i ja veća jako dugo pričamo kako ćemo se ženit, imali već i dost datuma - a znali su samo bliski prijatelji. doma nitko.
kad me formalno zaprosio (kažem formalno jer sam tad dobila prsten) bio je dan prije mog rođendana. Na moj rođendan su se okupili njegovi kod nas i sve da ćemo im reć pa se pogledavamo stalno..... ja čekam da će on, on gleda mene. Valjda misli da ću ja :ne zna: kad oni na odlasku, već oblače jakne u hodniku, a dragi svojoj mami: "Ajd vidi, poklonio sam joj prsten", ja pokažem, a ona: To za rođendan?? :ha: Dragi: "Ma neeee, pa ženit ćemo se" :rofl: onda su nam nekako na brzinu čestitali i otišli. kad su stigli kući (za jedno 10min) zove njegova mama i ispičava se što su tako reagirali, nisu zapravo ni uspjeli realizirat što se događa, pa da im drago, da nam žele svu sreću itd" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Kad sam se vratila iz Njemačke doma svojima, nisam ni stigla reć, jer su vidjeli prsten i odmah pitali: A kakav je to prsten? Jel to pravi??? :lol: :lol: Reko, pa da... pravi :lol: i tak smo jedno pol sata pričali o tome kako to, pa vam, pa tam....da bi se moj brat odjednom oglasio: Čekaj malo? Kaj si se ti zaručila? Zakaj ja ne znam ništ o tome?? (Jadan, nekak ga mimoišo prvi dio razgovora) :rofl: :rofl: :rofl:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la dabrica dana sri ožu 03, 2010 1:26 pm

kod nas je bilo ovako: vec neko vrijeme smo bili zaruceni, pa se posvadimo, pa se pomirimo, nismo imali datum jer je dragi kupio kucu i poceli smo dogovarati kako cemo urediti to sve, pa kao svadbu cemo raditi iduce ljeto kad to sredimo (olitiga ljeto 2010.).
onda smo saznali da sam ja trudna, meni vjencanje nije bilo ni na kraj pameti, da bi mm izvalio "i kad se zenimo" a ja ostala paf! o, da, prsten sam vec odavno imala, ali kad smo se posvadili malo prije toga sam mu ga vratila, kao sta ce to meni...hm, da... :budala:

i gospodin mm je rekao pa mogli bi se zeniti ovo ljeto, negdje 8-9 mj. ja rekla mogli bi. i tu vecer smo rekli njegovoj mami (tata je bio u kuhinji s gostima, nju smo zvali u sobu, nismo mogli cekati) kaze on mami "postat ces baka, L je trudna", ona me gledala u soku prvih par sekundi i onda izvali "ajme ja bi bas da bude curica" :lol:

i onda smo isli reci mojima...isli po mamu na posao, rekli joj da sjedne kad smo dosli doma, a ona nas gledala u cudu...i kaze mm "postat cete baka", jadna zena u soku, nije mogla vjerovati, nasmijala se i kaze "pa dobro, super", nakon toga smo im rekli da se zenimo negdje 8-9 mj.

i moja sestra uleti u kuhinju i kaze "sta je bilo", kaze on njoj "bit ces tetka", ona stala, pogleda me i kaze "sta ti?", ja reko "ne, plavuso, ti, da, ja" i to je bilo to :lol:

svih smo sokirali :cerek:
slika

slika
dabrica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana sri ožu 03, 2010 2:14 pm

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri ožu 03, 2010 2:53 pm

predobro!!!!! :cerek: :cerek: :cerek:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri ožu 03, 2010 7:19 pm

dabrice super storija :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

Re: Objava roditeljima

PostPostao/la ludica kiki dana čet ožu 04, 2010 2:58 pm

vrazichka je napisao/la:mi smo se dogovorili.. i rekli jedan dan mojima..mi smo se odlucili vjencat.. mama je rekla:"a da?" a tata je bio odusevljen
a njegovima smo rekli par dana poslije kad smo isli do njih, bilo je i rodbine pa su svi culi..dragi je reko..mama zenimo se nagodinu. prvo je rekla dobro, onda se rasplakala i to je to. njegov stari nije nis nit reko :ne zna:

predobro... :cheer: :rofl:
slika
ludica kiki

Re: Objava roditeljima "vjenčati ćemo se"

PostPostao/la ludica kiki dana čet ožu 04, 2010 3:06 pm

zelenooka-007 je napisao/la:uh... mi smo se odlučili ženit, a starci su to već lagano očekivali... i mi napokon odlučili reć im za službeno da imamo datum i sve, a ja ko kamen...nemogu izustit ni rječ...(to je bilo kod mojih) :D i nakon nekoliko šljivovica koje smo si zdimili sa mojima (svi onako lagano " veseli" ) ja blenem... hej ljudi, pa mi se ženimo! :rofl: :rofl:
moja se mama opalila smijat (stvarno smo bili ciknuti) a stari sav sretan i pita kad! mi kažemo u 5.mjesecu, a on ide na kalendar i gleda li ga gleda, te napokon blene 22.ha? (btw,ja i moj tata smo ko jedna duša...čitamo se ko knjigu...jako smo povezani...a on je mene pročitao ko slikovnicu taj dan) :D
e onda sam se i ja opalila smijat...

ma sve u svemu bilo je zakon...i žao mi je što nismo to snimili kao i blab...

njegovima smo rekli nekoliko dana kasnije... tj.on je rekao... ja sam šutila :D... i njegov je tata bio presretan... reko je da smo mu uljepšali cijelu sljedeću godinu!!! :D :D

kako fora.... :lovestruck: :cheer: :cheer:
slika
ludica kiki

PostPostao/la zelenooka-007 dana čet ožu 04, 2010 3:09 pm

ludica kiki je napisao/la:
zelenooka-007 je napisao/la:uh... mi smo se odlučili ženit, a starci su to već lagano očekivali... i mi napokon odlučili reć im za službeno da imamo datum i sve, a ja ko kamen...nemogu izustit ni rječ...(to je bilo kod mojih) :D i nakon nekoliko šljivovica koje smo si zdimili sa mojima (svi onako lagano " veseli" ) ja blenem... hej ljudi, pa mi se ženimo! :rofl: :rofl:
moja se mama opalila smijat (stvarno smo bili ciknuti) a stari sav sretan i pita kad! mi kažemo u 5.mjesecu, a on ide na kalendar i gleda li ga gleda, te napokon blene 22.ha? (btw,ja i moj tata smo ko jedna duša...čitamo se ko knjigu...jako smo povezani...a on je mene pročitao ko slikovnicu taj dan) :D
e onda sam se i ja opalila smijat...

ma sve u svemu bilo je zakon...i žao mi je što nismo to snimili kao i blab...

njegovima smo rekli nekoliko dana kasnije... tj.on je rekao... ja sam šutila :D... i njegov je tata bio presretan... reko je da smo mu uljepšali cijelu sljedeću godinu!!! :D :D

kako fora.... :lovestruck: :cheer: :cheer:

hvala... :crvenise: :crvenise:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ludica kiki dana čet ožu 04, 2010 3:12 pm

leona26 je napisao/la:Moj dragi je došao kod mojih i rekao:mi se ženimo u 10 mjesecu, ali u šali a tada je bio 11, to je nama bila zafrkancija. Navečer mene zove mama i pita jel to istina i on viče JE,JE. Za dva dana ja dolazim kući a moja mama i sestre već pričaju o haljini za moje svatove, tata o glazbi u svatovima, ja se šokirala. I nazvala dragog i rekla kad nas je usosio nek nas i spasi iz tog. Drugi dan išli rezervirat salu i za tjedan dana me zaprosio.

predobroooo :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: i ja bih nešta otkaćeno
slika
ludica kiki

PostPostao/la ludica kiki dana čet ožu 04, 2010 3:16 pm

Kasnije smo shvatili da nitko to nije shvatio kao iznenađenje, svi su samo govorili: Bilo je i vrijeme! :D :D :D :D :D[/quote]
kako divno... :cagam:
slika
ludica kiki

PostPostao/la ludica kiki dana čet ožu 04, 2010 3:25 pm

:bok: Predivno :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :rofl:
slika
ludica kiki

PostPostao/la lunna dana ned ožu 21, 2010 5:07 pm

nasa prica:

dogovorili se na valentinovo da cemo se vjencat 28.05.2011. ali da nikome necemo govorit dok ne nademo salu.obzirom da bi ja bila pukla,nakon 20 min sutnje(dobro sam i toliko izdrzala :rofl: :rofl: :rofl: ) rekla sam najboljoj priji koja ce mi bit kuma :D .
prije dva dana dragi je reka seki,jucer smo rekli mojima,a danas njegovima....svi sretni grle nas ljube...
samo moj tata se prvo pravio ko da nije cuo,a zapravo je okrenio glavu jer su mu se oci zasuzile :o
ali svima kad smo rekli prvo je bilo jel nas on zafrkaje,jer moj dragi stalno lupa gluposti i niko ga vise ne shvaca ozbiljno,
pa sam ja morala svima govorit "da da da!" :lol: :lol: :lol:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Keiko dana pon tra 12, 2010 1:55 am

lunna je napisao/la:nasa prica:
samo moj tata se prvo pravio ko da nije cuo,a zapravo je okrenio glavu jer su mu se oci zasuzile :o

kako je to divno...

mis smo našima objavili početkom studenog telefonski-jer žive malo dalje- da se ženimo 14.08.2010. (do tad smo samo pričali kako ćemo se ženit al ništa konkretno)

moji starci: šta niste mogli drugi vikend ili u 9.misecu, tada je post Gospin, bit će gužva na cesti, blalbla ..koja sam ja sretnica :roll:
njegov stari: tek tad, ja sam mislija da ćete u 2.misecu :) stari mu je super!
slika
Keiko

PostPostao/la Leptiricazg dana pon tra 12, 2010 10:39 pm

Evo i moje priče:

Prvo pričali smo mi o vjenčanju sve kroz zezanciju - na vjenačnju moje frendice mi on šapnuo na uho - pamti - možda ti zatreba, mjesec dana nakon toga odlučili se ženit, zapravo našli smo se jedan dan nakon mog posla ( inače bilo mi je to razdoblje na poslu jako stresno) i ja kažem ak se ubrzo nekaj ne promjeni puknut ću, a on na to mrtav hladan OK, ajmo se ženit!!! Nisam ga shvatila prvi tren ozbiljno, tek kad mi je rekao može na ljeto. Bilo je to u 11 mj. pa smo odlučili objavit za Božić.
Njegovi su bili oduševljeni, i moja mama je bila sretna - ali obje smo emotivne pa smo puno cmizdrile kad sam joj rekla, a ona je pomislila i da sam trudna - nisam bila.
Vjenčali smo se u 6 mj. 2005 god - evo još malo pa nam i 5. godišnjica braka!
Leptiricazg

PostPostao/la malena_4you dana uto tra 13, 2010 2:24 pm

Leptiricazg je napisao/la:Evo i moje priče:

Prvo pričali smo mi o vjenčanju sve kroz zezanciju - na vjenačnju moje frendice mi on šapnuo na uho - pamti - možda ti zatreba, mjesec dana nakon toga odlučili se ženit, zapravo našli smo se jedan dan nakon mog posla ( inače bilo mi je to razdoblje na poslu jako stresno) i ja kažem ak se ubrzo nekaj ne promjeni puknut ću, a on na to mrtav hladan OK, ajmo se ženit!!! Nisam ga shvatila prvi tren ozbiljno, tek kad mi je rekao može na ljeto. Bilo je to u 11 mj. pa smo odlučili objavit za Božić.
Njegovi su bili oduševljeni, i moja mama je bila sretna - ali obje smo emotivne pa smo puno cmizdrile kad sam joj rekla, a ona je pomislila i da sam trudna - nisam bila.

:rofl: :rofl: :rofl: dragi ti jeto super osmislio
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto tra 13, 2010 2:49 pm

malena_4you je napisao/la:
Leptiricazg je napisao/la:Evo i moje priče:

:rofl: :rofl: :rofl: dragi ti jeto super osmislio

a zena je zeljela promjenu...i on samo zbrojio 2 i 2 :rofl: :rofl: :rofl:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana uto tra 13, 2010 2:51 pm

lunna je napisao/la:
a zena je zeljela promjenu...i on samo zbrojio 2 i 2 :rofl: :rofl: :rofl:

a pametan dečko! :thumbsup:
Leptirice :cerek:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto tra 13, 2010 4:22 pm

Slatko leptirice! :cerek:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana ned tra 18, 2010 3:15 pm

Leptirice :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cerek:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Sue0204 dana čet lip 03, 2010 7:43 pm

evo i moje priče:
Bio je Badnjak i bili smo kod mojih na ručku. već godinama imamo običaj da moja obitelj dolazi k nama za Badnjak na ručak a ujedno slavimo i tatin rođendan.
vidla sam na dragom da mi je nekak drugačiji, cijelo vrijeme se vrtio, bio je nekako nervozan, a ono što mi je bilo posebno čudno nije želio ništa piti!
navečer se mi spremamo naći s društvom i odemo u svoju kućicu (živimo odmah do mojih) a kad ono dragi pušta pjesmu od Sandija žena budi mi ti i vadi prsten, a ja u totalnom šoku jer se uopće nisam nadala! Brzo smo opet otrčali preko kod mojih da im priopćimo vijest, kažu moji pa bilo vam je i vrijeme, pa smo si onda popili jednu putnu s njima!
na Božić smo išli k njegovoj mami i najbolja je bila baka koja je počela plakat ko kišna godina, tako da smo i s njima malo nazdravili!
uglavnom za njih je to bilo i očekivano jer smo već dugo zajedno!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana čet lip 03, 2010 7:48 pm

sue :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pet lip 04, 2010 8:55 am

S obzirom da kod nas nije bilo niti službenih zaruka tj. spontano smo se kroz godine veze dogovorili o ulasku u brak bez nekih velikih pitanja i prosidbi, nismo niti htjeli nekakve pompe oko objave roditeljima.

Zapravo, kako je dan vjenčanja (uz preseljenje) ovisio o brojnim faktorima, kad se situacija posložila i kad smo odabrali datum (iliti u prijevodu znak da se sigurno ženimo), priopćili smo to našim roditeljima.

Naravno, to nije bio neki grom iz vedra neba, oni su pretpostavljali da ćemo se kad tad vjenčati, samo (kao niti mi) nisu znali kad će to biti. Mislim da manje-više svi roditelji pretpostavljaju da će se par vjenčati, osim ako je veza kratko trajala ili iz nekog drugog razloga još nisu predviđali brak pa im ta objava bude iznenađenje...

Uglavnom, već nekoliko dana nakon objave datuma smo vidjeli koliko i kako na koga od njih možemo računati u vezi organizacije vjenčanja, što je po meni mnogo bitnije od same objave i nečije reakcije pri objavi.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Sky dana uto lip 15, 2010 9:49 am

:tuzni: :tuzni:

Mene to najviše muči....Prvo kad sam nešto napomenula da smo malo razmišljali o vjenčanju nisu imali najsretnije izraze lica. Onda je mama rekla: " kaj se misliš ženiti?"- onda je baka na komentar o tome da je od sakramenata na redu moja svadba rekla : " Joj jezik si pregrizni.... "

.... Osjećam se ko idiot.
Onda je dragi sad valjda na rješenju dogovora s bratom ( naime svaki od njih bi dobio jedan kat kuće, a njegovi roditelji bi bili u prizemlju. To nije moja ideja bila, ja to ne bih, ali kuća je velika i rađena je tako da svaki sin ima svoj kat...opet je svaki ulaz odvojen... AJd dobro )

Sad bi trebalo sjesti sa starcima, reći im da bi se željeli vjenčati ( imamo i datum u glavi ), a znam da će biti: " Još nemaš stalnio posao, od čega ćete živjeti... odakle nam novac ... " i osjećam se tak jadno, zapravo se uopće ni ne usudim ništa reći- I ovaj forum čitam poskrivećki sve vrteći u glavi " ti tu ne spadaš..."

Eto, ne znam kaj bi rekla.... Uvijek se opterećujem s tim kaj će drugi reći, pa kaj ak imam privremeni posao, u mojoj struci ne pada s neba ugovor na neodređeno. Imam 29 let i trebala bi se izborit za svoje želje. Al kad sam papak i radije šutim... :pljuc:
slika

slika

slika
Sky

PostPostao/la vrazichka dana uto lip 15, 2010 9:55 am

draga moja. ti imas 29 god. sto ti netko drugi ima govorit dal ces il neces. ako moze 18-godisnja cura imat dijete mozes se ti i udat. i to da imas ugovor ne znaci da ti ne moze dati otkaz :roll: :roll: vjerujem da ce se radovat svejedno ako kazes da se udajes.
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ribica08 dana uto lip 15, 2010 9:57 am

joj draga moja ako ste vi odlucili zenit se i to je to... onda svakako sjednite s njima i priopcite im to... vjerovatno ce imat neke grozne izraze lica... ali to je vas zivot... pa ni ja nemam stalni posao pa cemo se polako potrudit oko svega... nakraju krajeva dobit ces nesto novaca od ljudi koji dodu na svadbu pa cete to lakse rijesiti.. a ovo sto tvoj dragi pregovara s bratom je cisto uredu ako je kuca tako napravljena i svaki treba dobiti kat zasto ne... :ne zna: meni je to logicno rjesenje :thumbsup:

ne razumijem?!? ne spadas na forum ili?!? ma daj sto ne bi spadala.. ovdje svakog prime s velikom dobrodoslicom, pa tako i mene i tebe i svih... tu si uvijek dobrodosla a cure i ja pomoci cemo ti koliko mozemo i biti podrska sto god odlucila.. Samo hrabro Sky i sve ce biti uredu!!! :grli: :grli: :grli: :grli:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.